BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
Technikum Administracyjno-Usługowe stawia sobie za główny cel, aby wyposażyć uczniów w umiejętności praktyczne i teoretyczne, którą są między innymi potrzebne do pracy w zawodzie technika logistyki. Logistyk to nikt inny jak spec od zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu oraz komunikacji. Na rynku jest ogromny popyt na osoby, które wykonują zawody bezpośrednio związane ze spedycją i logistyką. Szkoła wychodzi naprzeciw młodym ludziom i pozwala im rozwijać się właśnie na tych kierunkach.
Technikum Administracyjno-Usługowe to szkoła, która w bardzo profesjonalny sposób dba o kształcenie młodych ludzi. Wiedza zdobywana jest w profesjonalnie wyposażonych klasach. Każda z sal posiada stanowiska komputerowe dla każdego ucznia, oprócz tego pakiet programów biurowych i materiały dedykowane procesowi kształcenia w konkretnym zawodzie. Szkoła poprzez niesamowitą atmosferę nauczania dąży do tego, aby jak najlepiej przekazać informację, które będą pomocne uczniowi w przyszłości po opuszczeniu murów szkoły.
Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@technikumau.pl
www.technikumau.pl

Szczegóły strony www.technikumau.pl:

Podlinkuj stronę www.technikumau.pl:

Technikum Administracyjno - Usługowe w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy »

  Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy

  Pracuję z osobami:
  DOROSŁYMI:
  - będącymi w trudnej sytuacji życiowej
  - matkami z cechami depresji poporodowej
  - z zaburzeniami emocjonalnymi
  - cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych
  - przeżywającymi poczucie braku satysfakcji z życia
  - małżeństwami doświadczającymi trudności we wzajemnym porozumieniu w kryzysie małżeńskim/ partnerskim
  - nie radzącymi sobie ze stratą bliskiej osoby

  MŁODZIEŻĄ I DZIEĆMI:
  - z zaburzeniami psychosomatycznymi (bóle brzucha, astma oskrzelowa, wrzody itp.)
  - przewlekle chorymi (nieswoiste zapalenie jelita, zespół złego wchłaniania)
  - z zaburzeniami odżywiania
  - z zaburzeniami lękowymi
  - z trudnościami w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami życiowymi np. rozwód rodziców
  - z zaburzeniami nastroju
  - z zaburzeniami emocjonalnymi - z niską samooceną i poczuciem własnej wartości
  - z zaburzeniami zachowania
  - z trudnościami w relacjach interpersonalnych
  - ADHD

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Kraków »

  Szkolenia Kraków

  Dom Szkoleń i Doradztwa jest przedsiębiorstwem szkoleniową, której zadaniem jest branie udziału w rozwoju pracowników i firm. Cel ten realizujemy od długiego. Z naszej propozycji korzystają właściciele, account managerowie i pracownicy małych i średnich instytucji. Współdziałamy również z oddziałami HR i ludźmi decyzyjnymi w dużych spółkach. Naszą gównym celem jest składanie propozycji najbardziej ciekawych szkoleń za odpowiednią kwotę.

  Wyszkoliliśmy kierowników niskiego szczebla i praktyków z wielu instytucji, należących głównie do sektora małych i średnich firm (MSP).

  Temu znakomicie znamy specyfikę tych instytucji, zauważamy ich zmagania i nadzieje,ponieważ mamy podobny zespół przekonań.

  Jesteśmy odpowiedzialną i sumienną firmą.

  Koncentrujemy się na realnych pragnieniach i pożytecznych dla kontrahentów solucjach, które pomagają właścicielom firm skutecznie rywalizować na rynku.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Szkoła rodzenia Poznań

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA mieści w sobie przedszkole i żłobek. Są to placówki bardzo dobrze zarządzane szczycące się uznaniem coraz większej masy rodziców. Warsztaty przebiegają pod czyjnym okiem dobrze wyszkolonych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca najmłodszych samodzielności, jest jedną z wielu wartościowych teorii, stosowanych przez pracujących tu pedagogów. Na stronie internetowej zademonstrowany jest codzienny rozkład zajęć. Rodzice mogą mieć więc możliwość wglądu w to co robią ich wychowankowie. Pedagodzy robią urodziny dla dzieci na obszarze Poznania. Można zamówić nie tylko zrobienie urodzin dla dzieci, również chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Oprócz tego funkcjonuje - pod szyldem UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program przewiduje ćwiczenia fizyczne, spotkania ze specjalistami.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne Warszawa »

  Liceum niepubliczne Warszawa

  Liceum nr 29 im I. J. Paderewskiego znajduje się przy ul. Powązkowskiej 90. W naszym Liceum wypracowaliśmy znakomite metody wychowawcze. Traktujemy naszych uczniów jak studentów. Pomagamy ulepszać zdolności zgodnie z zasadą, że talenty należy rozwijać.Zachęcamy uczniów naszej szkoły do poszukiwania własnej ścieżki rozwoju. Nie każdy nastolatek musi być przysłowiowym orłem z wszystkich przedmiotów. Chcemy wydobyć z każdego to, co jest w nim najlepsze.Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław

  Przedstawiana szkoła to renomowany ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu obejmuje konieczne materiały i pomoce dydaktyczne. Wyróżnia nas indywidualne traktowanie każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale podwyższać jakość naszych kursów. Oferujemy teoretyczne i praktyczne zajęcia w miłej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach drogowych.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Piaseczno »

  Szkoła Piaseczno

  Szkoła Okrywców to Niepubliczna Szkoła Podstawowa wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Piaseczno. Szkoła posiada szkoły publicznej. Nasza szkoła w nowoczesny sposób rozwija pasje i talenty uczniów. Naszym celem jest także rozwijanie umiejętności prospołecznych, aby nasi Uczniowie wyrośli na osoby wrażliwe i odpwiedzialne.szkoła Józefosław, szkoła mysiadło, szkoła piaseczno, szkoła konstancin, szkoła niepubliczna szkoła Józefosław, szkoła mysiadło, szkoła piaseczno, szkoła konstancin, szkoła niepubliczna

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • I LO im. Mikołaja Kopernika Bielsko »

  I LO im. Mikołaja Kopernika Bielsko

  Strona I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej. Edukacja na wysokim poziomie, szkoła średnia, ponadgimnazjalna z klasą Bielsko! W szkole uczniowie obowiązkowo uczą się dwóch języków obcych (do wyboru język angielski, niemiecki, francuski, włoski). Klasy o profilu humanistycznym dodatkowo uczą się języka łacińskiego. W celu doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem obcym Liceum utrzymuje wymianę z partnerską szkołą w Lippstadt. Szkoła posiada 2 pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Jedna z nich została wyposażona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkoła posiada także własny basen, niedawno wyremontowany. Uczniowie mogą korzystać z rad i wskazówek pedagoga szkolnego, a w razie potrzeby mogą skorzystać z pomocy medycznej.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »