BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'tlumaczenia':

« poprzednia strona · 2
 • Załóż własne biuro tłumaczeń »

  Załóż własne biuro tłumaczeń

  ?Własne biuro tłumaczeń w 1 dzień? to nowatorski projekt, przygotowany przez MultiTłumaczenia.pl, uznane poznańskie biuro tłumaczeń o ponadregionalnym zasięgu działania. Umożliwia on osobom, które już prowadzą działalność gospodarczą lub dopiero myślą o jej założeniu zaistnienie na gwałtownie rozwijającym się rynku usług translatorskich. Co warte podkreślenia, nie wiąże się to z ponoszeniem przez zainteresowanych żadnych dodatkowych kosztów. MultiTłumaczenia.pl gwarantują bowiem swoim podmiotom partnerskim w ramach projektu bezpłatnie know-how, wsparcie merytoryczne oraz dostęp do intuicyjnego systemu komputerowego, który służy do nadzorowania obiegu tłumaczonych dokumentów oraz do dokonywania rozliczeń za zrealizowane zlecenia. ?Własne biuro tłumaczeń w 1 dzień? to inicjatywa, która w w niezwykle krótkim czasie pozwala rozpocząć nowy biznes, stanowiący uzupełniające albo podstawowe źródło przychodów, uzyskiwanych w układzie prowizyjnym. To także sposób na skuteczne przyciągnięcie nowych klientów lub ściślejsze przywiązanie starych. Więcej informacji o projekcie ?Własne biuro tłumaczeń w 1 dzień? można znaleźć na stronie: www.NaszeTlumaczenia.pl.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański tłumaczenia »

  Hiszpański tłumaczenia

  Biuro Tłumaczeń Języka Hiszpańskiego Supertłumacz stale zajmuje się przekładem setek stron tekstów dla osób fizycznych i klientów biznesowych. Są to głównie: umowy, dokumenty urzędowe, dokumentacja techniczna, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, korespondencja handlowa, specyfikacja produktów oraz curriculum vitae i strony internetowe firm. Każdy może do wykonania swojego zlecenia dopasować fachowca z wielu, często niszowych dziedzin, więc Supertłumacz wszystkie swoje zlecenia traktuje w całkowicie oryginalny sposób. Do dyspozycji klientów zespół Supertłumacza oddaje błyskawiczną obsługę mailową (okres czekania na odpowiedź to mniej więcej od 15 do 45 minut), a także infolinię 801 081 520 (czynną od 8 do 18).

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski Warszawa »

  Tłumaczenia angielski Warszawa

  Na tej stronie zaznajomimy się z ofertą tłumaczeń przeznaczonych dla biznesu. Specjalnością usługodawcy są przede wszystkim tłumaczenia pisemne. Tłumaczenia na angielski dostępne są w miejscowości Warszawa, jak i w Internecie. Wysoką jakość usług zapewnia wykwalifikowany tłumacz z bogatym doświadczeniem. Dzięki tym usługom można uzyskać spójną anglojęzyczną wersję strony internetowej. Przekłady mogą dotyczyć najróżniejszych dziedzin, takich jak np. prawo. Niniejsza oferta obejmuje nawet korektę przesłanych tłumaczeń.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2