BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Www.sukcesedukacja.pl

Www.sukcesedukacja.pl
Sukces Edukacja to szkoła policealna, która kształci w najbardziej popularnych zawodach. Z nami zdobędziesz kwalifikacje jako higienistka stomatologiczna, technik administracji, technik weterynarii, opiekun medyczny czy jako asystentka osoby niepełnosprawnej. Zastanawiasz się jaka szkoła policealna najlepsza? Wielu przyszłych studentów zadaje sobie to pytanie. My ułatwiamy ten wybór i dajemy naszym studentom szansę zdobycia najlepszych kwalifikacji zawodowych i przyszłościowego zawodu. Nasza szkoła policealna ma filie w Krakowie, Wrocławiu, Opolu, znajdziesz nas też w Katowicach i Gliwicach. jako placówka edukacyjna prowadzimy także szkolenia i kursy w Katowicach i innych większych miastach w Polsce. Sukces Edukacja - to najczęściej wybierana w Polsce szkoła policealna w której zdobędziesz teoretyczne i praktyczne kwalifikacje zawodowe. Nasza szkoła Sukces Edukacja zaprasza wszystkich którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie bądź poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź szczegóły dotyczące funkcjonowania placówki na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.sukcesedukacja.pl:

Podlinkuj stronę www.sukcesedukacja.pl:

Www.sukcesedukacja.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 97

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Poznań

  Chcesz nauczyć się tańczyć? Szukasz rzetelnej szkoły tańca? Chcesz, aby taniec stał się Twoim drugim życiem? Przyjdź do nas. Do sprawdzonej szkoły tańca poznań ? Latin Dance Studio, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów oddasz się magii tańca. Pokochasz taniec równie mocno jak my go kochamy. W naszej szkole będziesz miał okazję nauczyć się takich tańców jak: salsa poznań, reggaeton, orientalny taniec brzucha czy bollywood dance, a także modern jazz, latino solo oraz aerobik dance. Kursy tańca poznań organizowane są na różnych stopniach zaawansowania. Zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, jak i osoby, które uczęszczały już wcześniej na zajęcia taneczne, znajdą odpowiedni dla nich poziom trudności. A jeśli szukasz szkoły, która oferuje indywidualne lekcje tańca to także dobrze trafiłeś. Prowadzimy m.in. indywidualne lekcje pierwszego tańca weselnego na których układamy niepowtarzalne choreografie i pomagamy w doborze odpowiedniej muzyki. A wszystko po to, aby osoby zamierzające stanąć na ślubnym kobiercu swoim tańcem porwali gości do szalonej zabawy.
  Jesteśmy również|Oprócz szkoły tańca jesteśmy} agencją artystyczną, która organizuje pokazy i animacje taneczne podczas imprez na terenie całego kraju. Jesteśmy po to by rozkręcić każdą imprezę.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Rawa Maz »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Rawa Maz

  Zapraszamy na stronę internetową Szkoły Jazdy "Bednarski".
  Nasza AutoSzkoła jest najstarszą tego typu placówką w Rawie Mazowieckiej.
  Szkolimy naszych kursantów w miłej i nie powtarzalnej atmosferze.
  Nasi wykładowcy i instruktorzy są doświadczonymi fachowcami.
  Na naszej stronie dowiecie się Państwo o aktualnej dacie kolejnego kursu.
  Jeżeli planujesz zdobyć uprawnienia kategorii B to znalazłeś się we właściwym miejscu, tylko nasi instruktorzy przekażą Ci w przyjemny i bezstresowy sposób swoją wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata.
  Nie marnuj czasu ! Już teraz wejdź na naszą stronę, zapoznaj się z nasza ofertą i zapisz sie na najbliższy kurs prawa jazdy!
  Zapraszamy!!

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Poznań

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA mieści w sobie przedszkole i żłobek. Są to placówki bardzo dobrze zarządzane szczycące się uznaniem coraz większej masy rodziców. Warsztaty przebiegają pod czyjnym okiem dobrze wyszkolonych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca najmłodszych samodzielności, jest jedną z wielu wartościowych teorii, stosowanych przez pracujących tu pedagogów. Na stronie internetowej zademonstrowany jest codzienny rozkład zajęć. Rodzice mogą mieć więc możliwość wglądu w to co robią ich wychowankowie. Pedagodzy robią urodziny dla dzieci na obszarze Poznania. Można zamówić nie tylko zrobienie urodzin dla dzieci, również chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Oprócz tego funkcjonuje - pod szyldem UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program przewiduje ćwiczenia fizyczne, spotkania ze specjalistami.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łyżwiarstwo figurowe Elbląg »

  Łyżwiarstwo figurowe Elbląg

  Zapraszamy do naszej Szkoły Podstawowej wszystkich uczniów. Orlik 2012 wyladował w "Szóstce" Otwarcie kompleksu boisk odbyło się 12 kwietnia br. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyli przedstawiciele miasta Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego oraz pierwszoligowego klubu piłkarskiego Olimpia Elbląg. Najważniejszym punktem uroczystości dla nas był mecz pomiędzy reprezentacją szkoły a zawodnikami elbląskiego klubu. Nasi zawodnicy wygrali to kilkuminutowe spotkanie 1:0. To była najlepsza lekcja wychowania fizycznego w ich życiu. Pani dyrektor Iwona Ratajczyk - Zyśk mówiła podczas uroczystości, że uczniowie, którzy czas spędzają aktywnie, są potem na lekcjach bardziej kreatywni i osiągają lepsze wyniki w nauce. Sport "Szóstce" jest bardzo bliski. O rozwój fizyczny dba się równie mocno jak o naukę.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław

  Przedstawiana szkoła to renomowany ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu obejmuje konieczne materiały i pomoce dydaktyczne. Wyróżnia nas indywidualne traktowanie każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale podwyższać jakość naszych kursów. Oferujemy teoretyczne i praktyczne zajęcia w miłej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach drogowych.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doskonalenie techniki jazdy »

  Doskonalenie techniki jazdy

  Ośrodek doskonalenie techniki jazdy ODTJ Rajder zaprasza na szkolenia jazdy defensywnej i kursy dla instruktorów techniki jazdy. ODTJ Rajder to uznana w kraju szkoła bezpiecznej jazdy. Instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie, które zdobyli poprzez wieloletnią praktykę oraz stałe szkolenie się w technikach jazdy defensywnej oraz pozostałych szkoleniach dla instruktorów. Instuktorzy zdobyli uznanie krajowych stacji telewizyjnych o czym świadczą wielokrotnie udzielane wywiady dla Polsatu i TVN24 w zakresie bezpieczeństwa oraz doskonalenia techniki jazdy. Instruktorzy ODTJ Rajder to uznani w kraju fachowcy.
  Zapraszamy na kursy i szkolenia w naszym ośrodku w Toruniu. Korzystamy z jedynej w Toruniu płyty poślizgowej, oferujemy także szkolenia w symulatorze dachowania. Zapisz się na kurs doskonalenia jazdy już dziś!

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi »

  Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

  Technikum Administracyjno-Usługowe stawia sobie za główny cel, aby wyposażyć uczniów w umiejętności praktyczne i teoretyczne, którą są między innymi potrzebne do pracy w zawodzie technika logistyki. Logistyk to nikt inny jak spec od zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu oraz komunikacji. Na rynku jest ogromny popyt na osoby, które wykonują zawody bezpośrednio związane ze spedycją i logistyką. Szkoła wychodzi naprzeciw młodym ludziom i pozwala im rozwijać się właśnie na tych kierunkach.
  Technikum Administracyjno-Usługowe to szkoła, która w bardzo profesjonalny sposób dba o kształcenie młodych ludzi. Wiedza zdobywana jest w profesjonalnie wyposażonych klasach. Każda z sal posiada stanowiska komputerowe dla każdego ucznia, oprócz tego pakiet programów biurowych i materiały dedykowane procesowi kształcenia w konkretnym zawodzie. Szkoła poprzez niesamowitą atmosferę nauczania dąży do tego, aby jak najlepiej przekazać informację, które będą pomocne uczniowi w przyszłości po opuszczeniu murów szkoły.
  Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
  ul. Wileńska 53/55
  94-011
  Łódź
  42 674 69 88
  szkola@technikumau.pl
  www.technikumau.pl

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »