BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'wynajem':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
  • Hale namiotowe | Wynajem namiotów. »

    Hale namiotowe | Wynajem namiotów.

    Organizując przyjęcie na otwartej przestrzeni w pierwszej kolejności należy zadbać hale namiotowe. Dzięki nim będziesz spokojnie patrzeć na tańczących gości, nie przejmując się już brzydką pogodą. Oczywiście należy przygotować przestrzeń gdzie jest możliwe składowanie różnej maści przedmioty. Przenośne hale magazynowe umożliwiają szybkie zorganizowanie przestrzeni składowej oraz dowolne scalanie konkretnych modułów. Będąc producentem proponujemy wynajem namiotów w przystępnych cenach. Wszystkie firmy planujące imprezę zapraszamy do zaczerpnięcia wieloletniej wiedzy przedsiębiorstwa PALEX.

    Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
  • Nieruchomości Toruń »

    Nieruchomości Toruń

    Biuro nieruchomości w Toruniu KMI.Prowadzi sprzedaż domów, mieszkań, działek, kamienic.Posiada w swojej ofercie nieruchomości lokale użytkowe, hale i magazyny. Wszystko na sprzedaż i wynajem okolicy Torunia i samym mieście Toruń.Biuro Nieruchomości Toruń KMI zalicza się do jednego z większych biur nieruchomości w Toruniu.Kupno, sprzedaż i najem lokali handlowych, biur, magazynów, hal, działek inwestycyjnych.Firma oferująca usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Torunia. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

    Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Serwis Ekranów LED »

    Serwis Ekranów LED

    Ekrany led przyciągają wzrok. Nowoczesna rklama nie obejdzie sie bez telebimów. Ważna jest jednak odpowiednia opieka serwisowa ekranów. Telebimy są urządzeniami niezawodnymi i awarie w wysokiej jakości ekranach nie zdarzają się często. Jednak każde urządzenie powinno być fachowo serwisowane. Sprzedaż i serwis ekranów LED zapewnia firma Investtech. Oferujemy także montaż i instalacje. Wysokiej jakości ekrany diodowe.

    Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Wypożyczalnia samochodów Poznań »

    Wypożyczalnia samochodów Poznań

    Firma powstała w 1996 roku. Przez cały ten czas nieprzerwanie świadczy najwyższej jakości usługi klientom indywidualnym oraz biznesowym zarówno z kraju, jak i z zagranicy.Celem firmy jest oczywiście satysfakcja klienta. Nie zdarzyło się jeszcze, byśmy nie sprostali postawionym nam oczekiwaniom. Gdybyśmy stworzyli "Księgę Skarg i Zażaleń", byłaby ona całkowicie pusta. Cieszymy się, że swoim działaniem budzimy zaufanie klientów. Dzięki temu nie muszą oni szukać pośród setek ofert różnych wypożyczalni, lecz wiedzą, że trafiając tutaj, trafiają po prostu dobrze. I co najważniejsze, pamiętają o nas i wracają, gdy potrzebują usług, które świadczymy. Serdecznie zapraszamy po wynajem samochodów - ul. Kamienna 4, 61-423 Poznań.

    Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
  • Biuro nieruchomości Alfa Investment N.D.F. Toruń »

    Biuro nieruchomości Alfa Investment N.D.F. Toruń

    Biuro nieruchomości ALFA INVESTMENT z siedzibą w Toruniu - pośredniczymy w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali handlowo- usługowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, oraz osoby poszukujące ciekawych ofert. Przedstawimy Państwu szeroki zakres nieruchomości takich jak: niedrogie mieszkania i luksusowe apartamenty, domy i rezydencje w najbardziej poszukiwanych dzielnicach, działki oraz nieruchomości komercyjne.
    Biuro nieruchomości Alfa Investment N.D.F. Toruń

    Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Warsztat samochodowy For-Car Toruń »

    Warsztat samochodowy For-Car Toruń

    FOR-CAR - warsztat samochodowy w Toruniu - oferuje usługi w zakresie naprawy samochodów osobowych dostawczych, w szczególności samochody marki ford. Dokonujemy okresowych przeglądów samochodów. Zajmujemy się także sprzedażą części do aut: vw, opel, ford.
    SERWIS POJAZDÓW
    * wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy
    * przeglądy techniczne
    * naprawy silników i skrzyń biegów
    * naprawa i diagnostyka układów elektrycznych
    * geometria komputerowa
    * wymiana i naprawa opon
    * obsługa i naprawa klimatyzacji

    NAPRAWA POJAZDÓW
    * wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy
    * przeglądy techniczne
    * naprawy silników i skrzyń biegów
    * naprawa i diagnostyka układów elektrycznych
    * geometria komputerowa
    * wymiana i naprawa opon
    * obsługa i naprawa klimatyzacji
    SPRZEDAŻ CZĘŚCI
    Części oryginalne i zamienniki do pojazdów marki:
    * ford-grupa
    * volkswagen
    * opel
    * sprzedaż opon
    Warsztat samochodowy - For-Car Toruń
    "For Car" S.C. Jaworski Jacek i Stolp Michał

    Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Apartament - Nieruchomości Toruń »

    Apartament - Nieruchomości Toruń

    Biuro nieruchomości "Apartament" z siedzibą w Toruniu zajmuje sie pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i najmie : mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych.
    Oferujemy doradztwo przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej i finalnej oraz pełną obsługę klienta: dojazdy, pełnomocnictwa, wyciągi z ksiąg wieczystych i.t.p.
    Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz z firmami i specjalistami wielu innych branż mogących wspomóc działania zmierzające do pełnej obsługi klienta.
    Apartament - Nieruchomości Toruń

    Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Akces - Biuro Nieruchomości Toruń »

    Akces - Biuro Nieruchomości Toruń

    Biuro Lokali i Nieruchomości AKCES, mające siedzibę w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi pod numerem 10, zajmuje się szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości:
    - pośrednictwem w obrocie nieruchomościami
    - doradztwem na rynku nieruchomości
    - pośrednictwem kredytowym
    Pośredniczymy w obrocie nieruchomości mieszkaniowymi, domami, lokalami, obiektami komercyjnymi, gruntami zarówno w zakresie sprzedaży jak i wynajmu.
    Działamy na rynku lokalnym oraz poza nim.
    Akces - Biuro Nieruchomości Toruń

    Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń »

    Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

    "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości z siedzibą w Toruniu oferuje państwu szeroki zakres usług z zakresu pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Podstawowy obszar działalności firmy to województwo kujawsko-pomorskie ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Toruniem.

    Usługi świadczone w ramach działalności INTERCENTRUM:
    - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
    - administracja i zarządzania nieruchomościami;
    - doradztwo (w zakresie rynku nieruchomości);
    - szkolenia;
    - pośrednictwo kredytowe;
    - ubezpieczenia (zezwolenie nr 52853/97 P.U.N.U.).

    Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne.
    Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami.
    "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

    Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Nieruchomości Toruń »

    Nieruchomości Toruń

    Nieruchomości Toruń - darmowe zamieszczanie ofert nieruchomości.Największa baza ofert nieruchomości w Toruniu.Oferty nieruchomości bez pośredników.Spis biur nieruchomości.W ofercie: mieszkania Toruń, domy, działki oraz lokale użytkowe. Znajdziesz także oferty wynajmu mieszkań.Bez pośredników czyli bez prowizji.Zapraszamy do zamieszczania ofert nieruchomości w nowo powstałym portalu.

    Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Pielgrzymki, wycieczki szkolne, transport, wynajem autobusów Limanowa »

    Pielgrzymki, wycieczki szkolne, transport, wynajem autobusów Limanowa

    Biuro turystyczne Goltur Limanowa funkcjonuje od 1998 roku. Oferujemy organizację wyjazdów zbiorowych - oferujemy wycieczki szkolne, wyjazd na pielgrzymki do miejsc świętych oraz wycieczki dla zakładów pracy. Świadczymy też usługi w zakresie transportu osób poprzez wynajem autobusów. Wynajmy obsługuje wykwalifikowana kadra - kierowcy, piloci oraz przewodnicy. Nasze autokary posiadają najwyższy standard - każdy posiada klimatyzację, system nagłaśniający, telewizory, odtwarzacz DVD, barek, lodówkę oraz toaletę. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia majątkowe oraz inne. Prowadzimy też sprzedaż biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej oraz komunikacji lotniczej - oferujemy bilety znanych i cenionych firm przewoźniczych. Gwarantujemy wysoki standard obsługi oraz pełne zadowolenie klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty na wycieczki szkolne, pielgrzymki i wynajem autobusów - masz prawo do miłej obsługi.

    Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Przewozy osób Wielkopolska »

    Przewozy osób Wielkopolska

    Oferujemy przewozy ludzi w Wielkopolsce busami Opla. Ofertę adresujemy do grup zorganizowanych, firm oraz także do osób indywidualnych. Z nami dotrzesz na narady, instruktaże, lotnisko, imprezy integracyjne i mnóstwo innych. Najlepszy wynajem busów tylko u nas. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na naszej stronie www.

    Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • POLANNKA Nieruchomości Toruń »

    POLANNKA Nieruchomości Toruń

    Agencja nieruchomości "Polannka Nieruchomości" z siedzibą w Toruniu, zapewnia kompleksową obsługę rynku nieruchomości na terenie Torunia oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Pomagamy w najmie lokali mieszkalnych, a także powierzchni biurowych, magazynów i sklepów. "Polannka Nieruchomości" oprócz głównej działalności jaką jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zajmuje się kompleksową i pełną obsługą prawną naszych klientów dotyczącą kupna i sprzedaży.
    POLANNKA Nieruchomości - Toruń

    Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Obsługa floty samochodowej »

    Obsługa floty samochodowej

    Warszawska firma MW Assistance powstała z myślą o świadczeniu usług outsourcingowych w zakresie obsługi i zarządzania flotą samochodową. Nasza oferta jest skierowana do firm, jak i również klientów indywidualnych. Najważniejszym celem naszej działalności jest dobro klienta, tworzone poprzez indywidualne rozwiązania oraz potrzeby, które zapewniają oczekiwane korzyści. Pracują u nas świetnie wyszkoleni i doświadczeni pracownicy. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją pojazdów służbowych. Oferujemy kredyty oraz ubezpieczenia samochodowe oraz wynajem samochodów na czas napraw mechanicznych i blacharskich, a także wynajem krótko- i długoterminowy. Naszym klientom pragniemy zapewnić najlepszą jakość usługi dostępnej na rynku, a nasze działania cechuje pełna elastyczność, kreatywność i profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

    Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Działki Rzeszów »

    Działki Rzeszów

    Expert House s.c. - świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie i dzierżawie nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic - mieszkania, domy oraz działki. Znajdująca się na naszej stronie baza ofert zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone nieruchomości. W naszym biurze można zakupić gotowy projekt wymarzonego domu pochodzący z renomowanych polskich pracowni architektonicznych, a następnie zlecić nam jego adaptację, którą zajmą się współpracujący z nami architekci, a następnie powierzyć nam budowę domu. W profesjonalny sposób zajmiemy się organizacją, prowadzeniem i nadzorem zleconych nam prac budowlanych.

    Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Mieszkania wynajem Bydgoszcz »

    Mieszkania wynajem Bydgoszcz

    Centrum "Proimmobilia" ma Państwu do zaoferowania pomoc w każdym etapie procesu inwestycyjnego dotyczącego Mieszkania Bydgoszcz.Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i budowlanym. Usługi świadczone przez nas obejmują: doradztwo i nadzór inwestycyjny, doradztwo prawne, wycenę nieruchomości, usługi geodezyjne, przygotowanie i prowadzenie formalno -prawne oraz techniczne inwestycji w tym inwestycji komercyjnych, i inne usługi towarzyszące. Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie absolwentów renomowanych wyższych uczelni -krajowych i zagranicznych. Korzystając z własnych doświadczeń oraz naszych partnerów proponujemy obsługę w powyższym zakresie podmiotom zagranicznym w Polsce oraz polskim w Niemczech.
    Nieruchomości Bydgoszcz

    Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
  • Wynajem agregatów prądotwórczych »

    Wynajem agregatów prądotwórczych

    Agrovolt to marka agregatów do traktorów z przeznaczeniem dla rolników przy pracy na gospodarstwie, udojniach i nie tylko. Agregaty te są napędzane wałkiem traktora i bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Nasze przedsiębiorstwo trudni się dystrybucją tych że urządzeń, naszym kontrahentom oferujemy także wynajem agregatów prądotwórczych. Jeśli ktoś z Państwa jest zaintersowany naszą ofertą to zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny firmowej na której dostępna jest cała oferta którą do Pańśtwa kierujemy. Jesteśmy doświadczoną firmą która posiada wieloletni staż na rynku co gwarantuje Państwu rzetelność naszych usług.

    Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Nabrzeże portowe »

    Nabrzeże portowe

    Jesteśmy jednostką z rozległym doświadczeniem w zakresie logistyki magazynowej jak i wynajmu przestrzeni. Opisuje nas między innymi obfita lista spełnionych konsumentów także powodzenie na terenie nie tylko województwa, ale także państwa. Nasza podaż jest dostrojona zarówno do potrzeb rynku jak i do oczekiwań naszych klientów. Posiadamy nabrzeże portowe o długości 200 m, przy którym wolno bezpiecznie prowadzić wszelakiego typu transporty towarów. W ofercie naszego portu m.in.: cumowanie, wodowanie jachtów. Proponujemy Państwu drobne konserwacje jednostek pływających w naszych halach znajdujących się przy ul. Niskiej w Elblągu. Organizujemy przeładunki towarów, do dyspozycji klienta wózki widłowe (udźwig od 3 do sześciu ton) dodatkowo suwnice o udźwigu od 5 aż do pięćdziesięciu ton. Oferujemy zarówno wynajem magazynów, wynajem biur jak również powierzchni produkcyjnych.

    Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • Mikołaj do wynajęcia »

    Mikołaj do wynajęcia

    Dzięki naszej stronie bezproblemowo znajdziesz Świętego Mikołaja, który przyjdzie z wizytą do Twojego domu lub firmy. Dzięki serwisowi możesz także zlecić przygotowanie świątecznych dań profesjonalnym kucharkom. Dysponujemy obszerną bazą przepisów na wigilijne dania, kolęd polskich i pastorałek. Znajdziesz tutaj także pomysły na prezenty dla całej rodziny. Jesteś Św. Mikołajem, kucharzem, kucharką lub masz firmę cateringową? Nie zwlekaj! Dołącz do nas!. Zapewniamy promocę ofert naszych użytkowników w okresie przedświątecznym od 2 listopada do końca karnawału to jest pierwszego dnia postu - wiele firm organizuje świąteczne imprezy jeszcze pod koniec stycznia bądź na początku lutego stąd tak długi okres promocji. Zamieszczenie oferty w naszym serwisie to twoja szansa na dodatkowy zarobek w okresie świąteczno-zimowym! Daj sobie szansę - dodaj się jako Mikołaj lub Kucharz. Zamieszczenie oferty w serwisie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu.

    Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • OSUSZANIE BUDYNKÓW Odgrzybianie Ścian »

    OSUSZANIE BUDYNKÓW Odgrzybianie Ścian

    Osuszanie budynków, domów czy mieszkań jest podstwowym zabiegiem przed każdym remontem. Trzeba pamiętać, że wykonanie izolacji przeciwwilgociowej jest podstawową czynnością, aby przystąpić do innych prac remontowych. Należy również najpierw wykonać izolację poziomą, a potem dopiero izolacę pionową, jeśli zachodzi oczywiście taka potrzeba. Oferujemy osuszanie budynków, bez względu z czego są wykonane mury i ściany metodą Iniekcji Krystalicznej. Iniekcja Krystaliczna, charakteryzuje się 100% skutecznością oraz bezterminowością izolacji w czasie!!! Spełnia bardzo surowe kryteria dla metod iniekcyjnych w osuszaniu wszelkich budowli i tym znacznie przebija każdą inną metodę. W walce z wilgocią i odgrzybianiem ścian stosujemy nowoczesną metodę i sprawdzone, nieszkodliwe preparaty. Zajmujemy się także wynajmem profesjonalnych osuszaczy, niezbędnych po zalaniach, ale nie tylko. Naszym ostatnim hitem są mobilne gniazdka zasilające w energię elektryczną, a także mobilne gniazdka internetowe, które pracują na jednej szynie. Nie trzeba kuć w ścianach, a podłączasz sie gdzie chcesz i kiedy chcesz.

    Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »