BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Www.mulawa.5gbfree.com

Www.mulawa.5gbfree.com
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wszystkie programy są darmowe i można wykorzystywać je oraz rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Niewielki procent tych programów stanowią aplikacje wymagające od użytkownika darmowej rejestracji według wskazówek zawartych w pliku Licencja.txt w katalogu każdego programu.
Pod opcją "Gry " amatorom tego rodzaju rozrywki udostępniono zestaw prostych gier, przeważnie z kategorii gier logicznych i kształcących. Te gry można serwować nawet dzieciom bez obawy o ich deprawację.
W trakcie nad programami zgromadzony materiał, uzyskiwany z różnych stron Internetu, został udostępniony pod opcją "Programowanie w Delphi" w celu ewentualnego jego wykorzystania przez amatorów tego środowiska programowania.
Przedstawione funkcje i procedury tego środowiska programowania (podmenu "Funkcje Delphi" dają jedynie podstawy wiedzy w tym zakresie; uzupełnieniem tej wiedzy może być materiał pozyskiwany z różnych polskich i zagranicznych stron o tej tematyce. Wykazy najbardziej użytecznych pod tym względem witryn kryje opcja "Polskie Delphi" (polskie strony WWW z problematyką środowiska Delphi) oraz "Zagraniczne Delphi" - strony zagraniczne o podobnej tematyce .
Pod opcją "Kontakty" znajdują się formularze pozwalające poinformować Pa?stwa znajomego o istnieniu tej strony (podmenu Zaproszenie) i umożliwić kontakt z jej autorem.

Szczegóły strony www.mulawa.5gbfree.com:

Podlinkuj stronę www.mulawa.5gbfree.com:

Www.mulawa.5gbfree.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakup wygasających domen internetowych »

  Zakup wygasających domen internetowych

  Aplikacja eXdomain umożliwia wyselekcjonowanie i zarejestrowanie najlepszych domen internetowych. To właśnie dzięki eXdomain wybierzesz najciekawsze wyekspirowane domeny i zakupisz u swojego ulubionego rejestratora. Dzięki zaawansowanej wielowątkowości eXdomain działa niesamowicie szybko, a więc będziesz w stanie poddawać analizie wiele tysięcy domen w minimalnym okresie czasu. Codziennie wygasa wiele doprawdy mocnych oraz o dużej wartości domen, lecz ciężko je wyłuskać bez specjalnego narzędzia takiego jak eXdomain.

  Zakup wygasających domen internetowych

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprorgamowanie dla urzędów i firm »

  Oprorgamowanie dla urzędów i firm

  Rekord Systemy Informatyczne sprzedaje swoje oprorgamowanie już ponad 20 lat. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Dzięki temu, iż firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Firma jest autorem dwóch programów: Rekord ERP - oprogramowanie komputerowe przeznaczone dla przedsiębiorstw. Program ten jest odpowiedni dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa. System posiada wiele użytechnych funkcji, m.in. optymalizacja zapasów, eliminowanie zbędnych kosztów oraz zredukować niebezpieczęństwo utraty informacji, a także dostępu do nich osób niepowołanych.
  System Ratusz natomiast został stworzony dla instytucji samorządowych oraz urzędów miejskich. System Ratusz został stworzony przy ścisłej współpracy z jednostkami samorządowymi, tak aby zapewnić najlepsze rozwiązania technologiczne. Korzystając z jego funkcji można m.in efektywnie zarządzać finansami, otrzymać szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, oprogramowanie Ratusz stanowi fundament popularnego już e-Urzędu.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji »

  Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji

  Firma Rekord Systemy Informatyczne jest autorem oprogramowania Ratusz przeznaczone jest dla urzędów i administracji publicznej.System Ratusz został stworzony przy współpracy z samorządami, tak aby jego funkcje były dopasowane do potrzeb rynkowych. System Ratusz jest nowoczesnym oprogramowaniem, na które wdrożenie zdecydowało się już ponad 300 urzędów mast i gmin.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep www »

  Sklep www

  Zapraszamy na strone www.max-shop.pl. Zajmujemy sie tworzeniem oprogramowania ułatwiającego skuteczne pozycjonowanie. Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na skuteczne pozycjonowanie i tak powstało nasze oprogramowanie sklepu internetowego . Nasz program został napisany w bardzo przystępny dla przeciętnego użytkownika sposób. Wprowadzanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego doświadczenia wynika, że nawet osoby które do tej pory nie wiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanują niezbędne funkcje i procedury. Proponujemy zapoznanie się z naszą oferta i życzymy satysfakcjonujących zakupów.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • System obiegu dokumentów »

  System obiegu dokumentów

  Enovatio proponuje system zarządzania projektami. Jest to kompletne rozwiązanie, dzięki któremu umożliwia kreować harmonogramy, wykonywać projekty na czas, w ramach budżetu i zgodnie ze specyfikacją. Kolejnym programem intensyfikującym efektywność w firmie jest system obiegu dokumentów nazywany workflow. Za jego pomocą zredukujesz koszty powiązane z obsługą dokumentów. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się szeregiem wygodnych funkcji, intuicyjnością oraz prostotą w obsłudze. Rozwiązania dostępne są przez przeglądarkę internetową w wielu językach. Jest także możliwość darmowego wypróbowania systemów. Pozdrawiamy, firma Enovatio.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova »

  Oprogramowanie enova

  ?enova? nie jest zwykłym programem dzięki, któremu będziesz mógł łatwo prowadzić swoją firmę. Jest to system wdrażany u klienta i personalizowany pod kątem jego wymagań. To narzędzie obejmujące całość spraw związanych z działalnością Twojej firmy, niezależnie od gałęzi gospodarki. Firma KOMAKO, będąca partnerem ?enova? poszerzyła funkcje programu o takie, które są przydatne szczególnie w firmach budowlanych. Niezależnie czy w małych firmach czy wielkich przedsiębiorstwach ?enova? sprawdza się i poprawia efektywność i wydajność pracy. Skontaktuj się z KOMAKO i zapytaj o system ERP ?enova?.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ERP, kadry i płace, zarządzanie czasem pracy - Macrologic SA »

  ERP, kadry i płace, zarządzanie czasem pracy - Macrologic SA

  Macrologic SA - Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów. Tworzymy Macrologic ERP - oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw wykorzystywane w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, finanse. To programy, systemy informatyczne - system ERP, BI, HRM, HCM, CRM oraz HR. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw doskonale sprawdza się w branżach: produkcyjnej, usługowej, handlowej, logistyce, magazynowaniu, transporcie, przedsiębiorstwach komunalnych, spółdzielniach mieszkaniowych, wypożyczalniach samochodów, przedsiębiorstwach medycznych, placówkach naukowych, instytutach, placówkach oświatowych, przedsiębiorstwach energetycznych. Macrologic to firma działająca na obszarze całego kraju. Posiadamy 14 jednostek terenowych, które są zlokalizowane w największych miastach Polski po to, aby zagwarantować jednakową, wysoką jakość świadczenia usług dla każdego klienta, z którymi współpracujemy, bez względu na to, w którym regionie Polski ma swoją siedzibę.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »