BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
Technikum Administracyjno-Usługowe stawia sobie za główny cel, aby wyposażyć uczniów w umiejętności praktyczne i teoretyczne, którą są między innymi potrzebne do pracy w zawodzie technika logistyki. Logistyk to nikt inny jak spec od zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu oraz komunikacji. Na rynku jest ogromny popyt na osoby, które wykonują zawody bezpośrednio związane ze spedycją i logistyką. Szkoła wychodzi naprzeciw młodym ludziom i pozwala im rozwijać się właśnie na tych kierunkach.
Technikum Administracyjno-Usługowe to szkoła, która w bardzo profesjonalny sposób dba o kształcenie młodych ludzi. Wiedza zdobywana jest w profesjonalnie wyposażonych klasach. Każda z sal posiada stanowiska komputerowe dla każdego ucznia, oprócz tego pakiet programów biurowych i materiały dedykowane procesowi kształcenia w konkretnym zawodzie. Szkoła poprzez niesamowitą atmosferę nauczania dąży do tego, aby jak najlepiej przekazać informację, które będą pomocne uczniowi w przyszłości po opuszczeniu murów szkoły.
Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@technikumau.pl
www.technikumau.pl

Szczegóły strony www.technikumau.pl:

Podlinkuj stronę www.technikumau.pl:

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Poznań

  Chcesz nauczyć się tańczyć? Szukasz rzetelnej szkoły tańca? Chcesz, aby taniec stał się Twoim drugim życiem? Przyjdź do nas. Do sprawdzonej szkoły tańca poznań ? Latin Dance Studio, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów oddasz się magii tańca. Pokochasz taniec równie mocno jak my go kochamy. W naszej szkole będziesz miał okazję nauczyć się takich tańców jak: salsa poznań, reggaeton, orientalny taniec brzucha czy bollywood dance, a także modern jazz, latino solo oraz aerobik dance. Kursy tańca poznań organizowane są na różnych stopniach zaawansowania. Zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, jak i osoby, które uczęszczały już wcześniej na zajęcia taneczne, znajdą odpowiedni dla nich poziom trudności. A jeśli szukasz szkoły, która oferuje indywidualne lekcje tańca to także dobrze trafiłeś. Prowadzimy m.in. indywidualne lekcje pierwszego tańca weselnego na których układamy niepowtarzalne choreografie i pomagamy w doborze odpowiedniej muzyki. A wszystko po to, aby osoby zamierzające stanąć na ślubnym kobiercu swoim tańcem porwali gości do szalonej zabawy.
  Jesteśmy również|Oprócz szkoły tańca jesteśmy} agencją artystyczną, która organizuje pokazy i animacje taneczne podczas imprez na terenie całego kraju. Jesteśmy po to by rozkręcić każdą imprezę.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec dla dzieci Ursynów »

  Taniec dla dzieci Ursynów

  Centrum tańca Loocas Dance Center to profesjonalna i przyjazna grupa instruktorów, dzięki której przeznaczony na naukę w Loocas Dance Center czas, jest dobrze wykorzystany, a każdy adept opanuje w przyjemnej atmosferze choreografię i technikę lubianego stylu tańca. Z myślą o młodych mamach udostępniliśmy możliwość pozostawienia dzieci pod opieką animatora, w specjalnie do tego odpowiednio wyposażonym pomieszczeniu. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy »

  Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy

  Pracuję z osobami:
  DOROSŁYMI:
  - będącymi w trudnej sytuacji życiowej
  - matkami z cechami depresji poporodowej
  - z zaburzeniami emocjonalnymi
  - cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych
  - przeżywającymi poczucie braku satysfakcji z życia
  - małżeństwami doświadczającymi trudności we wzajemnym porozumieniu w kryzysie małżeńskim/ partnerskim
  - nie radzącymi sobie ze stratą bliskiej osoby

  MŁODZIEŻĄ I DZIEĆMI:
  - z zaburzeniami psychosomatycznymi (bóle brzucha, astma oskrzelowa, wrzody itp.)
  - przewlekle chorymi (nieswoiste zapalenie jelita, zespół złego wchłaniania)
  - z zaburzeniami odżywiania
  - z zaburzeniami lękowymi
  - z trudnościami w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami życiowymi np. rozwód rodziców
  - z zaburzeniami nastroju
  - z zaburzeniami emocjonalnymi - z niską samooceną i poczuciem własnej wartości
  - z zaburzeniami zachowania
  - z trudnościami w relacjach interpersonalnych
  - ADHD

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs MBA dla przedsiębiorców - ASBIRO »

  Kurs MBA dla przedsiębiorców - ASBIRO

  ASBIRO czyli Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego to nietypowa firma szkoleniowa. Uczymy jak prowadzić swój biznes. Poza podstawowym kursem oferujemy kurs MBA i liczne dodatkowe szkolenia. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez praktyków którzy zarządzają własnymi firmami i sami się ciągle doskonalą. Nie nauczymy Cię jak zostać milionerem w 3 dni, ale pokażemy Ci drogę co robić by nim zostać w przyszłości. Jeśli marzysz o swojej firmie zapoznaj się z ofertą. Dowiedz się jak prowadzić własny biznes już dziś.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne Warszawa »

  Liceum niepubliczne Warszawa

  Liceum nr 29 im I. J. Paderewskiego znajduje się przy ul. Powązkowskiej 90. W naszym Liceum wypracowaliśmy znakomite metody wychowawcze. Traktujemy naszych uczniów jak studentów. Pomagamy ulepszać zdolności zgodnie z zasadą, że talenty należy rozwijać.Zachęcamy uczniów naszej szkoły do poszukiwania własnej ścieżki rozwoju. Nie każdy nastolatek musi być przysłowiowym orłem z wszystkich przedmiotów. Chcemy wydobyć z każdego to, co jest w nim najlepsze.Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław

  Przedstawiana szkoła to renomowany ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu obejmuje konieczne materiały i pomoce dydaktyczne. Wyróżnia nas indywidualne traktowanie każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale podwyższać jakość naszych kursów. Oferujemy teoretyczne i praktyczne zajęcia w miłej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach drogowych.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi »

  Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi

  Ta strona internetowa jest własnością prywatnej szkoły ważnej w Łodzi. Każdych rodziców, którzy już niedługo będą wymagali stanąć przed wyborem szkoły dla swojej pociechy zapraszamy do współpracy!

  Dlaczego warto ustawić na naszą dobrą szkołę podstawową? Łódź tak przechodzi na prostej mapie niejedną dobrą pozycję tego typu, niemniej jednak, znana jest sama w własnym sposobu! Naszą pracą jest spowodowanie dziecku idealnych warunków do nauczania, a ponadto wzrost jego wyjątkowych zdolności. Stosujemy metody, które dają młodemu zatrudnionemu w duzi wykorzystać drzemiące w nim szanse. Pytamy o to, aby maluch stał się powoli komunikatywnym, otwartym, radosnym człowiekiem. Piszemy na nowoczesne nauczanie, w ramach którego wiąże się wiedzę z najodpowiedniejszą zabawą. W naszym planie istnieje sporo miejsc ruchowych, szeroka nauka języków obcych, liczne, korzystne dla niemowląt zajęcia dodatkowe, jak teatrzyk, czy taniec.

  Nasza szkoła podstawowa chętnie rekrutuje dzieci innych niż polska narodowości. Tolerancja i bezpieczeństwo są dokładnie tymi liczbami, którymi się kierujemy. Zapraszamy do bliskiej własnej szkoły podstawowej! Łódź, ul. Woronicza 16 ? to tylko tutaj nas Państwo znajdą.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »