BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'szkółka':

 • Ozdobne krzewy »

  Ozdobne krzewy

  Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy to doświadczenie w hodowaniu cudownych drzew i krzewów dekoracyjnych już od '97 roku. W ofercie spółki są się głównie drzewa i krzaki ozdobne w hodowli doniczkowej, które doskonale nadają się do skalniaków przydomowych, parków i innych terenów ozdobnych. Główny trzon naszej oferty stanowią iglaki. Na zainteresowanych czekają takie rośliny jak popularna tuja we wszelakich odmianach, która cieszy się bardzo ogomnym zainteresowaniem. Również jałowiec w różnych odmianach ? chiński, pośredni czy płożący jest często spotykaną ozdobą. Ludzie ceniący efektowny wygląd ogrodu powinny zainteresować się cyprysem ? jest on też dostępny w wielu rodzajach, często spotykane są żywotniki i sosna. W szkółce można również zamówić świerk kłujący. Dodatkowo posiaamy na stanie drzewka i krzewy liściaste ? klony, brzozy, powojniki, forsycje, trzmieliny, hortensje, wiciokrzewy, lipy, wierzby i inne. dodatkowo szkółka zapewnia profesjonalne doradztwo, aby Klient mógł uzyskać krzewy i drzewka doskonale dopasowane do konkretnej przestrzeni. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona traw »

  Nasiona traw

  Rekomendowany serwis internetowy został zbudowany przez Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa, mieszczące się w Ożarowie Mazowieckim. Główną propozycją są wszelkiego typu nasiona, między innymi: warzyw, ziół, rolne. Firma prowadzi sprzedaż nie tylko cebulek lub nawozów mineralnych, ale również pożywienia dla ryb oraz narzędzi. Asortyment zawiera obfitą paletę środków ochronnych. Znajdują się wśród nich preparaty owadobójcze, jak również regulatory wzrostu. Zachęcamy do zapoznania się z zestawem artykułów wodnych.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Piłkarska w Sosnowcu »

  Szkółka Piłkarska w Sosnowcu

  Jest to program piłkarski dla dzieci w wieku 3-6 lat działającym w ścisłej współpracy z Zagłębiem Sosnowiec. Projekt powstał przede wszystkim po to aby kierunkować rozwój dzieciaków, polepszać ich relacje rodzicami - czyli Państwem, uczyć działania w grupie oraz zasad rywalizacji fair play. Posiadamy wyszkoloną kadrę, która należycie zaopiekuje się Twoją pociechą.Pod czujnym okiem doświadczonych trenerów mali piłkarze nauczą się obchodzić z piłką poprzez proste ćwiczenia i zabawę dostosowaną do ich poziomu wiekowego i umiejętności.Tylko w Junior Football zaprosimy rodziców do wspólnych treningów z dzieciakami. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Pierwsze zajęcia są zajęciami darmowymi.Ponadto jako jedyni proponujemy zimowe treningi na sosnowieckich boiskach JorkyBall. Trenując z Juniorem ty też możesz w przyszłości stać się seniorem

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Warszawa »

  Zakładanie ogrodów Warszawa

  Zajmujemy się projektowaniem ogrodów na terenie Warszawy i Kazimierza Dolnego. Prace wykonujemy zgodnie ze sugestiami naszych klientów. Staramy się je dostosować do charakteru budynków, oraz terenów sąsiadujących. Dążymy do tego aby ogród był "bezobsługowy" tzn. aby jego pielęgnacja była możliwie mało czasochłonna. Stosujemy tylko sprawdzony i najwyższej jakości materiał szkółkarski. Rzetelna obsługa i najlepszy sprzęt ogrodniczy zapewnią profesjonalne, zgodne ze sztuką ogrodniczą wykonanie zamówienia.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krzewy »

  Krzewy

  Firma Bojanowski, znana jako Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Zalesieniowych założona została w Sławnie tuż obok Opoczna w 1994 roku. Szkółka Inżyniera Bojanowskiego reprezentuje wysoki poziom jakości i profesjonalizmu oraz dbałości o tereny zielone. W sprzedaży znajdują się rośliny iglaste, rośliny liściaste ale również rośliny używane jako podkładki do szczepień. Szkółka Drzew i Krzewów Bojanowski to renoma z najwyższej półki. Bez wątpienia powinno się polecać usługi szkółki dosłownie każdemu. Warto podkreślić doświadczenie jakim cechuje się inżynier Bojanowski. Szkółka inż. Bojanowskiego rozpoczynała swoją działalność od sadzonek ukorzenionych z nasion, które znajdował sam Inż. Bojanowski. Dzisiaj firma sprowadza nasiona z Azji oraz od lokalnych hurtowników. Marce ?Bojanowski? w stu procentach można pozwolić zadbać o tereny zielone.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Gliwice PHU Woznica »

  Nawadnianie Gliwice PHU Woznica

  PHU Systemy Nawadniające Danuta Woźnica zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem instalacji nawodnieniowych w szkółkach
  P.H.U. Systemy Nawadniające Danuta Woźnica powstała w 1992r jako firma rodzinna.

  Od początku swej działalności zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem instalacji nawodnieniowych:  - w obiektach szklarniowych

  - w szkółkach

  - w parkach

  - w ogrodach

  - na boiskach  Nasi pracownicy tworzą młody, samodzielny, przedsiębiorczy i dobrze wyszkolony zespół fachowców.

  W wykonywanych instalacjach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz sprzęt przodujących firm światowych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu - zarówno własnym jak i producentów sprzętu, na którym pracujemy.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »