BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Kategoria: Urzędy i instytucje

Urzędy i instytucje - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Akademia Innowacji Społecznych »

  Akademia Innowacji Społecznych

  Nasze schronisko z usługami opiekuńczymi w miejscowości Gwizdaj w województwie podkarpackim ukierunkowane jest na pomoc w formie całodobowego pobytu, zapewnieniu posiłków oraz usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych osobom, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność wymagają pomocy osób trzecich. Ponadto seniorzy mogą liczyć na wsparcie pracownika socjalnego, pracownika administracyjnego oraz pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów prawnych. W placówce prowadzone są również działania ukierunkowane na wzmacnianie aktywności społecznej osób starszych. Schronisko zapewnia:+ całodobowe schronienie,+ trzy posiłki dziennie,+ obuwie i odzież stosowną do pory roku, + środki czystości i higieny osobistej, + stały dostęp do węzła sanitarnego,+ pomoc prawną i psychologiczną, + pomoc opiekunów,+ pomoc pracownika socjalnego,+ pomoc pielęgniarki,+ dowozy do lekarzy specjalistów,+ dostęp do sali rehabilitacyjnej,+ organizowanie wolnego czasu,+ udział w różnego rodzaju projektach aktywizacyjnych.

  Data dodania: 05 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Młodzież Polska - organizacja obozów dla dzieci i młodzieży »

  Młodzież Polska - organizacja obozów dla dzieci i młodzieży

  Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży - Młodzież Polska to Organizacja Pożytku Publicznego zajmująca się promowaniem aktywności sportowej wśród najmłodszych. Przez cały rok organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży oraz zielone i białe szkoły w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju - Ustce, Podhalu, Mazurach czy Kotlinie Kłodzkiej. Zapewniamy noclegi i wyżywienie na wysokim poziomie oraz profesjonalny program zajęć, takich jak nauka narciarstwa i snowboardu, tańca, pływania.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • StarFilm kamerzysta ślubny »

  StarFilm kamerzysta ślubny

  Jeśli rozglądasz się za dobrym kamerzystą ślubnym, który w sposób profesjonalny a zarazem z artystycznym polotem sfilmuje Twój wyjątkowy dzień, koniecznie zaznajom się z niniejszą stroną internetową i sprawdź ofertę studia filmowego StarFilm! Jesteśmy ekipą ludzi, którzy z pracą z kamerami zaznajomieni są, jak mało kto. Teoretyczne przygotowanie wynieśliśmy ze szkoły filmowej, a praktyczne z dziesiątek zrealizowanych zleceń, zarówno na potrzeby telewizji, firm i korporacji, jak i użytkowników indywidualnych. Filmowanie wesel to czynność z którą mamy do czynienia od 1989 roku. Z pasją i życiem podchodzimy do wszelkiego kolejnego zlecenia. Używamy kilku kamer, dlatego materiał przez nas przygotowywany jest zawsze atrakcyjny wizualnie. Ponadto, cechuje nas kreatywne podejście do wideofilmowania. Tworzone przez nas reportaże ślubne obejmują: przygotowania przedślubne, błogosławieństwo, plener, ceremonię ślubną oraz przyjęcie weselne. Mieszkasz w stolicy lub okolicach? Potrzebny Ci pewny kamerzysta ślubny z artystyczną żyłką? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Dowiesz się na niej wszystkiego na temat naszych usług.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Dzieci Mazowsza »

  Fundacja Dzieci Mazowsza

  Fundacja Dzieci Mazowsza jest organizacją pozarządową, niedochodową wspierającą rozwój dzieci i młodzieży w zakresie umacniania szeroko rozumianych więzi społecznych, w tym rodzinnych ikoleżeńskich oraz wspierania ich rodzin w obszarze budowania relacji, wychowania i rozwiązywania problemów wychowawczych. Nasze działania skierowane są równie do dzieci i młodziey z niepełnosprawnością ruchowa jak i intelektualna oraz dzieci z trudną sytuacją życiową. Prócz tego Fundacja ma na celu wybudowanie Ośrodka Rehabilitacyjnego oraz świetlicy, które zostaną przeznaczone do użytku dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wspomnienia »

  Wspomnienia

  Poniższy portal został stworzony z myślą o osobach, które chcą powspominać zmarłe osoby, które były im bliskie. Poza tekstem można tutaj umieszczać także zdjęcia pokazujące miejsce pochowania danej osoby. Portal oddaje do dyspozycji praktyczną wyszukiwarkę, aby szybko znaleźć informacje o wybranej postaci.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kynoterapia »

  Kynoterapia

  Promowany serwis przedstawia hodowlę psów rasy golden retriever. Autorka serwisu poza historią i charakterystyką tych psów, zwraca ogromną uwagę na ich umiejętności uzdrawiające. Kynoterapia z udziałem golden retrieverów wzmaga skuteczność rehabilitacji pacjentów, a także dobrze wpływa na ich samopoczucie. Golden retrievery są bardzo przyjaznymi i ułożonymi czworonogami, które otaczają swoją opieką najbardziej potrzebujące osoby. Więcej danych na temat terapii z psami widnieje na witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sw Albert TPBA Grudziadz »

  Sw Albert TPBA Grudziadz

  TPBA Grudziądz jest niezależną organizacją dobroczynną, działającą na podstawie prawa o stowarzyszeniach. Towarzystwo TPBA. realizując swoje cele statutowe współdziała z administracją rządową, samorządem terytorialnym, organizacjami pozarządowymi, kościołem katolickim, innymi kościołami oraz partnerami zagranicznymi, działającymi w dziedzinie pomocy społecznej. Św. Brat Albert mówił "Być dobrym jak chleb" czyli pomagać i wspierać ludzi bezdomnych i ubogich tak jak on to robił. TPBA Grudziądz istnieje od 1993 roku.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna straż rybacka »

  Społeczna straż rybacka

  Społeczna Straż Rybacka PZW powiat Kamienna Góra została powołana przez Radę Powiatu Kamiennogórskiego w 2001 roku. Straż liczy 18 strażników czuwających na czystością i bogactwem wód powiatu Kamiennogórskiego. Komendantem Straży jest Mirosław Kurzeja a Zastępcą Komendanta Piotr Pawlik. Społeczna Straż Rybacka PZW Kamienna Góra osiąga najlepsze wyniki w ujawnianiu sprawców wykroczeń i przestępstw przeciwko Ustawie o Rybactwie Śródlądowym i sprawców wykroczeń przeciwko Regulaminowi Amatorskiego Połowu Ryb. Terenem działania Straży są wody powierzchniowe powiatu Kamiennogórskiego. Straż wyposażona jest w nowoczesny sprzęt tj: lornetki, lornetki z wbudowanymi aparatami fotograficznymi, lampy halogenowe, radiostacje, noktowizor, umundurowanie służbowe, ponton z silnikiem elektrycznym, aparaty fotograficzne. Straż podejmuje współpracę ze społecznością lokalną, wędkarzami oraz Policją, Strażą Miejską i Strażą Leśną . Dobre wyniki ochrony wód zawdzięcza się ludziom pracującym społecznie całkowicie za darmo narażających swoje życie i zdrowie dla czystości i bogactwa wód PZW.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szukanie pracy »

  Szukanie pracy

  Nasza strona to baza informacji na temat pracy. Jest ona nieodłączną częścią życia każdego człowieka, dzięki niej zarabaimy pieniądze, które dają nam możliwość utrzymania siebie i rodziny oraz spełniania swoich marzeń. Wszyscy chcemy żyć dostatnie i być samowystarczalni. Aby do tego dojść musimy mieć prace, zjęcie, które będzie nam dawało korzyści materialne. Bardzo częstym problemem jest znalezienie właściwej pracy. Dlatego posiadamy stronie, na której znajdziesz porady na problem szukania pracy. Od czego zacząć? jak to robić? jak postępować? przyczyny bezrobocia i wiele innych. Dzięki nim będzie Ci łatwiej zabłysnąć na rynku pracy. Zapraszamy do odwiedzania strony!

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc dzieciom niepełnosprawnym »

  Pomoc dzieciom niepełnosprawnym

  W dzisiejszym rozumieniu pomoc charytatywna na rzecz dzieci niepełnosprawnych może zostać zrealizowana za pośrednictwem różnorodnych sposobów. Przykładem mogą być niekonwencjonalne inicjatywy ? akcje charytatywne pomysłodawców akcji JadwigaProject.pl, np. udział w międzynarodowym wyścigu samochodowym czy montaż krótkiego filmiku na pokaz filmowy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
*/?>

Najnowsze tagi związane z kategorią: Urzędy i instytucje

Urzędy i instytucje - nowa podkategoria:

Nazwa: