BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
Technikum Administracyjno-Usługowe stawia sobie za główny cel, aby wyposażyć uczniów w umiejętności praktyczne i teoretyczne, którą są między innymi potrzebne do pracy w zawodzie technika logistyki. Logistyk to nikt inny jak spec od zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu oraz komunikacji. Na rynku jest ogromny popyt na osoby, które wykonują zawody bezpośrednio związane ze spedycją i logistyką. Szkoła wychodzi naprzeciw młodym ludziom i pozwala im rozwijać się właśnie na tych kierunkach.
Technikum Administracyjno-Usługowe to szkoła, która w bardzo profesjonalny sposób dba o kształcenie młodych ludzi. Wiedza zdobywana jest w profesjonalnie wyposażonych klasach. Każda z sal posiada stanowiska komputerowe dla każdego ucznia, oprócz tego pakiet programów biurowych i materiały dedykowane procesowi kształcenia w konkretnym zawodzie. Szkoła poprzez niesamowitą atmosferę nauczania dąży do tego, aby jak najlepiej przekazać informację, które będą pomocne uczniowi w przyszłości po opuszczeniu murów szkoły.
Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@technikumau.pl
www.technikumau.pl

Szczegóły strony www.technikumau.pl:

Podlinkuj stronę www.technikumau.pl:

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 108

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła podstawowa Bydgoszcz »

  Szkoła podstawowa Bydgoszcz

  Wspólnotę szkoły tworzą ludzie wierzący w Boga w Trójcy Świętej jedynego, naszego Stwórcę i Odkupiciela, który jest źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna. Podmioty wspólnoty szkolnej: uczniowie, nauczyciele i rodzice przyjmują koncepcję wychowania w duchu personalizmu chrześcijańskiego Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej rzetelnie realizują zadania szkoły związane z jej podstawowymi funkcjami: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz wspierają każdego ucznia w jego rozwoju dążąc jednocześnie do pełni własnego rozwoju osobowego.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Kraków »

  Szkolenia Kraków

  Dom Szkoleń i Doradztwa jest przedsiębiorstwem szkoleniową, której zadaniem jest branie udziału w rozwoju pracowników i firm. Cel ten realizujemy od długiego. Z naszej propozycji korzystają właściciele, account managerowie i pracownicy małych i średnich instytucji. Współdziałamy również z oddziałami HR i ludźmi decyzyjnymi w dużych spółkach. Naszą gównym celem jest składanie propozycji najbardziej ciekawych szkoleń za odpowiednią kwotę.

  Wyszkoliliśmy kierowników niskiego szczebla i praktyków z wielu instytucji, należących głównie do sektora małych i średnich firm (MSP).

  Temu znakomicie znamy specyfikę tych instytucji, zauważamy ich zmagania i nadzieje,ponieważ mamy podobny zespół przekonań.

  Jesteśmy odpowiedzialną i sumienną firmą.

  Koncentrujemy się na realnych pragnieniach i pożytecznych dla kontrahentów solucjach, które pomagają właścicielom firm skutecznie rywalizować na rynku.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła prywatna Warszawa »

  Szkoła prywatna Warszawa

  W 2011 roku powstała na warszawskich Bielanach niepubliczna placówka oświaty dla dzieci uczęszczających do klas 1-3 imienia cenionego francuskiego autora książek takich jak ?Dzieci kapitana Granta? - Juliusza Verne?a. Ośrodek stawia sobie za cel wychowywać i kształcić obywateli świata. Ludzi znakomicie władających językami, otwartymi na odmienność kulturową, będących jednocześnie patriotami, dla których nasz kraj, jego kultura, zawsze będą bliskie duszy. Placówka gwarantuje sporo zajęć dodatkowych, takich jak np. kolorowa ortografia. Nie brakuje również wyjazdów zimowych oraz półkolonii. Obecnie trwa rejestracja dzieci na rok szkolny 2012/2013.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łyżwiarstwo figurowe Elbląg »

  Łyżwiarstwo figurowe Elbląg

  Zapraszamy do naszej Szkoły Podstawowej wszystkich uczniów. Orlik 2012 wyladował w "Szóstce" Otwarcie kompleksu boisk odbyło się 12 kwietnia br. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyli przedstawiciele miasta Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego oraz pierwszoligowego klubu piłkarskiego Olimpia Elbląg. Najważniejszym punktem uroczystości dla nas był mecz pomiędzy reprezentacją szkoły a zawodnikami elbląskiego klubu. Nasi zawodnicy wygrali to kilkuminutowe spotkanie 1:0. To była najlepsza lekcja wychowania fizycznego w ich życiu. Pani dyrektor Iwona Ratajczyk - Zyśk mówiła podczas uroczystości, że uczniowie, którzy czas spędzają aktywnie, są potem na lekcjach bardziej kreatywni i osiągają lepsze wyniki w nauce. Sport "Szóstce" jest bardzo bliski. O rozwój fizyczny dba się równie mocno jak o naukę.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi »

  Prywatna Szkoła Podstawowa w Łodzi

  Ta strona internetowa jest własnością prywatnej szkoły ważnej w Łodzi. Każdych rodziców, którzy już niedługo będą wymagali stanąć przed wyborem szkoły dla swojej pociechy zapraszamy do współpracy!

  Dlaczego warto ustawić na naszą dobrą szkołę podstawową? Łódź tak przechodzi na prostej mapie niejedną dobrą pozycję tego typu, niemniej jednak, znana jest sama w własnym sposobu! Naszą pracą jest spowodowanie dziecku idealnych warunków do nauczania, a ponadto wzrost jego wyjątkowych zdolności. Stosujemy metody, które dają młodemu zatrudnionemu w duzi wykorzystać drzemiące w nim szanse. Pytamy o to, aby maluch stał się powoli komunikatywnym, otwartym, radosnym człowiekiem. Piszemy na nowoczesne nauczanie, w ramach którego wiąże się wiedzę z najodpowiedniejszą zabawą. W naszym planie istnieje sporo miejsc ruchowych, szeroka nauka języków obcych, liczne, korzystne dla niemowląt zajęcia dodatkowe, jak teatrzyk, czy taniec.

  Nasza szkoła podstawowa chętnie rekrutuje dzieci innych niż polska narodowości. Tolerancja i bezpieczeństwo są dokładnie tymi liczbami, którymi się kierujemy. Zapraszamy do bliskiej własnej szkoły podstawowej! Łódź, ul. Woronicza 16 ? to tylko tutaj nas Państwo znajdą.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym »

  Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

  Dnia 4 stycznia 2016 r. ma wejść w życie rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie obowiązkowych kursów dokształcających w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i praktycznego szkoleń z zagrożeń w ruchu drogowym. W (Dz.U.2013.809) opublikowane zostało rozporządzenie na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz. U. Nr 30, poz. 151, z późn. zm.) zgodnie zktórym określony został szczegółowy program szkolenia z zagrożeń w ruchu drogowymW rozporządzeniu określone zostały:[*]obowiązek uczestnictwa w kursie dokształcającym w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, [*]obowiązek praktycznego szkolenia w zakresie zagrożeń w ruchu drogowym[*]wzory dokumentów związanych z przeprowadzaniem kursu i szkolenia, o których mowa w pkt 1; [*]wysokości opłat za kursy dokształcające w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; [*] ceny za praktyczne szkolenie w zakresie zagrożeń w ruchu drogowym. Zapraszamy na Kursy z zagrożeń w ruchu drogowym do ODTJ RAJDER

  Data dodania: 11 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.sukcesedukacja.pl »

  Www.sukcesedukacja.pl

  Sukces Edukacja to szkoła policealna, która kształci w najbardziej popularnych zawodach. Z nami zdobędziesz kwalifikacje jako higienistka stomatologiczna, technik administracji, technik weterynarii, opiekun medyczny czy jako asystentka osoby niepełnosprawnej. Zastanawiasz się jaka szkoła policealna najlepsza? Wielu przyszłych studentów zadaje sobie to pytanie. My ułatwiamy ten wybór i dajemy naszym studentom szansę zdobycia najlepszych kwalifikacji zawodowych i przyszłościowego zawodu. Nasza szkoła policealna ma filie w Krakowie, Wrocławiu, Opolu, znajdziesz nas też w Katowicach i Gliwicach. jako placówka edukacyjna prowadzimy także szkolenia i kursy w Katowicach i innych większych miastach w Polsce. Sukces Edukacja - to najczęściej wybierana w Polsce szkoła policealna w której zdobędziesz teoretyczne i praktyczne kwalifikacje zawodowe. Nasza szkoła Sukces Edukacja zaprasza wszystkich którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie bądź poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź szczegóły dotyczące funkcjonowania placówki na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »