BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'szkolenia BHP':

« poprzednia strona · 2
 • BHP »

  BHP

  Właścicielem niniejszego serwisu jest ośrodek szkoleniowo ? doradczy TBF, działający na rynku od 1998 roku. Nadal prężnie się rozwija, zdobywając kolejnych zleceniodawców. Organizuje zajęcia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Jest poza tym specjalistą w szkoleniach zawodowych i w kursach dla kierujących wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym. O najwyższej jakości świadczeń wykwalifikowanej kadry świadczą liczne certyfikaty, w tym: akredytacja Regionalnego Ośrodka BHP.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa »

  Szkolenia bhp Warszawa

  Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, szkolenia bhp i ppoż oraz dużo więcej z zakresu bhp tym wszystkim zajmuje się firma Codexbhp. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i tworzeniu instrukcji. Posiadamy rewelacyjne ceny za bardzo dobrą, jakość usługi, a do tego działamy na bardzo dużym obszarze. To, co odróżnia nas od innych firm to podejście do klienta, u nas klient jest najważniejszy. Pozdrawiamy

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Metro - Szkolenia BHP »

  Metro - Szkolenia BHP

  Idziesz do nowej pracy i tam wymagają ukończonego BHP? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Oferujemy szkolenie BHP i ponadto ocena ryzyka zawodowego. BHP szkolenia w Bydgoszczy są naszą pasją już od wielu lat, przez co z roku na rok mamy coraz większą ilość zadowolonych kursantów. Po zakończeniu szkolenia wydajemy stosowny certyfikat, który jest ważny na terenie całego kraju.
  Nasz zespół składa się z zasłużonych dydaktyków, znakomicie ocenianych przez słuchaczy. Rozwijamy się i przystosowujemy do aktualnych trendów na rynku, aby nasze usługi spełniały wciąż Państwa oczekiwania. Jesteśmy tu dla Was!

  Zachęcamy do odwiedzania naszej strony w celu rozpoczęcia szkolenia bądź dowiedzenia się większej ilości szczegółów.
  W naszej ofercie:
  - Ocena Ryzyka Zawodowego
  - Szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej
  - Szkolenie P.POŻ
  - Szkolenie wstępne BHP
  - Szkolenie okresowe BHP

  Wejdź na stronę www.szkoleniabhp-bydgoszcz.pl i sprawdź jak wiele możemy Ci zaoferować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznego, pod numerem telefonu: +48 502917713, oraz mailowego: a.krygier@metro.bydgoszcz.pl - Metro Szkolenia BHP i P.POŻ.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BPH Śląsk »

  Szkolenia BPH Śląsk

  Jesteśmy firmą doświadczoną w branży szkoleń bhp. Posiadamy fachowców z odpowiednim wykształceniem i przeszkoleniem w tej dziedzinie. Nasze szkolenia bhp są specjalistycznie przeprowadzane. Nasze działanie jest za każdym razem bardzo efektywne oraz dodatkowo sprawne. Przeprowadzamy szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych. Nasi pracownicy są prężnym zespołem nie bojących się żadnych wyzwań. Zapewnimy Twojej spółce komplet dokumentów wymaganych ażeby prowadzić bezpiecznie przedsiębiorstwo. Zapraszamy do współpracy, z nami poczujesz się bezpieczniej.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Warszawa »

  BHP Warszawa

  Na polecanej stronie zamieszczono ofertę firmy SOLAR. Usługi BHP w mieście Warszawa to sposób na wydajną działalność w miejscu pracy. Przygotowujemy profesjonalną ocenę ryzyka zawodowego, by dobrać przynależny poziom szkoleń. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkową propozycją naszej firmy są szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego. Posiadamy jedynie wybitnych szkoleniowców w danej dziedzinie. W swojej ofercie dla firm mamy opcję jednorazowej usługi i stałego zlecenia.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Zabrze »

  Szkolenia Zabrze

  Jesteśmy firmą skupiającą specjalistów z wielu dziedzin, w związku z tym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy potrafią zarażać nią innych. Wiemy, że sukces to kwestia treningu. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Szkolenia BHP Poznań

  Przedsiębiorstwo Seti z Poznania zapewnia znaczną gamę usług związanych ze sprzątaniem. Organizowane jest czyszczenie dywanów, basenów, pielęgnacja terenów zielonych. Każdy obszar posiada odmienny charakter, żąda odmiennej dbałości. Fachowcy potrafią to ocenić i zaplanować właściwy rodzaj sprzątania. Sprzątnie biur zasadza się na nowoczesnych urządzeniach. Można opłacić regularne sprzątanie tych samych pomieszczeń lub przeprowadzane co jakiś czas czyszczenie żaluzji i dywanów. Poza tym są w asortymencie szkolenia BHP. Poprzez nie firmy z Poznania mogą uchronić zatrudnionych przed niepożądanymi wypadkami albo zaznajomić ich jak redukować ich efekty. Usługi porządkowe w Seti koordynowane są systemem zarządzania jakości. To cecha odznaczająca, czyniąca Seti jedną z najbardziej rzetelnych firm sprzatających.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp

  Zajmujemy się głównie organizowaniem szkoleń z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu bhp, ale również kursy pomocy przedmedycznej. Nasza propozycja jest kompleksowa, dopasowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i kursy z zakresu pierwszej pomocy to nasze podstawowe usługi. Dzięki temu, że firma Pulsar funkcjonuje na rynku już od kilku lat, gwarantujemy naprawdę solidne podejście do przeprowadzanych przez nas szkoleń. Doświadczenie i długa praktyka dają gwarancję, że nasze usługi będą wykonane naprawdę profesjonalnie.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biura Poznań »

  Sprzątanie biura Poznań

  Oferta Seti BHP Poznań jest oceniana jako bardzo interesująca przez znaczną ilość przedsiębiorstw. Chodzi tutaj o dogodne ceny, cenne szkolenia i doskonale zorganizowane usługi porządkowe. Regularnie musi być robione szkolenie BHP Poznań nie jest w tym zakresie wyjątkiem. Szkolenia BHP Poznań to hasło kojarzone z Seti Usługi Porządkowe Poznań. Seti Firma Sprzątająca Poznań przoduje w branży. Firmy sprzątające Poznań obsługujące bywają rozmaite. Seti Sprzątanie Poznań to sprawdzona marka, troszcząca się o usługobiorców i nastawiona na zaspokajanie ich potrzeb.W każdym przedsiębiorstwie kadry nadzorują naprawdę wiele spraw. Warto je odciążyć gwarantując sobie outsourcing w Seti Szkolenia BHP Poznań. To pozytywnie wpływa na efektywność pracy w kadrach. Kiedy PIP wyda jakieś nakazy, często wymagana jest pomoc w ich wcieleniu w życie. Dzięki Seti BHP Poznań możemy uzyskać duże merytoryczne wsparcie. Niezwykle przydatna jest również pomoc przy definiowaniu przyczyn wypadków przy pracy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza Wrocław »

  Odzież robocza Wrocław

  Oferta umieszczona na opisywanej tu witrynie należy do sklepu internetowego zajmującego się rzeczami takimi jak odzież robocza Wrocław. Jest ona przede wszystkim nadzwyczaj obszerna, dzięki czemu absolutnie każdy znajdzie tutaj właśnie takie produkty tego typu, jakich tylko akurat potrzebuje. Poza tym wszystkie z nich charakteryzują się świetną jakością oraz atrakcyjnymi kosztami, więc kupowanie tutaj będzie dla nas istną przyjemnością. Jeżeli więc tylko potrzebne są nam choćby profesjonalne buty robocze Wrocław, to zdecydowanie warto nieco bliżej zaznajomić się z całą tą ofertą.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp wrocław »

  Szkolenia bhp wrocław

  Nasza kadra to grono wykwalifikowanych, energicznych, ambitnych, aktywnie poszerzających wiedzę specjalistów. Inspiruje nas pomoc w osiąganiu wysokich standardów przedsiębiorstw. Stale dbamy o wysoki poziom realizowanych przez nas usług.Współpraca z nami na podstawie umowy o stałej lub zleceniowej współpracy, pozwala na minimalizację kosztów związanych z prowadzoną działalnością, zapewniając jednocześnie zgodność działań firmy z prawem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jesteście Państwo zobowiązani do zatrudnienia pracownika służby bhp na etat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, także poza ustalonymi terminami wizyt. Podstawą naszych działań jest stały nadzór, pozwala on dokładnie zapoznać się z potrzebami klienta i specyfiką jego działalności.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp »

  Szkolenia bhp i kursy bhp

  EKOL-BHP to znacząca na rynku polskim firma usługowo doradcza specjalizująca się w kursach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursach pierwszej pomocy i wszechstronnej obsłudze jednostek z zakresu BHP. Szkolenia prowadzone są zarówno metodą tradycyjną jak i w formie on-line. Dla uzupełnienia oferty oferuje też stworzenie oceny ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym oferujemy odzież roboczą i akcesoria BHP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP - szkolenia »

  BHP - szkolenia

  ALTO jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży BHP z bazą w Szczecinie. Aranżujemy szkolenia BHP, Badania Środowiska Pracy (mierzenie hałasu, wibracji, oświetlenia i zapylenia) tudzież prowadzimy obsługę firm pod kątem BHP. Charakteryzuje nas najlepsza jakość świadczonych usług przy niskich taryfach oraz krótkotrwałym okresie realizowania zleceń. Pracujemy przede wszystkim w województwie lubuskim oraz zachodniopomorskim, ale podejmujemy się zamówień z całej Polski.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Szkolenia BHP Warszawa

  Przedstawiamy ofertę usług oferowanych przez firmę BHP-Expert: wstępne i okresowe szkolenia BHP Warszawa, szkolenia ochrony ppoż, nadzór BHP, przeglądy i kontrole stanu BHP, dokumentacja po wypadku w pracy (protokół powypadkowy), ocena ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy. Zapraszamy do odwiedzenia strony Naszej firmy, celem zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2