BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Www.mulawa.5gbfree.com

Www.mulawa.5gbfree.com
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wszystkie programy są darmowe i można wykorzystywać je oraz rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Niewielki procent tych programów stanowią aplikacje wymagające od użytkownika darmowej rejestracji według wskazówek zawartych w pliku Licencja.txt w katalogu każdego programu.
Pod opcją "Gry " amatorom tego rodzaju rozrywki udostępniono zestaw prostych gier, przeważnie z kategorii gier logicznych i kształcących. Te gry można serwować nawet dzieciom bez obawy o ich deprawację.
W trakcie nad programami zgromadzony materiał, uzyskiwany z różnych stron Internetu, został udostępniony pod opcją "Programowanie w Delphi" w celu ewentualnego jego wykorzystania przez amatorów tego środowiska programowania.
Przedstawione funkcje i procedury tego środowiska programowania (podmenu "Funkcje Delphi" dają jedynie podstawy wiedzy w tym zakresie; uzupełnieniem tej wiedzy może być materiał pozyskiwany z różnych polskich i zagranicznych stron o tej tematyce. Wykazy najbardziej użytecznych pod tym względem witryn kryje opcja "Polskie Delphi" (polskie strony WWW z problematyką środowiska Delphi) oraz "Zagraniczne Delphi" - strony zagraniczne o podobnej tematyce .
Pod opcją "Kontakty" znajdują się formularze pozwalające poinformować Pa?stwa znajomego o istnieniu tej strony (podmenu Zaproszenie) i umożliwić kontakt z jej autorem.

Szczegóły strony www.mulawa.5gbfree.com:

Podlinkuj stronę www.mulawa.5gbfree.com:

Www.mulawa.5gbfree.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ITF Toruń - wdrożenia, serwis sytemów Comarch Optima, SM-Boss, Buchalter X Telekomunikacja X Fotografia »

  ITF Toruń - wdrożenia, serwis sytemów Comarch Optima, SM-Boss, Buchalter X Telekomunikacja X Fotografia

  Każdego dnia docierają do nas setki informacji. Wiele z nich dotyczy bezpośrednio prowadzonej firmy. Niekiedy są to nowe normy prawne, innym razem nowe technologie. ITF istnieje między innymi po to, aby pomóc klientom wykorzystać najlepsze rozwiązania informatyczne zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami.

  Nie zdobywamy klienta za wszelką cenę. Państwa problem staje się naszym problemem. Jeśli rozwiązanie przekroczy nasze możliwości, to odpowiedzialnie wskażemy sprawdzonego Partnera, któremu wspólnie będziemy mogli zaufać.

  Firma ITF rozpoczęła formalnie działalność 1 czerwca 2008 roku. Została założona przez Krzysztofa Rumińskiego, wychowanka jednej z wiodących (na początku XXI wieku) marek informatycznych na toruńskim rynku. Po 10 latach współpracy okazało się, że cele i sposoby działania nieco się różnią i współpraca została przeniesiona na inny poziom.
  Obecnie pod marką ITF występuje kilka osób. W każdym przypadku są to specjaliści wysokiej klasy reprezentujący różne domeny działania:
  - wdrożenia i konsultacje informatyczne
  - utrzymanie infrastruktury informatycznej klienta
  - szkolenia informatyczne
  - serwis sprzętu komputerowego, z głównym naciskiem na notebooki
  - obsługa podpisu elektronicznego i Programu Płatnik
  - fotografia (usługi dla osbób fizycznych oraz firm)
  - tworzenie i montaż filmów, również w technologii HD
  - doradztwo telekomunikacyjne

  Łączy nas pasja poznawania nowych technologii oraz oswojenie ich na potrzeby naszego klienta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszego klienta.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cenniki do Normy »

  Cenniki do Normy

  Obecnie odchodzi się od klasycznego wykorzystywania stawek do tworzenia kosztorysu budowlanego. Teraz, żeby pracować kosztorys starcza posiadanie Intercenbudu na CD z kompletem potrzebnych cen. Bazę cenową powinno się wgrać do programu kosztorysowego, na którym pracują kosztorysanci i już bez problemu spożytkujesz informacje o cenach. Nie ma konieczności szukać stawek w Internecie, wykonywać miliony telefonów do sklepów i sprawdzać, jakie stawki funkcjonują na rynku. Kup w sklepie internetowym i korzystaj.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wagi Łódź »

  Wagi Łódź

  Profesjonalna firma Elpro z Łodzi oferuje szeroką gamę urządzeń elektronicznych, które są konieczne do funkcjonowania firmy handlowej. Oferujemy Państwu wagi elektroniczne różnego rodzaju: wagi kalkulacyjne, wagi kontrolne, wagi etykietujące, wagi magazynowe.
  Wagi kalkulacyjne to najbardziej popularne wagi - przeliczają masę przedmiotu na cenę.
  Wagi kontrolne - waga, na której sprawdzamy masę ładunku zważonego na innej wadze, podczas gdy waga kontrolująca odrzuca z taśmy ładunki o masie niezgodnej z zadaną.
  Wagi etykietujące - dodatkowo drukują etykietę z kodem kreskowym towaru.
  Wagi magazynowe - wyposażone są w następujące funkcje: dodatkową filtracje, zapamiętywanie wyniku ostatniego ważenia oraz liczenia elementów. Oprócz wag elektronicznych znajdziesz u nas urządzenie fiskalne - kasy, testery pieniędzy i wiele innych urządzeń potrzebnych do prowadzenia sklepu.
  Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyty legalności oprogramowania »

  Audyty legalności oprogramowania

  Ochrona poufnych informacji oraz optymalizacja zasobów firmy pozwalają zmaksymalizować efekty pracy i uzyskać przewagę konkurencyjną. Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia oraz audyty informatyczne, bezpieczeństwa, legalności oprogramowania.

  Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy uniknąć strat, jakie płyną z niedostatecznego zabezpieczenia danych oraz niewystarczającej wiedzy pracowników na temat potencjalnych zagrożeń. Serdecznie zapraszamy do korzystnej współpracy

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pobieranie z Youtube - ściąganie z Youtube »

  Pobieranie z Youtube - ściąganie z Youtube

  Darmowe oprogramowanie online do pobieranie z youtube tylko na downtube.pl . Serdecznie zapraszamy na stronę która pozwoli Ci na ściąganie z youtube filmów oraz plików mp3. Wejdź już teraz i sprawdź naszą stronę, to nic nie kosztuje. Pliki pobierane są przez najszybsze serwery, juz w kilka sekund cały film lub przerobiona muzyka trafi na dysk twojego komputera. Nie czekaj, sprawdź naszą stronę już teraz, to nic nie kosztuje.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy-rezerwacji - ułatwiamy rezerwowanie! »

  Systemy-rezerwacji - ułatwiamy rezerwowanie!

  Program webowy systemy rezerwacji został stworzony z myślą o klientach takich miejsc jak hotele, pensjonaty, motele i nie tylko. Program ten ma za zadanie ułatwić klientom dokonanie rezerwacji w łatwiejszy sposób niż przebiegało to dotychczas. Częstym problemem w dokonywaniu rezerwacji jest przeprowadzanie żmudnej rozmowy z recepcjonistką/właścicielem, żeby znaleźć odpowiednie miejsce w odpowiednim terminie, myślę że taka sytuacja może podirytować każdego klienta, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i tworzymy program jak ten! Nasz program pozwala klientowi zorientować się o wiele szybciej, jakie miejsca i jakie terminy są wolne i w kilku prostych krokach je zarezerwować. Nic prostszego ! Za każdym razem program przystosowywany jest z osobna dla każdego klienta aby jeszcze bardziej usprawnić przebieg rezerwacji.Używanie naszego programu nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wystarczy łącze internetowe, ponieważ jest on w stu procentach online. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • NewDataLabS - Ułatwiamy pracę z danymi! »

  NewDataLabS - Ułatwiamy pracę z danymi!

  Ułatwiamy pracę z danymi. Wdrażamy najlepsze na świecie (wg Gartner Group) oprogramowanie Business Intelligence - Tableau. Dzięki temu pomagamy Naszym Klientom Zobaczyć i Zrozumieć Dane. Analizy i raporty stają się proste, błyskawiczne i intuicyjne. Twoje dane zaczynają pracować dla Ciebie. Tableau ma wbudowanych około 40 sterowników do dowolnych źródeł danych - i w ciągu kilku minut może się z nimi zintegrować. Dzięki technologii VizSQL nie tylko wykonuje zaawansowane analizy nawet na olbrzymich zbiorach danych, ale też podpowiada najlepsze ich wizualizacje. Mamy kilkanaście lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence. Wdrożyliśmy wiele Hurtowni Danych oraz rozwiązań typu "in memory". W ciągu kilku dni pomożemy Ci opanować technologię Tableau. Ale przede wszystkim - dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci wypracować zupełnie nowe podejście do pracy z danymi w Firmie. KPI, One Page Reporting, czy Beyond Budgeting - to wszystko masz do dyspozycji, pracując z nami! Wejdź na www.newdatalabs.com

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »