BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Www.mulawa.5gbfree.com

Www.mulawa.5gbfree.com
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wszystkie programy są darmowe i można wykorzystywać je oraz rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Niewielki procent tych programów stanowią aplikacje wymagające od użytkownika darmowej rejestracji według wskazówek zawartych w pliku Licencja.txt w katalogu każdego programu.
Pod opcją "Gry " amatorom tego rodzaju rozrywki udostępniono zestaw prostych gier, przeważnie z kategorii gier logicznych i kształcących. Te gry można serwować nawet dzieciom bez obawy o ich deprawację.
W trakcie nad programami zgromadzony materiał, uzyskiwany z różnych stron Internetu, został udostępniony pod opcją "Programowanie w Delphi" w celu ewentualnego jego wykorzystania przez amatorów tego środowiska programowania.
Przedstawione funkcje i procedury tego środowiska programowania (podmenu "Funkcje Delphi" dają jedynie podstawy wiedzy w tym zakresie; uzupełnieniem tej wiedzy może być materiał pozyskiwany z różnych polskich i zagranicznych stron o tej tematyce. Wykazy najbardziej użytecznych pod tym względem witryn kryje opcja "Polskie Delphi" (polskie strony WWW z problematyką środowiska Delphi) oraz "Zagraniczne Delphi" - strony zagraniczne o podobnej tematyce .
Pod opcją "Kontakty" znajdują się formularze pozwalające poinformować Pa?stwa znajomego o istnieniu tej strony (podmenu Zaproszenie) i umożliwić kontakt z jej autorem.

Szczegóły strony www.mulawa.5gbfree.com:

Podlinkuj stronę www.mulawa.5gbfree.com:

Www.mulawa.5gbfree.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program dla salonów fryzjerskich »

  Program dla salonów fryzjerskich

  NeoHair jest to aplikacja do zarządzania salonem fryzjerskim, spa czy siłownią dostępny przez przeglądarkę internetową. Inteligentny kalendarz pozwala przypisywać różnym stylistom kolejne czynności w ramach jednej wizyty, umożliwia sprzedaż niemal każdej dostępnej w Salonie minuty wolnego czasu. Opcja zapisywania zdjęć fryzur pozwala także obserwować kreatywność każdego stylisty.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Libre Office - Kurs dla opornych »

  Libre Office - Kurs dla opornych

  Strona została przygotowana z myślą o osobach chcących nauczyć się obsługi pakietu biurowego Libre Office (również Open Office). Nacisk jest położony na popularny program do pisania- Writer. Dzięki lekcjom na stronie użytkownik może szybko nauczyć się czym są akapity, jak je formatować, jak wstawić listę numerowaną wraz z podpunktami.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Comarch ALTUM »

  Comarch ALTUM

  Profesjonalne wdrożenia systemy ERP Comarch ALTUM u Złotego Partnera Comarch - firmy ALPOL - rozwiązania IT z Krakowa. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcyjnie innowacyjny program Comarch ALTUM u klienta. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów!
  W naszej ofercie znajdują się także inne programy do prowadzenia firm: Comarch OPTIMA, CDN XL, Retail, iMed24. Zapewniamy szkolenia z użytkowania programu oraz usługi serwisowe. Podpisujemy umowy utrzymania systemu informatycznego.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • INTERTECH ? Partner Comarch »

  INTERTECH ? Partner Comarch

  Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy oprogramowanie Comarchu : Klasyka oraz OPTIMA.oprogramowanie Comarch OPTIMA i Comarch Klasyka oraz Insert sprzedajemy wysyłkowo. Wysyłka kurierem na nasz kosztKompleksowe wdrożenia ( sprzęt + oprogramowanie + instalacja + szkolenia + serwis)Na życzenie klienta wykonujemy projekt komputeryzacji firmy lub danego jej wycinka, dobierając optymalnie sprzęt i oprogramowanie. Nasza oferta obejmuje analizę przedwdrożeniową, projekt, dostawę, sprzętu i oprogramowania, instalacje, szkolenia, serwis .

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • System SAP: oprogramowanie dla firm, Supremis »

  System SAP: oprogramowanie dla firm, Supremis

  SAP jest światowym liderem wśród dostawców oprogramowania dla firm. Supremis - polski partner SAP specjalizuje się we wdrożeniach zintegrowanego systemu klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One. Aplikacje, które tworzą system, pozwalają na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa. CRM, program nieruchomości, program do zarządzania, kadry i płace, program magazynowy, księgowość program. To zaledwie kilka spośród wielu propozycji jakie oferuje oprogramowanie do zarządzania marki SAP. Atutem systemu jest opcja doboru funkcjonalności, biorąc po uwagę rodzaj działalności i branżę.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova »

  Oprogramowanie enova

  ?enova? nie jest zwykłym programem dzięki, któremu będziesz mógł łatwo prowadzić swoją firmę. Jest to system wdrażany u klienta i personalizowany pod kątem jego wymagań. To narzędzie obejmujące całość spraw związanych z działalnością Twojej firmy, niezależnie od gałęzi gospodarki. Firma KOMAKO, będąca partnerem ?enova? poszerzyła funkcje programu o takie, które są przydatne szczególnie w firmach budowlanych. Niezależnie czy w małych firmach czy wielkich przedsiębiorstwach ?enova? sprawdza się i poprawia efektywność i wydajność pracy. Skontaktuj się z KOMAKO i zapytaj o system ERP ?enova?.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami »

  Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

  Grupa exorigo-upos to rozwiązania IT dla sieci handlowych, klientów biznesowych oraz innych przedsiębiorstw. Klientom poszukującym rozwiązań upraszczających zarządzanie nieruchomościami zapraszamy do zapoznania się z systemem Archibus - jest to program do zarządzania nieruchomościami o dużej funkcjonalności.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »