BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Usługi sekretarskie

 • Polskie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Bezpieczeństwa w Biznesie »

  Polskie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Bezpieczeństwa w Biznesie

  Wirtualne biura to kompleksowe rozwiązania dla firm, które dysponując niewielkim budżetem chcą zapewnić swoim klientom profesjonalna i szybką obsługę. Wirtualne biura prowadzone są zazwyczaj przez firmy doradcze, które są w stanie zaoferować dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy.Oferta wirtualnego biura skierowana jest do firm małych, dopiero rozpoczynających działalność jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej.Wirtualne biuro dopełni prestiżu Twojej firmy, zapewni jej profesjonalność i bezpieczeństwo a Tobie pozwoli skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Płock »

  Biuro rachunkowe Płock

  Najlepsze w Płocku biuro rachunkowe zaprasza do skorzystania z usług świetnych specjalistów. Zajmujemy się profesjonalną księgowością, a Nasi pracownicy to najlepsza kadra. Mamy również szereg różnego rodzaju dyplomów, dzięki którym gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z usług Naszego biura. Na pewno każdy Klient wyjdzie z Naszej firmy w pełni zadowolony. Wszelkie informacje o Naszej firmie znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej, na którą uprzejmie Państwa zapraszam.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe "Estam" - zajmujemy się usługami dla małych i średnich przedsiębiorstw w dziedzinie gruntownej obsługi księgowo-rachunkowej. Nasz sekretariat mieści się w Warszawie przy ul. Dzielnej. Świadczymy usługi takie jak: prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzenie ewidencji podatkowej VAT, sporządzanie list płac, sporządzanie podatkowych rozliczeń miesięcznych, prowadzenie rozliczeń ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, doradztwo przy zakładaniu nowych firm, kompleksowa kontrola zobowiązań i należności, sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacje dodatkowe), sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, sporządzanie podatkowych zeznań rocznych dla właścicieli firm, sporządzanie rocznych deklaracji pracowniczych PIT, wyprowadzanie zaległości księgowych. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, dlatego w celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt telefonicznie bądź drogą mailową. Cena zależy od wolumenu wykonywanych przez nas prac i ustalana jest w drodze personalnych negocjacji. Dokładamy wszelkich starań, by poziom naszych usług był na najwyższym poziomie, a sposób współpracy zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo naszym klientom. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od 1992 roku. Możemy się wylegitymować Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 13209/99. Zostało ono wydane przez Ministra Finansów w dniu 06/07/1999 w zakresie prowadzenia usług księgowo-rachunkowych. Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprawy Państwa firmy powierzone są odpowiedniej osobie. Naszymi kontrahentami są przedsiębiorstwa z różnych branż, prowadzące działalność handlową (sklepy, hurtownie), usługową i produkcyjną.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa dla Ciebie »

  Wirtualne biuro Warszawa dla Ciebie

  Wellmark jest firmą która przedkłada w swoich usługach najem wirtualnego biura wraz z szeregiem usług takich jak obsługa faxowa, mailowa, pocztowa, księgowa i inne które pomocne są w biurze. Znajdziesz tu również salę konferencyjną którą masz do swojej dyspozycji na spotkania z klientami. Gdy skorzystasz z oferty naszej firmy, prestiż Twojej wzrośnie po wielokroć. Nie przeocz takiej okazji. Przetestuj naszą propozycje na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa korespondencji biurowej »

  Obsługa korespondencji biurowej

  Jeżeli masz dość stania w kolejkach na poczcie, jeżeli cenisz swój czas i zależy Ci na sprawnej pracy, to znaczy, że serwis Faksymile.pl jest właśnie dla Ciebie. Faksymile.pl jest usługą polegającą na przesyłaniu korespondencji drogą tradycyjną za pomocą internetu. Swoje dokumenty wgrywasz poprzez panel użytkownika, my je wydrukujemy, zapakujemy w kopertę i zaniesiemy na pocztę. Już nie musisz się denerwować, najwolniejsza poczta w kraju to problem nasz - a nie Twój! Zarejestruj się już teraz - daj się zaskoczyć.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniarachunkowosc.pl - usługi rachunkowe Warszawa »

  Taniarachunkowosc.pl - usługi rachunkowe Warszawa

  Taniarachunkowosc.pl to tanie biuro rachunkowe, usługi rachunkowe Warszawa. Nakłaniamy się prawem, aby to nabywca samodzielnie przesądzał ile chce płacić za księgowość (Warszawa). Chyba masz już dość tych zdawkowych formalności związanych z łażeniem po urzędach? Usługi rachunkowe Warszawa, daj nam swoje komplikacje z finansami, a my je rozsupłamy.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w krakowie »

  Biuro rachunkowe w krakowie

  Kraków to miasto otwarte nie jedynie na turystów i amatorów smoka Wawelskiego, ale również na biznesmenów i inwestorów. Pierwszym zadaniem przyszłego właściciela firmy staje się wyszukanie odpowiedniego biura rachunkowego. Profesjonalne i odnoszące sukcesy biuro rachunkowe w Krakowie nie trudno odnaleźć. Najskuteczniejszym rodzajem poszukiwań jest znalezienie firmy z użyciem Internetu. Z tego powodu każde potrzebujące klientów biuro rachunkowe w Krakowie musi przede wszystkim zatroszczyć się o promocję w Internecie i stworzenie strony internetowej. Pomocna dłoń przy prosperowaniu firmy obecnie jest niezbędna, z tego powodu wykorzystuje się oferty biur rachunkowych. Konieczna jest pomoc w orientowaniu się w co chwile to nowych przepisach prawnych i zmianie prawa podatkowego. Trzeba poświęcić wszystkim tym aktom prawnym znacznie wiele czasu, dlatego właściciele firm wyznaczają te czynności wykwalifikowanym pracownikom. Biuro rachunkowe w Krakowie na pewno nie może narzekać na małą liczbę klientów, dlatego, że każdy właściciel firmy prędzej czy później z takiej pomocy będzie zmuszony skorzystać. Biuro rachunkowe ma wiele spraw do wykonania między innymi przygotowanie deklaracji podatkowych, dostarczanie deklaracji do Urzędów Skarbowych, powiadamianie o zmianach w przepisach czy tworzenie sprawozdań finansowych. Dla niektórych profesja, jaką jest bycie księgowym czy księgową jest po prostu nudny. Z kolei większość nawet młodych ludzi wybiera właśnie ten kierunek kształcenia, żeby następnie otrzymać dobrze płatną pracę. Wszystko spowodowane jest tym, że księgowa często ma możliwość dużo zarobić, dlatego ten zawód określany jest zawodem opłacalnym.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi sekretarskie

Usługi sekretarskie - nowa strona:

Adres: