BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS »

  RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 600-264-237

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie »

  Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie

  W naszej ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane produkty finansowe, które możemy przedstawić naszym Klientom. Nie jesteśmy przedstawicielem żadnej z firm ubezpieczeniowych a jedynie pośrednikiem, który wybiera najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

  Z pośród ogromnej liczby produktów finansowych dostępnych na rynku wybieramy te, które naszym zdaniem dadzą najlepsze korzyści Klientom. Analizując potrzeby i sytuację Klienta jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązanie w pełni dostosowane do jego potrzeb i wymagań.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Asistance
  Ubezpieczenia domów i mieszkań
  Oszczędności krótko i długoterminowe
  Inwestycje długoterminowe
  Fundusze inwestycyjne
  Ubezpieczenia od utraty dochodu
  Emerytury IKZE
  Ubezpieczenia NNW
  Ubezpieczenia turystyczne
  Ubezpieczenia dla rolników
  Ubezpieczenia dla firm
  Bezpłatne Doradztwo finansowe oraz doradztwo ubezpieczeniowe

  Sprawdź nasze aktualne promocje!
  Zadzwoń i umów się na spotkanie!

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne Słupsk »

  Ubezpieczenia komunikacyjne Słupsk

  Kupowanie ubezpieczenia Direct jest banalnie proste, a ubezpieczenie okaże się niebanalne i można uzyskać ekstra zniżki. Zamiast czekać w ogonkach i przedzierać się w poprzek zakorkowanych ulic Słupska po prostu usadowisz się przed internetem. Wypełniając krótką ankietę z namiarami wybierzesz sobie najkorzystniejszą jak również najwygodniejszą ofertę w Polsce. To wszystko w relaksującym zaciszu Waszego domu, bez dodatkowych formalności. Nie czekaj spróbuj w tej chwili! Z naszym portalem Twoja polisa OC jest najbardziej komfortowym rozwiązaniem na polisę w Słupsku.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ATraSeL - Ubezpieczenia na cały świat! »

  ATraSeL - Ubezpieczenia na cały świat!

  aTraSeL - Ubezpieczenia na cały świat !
  ubezpieczenia transportowe, ubezpiecz towar, ubezpieczenia cargo, ubezpieczenie mienia w transporcie, mienie przesiedlenia, personal effects, odpowiedzialność cywilna przewoźnika, odpowiedzialność cywilna spedytora, OC agencji celnej, OC przewoźnika, OC spedytora, OC pośrednika przy przewozie rzeczy, CIF, CIP, Institute Cargo Clauses, akredytywa,

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Opole doradca ubezpieczeniowy Łukasz Libor »

  Allianz Opole doradca ubezpieczeniowy Łukasz Libor

  Doradca wyłączny TUiR Allianz Polska S.A. oraz TU Allianz Życie Polska S.A. Korzystając z moich usług mogą Państwo oczekiwać fachowej i kompleksowej obsługi w zakresie ubezpieczeń i inwestycji.

  W ofercie:
  - ubezpieczenia komunikacyjne (AC+OC),
  - ubezpieczenia majątkowe (domów i mieszkań),
  - ubezpieczenia na życie,
  - indywidualne ubezpieczenia w systemie grupowym,
  - ubezpieczenia turystyczne,
  - ubezpieczenia zdrowotne,
  - ubezpieczenia OC zawodowe oraz OC działalności,
  - ubezpieczenia rolne.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Broker Ubezpieczeniowy - Mentor S.A. »

  Broker Ubezpieczeniowy - Mentor S.A.

  Mentor S.A. - broker ubezpieczeniowy, jeden z największych podmiotów branży brokerskiej.Z przyjemnością przedstawiam Państwu Spółkę Akcyjną Mentor.Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym działającym na rynku od 1994 roku.Każdy rok działalności to ciągły rozwój wiedzy i doskonalenie naszej instytucji.Dziś osiągnęliśmy status wiodącego brokera ubezpieczeniowego i sukces ten zawdzięczamy głównie pomysłowości i otwartości na zmieniające się oczekiwania oraz potrzeby Klientów.Współpraca z partnerami zagranicznymi zapewnia nam dostęp do nowoczesnych rozwiązań światowych, które, dzięki temu, stają się też osiągalne dla każdego kto zechce zaufać nam w otaczaniu opieką swoich dóbr.Nasza misja brzmi:Wiedzą i zdobytym doświadczeniem gwarantujemy naszym Partnerom bezpieczeństwo w kształtowaniu nowoczesnej polityki ubezpieczeniowej.Ci, którzy nas wybrali ? doskonale o tym wiedzą.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator ubezpieczenia »

  Kalkulator ubezpieczenia

  Nasz serwis umożliwia porównanie wielu ubezpieczeń w jednym miejscu.Możliwość zakupu ubezpieczenia online lub w naszym biurze.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek - Kancelaria Prawniczo - Medyczna Warszawa »

  Odszkodowanie za wypadek - Kancelaria Prawniczo - Medyczna Warszawa

  Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo kompetentni i posiadają sporą wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego.Dzięki nam dużo ludzi pozyskało odszkodowanie.Zapłata za nasze usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na wysoki poziomie.Zapraszamy na stronę internetową Adversum.pl po więcej informacji o naszej profesjonalnej działalności.
  Kancelaria Prawniczo - Medyczna

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Płock »

  Ubezpieczenia Płock

  Nasza firma towarzystwo ubezpieczeniowe zajmujące się wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami. Do najpopularniejszych kwalifikujemy ubezpieczenia samochodowe tak zwane OC jakie jest jednym z najbardziej nasuwanych ubezpieczeń w myśli posiadanie samochodu. Następnie oferujemy ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie. Działamy w określonych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych przypadków. Wypłacanie odszkodowań u nas nie jest niczym zawiłym i niemożliwym.Przedstawioną krzywdę sprawdzamy i potwierdzamy z danymi danego momentu i wypłacamy należności prędko i łatwo. Zapraszamy na stronę www.ubezpiecz.net w zamiarze zdobycia dokładnej informacji na temat ubezpieczeń.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie oc »

  Ubezpieczenie oc

  Nadal nie możesz zadecydować gdzie nabyć ubezpieczenie? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś nabyć ubezpieczenie na życie? Czy może pragnąłbyś ubezpieczyć swoją własną firmę? Jeśli tak to dobrze trafiłeś, helper-ubezpieczenia.pl to najlepsze ubezpieczenia w Szczecinie, wyłącznie u nas ubezpieczenia dla firm; niezmiernie tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, także niemało innych pakietów ubezpieczeniowych. Naszym petentom gwarantujemy wprawną, a także fachową obsługę. Całą deskrypcje, również szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE zmiana - Fundusze emerytalne »

  OFE zmiana - Fundusze emerytalne

  Fundusze emerytalne są w Polsce obowiązkowe. Fundusz należy wybrać w ciągu 7 dni od podjęcia pracy lub dnia początku działalności. Niniejsza strona umożliwia szybkie i proste wypełnienie deklaracji do OFE i prezentuje najlepsze fundusze emerytalne. Zawiera bezstronny ranking aktualizowany co dobę, a także formularze umożliwiające członkostwo lub transfery. Jeżeli dostałeś list z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zależy Ci na swojej przyszłości lub po prostu chcesz przenieść się z obecnego OFE do lepszego, niniejsza witryna Ci to ułatwi.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia, polisy, obliczanie składki - Specjalistyczne forum ubezpieczeniowe. »

  Ubezpieczenia, polisy, obliczanie składki - Specjalistyczne forum ubezpieczeniowe.

  Specjalistyczny portal ubezpieczeniowy ? ubezpieczenia transportowe - porównanie składki ubezpieczenia, warunków ubezpieczenia oraz fizyczne dokonanie zakupu polisy. Intencją autorów jest stworzenie portalu informacyjnego, o ubezpieczeniach, dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie, nie kierując się reklamą dokonać zakupu polisy. Regulacje prawne, dane zakładów ubezpieczeń, placówki likwidacyjne, rankingi, opinie, wskazówki w dochodzeniu roszczeń i likwidacji tzw. szkody.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i odszkodowania ? strona z wskazówkami »

  Ubezpieczenia i odszkodowania ? strona z wskazówkami

  Każdej osobie poszkodowanej w wypadku przysługuje prawo do ubiegania się o otrzymanie odszkodowania. Na naszej witrynie internetowej zamieszczamy artykuły o charakterze poradnikowym, w których wyjaśniamy, jakich formalności trzeba dopełnić, by otrzymać należne pieniądze. W jasny i prosty sposób tłumaczymy wszystkie kwestie, charakteryzujemy rodzaje polis ubezpieczeniowych i doradzamy, którą z nich wybrać, by zapewnić sobie maksimum korzyści. Szczegółowo opisujemy procedury postępowania roszczeniowego i zwracamy uwagę na trudności, które mogą się w jego trakcie pojawić. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszego bloga!

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek odszkodowanie »

  Wypadek odszkodowanie

  Jeżeli poniosłeś szkodę w efekcie wypadku, błędu lekarskiego, bądź choroby zawodowej zachęcamy do poznania się z naszymi technikami postępowania zamieszczonymi na stronie internetowej, a także zapoznania się z wszystkimi istotnymi informacjami przedstawionymi w przejrzysty i czytelny dla każdego sposób. Celem naszego postępowania jest optymalny efekt, polegający na ujawnieniu pełnego obrazu straty i pozyskaniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego odszkodowania oraz świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się zawsze doprowadzić do osiągnięcia zadośćuczynienia w możliwie jak najlepszym czasie, nie ograniczając się jedynie do złożenia odpowiedniego pismo w sądzie. W celu umówienia się z naszym przedstawicielem należy skontaktować się z firmowym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Ubezpieczenia Wrocław

  Firma Dakid Business Solutions jest partnerem dużej multiagencji ubezpieczeniowej i świadczy usługi w zakresie
  ubezpieczeń majątkowych oraz oc działalności gospodarczej. Z usług firmy korzysta kilkudziesięciu klientów prywatnych i ponad 20 firm. W biznesie stawiamy na kompetencje i dobrą komunikację.
  O jakości naszych usług najlepiej świadczą polecenia jakie otrzymujemy udanych spotkaniach.
  Ubezpieczenia Wrocław

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne - Kancelaria Ulmer i Wspólnicy »

  Odszkodowania komunikacyjne - Kancelaria Ulmer i Wspólnicy

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków komunikacyjnych, kolizji drogowych, w wyniku wpadnięcia w dziurę w chodniku oraz w wielu innych przypadkach. Dochodzimy odszkodowań z tytułu zadośćuczynienia, z tytułu poniesionych kosztów leczenia, kosztów opieki, kosztów dojazdów do placówek medycznych ewentualnej renty. Za podjęcie się prowadzenia sprawy nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, nie przyjmujemy świadczeń dla osób Poszkodowanych na swoje konto, a nasze wynagrodzenie jest wyłącznie prowizyjne i uzależnione od rodzaju i złożoności sprawy. Honorarium pobieramy dopiero po wygranej sprawie. DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA? ZGŁOŚ DO NAS SZKODĘ, TO NIC NIE KOSZTUJE!

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia pracownicze »

  Ubezpieczenia pracownicze

  Jesteśmy firmą istniejącą od 1998 roku. STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to brokerska spółka trójmiejska oferująca kompleksowe usługi z zakresu ubezpieczeń. Współpracujemy z około 600 przedsiębiorstwami, instytucjami, uczelniami wyższymi, firmami. Swoją ofertę kierujemy m.in. do małych i średnich firm, menadżerów, a także grup zawodowych. Przygotowujemy ubezpieczenia pracownicze dla licznych profesji.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w anglii »

  Odszkodowania w anglii

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje działalność odszkodowawczą na terenie UK. Biegle i bezpłatnie odzyskujemy odszkodowania na rzecz Polaków przebywających w Anglii. Wszystkim klientom naszej firmy zapewniamy gigantyczne odszkodowania, maksymalną efektywność oraz dodatkowo natychmiastowe działanie. Dajemy pewność osiągnięcia najwyższego odszkodowania. W przeciwnym razie nie pobieramy za wykonaną usługę żadnych, nawet symbolicznych, opłat. Jeśli miałeś wypadek w Anglii, to zgłoś się do naszej firmy! Nasi wyszkoleni oraz biegli pracownicy pomogą Ci migiem i sprawnie odzyskać pieniążki z odszkodowania.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Odszkodowania

  Odzyskanie odszkodowania to często droga przez mękę - szereg formalności, kruczki prawne, niekończące oczekiwania na procedury i telefony. Szczególnie, kiedy jesteś w stresującej sytuacji po wypadku swoim lub kogoś bliskiego, lepiej zlecić odzyskanie odszkodowania powypadkowego kancelarii odszkodowawczej Serpens.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo ubezpieczeniowe Poznań »

  Pośrednictwo ubezpieczeniowe Poznań

  Biuro usług brokerskich Athena to przedsiębiorstwo oferujące swoim klientom usługi z zakresu planowania, doradztwa, oraz organizacji ochrony ubezpieczeniowej. Działania firmy zawierają kompleksową obsługę ubezpieczeniową, do której wolno zaliczyć audyt i analizę, tworzenie programów, obsługę ubezpieczeń, likwidację szkód, kurs pracowników, a także organizowanie przetargów. Dzięki doświadczeniu w działalności brokerskiej i zaangażowaniu naszych wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie zagwarantować duży standard świadczonych usług, które z pewnością przyniosą korzyści naszym klientom.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: