BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Uzależnienia

1 · 2 · następna strona »
 • Uzależnienie od alkoholu »

  Uzależnienie od alkoholu

  Dzisiaj uzależnienie od alkoholu, leków lub też uzależnienie od hazardu oraz współuzależnienie, to zjawiska dotykające co raz większą liczbę osób, bez znaczenia na wiek, stan posiadania bądź miejsce zamieszkania. Tylko profesjonalne leczenie odwykowe ma okazję dać skuteczną pomoc w takich okolicznościach. Ośrodek leczenia uzależnień Oaza, to ośrodek odwykowy, który gwarantuje takie fachowe jak również skuteczne leczenie. Wpływ na to, że terapia odwykowa, którą przeprowadza ośrodek odwykowy Oaza, to bardzo skuteczna terapia, mają szczególnie działający tam terapeuci. Obok terapeutów mających należyte wykształcenie, leczenie alkoholizmu jak i innych uzależnień wspierają także terapeuci, którzy sami walczyli z podobnymi uzależnieniami. Poza tym, decydując się między innymi na terapie alkoholową w tym ośrodku, oprócz zabiegów jak detoks ? odtrucie alkoholowe, każdego typu pacjent otrzyma też odpowiednią opiekę po skończeniu terapii. Dzięki temu leczenie odwykowe ma okazję być rzeczywiście skuteczne.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie »

  Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie

  Esperal ? Wszywki alkoholowe Kraków jest witryną skupiającą się na leczeniu choroby alkoholowej. Esperal Kraków skupia medyków, którzy mają ogromne doświadczenie w wszczepianiu wszywek. Pragną oni nieść wsparcie w kuracji osób spożywających nadmiernie alkohol. Podanie leku powoduje u klientów odrazę do spożywania używek. Jest to mobilizator do poprawy własnego życia i w większości przypadków pozwala na pozbycie się choroby w czasie 12 miesięcy. Zabieg jest w pełni nieszkodliwy i nie ciągnie za sobą komplikacji. Wykonywany jest przy użyciu znieczulenia i jedynie za zgodą osoby chorej. Esperal Kraków zachęca wszystkie osoby, które pragną pomóc sobie lub znajomym. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze możliwe jest pełne wyleczenie o zapomnienie o chorobie, która jest bardzo szkodliwa dla organizmu i umysłu. Implatacja specyfiku może odbywać się w specjalistycznym gabinece medycznym należącym do placówki bądź na życzenie klienta - u niego w domu czy innym miejscu, w którym przebywa. Pełna anonimowość i dyskrecja są kluczowymi wartościami dla nas.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków »

  Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków

  Prywatne Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne ?Tęcza? w Krakowie.Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień oraz zaburzeń jedzenia. Nie obiecujemy, że będzie łatwo.Wiemy jednak jak to zrobić.Jesteśmy profesjonalni. Jeśli Ty lub ktoś z rodziny ma problem z alkoholem, hazardem, zażywaniem leków, jedzeniem i chce się na poważnie leczyć koniecznie skontaktuj się z nami. Wiemy jak pomóc. Oferujemy komfortowe warunki leczenia, małe grupy, rodzinną atmosferę, w pełni profesjonalną kadrę-wszyscy terapeuci z certyfikatami specjalisty terapii uzależnień lub w procesie certyfikacji, dyskrecję. Całości dopełnia świetna, domowa kuchnia. Centrum mieści się w prywatnym domu z dużym ogrodem w cichej, spokojnej dzielnicy Krakowa. Oferta kierowana jest do klientów z terenu całej Polski. Program podstawowy tylko 30 dni. Wysoka skuteczność u osób realizujących pełny program terapeutyczny. Dla wszystkich-konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapia indywidualna, terapia par, wydawanie opinii, inne. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla szkół, zakładów pracy i innych instytucji zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapraszamy na naszą stronę www.teczacpt.pl Tel.662 22 55 35

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki terapii uzależnień »

  Ośrodki terapii uzależnień

  Polecamy ciekawą obniżkę cen na leczenie uzależnień. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, obok Krakowa wszystkie osoby które mają problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - oferujemy detoksykacja, innymi słowy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyczy problem alkoholizmu i narkotyków. Posiadamy bardzo dobrą kadrę, profesjonalną. Nasz ośrodek jest dobrze wyposażony, zaś jedzenie w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie trać już czasu albowiem zdrowie jest tylko jedno i wypada o niego starać się. Zadzwoń.
  Ośrodki terapii uzależnień

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bielsko »

  Psychoterapia Bielsko

  Psychoterapia uzależnień jest szczególnym rodzajem psychoterapii, która nie wpisuje się w jej główny nurt. Psychoterapia ta posługuje się właściwymi dla siebie metodami, które nie mają zastosowania w klasycznej psychoterapii. Uzależnienia mają charakter bio-psycho-fizyczny i wymagają współdziałania grupy specjalistów: specjalisty psychoterapii uzależnień, lekarza psychiatry, psychologa klinicznego oraz wsparcia innych osób wychodzących z uzależnienia.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny »

  Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal internetowy. Informację i artykuły na temat wszystkich rodzajów uzależnień, w szczególności tych najpopularniejszych: od alkoholu, tytoniu, narkotyków. Pomaga on osobom uzależnionym oraz im najbliższym zrozumieć problem a dzieki temu jeszcze skuteczniej z nim walczyć. Na portalu zamieszczono także pokaźną ilość artykułów o osobach którym udało się przezwycieżyć nałogi. Co im pomogło? Jak sobie teraz radzą? Zachęcamy do zajrzenia na ten portal.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja DROGA ? fundacjadroga.pl »

  Fundacja DROGA ? fundacjadroga.pl

  Fundacja Droga. Zajmujemy się pomocą w walce z różnymi rodzajami uzależnień. Istniejemy już od kilku lat i w tym czasie pomogliśmy wielu osobom poradzić sobie z kwestiami uzależnienia własnego lub członka rodziny; stanami kryzysowymi i przewlekłym stresem występującym u osób nieuzależnionych, dotkniętych życiowymi tragediami; problemami emocjonalnymi ofiar i sprawców przemocy. Z każdym rokiem rozwijamy wachlarz naszej pomocy dla osób w trudnych sytuacjach życiowych o różnej etiologii. Zapraszamy do naszych oddziałów w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Świadczymy usługi zarówno na kasę chorych jak i prywatnie.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Better - Ośrodek leczenia uzależnień (Wrocław) »

  Better - Ośrodek leczenia uzależnień (Wrocław)

  Każdy nałóg - obojętnie, czy przybiera formę narkomanii, alkoholizmu, lekomanii, uzależnienia od jedzenia, seksu czy hazardu - wcześniej czy później prowadzi do destrukcji. Nie pozwól, aby zniszczył Twoje życie. Nie oceniamy, nie krytykujemy. Stawiamy diagnozę, wyznaczamy cele i wspólnie z Tobą walczymy z chorobą. Dzięki nam zyskasz szansę na zerwanie z przeszłością. Wchodzimy z założenia, iż leczenie uzależnień nie sprowadza się jedynie do udzielania wskazówek, jak osiągnąć i utrzymać całkowitą abstynencję. Dzięki stosowanym przez naszych specjalistów metodom będziesz mógł naprawdę poznać i polubić siebie. Tu uzyskasz pomoc i profesjonalne wsparcie : psycholog, terapeuta. W naszym ośrodku (Wrocław) prowadzimy następujące formy psychoterapii: grupowa i indywidualna, terapia małżeńska i par. Leczymy uzależnia alkoholowe, narkotykowe, depresja, bezsenność, oferujemy również odtrucia (detoksykacja ambulatoryjna), Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z szeroką gamą warsztatów szkoleniowych prowadzonych w naszym ośrodku.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram »

  Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram

  Esperal.edu.pl to witryna ogólnie dotycząca zagadnień medycznych. Rozwiązaniem na wygranie z alkoholizmem jest np. środek esperal. Na naszym portalu można znaleźć informacje, artykuły właśnie tego leku. Uważamy, że tego rodzaju kuracja jest niezwykle wydajna. Daje ona możliwość na powrót do spokojnego życia rodzinnego. Naszym celem jest wyjaśnienie Ci jak wygląda działanie ten innowacyjny lek. Wszystkie wiadomości są poparte artykułami medycznymi.W ten sposób możesz być spokojny o rzetelność naszego portalu edukacyjnego. Naszym zdaniem esperal to jedna z najlepszych terapii obecnie metod leczenia alkoholizmu. Właściwości disulfiram w postaci wszywki alkoholowej sprawiają, że esperal działa jak płaszcz ochronny i tworzy psychiczną barierę odgradzającą osobę uzależnioną od alkoholu. Terapia z wykorzystaniem disulfiram, pomogła wielu byłym osobom uzależnionym stanąć na nogi i zerwać z nałogiem alkoholowym. Esperal to lek, który odmienił nie jedno życie eks alkoholika. Sam zabieg implantacji esperalu nie jest bolesny gdyż jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Warszawa »

  Leczenie alkoholizmu Warszawa

  Psycholog Magdalena Staszewska zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną. Warszawa to miasto spotkań z osobami borykającymi się z przeróżnego typu trudnościami. Oferta obejmuje konsultacje, indywidualne sesje terapeutyczne oraz terapię par. Specjalnością gabinetu jest leczenie alkoholizmu. Odbiorcami oferty są także osoby z depresją, przeżywające trudności w życiu osobistym, ofiary przemocy, osoby z chwiejnością emocjonalną, zaburzeniami odżywiania i innymi schorzeniami kwalifikującymi się do specjalistycznego leczenia.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek dla uzależnionych OAZA prowadzi leczenie narkomanii poprzez odtrucie, farmakoterapię i pomoc psychologiczną. Poza leczeniem narkomanii organizuje także leczenie hazardu i detoks alkoholowy. Usługi organizowane są na najwyższym poziomie, gdyż organizuje je grupa certyfikowanych specjalistów. Istnieje także opcja leczenia w na oddziale zamkniętym, który jest wyjątkowo atrakcyjnie urządzony.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapalniczki »

  Zapalniczki

  Zapalniczki, choć jak wskazuje nazwa, winny służyć do podpalania czegoś, często mają również wiele dalszych zastosowań, uzależnionych od wyobraźni i zdolności właściciela. Mogą zostać otwieraczem do butelki czy zabawką do robienia zaskakujących sztuczek (jak Zippo). W zimie można nią rozgrzać kluczyk, żeby zmieścił się do zamka na przykład w samochodzie. Jednorazowe zapalniczki nierzadko są produktami promocyjnymi, gdyż są dość niedrogie i stanowią stosunkowo sporą powierzchnię, na której można nakleić przykładowo znak firmowy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Leczenie Uzależnień Warszawa

  Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Propozycja moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Zobrazuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych. Nazywam się Robert Rutkowski i swoją stronę przeznaczam zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Adresatami oferty Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii ? Gutkowski są osoby zmagające się z rozmaitego typu zaburzeniami psychologicznymi. Ośrodek gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie leczenia depresji, lęków, otyłości, nadwagi i wielu innych schorzeń. Ważne miejsce w ofercie zajmuje leczenie alkoholizmu i innych nałogów. Oferujemy fachową pomoc psychologiczną osobom, które znajdują się w niekomfortowej sytuacji rodzinnej, zawodowej itp. Dzięki hipnoterapii i psychoterapii, nasi klienci podnoszą jakość swojego życia w wielu wymiarach.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie »

  Jak rzucić palenie

  Czy myślisz, że palenie papierosów jest zbyt drogie i niszczy nie tylko Twoje zdrowie ale i finanse?. Nie wiesz jak rzucić palenie i gdzie mogą Ci pomóc?. Wiedz, że sposób rzucanie palenia katowice opracowany przez Poradnię Holis Katowice to odwyk palenia papierosowy uwalniający palaczy od uzależnienia składający się z: biorezonans, detoks, homeopatia, trening. Wizyta trwa ok.40 min. Nasza praktyka wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe jest możliwe i łatwe. Oferujemy usługi: rzucanie palenia, rzucanie palenia papierosów, jak rzucić palenie, jak rzucić palenie papierosów, odwyk palenia, odwyk papierosowy, biorezonans, rzucanie papierosów, rzucenie palenia, Tel 791 992 329 Pomyśl,że jeżeli palisz 1 paczkę dziennie to miesięcznie jest to ponad 300 zł pomijając niszczenie zdrowia i chociaż jesteś np. z miasta:Chorzów, Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź,Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń, Ruda Śląska, Mikołów, Pszczyna, Żory, Orzesze, Oświęcim, to pomimo dojazdu po wizycie zyskasz pieniądze i zdrowie.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witaj e.cloud - make life healthier »

  Witaj e.cloud - make life healthier

  e.cloud. Markowe liquidy do e-papierosów charakteryzujące się doskonałym dymieniem oraz zdecydowanym smakiem. Odkryj z nami zdrowszy styl życia! Wejdź na naszą stronę i się przekonaj sam!~A jeżeli chcesz zająć się budowaniem nowej innowacyjnej marki w kraju i nie tylko skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci bardzo preferencyjne warunki współpracy, zapewniamy profesjonalną obsługę każdego zamówienia. Rozwijaj się razem z nami - zostań naszym partnerem handlowym!

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzucanie palenia »

  Rzucanie palenia

  Zastanawiasz się jak rzucić palenie papierosów?. Czytasz jakie są sposoby rzucenia palenia?. Jeżeli chcesz a nie umiesz rzucić palenia, służymy pomocą. Poradnia Holis Katowice opracowała skuteczną metodę-odwyk papierosowy palenia-opartą na:biorezonans BRT, detoks,homeopatia, trening. Czyli oprócz komputerowego rzucania palenia /biorezonans/nasza metoda zawiera jeszcze 3 inne techniki. Wizyta trwa ok.40 minut. Nasze doświadczenie wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe nie tylko jest możliwe, lecz jest bardzo łatwe. Świadczymy usługi w zakresie: rzucanie palenia, rzucanie palenia komputerowe, brt, odwyk papierosowy, sposoby rzucenia palenia, jak rzucić palenie, odwyk palenia, jak rzucić papierosy, rzucenie palenia, jak rzucić palenie papierosów, gabinety BRT, biorezonans, leczenie uzależnień, rzucanie palenia papierosów, dla mieszkańców: Chorzów Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Tychy, Mikołów, Zabrze, Lędziny, Łaziska Górne, katowice, Jaworzno, Tarnowskie Góry. Zadzwoń 791992329 i ustal termin spotkania.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Ośrodek otu.pl owo jakiś z najważniejszych punktów w okolicy Ełku zajmujący się pasztetem uzależnienia. Terapia uzależnień przewodzimy w czasie wielu zebrań, jakie dostarczają poparcie psychologiczną i lekarską. Każdy zorganizuje u nas sukurs i akuratną dyskrecje.
  Odwyk prowadzimy podług najważniejszych zasad i standardów. Każde leczenie uzależnień otwiera się od czasu dokonania stosownej terapii lekowej, a odtąd przez zgromadzenia z chorymi szuka się do postępy ich poziomu umysłowego. Nadzwyczajnym trumfem lokalnego środowiska egzystuje cisza i spokój która honoruje zająć się ambarasem w jak najkrótszym okresie. W polskim ośrodku wykonujemy leczenie hazardu albo z lekomani i wielu pozostałych uzależnień.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od alkoholu »

  Uzależnienie od alkoholu

  Zachęcamy do zapoznania sie z nowiutkim i bardzo przydatnym portalem internetowym - choroba alkoholowa. Szukasz w Internecie szczegółowych wiadomości między innymi na kwestie alkoholizmu, wspolnoty anonimowych alkoholików, dorosłych dzieci alkoholików ? Zastanawiasz się czy wspomniany kłopot Cię osobiście nie dotyka czy przypadkiem nie masz problemu z alkoholem? Szukasz rozstrzygnięć jak pomóc krewnej osobie, przyjacielowi, bratu, siostrze w chorobie alkoholowej? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak to szybko sprawdź nasza stronę www, bo będzie dla Ciebie niezmiernie owocna i dowiesz się tutaj wielu ważnych i istotnych rzeczy o chorobie alkoholowej. Piszemy o bardzo popularnym głodzie alkoholowym, poziomach zaawansowania i rozwoju nałogu alkoholowego, poradach dla trzeźwiejących alkoholików, a także obszernych atrakcyjnych sprawach związanych z tą chorobą. Jeżeli planujesz uporać się z alkoholowym uzależnieniem, odwiedź wymieniony adres internetowy, a zobaczysz że było warto. Otwarcie zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

Uzależnienia - nowa strona:

Adres: