BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'turnusy rehabilitacyjne':

 • Turnusy rehabilitacyjne Opole »

  Turnusy rehabilitacyjne Opole

  Neuro-reha - turnusy rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Turnusy rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne turnusy rehabilitacyjne . Zapraszamy

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel SPA - Wczasy odchudzające, »

  Hotel SPA - Wczasy odchudzające,

  Hotel SPA - Wczasy odchudzające.Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA Vitality na Mazurach poleca turnusy i wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną, niskokaloryczną i dietą proteinową Dukana.Zapraszamy również na weekend spa i pakiety spa, wczasy dla seniora, kuracje i turnusy rehabilitacyjne oraz konferencje i szkolenia firmowe w hotelu spa na Mazurach.OFERUJEMY: * Wczasy dietetyczne ?Oczyszczanie ? Odchudzanie ? Witalizacja * Wczasy Odchudzające * Vital Program Oczyszczanie * Vital Program Odchudzanie * Vital Program Metabolizm * Kuracja dla przemęczonych * Kuracja dla serca * Kuracja przeciwbólowa * Kuracja ?Twój kręgosłup ? twoje zdrowie? * Turnus rehabilitacji medycznej * Wczasy fitness * Idealna sylwetka * Zastrzyk energii * Aromatyczna podróż * Dla gentelmana * Ona i on

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inik.pl - 1% podatku »

  Inik.pl - 1% podatku

  Ćwiczenia są w szczególności istotne, szczególnie dla ludzi niepełnosprawnych fizycznie takich jak ja. Choruję na MPD, czyli mózgowe porażenie dziecięce, nie zważając na to jestem osobą wytrwale dążącą do celu, korzystnie myślącą i optymistycznie usposobioną do świata. Na swojej stronie piszę o swoich zmaganiach z chorobą, osiągnięcia jakie zrealizowałem mimo tysiąca przeciwności. Jestem zmuszony codziennie ćwiczyć, żeby moja kondycja fizyczna nie cofała się. Koszty na turnusy rehabilitacyjne są ponad moje możliwości finansowe, ale należy w jakiś sposób szukać rozwiązania. Ze względu na to od niedawna mam imienne konto w fundacji posiadającej status OPP żeby za jej pomocą pozyskiwać 1% z podatków. Na swoim blogu umieściłem wskazówki jak przekazać mi 1% podatku dochodowego lub przekazać darowiznę. Nie sprawi mi kłopotu odpisanie na wszelakie pytania. Udostępniajcie moją stronę, pomoże mi to trochę w pozyskiwaniu 1% z podatku o którym już wspomniałem. Mniejsza o to czy termin składania deklaracji podatkowych minął, mamy przyszłe lata żeby ponownie to zrobić.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat »

  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Centrum Rekreacji zaprasza na turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, kosmetyczne, zdrowotne. Szeroka i bardzo przystępna cenowo oferta ośrodka rehabilitacyjnego Jubilat SPA w Wiśle to bardzo dobra oferta wypoczynku w rejonie Beskidu Śląskiego. Bardzo dobre położenie naszego centrum sprawia, iż nasi goście powracają do nas nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym. W okolicy ośrodka znajdą Państwo takie atrakcje jak atrakcje miejscowe jak koncerty, ścieżki rowerowe. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne, zabiegi odchudzające, zabiegi z odnową biologiczną, przyjazną atmosferę, opiekę medyczną. Ciekawa oferta pobytów ściąga do ośrodka wielu zadowolonych stałych kuracjuszy. To dzięki wiedzy profesjonalistów pełnemu uroku krajobrazowi jakim jest Beskid Śląski poczujesz energię, poprawisz swój stan zdrowia i wrócisz pozytywnie nastawiony do życia. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby zapoznać się promocjami, galerią zdjęć oraz cennikiem na bieżący rok www.jubilat.net.pl.
  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZYBERTEX - wczasy, kolonie, rehabilitacja »

  ZYBERTEX - wczasy, kolonie, rehabilitacja

  Zybertex jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży turnusów rehabilitacyjnych i wczasowych w Polsce. Zdobyte doświadczenie i wymagania klientów obligują nas do ciągłej pracy nad ofertą i podnoszenia standardów jakości w obsłudze Klienta. Udoskonalany system zarządzania, wykwalifikowany personel i przyjazna atmosfera, pozwalają na obsługę Klienta na najwyższym poziomie. W ofercie programowej Zybertex proponuje szeroki zakres współpracy różnym firmom, szkołom, organizacjom pozarządowym w zakresie organizacji wyjazdowych form rekreacji (wczasy, kolonie, "zielone szkoły"),edukacji (kursokonferencje, szkolenia) oraz rehabilitacji ( turnusy rehabilitacyjne ). Stała współpraca z firmą transportową pozwala nam zaproponować bardzo atrakcyjne warunki przejazdu dla grup zorganizowanych.Zybertex jest biurem, organizującym turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, EFS i innych źródeł, w ośrodkach bardzo dogodnie położonych - w górach i nad morzem. Jesteśmy w posiadaniu bogatej, nieustannie aktualizowanej bazy danych ośrodków rehabilitacyjnych, wypoczynkowych oraz sanatoriów dostosowanych standardem do przyjmowania grup osób niepełnosprawnych. Obecnie współpracujemy z ponad 30 ośrodkami w całej Polsce, głównie nad morzem, w górach, ale tylko i wyłącznie z tymi, które są dobrze przystosowane do potrzeb poszczególnych grup osób niepełnosprawnych.Nasza działalność opiera się na dobrym rozeznaniu środowiska osób niepełnosprawnych, ich potrzeb oraz możliwości (również finansowych). Wyrażamy nadzieję, że wybierając oferty wyjazdu z naszego katalogu, przewidziane na każdą kieszeń, zostaną w pełni zaspokojone Państwa wyobrażenia o udanym wypoczynku.Zybertex, decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego uzyskał status ORGANIZATORA TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH o numerze OR/32/0002/10.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • DASMED - Transport Medyczny i Sanitarny 24/h | ŁÓDŹ »

  DASMED - Transport Medyczny i Sanitarny 24/h | ŁÓDŹ

  Firma realizująca Transport Medyczny, Transport Sanitarny, Przewóz Osób Niepełnosprawnych, Zabezpieczenia Medyczne. Tel. 517-333-173DASMED - profesjonalny transport medyczny oraz sanitarny dla osób chorych oraz niepełnosprawnych.Przewozimy osoby chore oraz niepełnosprawne do szpitala do lekarza na badania specjalistyczne.Usługi świadczone są na zlecenie szpitali, poradni oraz osób prywatnych które wymagają wysokiej jakości usługi.Z nami każdy transport medyczny łódź jest bezpieczny.Zamów go już dziś !

  ZAPEWNIAMY TRANSPORT :

  Medyczny oraz Sanitarny do szpitala oraz ze szpitala do domu
  Na konsultacje lekarskie
  Do przychodni lekarskich
  Transport sanitarny "krótki" oraz "daleki"
  Transport sanitarny do poradni POZ / NZOZ
  Transport sanitarny - kontynuacja leczenia w innej placówce o
  większym stopniu referencyjności.
  Na zlecenie placówek medycznych.

  Na turnusy rehabilitacyjne
  Obsługa transportowa Stacji Dializ
  Obsługa transportowa na zlecenienie CRO
  Na rehabilitację

  Transport chorego ze szpitala do domu Łódź
  Transport chorego ze wniesieniem na piętro
  Transport chorych do komory HIPERBARYCZNEJ
  Transport chorych na chemioterapię
  Transport chorych na badania
  Transport chorych na zabiegi terapeutyczne
  Transport materiałów medycznych
  Transport międzynarodowy (Kraje Unii Europejskiej)
  Transport pacjenta do : WTZ, DPS, Hospicjum, Dom Opieki
  Dowóz leków
  Do dentysty
  Na komisję ZUS, Orzeczenie o Niepełnosprawności
  Przewóz inwalidów
  Transport inwalidów I, II grupy inwalidzkiej
  Transport dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  Transport pacjentów z problemami alkoholowymi (pełna dyskrecja)


  Do urzędów, banków, sądów
  Do kina, teatru
  Do szkoły, pracy, staż
  Na wybory
  Na szkolenia, staże, Aktywizację Zawodową
  Na uroczystości
  Zabezpieczenie medyczne imprez masowych

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro turystyczne lublin »

  Biuro turystyczne lublin

  Nasze biuro turystyczne aranżuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Nasze wyprawy wspierają rozwój naszych podopiecznych. Co więcej aranżujemy także wycieczki szkolne i firmowe. Oferujemy turnusy nad morzem i w górach a w tym roku także rozszerzyliśmy naszą propozycję o wycieczki zagraniczne. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą propozycją na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w naszym biurze turystycznym w Lublinie. Czekamy na Państwa. Sprawdź najnowszy harmonogram wyjazdów!

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdańsk, Gdynia »

  Rehabilitacja Gdańsk, Gdynia

  Anmed ? kompetentna rehabilitacja kręgosłupa.Proponujemy Państwu kompleksową rehabilitację zaadaptowaną indywidualnie do schorzeń pacjenta. Do typu schorzenia budujemy również specjalne programy rehabilitacyjne. Przed zaczęciem leczenia każdy pacjent jest przez nas zupełnie zdiagnozowany. Wówczas po diagnozie zdołamy zacząć proces rehabilitacji i dobór właściwych metod. Prowadzimy działalność głównie na terenie Trójmiasta ? Gdynia, Sopot, Gdańsk. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »