BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Www.mulawa.5gbfree.com

Www.mulawa.5gbfree.com
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wszystkie programy są darmowe i można wykorzystywać je oraz rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.
Niewielki procent tych programów stanowią aplikacje wymagające od użytkownika darmowej rejestracji według wskazówek zawartych w pliku Licencja.txt w katalogu każdego programu.
Pod opcją "Gry " amatorom tego rodzaju rozrywki udostępniono zestaw prostych gier, przeważnie z kategorii gier logicznych i kształcących. Te gry można serwować nawet dzieciom bez obawy o ich deprawację.
W trakcie nad programami zgromadzony materiał, uzyskiwany z różnych stron Internetu, został udostępniony pod opcją "Programowanie w Delphi" w celu ewentualnego jego wykorzystania przez amatorów tego środowiska programowania.
Przedstawione funkcje i procedury tego środowiska programowania (podmenu "Funkcje Delphi" dają jedynie podstawy wiedzy w tym zakresie; uzupełnieniem tej wiedzy może być materiał pozyskiwany z różnych polskich i zagranicznych stron o tej tematyce. Wykazy najbardziej użytecznych pod tym względem witryn kryje opcja "Polskie Delphi" (polskie strony WWW z problematyką środowiska Delphi) oraz "Zagraniczne Delphi" - strony zagraniczne o podobnej tematyce .
Pod opcją "Kontakty" znajdują się formularze pozwalające poinformować Pa?stwa znajomego o istnieniu tej strony (podmenu Zaproszenie) i umożliwić kontakt z jej autorem.

Szczegóły strony www.mulawa.5gbfree.com:

Podlinkuj stronę www.mulawa.5gbfree.com:

Www.mulawa.5gbfree.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie Norma Standard »

  Szkolenie Norma Standard

  Nasze warsztaty przygotowane zostały przez trenerów z ogromnym doświadczeniem, specjalistów z dziedziny zastosowania informatyki dla budownictwa. Szkolenia odbywają się w fachowo zaopatrzonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik ma indywidualne stanowisko. Szkolenia dają możliwość poszerzenie wiedzy z zakresu kosztorysowania oraz na kompetentne posługiwanie się programem do kosztorysów. Zapraszamy do zapisów na nasze profesjonalne szkolenia za pośrednictwem telefonu lub poczty email. Jeżeli mają Państwo kolejne pytania nasi handlowcy chętnie rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Catia »

  Catia

  Firma Koltech jest znana na całym świecie. Jesteśmy integratorem systemów PLM i oferujemy fachową pomoc w zakresie rozwiązań inżynierskich. Przeprowadzamy auditing, kursy, narady. Mamy partnerów w sektorze lotnictwa i przemyśle samochodowym. Zaspokojenie potrzeb klientów to cel nadrzędny firmy. Zespół składa się z fachowców, którzy łącznie tworzą produkty wysokiej jakości. Pomysły produktów są niejednokrotnie niespotykane, ale za każdym razem proste w obsłudze.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna faktura, program do faktur »

  Elektroniczna faktura, program do faktur

  Żywy rozwój Internetu wywołał fakt, że coraz więcej korporacji postanowiło na stosowanie takiego wynalazku jak elektroniczna faktura. Jej zastosowanie to tak naprawdę same plusy. Nie jesteśmy zmuszeni składować kupy makulatury, która zajmuje w archiwum lub biurze, zbędne miejsce. Mamy do wszystkich dokumentów nietrudny dostęp, albowiem szukane są one za sprawą peceta, a nie ręcznie w szufladach bądź segregatorach. Cyfrową fakturę jest możliwym wydrukować w każdej chwili i wysłać do swojego partnera. Wymogiem wykorzystywania takich zalet, jest posiadanie programu do faktur. Jednym z nich jest oprogramowanie dostarczane przez firmy Saldeo. Obsługa jest intuicyjna, a przez to dziecinnie prosta. Używając go można perfekcyjnie zoptymalizować poczynania księgowości w firmie bądź biurze rachunkowym. Zachęcamy do darmowych testów przez 30 dni.
   
   

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Navision »

  Navision

  Firma NAV SERWIS zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP firmy Microsoft, Microsoft Dynamics NAV (Navision). Zapewniamy wsparcie pełnego cyklu życia systemu ERP, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę, od momentu analizy przedwdrożeniowej przedsiębiorstwa, aż po pomoc przy bieżących pracach użytkowników z systemem Microsoft Dynamics NAV.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technigon : Software Development | Technigon : Software Development »

  Technigon : Software Development | Technigon : Software Development

  Jesteśmy firmą, która wykorzystując swoją kreatywność, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT służy rozwijaniu się przedsiębiorstw czyniąc je nowoczesnymi i innowacyjnymi.W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszego Klienta, a także korzyściami, jakie może osiągnąć dzięki naszej współpracy. Czynimy wszystko, by przyczyniać się do rozwoju jego działalności. Do tworzenia oprogramowania wykorzystujemy technologie Microsoft (ASP).NET, PHP, HTML5, a także JAVA/JAVA EE (J2EE).W naszej ofercie znajdują się również usługi informatyczne, takie jak: outsourcing, consulting IT, SaaS, a także tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych Nasza pasja w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem stanowi synergiczne źródło satysfakcji naszych Klientów.Oprogramowanie Technigon tworzone jest w oparciu o dogłębną analizę potrzeb firmy na poziomie funkcjonalności rozwiązań informatycznych.ZastosowanieKażda firma, która chce prowadzić skuteczne działania służące realizacji wyznaczonych celów i założeń, powinna zadbać o sprawne zarządzanie i organizację wewnętrzną.Nasze oprogramowanie składa się z rozbudowanych modułów i aplikacji, obsługujących kompleksowo wszystkie procesy zachodzące w firmie. Należy podkreślić, że wszystkie komponenty są ze sobą ściśle zintegrowane, a także otwarte na współpracę z oprogramowaniem innych dostawców.Cechy oprogramowania TechnigonStworzone przez nas oprogramowanie to gwarancja realnych korzyści dla Państwa firmy.? Pełna synchronizacja z modelem operacyjnym przedsiębiorstwa? Zwiększenie produktywności? Kontrola kosztów? Wzrost przychodów? Wysoki poziom bezpieczeństwa dostępuPaństwa potrzeby na pierwszym miejscuKonsultujemy z Państwem każde rozwiązanie, wyjaśniamy, w jaki sposób dana funkcjonalność wpłynie na zarządzanie firmą, analizujemy wszystkie dane, tak by dostarczyć produkt, który w 100% spełnia swoje funkcje.Oprogramowanie jest w pełni dedykowane, czyli tworzone w oparciu o indywidualne potrzeby Państwa firmy.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Oprogramowanie dla firm

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego oprogramowania magazynowo-księgowego. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta i wzrostu sprzedaży.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • NewDataLabS - Ułatwiamy pracę z danymi! »

  NewDataLabS - Ułatwiamy pracę z danymi!

  Ułatwiamy pracę z danymi. Wdrażamy najlepsze na świecie (wg Gartner Group) oprogramowanie Business Intelligence - Tableau. Dzięki temu pomagamy Naszym Klientom Zobaczyć i Zrozumieć Dane. Analizy i raporty stają się proste, błyskawiczne i intuicyjne. Twoje dane zaczynają pracować dla Ciebie. Tableau ma wbudowanych około 40 sterowników do dowolnych źródeł danych - i w ciągu kilku minut może się z nimi zintegrować. Dzięki technologii VizSQL nie tylko wykonuje zaawansowane analizy nawet na olbrzymich zbiorach danych, ale też podpowiada najlepsze ich wizualizacje. Mamy kilkanaście lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence. Wdrożyliśmy wiele Hurtowni Danych oraz rozwiązań typu "in memory". W ciągu kilku dni pomożemy Ci opanować technologię Tableau. Ale przede wszystkim - dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci wypracować zupełnie nowe podejście do pracy z danymi w Firmie. KPI, One Page Reporting, czy Beyond Budgeting - to wszystko masz do dyspozycji, pracując z nami! Wejdź na www.newdatalabs.com

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »