BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Wykopy ziemne, wyburzenia, prace ziemne

Wykopy ziemne, wyburzenia, prace ziemne
Przedsiębiorstwo Zmechanizowane Wykopy Ziemne Edward Pirek jest firmą specjalizującą się w przygotowaniu terenu pod budowę, pracach wyburzeniowych, demontażowych i ziemnych. Drugim filarem działalności firmy są prace uzupełniające przy robotach drogowych m. in. regulacja poboczy drogowych, wykopy rowów przydrożnych iub ich odmulanie.

Prace wyburzeniowe: realizujemy wyburzenia budynków murowanych, budynków i budowli o konstrukcji żelbetowej i stalowej do wysokości 24 m. Ponadto wykonujemy przekucia, przewierty, skuwanie posadzek, płyt dennych i inne.

Prace drogowe: wykonujemy regulację poboczy drogowych, utwardzanie poboczy z materiału własnego i powierzonego, kopanie, odmulanie rowów przydrożnych i kanałów melioracyjnych, usuwanie i pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej.

Utwardzenia terenu: wykonujemy utwardzenia terenów kruszywem oraz kostką brukową.

Prace ziemne: wykonujemy prace związane z niwelacją terenu, wykopy pod fundamenty o szerokości od 30 do 90 cm oraz wykopy pełne mało i wielko powierzchniowe.

Utylizacja materiałów: zajmujemy się demontażem płyt azbestowych i ich utylizacją. Posiadamy decyzje na wytwarzanie i transport odpadów na terenie całego kraju.

Wynajem sprzętu budowlanego: koparko-ładowarki, koparki, samochody ciężarowe, stacje hydrauliczne.

Roboty żelbetowe: wykonujemy prace ciesielskie i zbrojarskie, dotyczące fundamentów pod hale, budynki przemysłowe i mieszkalne, podziemnych komór technologicznych, budowli hydrotechnicznych oraz bloków fundamentowych pod urządzenia przemysłowe.

Roboty ogólnobudowlana i remontowe: termomodernizacje dachów i elewacji, naprawy powierzchni betonowych, posadzki betonowe i żelbetowe, obiekty małej architektury, ogrodzenia.

Szczegóły strony www.zwzpirek.pl:

Podlinkuj stronę www.zwzpirek.pl:

Wykopy ziemne, wyburzenia, prace ziemne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Roboty ziemne Nowy Sącz »

  Roboty ziemne Nowy Sącz

  ZBO Sp. z o.o. powstał, a w przyszłości był powiększony przez jej ówczesnego szefa Józefa Świerczka- zawodowcy budowlanego. Nasza firma za postać swoich prac otrzymała dużo dyplomów, przesyłek gratulacyjnych dodatkowo doraźnych adresów. W orzeczeniu udziałowców, nasze przedsiębiorstwo został traktowany za sumiennego, punktualnego także z poważengo realizatora. Był plus jest nadal z tym, że od 2011 roku przekształcił się w Spółkę poszerzając skalę swoich usług oraz zachowując potężny norme dokonanych robót. Współcześnie nasza firma to biznes dysponująca specjalistycznym parkiem maszyn, dającym możliwość realizacji ciężkich także z wyjątkowych zadań. Kadrą kilkuset profesjonalnych pracowników etatowych dodatkowo rozmaitym zapleczem tak jak technicznym plus merytorycznym.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent drzwi drewnianych - salon firmowy Lublin »

