BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'tlumaczenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro Tłumaczeń Conversa w Toruniu »

  Biuro Tłumaczeń Conversa w Toruniu

  Biuro Tłumaczeń "Conversa" z siedzibą w Toruniu oferuje państwu szybką profesjonalną, rzetelną i korzystną cenowo obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w zakresie wszystkich języków obcych, między innymi: angielski, arabski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, fiński, flamandzki, francuski, hiszpański, holenderski, japoński, litewski, łotewski, niderlandzki, niemiecki, norweski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, szwedzki, ukraiński, włoski.
  Tłumaczymy między innymi:
  - dokumenty samochodowe (faktura, dowód rejestracyjny, tytuł własności),
  - zaświadczenia z izby lekarskiej,
  - zaświadczenia z izby pielęgniarek i położnych,
  - prawa jazdy,
  - faktury,
  - dokumentację celną,
  - raporty finansowe,
  - umowy (np. o pracę, sprzedaży, zastawu, faktoringowe, cesji)
  - akty notarialne,
  - dokumentację księgową,
  - akty założycielskie,
  - raporty i opinie prawne,
  - wszelkie świadectwa i zaświadczenia,
  - rozmowy handlowe.
  Biuro Tłumaczeń Conversa w Toruniu

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • "ALFA" Biuro Tłumaczeń - Toruń »

  "ALFA" Biuro Tłumaczeń - Toruń

  Biuro Tłumaczeń "Alfa" z siedzibą między innymi w Toruniu, specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych, zwykłych i przysięgłych, we wszystkich językach europejskich.

  Naszą specjalnością są :
  - tłumaczenia przysięgłe
  - dokumentacje firmowe
  - CV i listy motywacyjne
  - świadectwa szkolne, dyplomy
  - akty ślubu, akty urodzenia
  - akty notarialne
  - dokumenty samochodowe
  - korespondencja
  - pisma urzędowe
  - dokumenty unijne.
  Biuro Tłumacze "ALFA" Toruń Zaprasza

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Rubikon w Toruniu »

  Biuro Tłumaczeń Rubikon w Toruniu

  Biuro Tłumaczeń Rubikon z siedzibą w Toruniu zrzesza tłumaczy przysięgłych różnych języków działających na rynku usług tłumaczeniowych od wielu lat i ma na celu zapewnienie przedsiębiorcom i osobom prywatnym profesjonalnej i szybkiej obsługi w zakresie tłumaczeń.
  W ramach usług tłumaczeniowych oferujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) i zwykłe z zakresu między innymi takich języków, jak angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i holenderski. Podejmujemy się tłumaczenia różnego rodzaju tekstów: od tekstów prawniczych i ekonomicznych przez teksty techniczne i naukowe do tekstów biznesowych. Przekładamy na i z języków obcych artykuły naukowe, korespondencję handlową, zaświadczenia, świadectwa, dyplomy, certyfikaty, sprawozdania finansowe, bilanse, dokumenty sądowe i notarialne, teksty reklamowe, strony www. Oferujemy także tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas spotkań, szkoleń, konferencji, narad, zgromadzeń wspólników, sporządzania aktów notarialnych, itp. Wszystkie tłumaczone przez nas teksty mają charakter poufny.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Tecnico, Biuro tłumaczeń Katowice »

  Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - Tecnico, Biuro tłumaczeń Katowice

  Tecnico to kompleksowa obsługa. W jednym miejscu znajdą Państwo tłumaczy specjalizujących się w licznych językach oraz zagadnieniach specjalistycznych. Dzięki długim godzinom otwarcia oraz pracy w weekendy zapewniamy krótkie terminy realizacji.Biuro tłumaczeń Tecnico oferuje staranne tłumaczenia specjalistyczne, techniczne, prawne, medyczne i przysięgłe obejmujące szerokie spektrum tematów. Operujemy głównie językiem angielskim i niemieckim, lecz na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać każdy przekład!Realizujemy tlumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Obsługujemy przedsiębiorstwa produkcyjne, kancelarie, firmy farmaceutyczne, branżę medyczną itp.Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach!Tecnico dostosowuje się do preferencji klienta. Możemy zawrzeć długoterminową umowę lub świadczyć usługi na podstawie pojedynczych zleceń. Tecnico ? biuro tłumaczeń Katowice pozwala wybrać najkorzystniejszy model współpracy. Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych tłumaczy każdy dokument,zapewnia krótkie terminy realizacji,oferuje specjalne zniżki dla stałych klientów, gwarantuje poufność. Zespół tłumaczy Tecnico świadczy usługi przekładu tekstu / dokumentu z języka angielskiego i niemieckiego. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Poznań »

  Biuro tłumaczeń Poznań

  By osiągnąć oczekiwany wynik w tłumaczeniu, zamów Fachowe Tłumaczenia w Poznaniu. Zapewnione pisemne tłumaczenia specjalistyczne na najwyższym poziomie. Możesz zaangażować tłumaczy na spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje, szkolenia. Wybierasz dogodną dla ciebie metodę tłumaczeń: symultaniczną, konsekutywną lub asystę tłumaczeniową. Każdy pracownik związany jest klauzulą tajności. Gwarantowane bezpieczeństwo materiału, zdolności i doświadczenie.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń "Glotta" w Toruniu »

  Biuro Tłumaczeń "Glotta" w Toruniu

  Biuro Tłumaczeń "Glotta" z siedzibą w Toruniu oferuje państwu profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych w zakresie języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i arabski (inne języki - po uzyskaniu potwierdzenia od współpracujących z nami tłumaczy). Oferujemy państwu tłumaczenia zarówno przysięgłe jak i zwykłe oraz szeroki wachlarz dziedzin:
  prawnicze (akty, umowy, statuty, dokumenty itp.), handlowe, naukowe, techniczne i ogólne.
  Biuro Tłumaczeń "Glotta" w Toruniu

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interpretis Biuro Tłumaczeń Toruń »

  Interpretis Biuro Tłumaczeń Toruń

  Powstanie Biura Tłumaczeń INTERPRETIS zrodziło się z naszego wieloletniego zamiłowania do tłumaczeń. Jesteśmy profesjonalnym zespołem osób, których pasją jest pomagać innym zrozumieć otaczający świat. Idea stworzenia biura wiąże się z ogromną przyjemnością, jaką jest dla nas praca tłumacza, w pełni angażująca nasze umiejętności oraz kreatywność. Tłumaczenie jest nieustannym wyzwaniem, przynoszącym nam satysfakcję zarówno zawodową jak i prywatną.
  * Stworzyliśmy dla Państwa nowoczesną i elastyczną ofertę, której celem jest ułatwienie pracy w porozumiewaniu się w obcym języku;
  * W trosce o jak najwyższy poziom obsługi, staramy się zaoferować Państwu możliwie jak najwięcej;
  * Nie boimy się wyzwań, a klientom gwarantujemy satysfakcję z naszych usług;
  * Cechuje nas dbałość o najwyższą jakość, terminowość, rzetelność oraz dokładność;
  * Zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów;
  * Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz z wielką starannością analizujemy jego potrzeby;
  * Naszą mocną stroną są tłumaczenia ekspresowe, które wykonujemy w bardzo korzystnej cenie;
  * Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych współpracując z doświadczonymi i wykwalifikowanymi inżynierami oraz pracownikami naukowymi, gwarantując tym samym fachowość i wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług.
  OFERTA

  * Bogaty wachlarz usług oferowanych przez Biuro Tłumaczeń INTERPRETIS obejmuje dziedziny takie jak technika, ekonomia, prawo, medycyna, marketing oraz literatura;
  * Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych, zarówno przysięgłych i zwykłych;
  * Posiadamy szeroką bazę wyspecjalizowanych tłumaczy, z dyplomami ukończenia filologii językowych, uczelni zagranicznych oraz z doświadczeniem na międzynarodowym rynku usług translatorskich.
  TŁUMACZENIA PISEMNE

  Zwykłe:
  Są to tłumaczenia niewymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego zawiera 1800 znaków ze spacjami.
  Przysięgłe:
  Są to tłumaczenia wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków.

  TŁUMACZENIA USTNE

  Zwykłe:
  Tłumaczenia niewymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego.
  Przysięgłe:
  Tłumaczenia wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego.
  Symultaniczne:
  Tłumaczenia na bieżąco, bez wcześniej przygotowanego tekstu. Tłumaczenie takie wymaga znakomitej swobody poruszania się w danym temacie, jak i świetnej znajomości języka specyficznego dla danego środowiska. Tego rodzaju tłumaczenia stosuje się najczęściej na dużych spotkaniach, gdzie część uczestników ma nałożone słuchawki lektorskie.
  Konsekutywne:
  Obecnie jest ono głównie wykorzystywane na spotkaniach wysokiego szczebla, lub na spotkaniach poufnych, ponieważ w tłumaczeniu konsekutywnym korzysta się z usług jednego tłumacza (podczas gdy przy tłumaczeniu symultanicznym potrzeba dwóch lub więcej).
  Asysta językowa:
  Jest to ekonomiczna wersja tłumaczenia ustnego, niewymagająca specjalistycznej wiedzy tłumacza w danej dziedzinie.
  Szeptane:
  Tłumaczenia stosowane przy mniej oficjalnych spotkaniach.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ustne Biuro Tłumaczeń Poznań »

  Ustne Biuro Tłumaczeń Poznań

  Nasze biuro tłumaczeń ustnych działa w Poznaniu już od wielu lat. Organizujemy konferencje oraz spotkania biznesowe. Wykonujemy tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne. Jesteśmy profesjonalistami zaangażowanymi w przekład oraz tłumaczenia ustne. Wszyscy nasi tłumacze są absolwentami filologii angielskich oraz przeszli odpowiednie szkolenia pozwalające im sprawnie i profesjonalnie wykonywać tłumaczenia ustne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Rybnik »

  Biuro tłumaczeń Rybnik

  Biuro tłumaczeń ? bez problemu obsługujące klientów z całego kraju, zarówno osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Umożliwia wirtualny kontakt z personelem i szybko powiadamia o cenie przekładu. Brak ograniczeń co do języka i tematu tekstu. Biuro podejmie się każdego typu przekładów fachowych: medycznych, technicznych i prawniczych. Nad każdym tekstem pracuje fachowiec, doświadczony w konkretnym słownictwie.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia francuskiego »

  Tłumaczenia francuskiego

  Istnieje dużo sytuacji, gdzie konieczne są języki obce. W szczególności wyjątkowe kłopoty sprawiają tłumaczenia techniczne, francuski to szczególnie doceniany język w tych tłumaczeniach. Sprawdzone biuro tłumaczeń francuskiego proponuje różnorodne tłumaczenia specjalistyczne. Dodatkowe dane są opublikowane na stronie online. Profesjonalny tłumacz języka francuskiego posiada stosowne wykształcenie, dlatego też tłumaczenia na francuski są wykonywane niezmiernie precyzyjnie. Wszelkie tłumaczenia techniczne są pisane w taki sam sposób jak oryginał.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina »

  TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina

  Blog mój czyli Tłumaczenia Szczecin blog, ma za temat Tłumaczenia angielskiego Szczecin, stąd jego tytuł. W tytule zawiera sie sporo z treści, a na pewno tematyka, którą jest wszystko związane z tłumaczeniami angielskiego i ze Szczecinem. To co tłumacz wykonuje, co można oczekiwać zlecając tłumaczenia. Opis ten jest absolutnie unikalny, bo autor pisze go z głowy, a ma o czym pisać, bo sam tłumaczy z angielskiego (a czasami na angielski). Jest to spora różnica, gdy bloga czy wortal prowadzony jest przez osobę osobiście zaangażowaną w opisywaną tematykę -w tym przypadku tłumaczenia techniczne szczecin, a gdy teksty są li tylko pisane na zamówienie, a tworzy je specjalista seo, co gorsza nie wie o czym pisze, to jakość bloga spada na łeb na szyję. Są to przeważnie tłumaczenia techniczne, takich jest wciąż najwięcej. Zapraszam na bloga, na którym między innymi - kącik humoru: Tłumaczenia Szczecin na wesoło - autentyki z tłumaczeń, można również dodawać swoje własne przykłady śmiesznych qui pro quo z translacji.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rosyjskiego Wrocław »

  Nauka rosyjskiego Wrocław

  Biuro DICTUM ? TŁUMACZENIA z miasta Wrocław oferuje profesjonalne tłumaczenia z rosyjskiego czy trudni się działalnością szkoleniową ? profilowana nauka języka rosyjskiego na rzecz menedżerów firm kooperujących z rynkami krajów rosyjskojęzycznych. Realizujemy zarówno tłumaczenia ustne czy też pisemne z j. rosyjskiego na polski bądź w odwrotną stronę w domenie tej samej kombinacji językowej. Specjalizujemy się w dziedzinach w rodzaju ekonomia, prawo, medycyna oraz inne. Zatrudniamy niejednego posiadającego stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje certyfikowanego tłumacza jezyka rosyjskiego lub nauczycieli, dzięki którym nauka języka rosyjskiego we Wrocławiu i prywatne korepetycje z rosyjskiego to niewątpliwa przyjemność.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - Alpha »

  Tłumaczenia - Alpha

  Nasza firma, to biuro ze sporym doświadczeniem oraz odpowiednią kadra tłumaczy. Wykonujemy usługi tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki temu doskonale znamy zapotrzebowania naszych usługobiorców i próbujemy dostosować pod Państwa oczekiwania. Jeśli chcesz przetłumaczyć dokumenty samochodowe, albo uwierzytelnione biuro Alpha chętnie udzieli Ci niezbędnej pomocy. Działamy w całym kraju i możemy się pochwalić dużą znajomością języków obcych. Serdecznie zapraszamy do poznania się z ofertą.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski »

  Tłumacz angielski

  Działalność MultiTłumaczeń.pl obejmuje tłumaczenie tekstów pisanych i mówionych, powstałych w kilkunastu językach. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne oraz przysięgłe. Nasz zespół, składający się głównie z tłumaczy przysięgłych, zapewnia usługi dla instytucji, firm i osób prywatnych. Realizując zlecenia, korzystamy z nowego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczenia (CAT). Sprawną organizację pracy zapewnia nam autorski system do zarządzania obiegiem dokumentów i dokonywania rozliczeń. Jedną z zasad, których zawsze przestrzegamy. Fachowość, terminowe realizowanie zleceń i niskie ceny to nasze główne atuty. Co szczególnie wyróżnia nas na tle konkurencji, to fakt, iż usługi świadczymy elektronicznie poprzez e-mail lub sieć punktów agencyjnych rozlokowanychznajdujących się na terenie całego kraju.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Tłumaczenia ustne

  Kancelaria translacji MIW ma dwie sekcje. Główny z działów zajmuje się translacjami ustnymi każdego rodzaju. Pośród tychże tłumaczeń są tłumaczenia konsekutywne i kabinowe. Niezależnie od kombinacji językowej i również ustalonego czasu konferencji, firma MIW na pewno znajdzie tłumacza w swojej bazie, jako że tłumaczy konsekutywnych jest w niej ponad 100. Dzięki kooperacji z licznymi biznesmenami absorbującymi się nagłośnieniem sympozjów przedsiębiorstwo MIW zapewnia, jeśli istnieje potrzeba, mikrotelefony plus kabiny dla tłumaczy, w toku tłumaczeń symultanicznych. Dla firmy MIW nie obce jest dodatkowo delegowanie swoich konsekutywnych tłumaczy do drugiego miasta względnie nawet za skraje państwa.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włoski tłumaczenia »

  Włoski tłumaczenia

  Witryna tłumaczenia-wloski.pl należy do biura Supertłumacz, które proponuje swoim klientom różnego rodzaju przekłady, m.in. z włoskiego. Na stronie odnajdziemy pełną ofertę firmy oraz szczegółowe informacje kontaktowe. Witryna pozwala na otrzymanie bezpłatnej wyceny przekładu. Zespół Supertłumacza poleca się do wszelkich zadań, zaczynając od tłumaczeń zwykłych, tłumaczenia listów motywacyjnych oraz tłumaczenia specjalistyczne, do których zaliczyć można tłumaczenia stron WWW. Każdy klient ma możliwość uzyskania przekłady online, co gwarantuje błyskawiczny okres wykonania usługi. Istotne jest tu współpraca Włochów. Wykwalifikowana kadra nieustannie poszerza swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie dokumentów »

  Tłumaczenie dokumentów

  Wymagania dotyczące osób pełniących posadę tłumaczy przysięgłych definiuje stosowna ustawa w polskim prawie. Mówi ona jakie dokładnie wymagania musi dana osoba spełniać, ażeby piastować tę funkcję. Jest to uporządkowane legalnie, ponieważ do obowiązków owych osób należą głównie tłumaczenie dokumentów. Osoba jaka chce zostać tłumaczem przysięgłym musi posiadać obywatelstwo polskie czy też różnego kraju wnikającego w skład Unii Europejskiej czy też EFTA. Biegle musi posługiwać się językiem polskim. Musi także posiadać zdolność prawną, co omówione jest w osobnej ustawie. Nie może również być karana i spisywana za popełnienie przekroczeń. Warunek ów jest wymagany, by funkcję tę mogły pełnić tylko jednostki pewne w danym społeczeństwie. Koniecznym wymogiem jest ukończenie studiów wyższych na profilu lingwistycznym, mogą to być jednakże pozostałe studia po których otrzymuje się godność magistra. Często już w trakcie studiów lingwistycznych dużo osób rozpoczyna swoją działalność zakładając internetowe biuro tłumaczeń. Jeżeli kandydat dopełnia te wymienione wyżej wymogi, może dołączyć do szczególnego egzaminu, który decyduje o przyznaniu urzędu tłumacza przysięgłego. Egzamin ów sprawdza także umiejętność tłumaczeń z języka obcego na nasz jak i z krajowego na obcy. Nie można w żaden sposób odstąpić od zdawania owego egzaminu, nawet jeśli uzyskaliśmy obecnie tytuł tłumacza przysięgłego w innym państwie. Nim podejmiemy rozwiązywanie egzaminu, powinno się udokumentować spełnienie przez nas jakichkolwiek potrzebnych wymogów.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Żywiec »

  Biuro tłumaczeń Żywiec

  Konsumenci zainteresowani translacją tekstów mogą się zgłaszać do biura Atrans. Obsługiwani są nie tylko konsumenci prywatni, mogą liczyć na realizację zleceń także spółki. Gwarantowane są tłumaczenia przez Internet i nie tylko. W pulę usług wchodzą też kursy. Jest możliwość przygotowania szkolenia zaznajamiającego z wyszukanym słownictwem branżowym. Zamówienie indywidualnego trybu nauczania to szansa na intensywną edukację. Dzięki temu stajemy się bardziej efektywni zawodowo. Otrzymane za pośrednictwem Atrans kompetencje językowe przydają się w różnorodnych sytuacjach. Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans to wyjątkowy partner, ekspresowo wykonujący zamówienia. Na witrynie zawarte są dane referencje, można również zapoznać się z cennikiem. Jeżeli zamówienie jest naprawdę duże Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec gwarantuje zniżkę. Niepodważalnym atutem jest fakt, że za tłumaczenie tekstów specjalistycznych Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec nie nalicza dodatkowych opłat. Biuro Tłumaczeń Bielsko to określenie kojarzone z tym przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe - język rosyjski »

  Tłumaczenia przysięgłe - język rosyjski

  Tłumaczenia pisemne, między innymi: ogólne, techniczne, prawnicze. Wykonywane bez względu na lokalizację zamawiającego.

  Tłumaczenia ustne, na przykład wymagane przez: Urząd Stanu Cywilnego, Kancelarię Notarialną, Policję, Sąd. Oferowane głównie w granicach województwa zachodniopomorskiego.

  Tłumaczenia mogą mieć charakter poświadczony, bądź zwykły (według cen umownych).


  Kursy przygotowujące do egzaminów - zwłaszcza w kontekście egzaminów TELC - lub rozwinięciu wybranych, praktycznych umiejętności posługiwania się językiem rosyjskim.

  Kursy dla pracowników ośrodków sanatoryjno-wypoczynkowych, administracji (również administracji publicznej), uczniów i studentów, kadr kierowniczych.

  Wszystkie rodzaje kursów oferowane są głównie w obrębie województwa zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, biuro tłumaczeń warszawa, »

  Biuro tłumaczeń, biuro tłumaczeń warszawa,

  Firma Alpha, to profesjonalne biuro tłumaczeń. Istniejemy na rynku już od kilku lat, dzięki temu mamy sporo zaufanych klientów, a firma uzyskała certyfikat rzetelności. Do oferowanych usług zaliczamy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia ustne dokumentów. Oferowaną listę języków i miast, gdzie świadczymy usługi mogą Państwo znaleźć na firmowej stronie www. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »