BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Zielone Trawniki Wrocław

Zielone Trawniki Wrocław
Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem terenów pod trawnik siany lub z rolki oraz jego kompletnym wykonaniem wraz z początkową pielęgnacją (nierzadko najważniejszą częścią całego procesu). Posiadamy wyspecjalizowane maszyny ogrodnicze oraz wyszkolonych pracowników. Wszystkie prace wykonujemy starannie, fachowo oraz zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej. Działamy tak, aby każde zlecenie było naszą wizytówką.

ZAKŁADAMY TRAWNIKI Z ROLKI ORAZ TRAWNIKI SIANE

Badamy warunki glebowe, biochemiczne, PH.
Wykonujemy bariery ochronne, siatki przed kretami.
Wykonujemy równania terenów oraz wymianę gruntów.
Wykonujemy nawiezienia gruntów na teren działki, podwyższenie terenów.
Transport ziemi, piasku.
Wykonujemy przekopywanie ogrodów.
Grabienie liści, darni.
Zajmujemy się koszeniem trawników.
Utylizacja i wywóz biomasy.
Regeneracja trawników (wertykulacja, nawożenie).
Wykonywanie rolek ogrodowych (oddzielenia nasadzeń od trawników, np. z kostki granitowej).

Zielone Trawniki
Karmelkowa 29,
Wrocław
609 330 599
zielonetrawniki@wp.pl

Szczegóły strony zielonetrawniki.com:

Podlinkuj stronę zielonetrawniki.com:

Zielone Trawniki Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CITYHOME »

  CITYHOME

  Firma Cityhome.net.pl zajmuje się sporządzaniem dokumentacji projektowej, projektów budowlanych, inwentaryzacji, certyfikatów i audytów energetycznych. Wszelkiego typu rysunków technicznych. Zajmujemy się też aranżacją wnętrz, wizualizacją 3d. Tworzymy projekty parków i projekty urbanistyczne zagospodarowania przestrzeni.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cubic Projektowanie wnętrz Puławy »

  Cubic Projektowanie wnętrz Puławy

  Cubic Wnętrza- usługi w zakresie projektowania mieszkań, wnętrz domów jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Ponadto, zdobyta wiedza z zakresu wystawiennictwa, meblarstwa oraz projektowania małych form architektonicznych. Indywidualne podejście do każdego projektu i dopasowanie do potrzeb użytkownika.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.pracowniaminiatur.pl »

  Www.pracowniaminiatur.pl

  Na stronie internetowej pracowniaminaitur.pl możemy znaleźć pracownię, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju makiet. W pracowni tej można zamówić makiety takie jak: makiety architektoniczne w skalach 1:50, 1:100, 1:150, 1:200 czy 1:250. A także makiety urbanistyczne w skalach 1:500, 1:1000, a nawet 1:1800. Jeśli potrzebujemy miniatury na przykład samochodu można zamówić wersję w skali 1:10 czy 1:15. Oferta pracowni miniatur obejmuje wiele różnorodnych usług w dziedzinie tworzenia makiet. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje precyzyjne wykończenie prac oraz wysoką profesjonalność działania.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deski tarasowe »

  Deski tarasowe

  Przedstawiana firma z sukcesem trudni się sprzedażą materiałów z drewna. Promujemy wytrzymałe deski tarasowe w korzystnych cenach. Przygotowujemy elewacje z drewna według życzenia i wymagań klienta. Podbitka dachowa obecna w naszej ofercie to pewność najwyższej jakości materiałowej. Polecane drewno jest importowane od pewnych dostawców. Umieszczamy na portalu przydatne porady odnośnie montażu i konserwacji produktów. Mając do dyspozycji własny transport, produkty dowozimy zawsze terminowo. Pragniemy, żeby współpraca z Państwem przebiegała bez zarzutu.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Debastor.com »

  Debastor.com

  Wiadomo od dawna, że okno jest jakoby wizytówką własnego domu, więc od jego urządzenia zależy w znacznym stopniu efekt całości. Jest to zwłaszcza widoczne w nowoczesnej architekturze, gdzie coraz powszechnie stosuje się całe szklane ściany. Prezentuje się to niezwykle efektownie, ale wymaga wykorzystania odpowiedniej ochrony przed promieniami słonecznymi. Również w przypadku okien tradycyjnych oraz nowoczesnych, doskonale sprawdzają się rolety jako ochrona przed słońcem. Ich montaż nie jest trudny, a duży wybór rodzajów środków i wzornictwa, pozwoli na swobodne dopasowanie do konkretnego wnętrza. Podobną rolę pełnią żaluzje, znane od dawna, dostępne również w różnych odmianach, nadające się do instalacji wewnątrz, jak również na zewnątrz budynku (tak zwane żaluzje fasadowe). Bardzo modne stają się także ostatnio urocze markizy, które nie tylko chronią przed słońcem klientów kawiarnianych ogródków, ale również pełnią funkcję dekoracyjną w odniesieniu do pejzażu miasta.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe Arrowana - Projektowanie budynków, wnętrz i aranżacja »

  Biuro Projektowe Arrowana - Projektowanie budynków, wnętrz i aranżacja

  Jesteśmy biurem projektującym budynki oraz ich wnętrza, zajmujemy się również sprzedażą gotowych projektów, jak ich adaptacją do konkretnej działki. W naszym zespole pracują młodzi, kreatywni architekci oraz doświadczeni konstruktorzy, współpracujemy ze sprawdzonymi projektantami branżowymi. W naszym biurze każdy Inwestor, mały czy duży, będzie mógł zaprojektować swój wymarzony dom, biurowiec czy hale produkcyjną. Dzięki naszym radom będą one funkcjonalne i energooszczędne, a nasza aranżacja wnętrza sprawi że użytkownicy będą się czuć swobodnie oraz komfortowo.

  W ramach działalności biura projektowego, wykonujemy:

  koncepcje architektoniczne,
  projekty architektoniczno- budowlane budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych,
  projekty budowlano- wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych,
  projekty wszelkiego rodzaju rozbudowy, nadbudowy oraz przebudowy,
  projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, biur (nawet pojedyncze pomieszczenia),
  projekty przestrzeni publicznych,
  inwentaryzacje budowlane,
  podziały nieruchomości,
  zmiany sposobu użytkowania oraz projekty zamienne,
  sprzedaż projektów gotowych,
  adaptację projektu gotowego na działce Klienta (z możliwymi zmianami w projekcie).


  W imieniu Inwestora prowadzimy postępowania administracyjne związane z uzyskaniem:

  Decyzji o warunkach zabudowy,
  Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
  Decyzji o pozwoleniu na budowę,
  Decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę,
  Zgłoszenia robót budowlanych,
  Innych pozwoleń, uzgodnień koniecznych w procesie inwestycyjnym.


  Ponadto oferujemy:

  Nadzór autorski nad realizacją projektu,
  Projekty wnętrz "pod klucz" - powiązany w jedną usługę projekt i wykonawstwo - rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie swój czas i wygodę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.gigaarchitekci.pl »

  Www.gigaarchitekci.pl

  Szukasz biura architektonicznego, które stworzy dla Ciebie projekt domu bądź wnętrza? Gigaarchitekci realizuje nietuzinkowe projekty. Zatrudniamy doświadczonych architektów którzy tworzą projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak również aranżacje wnętrz. Tychy, Łaziska Górne, Orzesze, Katowice w tych miastach można sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje. Nasze projekty wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i firm. Tworzymy projekty użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, tworzymy ciekawe i funkcjonalne aranżacje wnętrz. Jako doświadczone biuro architektoniczne mamy architekta, który tworzy projekty i końcowe schematy projektowe. Przykładowe realizacje dostępne są na naszej stronie internetowej. Dbamy o budżety, terminy oraz jakość dostarczanych Inwestorom produktów. Projektujemy z pasją i zawsze indywidualnie. Wybierz najlepsze biuro architektoniczne na śląsku. Nasza architekt służy pomocą i pełnym doradztwem w trakcie całego etapu przebiegu prac wykonawczych.

  Data dodania: 19 09 2018 · szczegóły wpisu »