  Producent drzwi drewnianych - salon firmowy Lublin

  Witaj,
  nazywam się Marcin Nowak. Miałbym ochotę zaproponować Ci zakup okien albo drzwi drewnianych w Stolmaxie. Stolmax to wytwórca drzwi i okien z klejonego drewna sosnowego oraz dodatkowo meranti. Przedsiębiorstwo mieści się w Łopatkach (woj. lubelskie), a salon sprzedażowy możesz odwiedzić w Lublinie, przy ul. Rusałka 10.
  Z jakiego powodu myślę, że Stolmax to dobry wybór?
  Powodów jest wiele. Po pierwsze i chyba najważniejsze, to fakt że razem z moją żoną już kupiliśmy drzwi w tej firmi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej usługi, jak i obsługi. Pierwsze, bardzo pozytywne odczucia w salonie wystawienniczym, kiedy to szukaliśmy drzwi płytowych, a kupiliśmy z radością drewniane - sympatyczna Pani, które nie była nastawiona na zasadzie "musisz ode mnie nabyć". Pani z obsługi przede wszystkim zainteresowała się naszymi potrzebami i rokowaniami na przyszłość. Po złożeniu zamówienia przyjechał na pomiar pan Andrzej. Gdybyśmy zamówili Drzwi wewnętrzne po swojemu, to niewątpliwie właśnie teraz bylibyśmy nie zadowoleni. Pan od pomiarów podczas pomiarów doradzał nam z całego serca tak, jakby robił drzwi dla własnych dzieci. To było na prawdę bardzo sympatyczne.
  Produkcja trwała ok 4 tygodni, montażyści nie tylko nic nie uszkodzili, ale z uwagą po sobie posprzątali. Teraz, tak w wolne wieczory siadamy z moją żoną na sowie i podziwiamy jak piękne drzwi pokojowe dostaliśmy.Pragniemy zaprosić Cię do naszej królewskiej krainy. Usiądź wygodnie, a my przez tę krótką chwilę pozwolimy Ci się odprężyć.
  Wyobraź sobie Twój elegancki salon. Siedzicie razem z żoną na wygodnej sofie, pijecie lampkę wina, a w kominku magiczny ogień lśni. Spoglądacie na siebie i razem, z wielką radością obserwujecie eleganckie wnętrze Waszego pokoju, do którego wejście jest poprzez niezwykle eleganckie drzwi wewnętrzne, które kupiliście w naszym salonie w Lublinie.
  To nie musi być marzenie, to może być fakt. Nasze piękne drzwi wewnętrzne w Twoim wspaniałym domu. Zadzwoń do nas.Ten wpis to nie jest zwykła reklama sklepu czy producenta drzwi drewnianych w Lublinie. To głównie informacja dla osób, które poszukują drzwi wewnętrznych, które zostaną opracowane pod ich własne zamówienie.
  Firma Stolmax istnieje na rynku już od 1988 roku i pomogła tysiącom klientów zaspokoić ich potrzeby. Stolmax to jeden z najlepszych producentów drzwi i okien drewnianych w okolicach Lublina. Cechami charakterystycznymi ich wyrobów są:

  dokładność
  precyzja wytworzania
  gładkość wykończenia
  nowoczesny jak tradycyjny design

  Skontaktuj się w tej chwili!Mieszkasz w okolicach Lublina i chcesz nabyć dobre drzwi? Muszę przyznać, że mieszkasz w dobrej lokalizacji i możesz kupić dobre drzwi w niskich cenach. Drzwi lubelskie na tle tych z innych miast są jednymi z najtańszych przyrównując tą samą jakość  i ten sam rodzaj.
  Pośród ofert producentów i pośredników znajdziesz kilka gatunków drewna z którego są wykonywane. Bez wątpienia znajdziesz tu również mdf, czy blachę. Właściwie każde tworzywo jakie tylko chcesz. Najbardziej ekologiczne są z całą pewnością drzwi drewniane i warto jest w nie zainwestować. Ich jakość jest bez porównania wyższa niż w chociażby wykonanych z mdfu, zwanych płytowymi. Drzwi lubelskie można zakupić w wielu miejscach.
  W samym Lublinie największy wybór jest na ulicy Rusałka. Są tu zarówno punkty firmowe producentów jak i pośredników. Bogactwo ofert można spotkać w każdym salonie. Drzwi zewnętrze i drzwi pokojowe są prawie że w każdym sklepie ze stolarką.
  Lublin jest miastem, w którym ceny nie są wygórowane i dlatego w dużej liczbie przypadków przyjeżdżają tu nawet mieszkańcy Warszawy, którzy ażeby nabyć drzwi w swoim mieście muszą dać kwotę dwukrotnie większą. Drzwi w Lublinie są dobre i bardzo tanie, dlatego Warszawiacy w wielu wypadkach przyjeżdżają tu po ich zakup. Opłaca się im wręcz opłacić transport do stolicy. Koszty przewozu i montażu zazwyczaj są i tak niższe niż nowe gotowe, niezamontowane drzwi w stolicy. Więc jak już tu wspomniano mieszkasz w dobrym miejscu, jeśli tylko planujesz remont czy budowę lokalu opłaca wszyscy się kupić stolarkę w Sochaczewie i okolicach.Ile razy dokonywałeś w życiu wyboru drzwi? Pewnie nie kilka. A no w chwili obecnej dlatego właśnie masz problem i szukasz porady. Chętnie ci jej udzielę. Mi potrzebne zostały drzwi zewnętrzne szukałem ich w Lublinie i drzwi wewnętrzne Lublin z pewnością. Także na początku tylko opierałem się na zdjęciach znalezionych w sieci, ale kiedy nadszedł moment wyboru zaczęły się schody. Okazało się, że wzory, które najbardziej mi się pobadały wykonywane były z mdfu. Drzwi drewnianych nie dało się utworzyć w niektórych formatach.  No i szukanie od nowa. Nie chciałem płacić zbyt dużo dlatego zacząłem szukać u producentów. Byłem w Lublinie i okolicach i najciekawsze dla mnie drzwi drewniane znalazłem w Łopatkach koło Puław. Drzwi zewnętrzne, które mi zaoferowano miały bardzo ładne wzory, łatwe, nieprzesadzone i widać było, że są bardzo dobrze opracowane. Na jednych na wystawie widziałem lekką pracę drewna, ale ponoć to wystarczy zamalować, a nic nie będzie się z tym działo. Drzwi te posiadają 7 cm grubości, w środku styropian i jeszcze nigdy nie wpuściły mrozu do mieszkania. drzwi wewnętrzne kupiłem w tym samym miejscu i wszyscy moi znajomi aktualnie mi zazdroszczą, a niektórzy proszą o wizytówkę. Polecam producenta z Łopatek.
   
   Jak długo oszczędzaliście, ażeby zrobić remont w lokalu? Pewnie wystarczająco długo, abyście aktualnie zastanawiali się jak teraz wydać pieniądze, aby dokonać dobrej inwestycji. Niech zgadnę szukacie w sieci dobrej jakości drzwi, podłóg, akcesoriów łazienkowych, kuchennych. Oczekujecie również na pomoc od producentów czy również przedstawicieli handlowych. Bardzo dobrze. Koniec języka za przewodnika. Ostatnio oglądałem z żoną drzwi pokojowe Lublin. Z pewnością w Internecie. Znaleźliśmy wiele intrygujących pozycji. Obejrzeliśmy drzwi wewnętrzne w Lublinie w salonach i najbardziej spodobały nam się wzory gładkich drzwi drewnianych. Jednakże w większości przypadków salonów mówiono wyłącznie, że to jest imitacja drewna. Gdy poszliśmy na Rusałkę 10, trafiliśmy do producenta drzwi drewnianych w Lublinie i okolicach, też sprzedającego drzwi w Puławach. Firma nazywała się STOLMAX. Produkują oni pod właściwie każdy wymiar. Czeka się w kolejce ok. 4 tygodni i otrzymuje przepiękne drzwi. Realnie możemy z żoną śmiało polecić Wam tą firmę. Są dokładni, terminowi i mają wysoką jakość drzwi.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent ogrodzeń »

  Producent ogrodzeń

  Firma Fabryka Ogrodzeń COLOREX funkcjonuje na rynku polskim od 2007 jako niezależna jednostka. Wcześniej funkcjonowała pod jedną nazwą Grupa COLORES. Naszą najważniejszą działalnością jest całkowita produkcja systemów ogrodzeniowych. W ofercie posiadamy dodatkowo transport i usługę montażową naszych ogrodzeń.Nasza firma nieustannie się rozwija tworząc nowoczesny zakład produkcyjny. W naszych szeregach zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy. Jeżeli szukają Państwo doskonałych polskich ogrodzeń, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy pewni, iż zadowolimy każdego odbiorcę.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Kraków- BRUS »

  Firma remontowa Kraków- BRUS

  Jako firma remontowa (Kraków), jesteśmy w branży od 1994 roku, jednak nasza profesja jest non stop rozszerzana o nowatorskie surowce i rozwiązania. Nasza firma to również świeża, ambitna brygada gotowa stawić czoła nawet najtrudniejszym profesjom. Mamy duże zaplecze dające możliwość realizować naszą pracę na najlepszym poziomie. Tym samym stale radujemy się, że Ci sami konsumenci współpracują z nami przez lata, bo wiedzą jaką wartość świadczy firma remontowa. Funkcjonujemy na terenie starej stolicy, natomiast w wypadku zainteresowania czynności w innym obszarze wystarczy dryndnąć. Z reguły wykonujemy: wykończenia wnętrz Kraków i flizowanie Kraków. Przed nawiązaniem prac realizowany jest spis kosztów przed wykonawczy co umożliwia zleceniodawcy celne skontrolowanie wydatków. W oparciu o ciągłą ocenę targu, zdołamy państwu stale zagwarantować perfekcyjny odnośnik jakości do należności, oferowanych przez naszą firmę brus (firma remontowa Kraków, wykończenia wnętrz Kraków, flizowanie Kraków) prac. Umożliwia to dodatkowy wgląd w technologię przeprowadzanej pracy, czyli przegląd poszczególnych cykli.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria styropianowa, listwy sufitowe, gzymsy elewacyjne, rozety, bonie »

  Sztukateria styropianowa, listwy sufitowe, gzymsy elewacyjne, rozety, bonie

  Sztukateria styropianowa pozwala na przeobrażenie pospolitego pomieszczenia w nowoczesne siedlisko pełne szyku i klasy. Sztukaterie użyte jako ozdoba elewacji bądź pomieszczeń podnosi prestiż oraz poprawia estetykę budynku. Oferowane przez nas gzymsy wykonujemy w odcinkach przygotowanych pod konkretne zlecenie zarówno pod względem dłogości elementów jak i wzornictwa listew styropianowych. Zrealizowany produkt dostarczamy do klienta transportem własnym lub za pomocą firmy spedycyjnej. Umożliwiamy także wykonanie przedmiaru sztukaterii u kontrahenta po wcześniejszym ustaleniu spraw finansowania kosztów przyjazdu.Pomagamy przy doborze odpowiednich sztukaterii elewacyjnych.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Beton Stemplowany »

  Beton Stemplowany

  Jeśli poszukujecie Państwo atrakcyjnych rozwiązań, nie mogliście lepiej trafić. Nasza firma od wielu lat zajmuje się betonem dekoracyjnym, który za granicą triumfuje szczyty swojej popularności. Budulec ten jest wysoce oryginalny. Jest używany przede wszystkim jako element dekoracyjny powierzchni. Ze względu na to, że naśladuje surowce takie jak drewno, kamień czy skała, jest wyjątkowo fascynującą propozycją, wyróżniającą się na tle innych opcji.

  Beton stemplowany to innowacja na polskim rynku. Jako specjaliści w tej gałęzi chcemy Państwu zaoferować całościową obsługę. Gwarantujemy konsultacje, utworzenie projektu w technice 3D, dla uproszczenia wizualizacji, a także kompletną realizację zlecenia. Nasz wykwalifikowany personel odpowiednio doradzi w kwestii doboru materiału i stylu powierzchni . Ponadto będziemy starać się o poprawną konserwację betony stemplowanego, po skończonej pracy.

  Beton stemplowanyto nowoczesny produkt, który pozwala osiągać wspaniałe efekty. Nasza spółka bazuje na zbrojonym betonie minimum B-30 i na naszych oryginalnych produktach cienkowarstwowych, o wysokiej wytrzymałości na różnicę temperatur oraz uszkodzenia. Dodatkowym atutem, który może świadczyć o znacznej przewadze naszej firmy, jest organizowanie wyjątkowych szkoleń w zakresie technologii betonowania dekoracyjnego dla firm budowlanych i osób prywatnych. Wyspecjalizowani pracownicy, wysokiej jakości sprzęt i pełen profesjonalizm to podwaliny naszej działalności. Potrafimy wydobyć urok z każdej płaszczyzny, ponieważ beton stemplowany to nasza specjalność.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Transport materiałów sypkich Gliwice »

  Transport materiałów sypkich Gliwice

  Arwo oferuje sprzedaż materiałów sypkich rożnego przeznaczenia. W ramach naszych usług oferujemy naszym klientom usługi transportowe na terenie śląska. Nasze produkty to przede wszystkim kruszywo budowlane Gliwice, kruszywo drogowe Gliwice, kruszywa workowe, piasek Gliwice oraz kruszywa ozdobne. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w doborze odpowiednich materiałów. Naszym klientom oferujemy transport materiałów sypkich Gliwice. Mamy w sprzedaży kruszywo budowlane Gliwice najwyższej jakość. Gwarantujemy dokładność, szybką i sprawną realizację zleceń. Organizowany przez naszą firmę transport materiałów sypkich jest zorganizowany ze szczególną starannością i w oparciu o odpowiednie terminy. Arwo to firma z tradycją dzięki czemu macie Państwo pewność wyboru kruszywa najwyższej jakości takie jak kruszywo drogowe Gliwice, kruszywo budowlane Gliwice. Do stałej współpracy zapraszamy małe i duże firmy jak również klientów indywidualnych. Naszą ofertę staramy się przygotować specjalnie do wymagań naszych klientów.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »