BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Verita Sp. z o.o. biuro nieruchomości, Toruń

Verita Sp. z o.o. biuro nieruchomości, Toruń
Verita Sp. z o.o. Nieruchomości, z siedzibą w Toruniu, zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Obsługujemy rynek nieruchomości komercyjnych, przemysłowych, rekreacyjnych, rolnych oraz rynek nieruchomości mieszkaniowych.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi doradcze z zakresu nieruchomości, inwestycji w nieruchomości i przedsiębiorstwa oraz zajmujemy się obsługą procesu inwestycyjnego na rynku nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Śledzimy na bieżąco i analizujemy rynek nieruchomości z uwzględnieniem trendów w ekonomii, co daje nam możliwość oceny wartości i czasu realizacji danej transakcji czy też przedsięwzięcia inwestycyjnego.

Zakres naszych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami obejmuje sprzedaż, kupno, wynajem, dzierżawę i zamianę:

- domów
- mieszkań
- lokali użytkowych i handlowych
- kamienic
- dworków
- posiadłości
- hal, magazynów
- gruntów
- terenów i obiektów komercyjnych

oferowanych klientom polskim oraz zagranicznym.
Verita Sp. z o.o. biuro nieruchomości, Toruń

Szczegóły strony www.verita.pl:

Podlinkuj stronę www.verita.pl:

Verita Sp. z o.o. biuro nieruchomości, Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń »

  Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

  "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości z siedzibą w Toruniu oferuje państwu szeroki zakres usług z zakresu pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Podstawowy obszar działalności firmy to województwo kujawsko-pomorskie ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Toruniem.

  Usługi świadczone w ramach działalności INTERCENTRUM:
  - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  - administracja i zarządzania nieruchomościami;
  - doradztwo (w zakresie rynku nieruchomości);
  - szkolenia;
  - pośrednictwo kredytowe;
  - ubezpieczenia (zezwolenie nr 52853/97 P.U.N.U.).

  Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne.
  Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami.
  "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Toruń - Biuro nieruchomości KMI »

  Mieszkania Toruń - Biuro nieruchomości KMI

  Biuro nieruchomości KMI z siedzibą w Toruniu posiada w swojej ofercie duży wybór mieszkań w Toruniu.Biuro Nieruchomości KMI jest licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Kadra to osoby z wieloletnim doświadczeniem, posiadające licencję zawodowe oraz znające rynek nieruchomości.Biuro nieruchomości zajmuje się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów położonych w Toruniu oraz działek budowlanych i rekreacyjnych w powiecie toruńskim. Pośredniczy również w wynajmie lokali użytkowych i magazynów w Toruniu. W bazie posiada atrakcyjne mieszkania, domy, lokale. Zapewnia Klientom reklamę w magazynach i pismach lokalnych, internecie oraz na stronie internetowej.
  Oferuje mieszkania 1,2-3 pokojowe, mieszkania w blokach lub wieżowcach, mieszkania o różnym standardzie, mieszkania zlokalizowane zarówno w lewobrzeżnej części Torunia jak i prawobrzeżnej, dysponuje również bogatą ofertą mieszkań na rynku wtórnym.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w Toruniu.
  Mieszkania Toruń nowe oraz z rynku wtórnego.

  Gwarantujemy miłe i profesjonalne podejście do Klienta.

  Wychodząc na przeciw recesji proponujemy naszym klientom obniżkę prowizji - 1,5% od kupna nieruchomości, 1 % od sprzedaży nieruchomości.
  Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Deweloperzy Bydgoszcz »

  Deweloperzy Bydgoszcz

  Deweloper Bydgoszcz - firma KWK Construction - zadania zabudowy, sprzedaż mieszkań. Firma oferuje mieszkania w Bydgoszczy i okolicach w konkurencyjnych cenach, w dobrym lokalizacjach, przestronne i estetycznie wykończone. Nasze projekty - nowe mieszkania w Bydgoszczy - cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, ceniących doskonałą formę, innowacyjność projektów, dokładność wykonania oraz profesjonalną sprzedaż mieszkań. Deweloper z Bydgoszczy zaprasza i zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą na nowe mieszkania. Mieszkania w Bydgoszczy - to szeroka oferta biur developerskich. Nasze mieszkania przewyższają te propozycje - wyraźnie.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania lublin - BigCityBroker »

  Mieszkania lublin - BigCityBroker

  Biura nieruchomości zajmują się pośrednictwem przy kupna lokali komercyjnych. Do obowiązków posiadaczy biur nieruchomości należy pomoc przy wyborze lokalu, pokazanie ich klientom oraz pomoc przy finansowaniu nieruchomości. Dodatkowo firmy mogą zarabiać dzięki pośrednictwie w uzyskaniu kredytu hipotecznego.dla kupujących.

  W trakcie wyboru solidnego biura nieruchomości należy skupić się na kilku rzeczach:
  - pośrednik musi posiadać licencję na obrót nieruchomościami,
  - stopień opłat za udzielone pośrednictwo, ważne jest czy biuro pobiera prowizję od wszystkich stron transakcji,
  - profesjonalność oraz jakość obsługi klienta.
  Jedynie dobre biura mogą osiągnąć sukces w sektorze handlu nieruchomościami.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt z dopłatami »

  Kredyt z dopłatami

  Jeżeli chcesz mieć swoje własne mieszkanie, ale nie jest cię stać na zaciągniecie komercyjnego kredytu hipotecznego musisz jak najszybciej dowiedzieć się czego się tylko da na temat preferencyjnego programu wsparcia dla takich osób jak ty. Mówimy tu o projekcie Rodzina na Swoim. Jeżeli nurtują Cię takie tematy jak na przykład warunki Rodzina na Swoim to winieneś natychmiast odwiedzić naszą witrynę internetową. Znajdziesz na niej właśnie takie wiadomości oraz sporo podobnych, które z pewnością przydadzą Ci się w dalszej przygodzie z zobowiązaniami z dofinansowaniem państwa. Rodzina na Swoim jest okazją na normalne mieszkanie dla tych wszystkich, którzy do tej pory mogli liczyć wyłącznie na siebie. Czekamy na każdego uprawnionego do skorzystania z tego rodzaju kredytów na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AGENCJA NIERUCHOMOŚCI SKRZYNECCY »

  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI SKRZYNECCY

  Agencja nieruchomości "Skrzyneccy" powstała latem 1997 roku i jest firmą rodzinną. Siedziba biura mieści się w centrum Częstochowy przy ul. Śląskiej 4, obok budynku Urzędu Miasta Częstochowy. W grudniu 1999 roku zdaliśmy egzamin przed komisją kwalifikacyjną, uzyskując licencje zawodowe nr : 550, 551. Wiosną 2003 roku weszliśmy w składCzęstochowskiej Giełdy Nieruchomości.Sieć obejmuje 12 biur nieruchomości, które dysponują wspólną bazą ofert.Dobra lokalizacja, profesjonalna obsługa i umiarkowane ceny za świadczone usługi sprawiają, że biuro ma wielu stałych klientów a ich liczba wzrasta.Świadczymy usługi w zakresie : sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości i dzierżawa nieruchomości.Zajmujemy się zwłaszcza nieruchomościami o charakterze mieszkalnym : domy, mieszkania, szeregowce, działki budowlane. Obsługujemy nieruchomości komercyjne : lokale, hale i inne nieruchomości tego typu. Działamy na terenie Częstochowy i najbliższej okolicy. Zapewniamy prawną obsługę transakcji. Współpracujemy z profesjonalnymi kancelariami notarialnymi. W razie potrzeby pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup wybranej nieruchomości. W 2010 roku Agencja Nieruchomości została przeniesiona do nowej siedziby przy ul. Śląskiej 4 Nasza oferta niemal codziennie jest wzbogacana o nowe oferty nieruchomości do sprzedaży i wynajęcia, które przedstawiamy na stronach niniejszego serwisu oraz na portalach branży nieruchomości. Nasza oferta to: domy i mieszkania w Częstochowie i okolicach.Dodatkowo proponujemy Państwu zobaczyć inne nasze oferty nieruchomości z Częstochowy i okolic Częstochowy na naszej stronie internetowej. Polecamy domy, działki,lokale,mieszkania na sprzedaż oraz wynajem

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Partner-Agencja Nieruchomości-Pruszków »

  Partner-Agencja Nieruchomości-Pruszków

  / Agencja Nieruchomości PARTNER powstała w 1996 roku i jest jedną z najstarszych firm na terenie Pruszkowa i okolic zajmująca się usługami na rynku nieruchomości głównie w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Założycielem firmy jest Jacek Kalina, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów w zakresie szacowania jak i obrotu nieruchomościami.Główny obszar działania to: - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ( sprzedaż, kupno, wynajem mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych oraz gruntowych ); - doradztwo w zakresie obsługi rynku nieruchomości; - zarządzanie nieruchomościami;- szacowanie wartości nieruchomości. Zakup nieruchomości jest trudną a zarazem jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego też od wielu lat pomagamy w tym aby była ona trafna, oparta o realia rynkowe i przyniosła naszym Klientom dużą satysfakcję.Co nas cechuje w swoim działaniu? li.jpg KOMPETENCJA I BEZPIECZEŃSTWO - Nieruchomości PARTNER to zespół pośredników i doradców w obrocie nieruchomościami, który działa od lat w niezmienionym składzie, stale podnoszący swoje kwalifikacje; - w naszej ofercie mamy tylko sprawdzone i zweryfikowane przez nas - głównie pod kątem stanu prawnego nieruchomości; - służymy naszą wiedzą na każdym etapie realizacji zakupu/sprzedaży czy wynajmu nieruchomości;- ze względu na swoje doświadczenie w przeprowadzaniu licznych, niekiedy trudnych transakcji na rynku obrotu nieruchomościami - jesteśmy solidnym gwarantem w realizacji bezpiecznych zadań zlecanych nam przez naszych Klientów. li.jpg ATMOSFERA PARTNERSTWA I RZETELNOŚCI Przykładamy dużą wagę do bezpośredniego kontaktu z Klientem w celu poznania dokładnie jego potrzeb, co wymaga od nas stałej konsultacji i wymiany informacji z Klientem w oparciu o zasady partnerstwa. Współpracujemy z naszymi Klientami na całym etapie podejmowania przez nich decyzji tj. :a) trafnego wyboru odpowiedniej nieruchomości w oparciu o wyselekcjonowane oferty i dzięki znajomości rynku lokalnego;b)konsultacji i negocjacji przy ustalaniu optymalnego wariantu cenowego;c) sprawdzenia i przygotowania całej niezbędnej dokumentacji do przeprowadzenia transakcji ( odpis z księgi wieczystej, wypisy i wyrysy z rejestru gruntów, zaświadczenia itp.);d) konsultacji z notariuszem, prawnikiem czy geodetą ( zwłaszcza w przypadku sytuacji niejednoznacznych);e) aktywnego uczestnictwa w formalno - prawnym etapie zakup/sprzedaży nieruchomości ( umowa przedwstępna, umowa końcowa itp..);f) optymalnym wyborze wariantu kredytowego ( porównanie ofert banków, okresu kredytowania, opcje walutowe itp.). O naszej solidnie wykonywanej pracy świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów, którzy niejednokrotnie wracają do nas po latach w celu realizacji kolejnych transakcji oraz polecają nas swoim znajomym.Deregulacja rynku obsługi nieruchomości, wykazała słabość działań takich organizacji jak choćby PFRN, dlatego zaangażowaliśmy się w tworzenie silnego, kompetentnego samorządu gospodarczego w postaci wsparcia m.in. Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami gdzie jesteśmy jednym z jej pierwszych członków, czy tworzącej się Polskiej Izby Gospodarczej Rynku Nieruchomości.Tylko tego typu struktury mogą mieć realny wpływ (głownie w obszarze prawa) na kształtowanie się przejrzystego polskiego rynku nieruchomości.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »