BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'SPA':

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Gabinet psychoterapii Romany Chytrowskiej »

  Gabinet psychoterapii Romany Chytrowskiej

  Prowadzę gabinet terapii pedagogicznej i psychoterapii, a w nim psychoterapię indywidualną, par, małżeństw, rodzin. Wspieram rodziny zastępcze i adopcyjne. Pomagam dzieciom z trudnościami szkolnymi.W pracy terapeutycznej inspirację czerpię z systemowego widzenia świata i jego opisywania - czyli wpływu jednych osób na drugie w różnych systemach np.rodzinnym i w różnych kontekstach. Przyjmuję człowieka w pełni, z całym bogactwem opowieści jaką przynosi ze sobą. Ważny jest dla mnie szacunek dla tej opowieści i tego jak klient postrzega siebie, otoczenie, świat. Staram się ukazać zasoby, mocne strony, umiejętności osoby, jak też różnorakie perspektywy rozwiązania problemu. Pomóc w odnalezieniu siły i w zrozumieniu wpływu na swoje życie. Pomagam:- indywidualnie dorosłym, dzieciom i młodzieży,- parom,- rodzinom,- udzielam wsparcia i pomagam rodzinom zastępczym i adopcyjnym,Swoją pomoc kieruję do osób, par, rodzin, które m.in. :- cierpią z powodu kryzysów życiowych,- doświadczają objawów depresji,- odczuwają brak poczucia sensu i celu w życiu,- cierpią z powodu odczuwanego lęku,- przeżywają problemy emocjonalne,- przeżywają żal po stracie (utrata pracy, rozstanie, śmierć bliskiej osoby),- pragną rozwiązać problemy w relacjach np. z rodzicami, partnerami, dziećmi, współpracownikami,- pragną zbudować trwałe poczucie własnej wartości,- chcą poprawić jakość funkcjonowania i przeżywania swojego związku,- chcą rozwijać swój potencjał, by pełniej i szczęśliwiej żyć. Ilość spotkań zależy od każdego indywidualnie - czasami to kilka spotkań, czasami kilkanaście. Główną formą terapii jest rozmowa, stawianie pytań, wspólne poszukiwanie nowych historii o sobie samym, o swoim życiu, problemie i jego rozwiązaniu.Zapraszam na www.rodzina-terapia.pl

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis samochodowy Kraków »

  Serwis samochodowy Kraków

  Współcześnie, kiedy koszty benzyn formują się w wielkościach sześciu złotych za litr, wszelki sposób na gospodarność jest pomyślny. Jednym z niestety lekceważonych, a w rzeczy samej bardzo wartościowych sposobów, jest monitorowanie prawidłowego ciśnienia w oponie.
  Kiedy jest ono za małe, oprócz wzmożonego mniej więcej o 3 procent spalania gazu, nasz pojazd ma dodatkowo, zwiększoną tendencję do uciekania na boki podczas jazdy na wprost. Gdy ciśnienie w oponach jest za spore, także łączy się to z rozmaitymi niepomyślnymi warunkami w trakcie jazdy. W takim razie wymiana opon w serwis samochodowy Kraków, a następnie właściwe dopompowanie atmosfer ma wysokie znaczenie dla dynamiki jazdy.
  W stosunku do mechanika Kraków nie jest to jakaś zagadka poliszynela. On codziennie ma styczność z kilkunastoma różnorodnymi typami wozów, wykorzystując dla poszczególnego modelu, charakterystyczne rozwiązania techniczne, odnawiające jego parametry pracy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Pogoń »

  Ochrona Pogoń

  Firma Pogoń Ochrona specjalizuje się w usługach ochroniarskich oferowanych głównie na terenie stolicy i okolic. Oferta spółki to w szczególności ochrona personalna VIP'ów jak i ochrona własności świadczona przez kompetentnych speców w swojej dziedzinie ze wszelkimi potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Grupa Pogoń posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży, chroniła wiele bardzo ważnych osobistości i współuczestniczyła w interwencjach zawsze sprawnie i na czas, czego świadectwem są pozytywne referencje i zadowolenie kontrachentów. Kompleksowa ochrona osobista ma miejsce poprzez dwie formy obsługi ? Jawna ochrona oraz wykorzystanie nowowczesnych systemów alarmowych sygnalizujących niebezpieczeństwo. Grupa Pogoń w każdym z tych obszarów operacji zapewnia ochronę całościową i poczucie ochrony swoim kontrahentom, także 24h jako ochrona osobista stacjonarna, w tym również na uroczystościach masowych. Montowane przez nas systemy alarmowe pozwalają na całodobowe dozorowanie zarówno pomieszczeń, jak i otwartych. Dzięki innowacyjnym systemom komunikacji używanym przez firmę Pogoń Ochrona możliwe jest uzyskanie szybkiego wsparcia grupy interwencyjnej w razie wystąpienia zagrożenia . Dodatkowo dostępne są usługi konwojowania.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Materace Warszawa »

  Materace Warszawa

  Strona internetowa z standardowymi materacami Koło zajmuje się zwyczajowo pomocą przy doręczeniu nam wygodnego miejsca do relaksu. Pewną z pojawiających się witryn w Internecie jest ?materassi?, która sugeruje użytecznie każde gatunki materacy poręczne na zbycie. Zasób poprawia się o pozostały wyrób, związany z materacami, są to rozmaitego rodzaju stelaże, akcesoria do sypialni. Krótka charakterystyka zlokalizowana pod wszelkim przedstawionym wyrobem ma na celu, przedstawienie prawdziwe wyłonionego sprawunku. Charakterystyka pod wszelkim obrazem przyzwala na szczegółowe zaznajomienie się z wadami oraz walorami towarów, również przyczyniają się do osiągnięcia wyboru

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki reklamowe »

  Koszulki reklamowe

  Profesjonalna, rzetelna, w pełni nastawiono na zadowolenie Klienta firma.
  Taka z całą pewnością jest poligraficzno-reklamowa agencja ATI- PLUS,
  którą mamy przyjemność reprezentować.
  Działalność nasza od początku istnienia, stawia na wysoką jakość usług,
  najwyższy standard materiałów i zaspokojenie oczekiwań Klienta.
  Firmę naszą tworzą ludzie pełni wiedzy i doświadczenia, którzy pracując
  na profesjonalnych i najlepszych urządzeniach, świadczą prace
  w zakresie produkcji poligraficznej.

  Firma ATI-PLUS to my, ludzie pasji, chęci działania i ciągłego
  podnoszenia własnych kompetencji. Działamy od 1995 roku.
  Doskonale więc znamy rynek i wymagania naszych Klientów.
  Mamy ogromny potencjał produkcyjny i technologiczny, który pozwala
  nam zaspakajać potrzeby i oczekiwania, nawet najbardziej
  wymagających Klientów. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi,
  zarówno w Polsce, jak również i za granicą.

  Stworzymy projekt, dokonamy kompleksowej jego realizacji,
  wyślemy gotowy produkt, wprost do rąk naszych Drogich Klientów.
  Ugruntowana pozycja na rynku, renoma, i poważanie.
  Świadcząc nasze usługi poligraficzne, chcemy pokazać,
  że to właśnie my jesteśmy najlepsi, że to nam właśnie warto zaufać.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warm-Tch Technika Grzewcza - usługi grzewcze, serwis kotłowni »

  Warm-Tch Technika Grzewcza - usługi grzewcze, serwis kotłowni

  Technika Grzewcza Warm-Tech Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z urządzeniami grzewczymi.Jesteśmy firmą instalatorską.

  Wykonujemy:
  instalacje grzewcze, instalacje gazowe. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań techniki grzewczej oraz dostarczania ciepłej wody.

  Wykonujemy:

  * instalacje wodne i kanalizacyjne technika grzewcza
  * instalacje gazowe
  * montaż i pierwsze uruchomienie
  * ogrzewanie podłogowe
  * serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  * konserwacje urządzeń
  * zbiorniki olejowe

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej »

  Hurtownia odzieży używanej

  Hurtownia odzieży używanej Merkury zdobyła na rynku polskim wspaniałą opinię. Swoim Klientom zapewnia towar najwyższej jakości. Prowadzi sprzedaż odzieży używanej na terenie całego kraju. Odzież importowana jest z Holandii, Niemiec oraz Anglii. Odzież pakowana jest w worki foliowe. Sprzedawana jest na wagę.
  Przy zakupie powyżej 2000 kg Klient otrzymujezdobywa korzystne rabaty. Nasza hurtownia odzieży używanej cieszy się popularnością wśród odbiorców indywidualnych.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatrzy Łódź »

  Psychiatrzy Łódź

  Gabinet psychiatryczny Łódź prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską i udziela porady dla pacjentów, którzy mają problemy ze zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej w placówkach psychiatrycznych, jest także asystentem w znanej Klinice Psychiatrii Zaburzeń Psychotycznych. Psychiatria to dziedzina, w której uzyskał specjalizację w 2009 roku. Psychiatra na bieżąco pomaga swoim pacjentom, zmagającym się z długotrwałymi depresjami i nerwicą a także z powodzeniem leczy trudną chorobę schizofrenię. Wsparcia mogą poszukiwać tutaj także osoby które cierpią na zaburzenia związane ze snem oraz zaburzenia o podłożu lękowym. Psychiatrzy są aktualnie w stanie pomagać także starszym pacjentom, cierpiącym na różnego typu schorzenia charakterystyczne dla wieku podeszłego.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki dla dzieci wielofunkcyjne »

  Wózki dla dzieci wielofunkcyjne

  Wyróżnik naszej firmy, oferta sprzedażowa sklepu w sieci Goonis.com.pl Mebelki i Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne, z akcesoriami przeznaczonymi dla niemowląt lub młodszych dzieci, kierowana jest do rodzicieli wyrażających troskę o swe maluchy. Gwarantujemy klientom zróżnicowany zakres wysokiej specyfikacji produktów z sektora wózek spacerowy ? zarówno nowoczesne wózki dziecięce wielofunkcyjne, czy też leciutkie spacerówki marki Knorr-Baby GmbH. Hitem oferty są wyjątkowo zwrotne sportowe wózki dla dzieci trójkołowe. Sklep Goonis.com.pl oferuje mięciutkie, dekoracyjne mebelki dla młodszych dzieci, w rodzaju pufy, foteliki czy sofy dla dzieci obite tkaninami z motywami z bajek, do nabycia w wersjach dla dziewczynek czy chłopców. Niemal każdy dostępny na Goonis.com.pl bujak dla dziecka będzie ukochanym mebelkiem twojego dzieciaczka. Welurowy lub upleciony z wikliny kosz na skarby bądź pojemniki na zabawki z domeny klocki pomogą zaprowadzić porządek w w niejednym dziecięcym pokoju. Zachęcamy do zakupów!

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • HYDROTRADE - Dystrybutor filtrów przemysłowych, elektrofiltrów, hydrauliki siłowej, filtry powietrza - patronowe »

  HYDROTRADE - Dystrybutor filtrów przemysłowych, elektrofiltrów, hydrauliki siłowej, filtry powietrza - patronowe

  Dystrybutor filtrów przemysłowych, patronowych również filtrów powietrza,Stosujemy usługę rekuperacji przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się elektrofiltry również odpylanie ponadto sterowanie i automatyka przemysłowa. Do oferty HYDROTRADE zaliczamy rownież produkcję specjalna i standardowa, Bogatą ofertę stanowią filtry hydrauliczne, rolnicze, filtry do pojazdów wojskowych i górniczych ponadto pion filtracji powietrza stanowi filtro wentylacja - klimatyzacja tudzież oczyszczanie spalin. Przemysł ciężki jakim się szczyci się firma to kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstw to jakość filtrów cronn. Oferta specjaln stonowi sterownie wielkim piecem,Obsługujemy takie branże jak: hutnictwo, galwanizernia i metalurgia. W oefercie firmy znajda państwo Odpowietrzniki, Filtry do odkurzaczy, Filtry i wkłady do dystrybutorów paliw, Wkłady do elektrodrążarek, Przemysłowe wkłady powietrza: (LAKIERNIE, MALARNIE, FILTRY PATRONOWE), Wkłady koalescencyjne i separacyjne), Filtry do kosiarek i silników, Filtry i wkłady do lokomotyw min typu: T448P i M62, Maty Filtracyjne, Filtry Kieszeniowe, Filtry Absolutne, Filtry Kasetowe, Filtry Tłuszczowe, Filtry Kompaktowe, Wkłady do Turbin Gazowych, Dystrybutor filtrów WF ?PZL-Sędziszów? S.A.Filtry przemysłowe, patronowe, filtry powietrza, rekuperacja przemysłowa, elektrofiltry, odpylanie, sterowanie i automatyka przemysłowa, produkcja specjalna i standardowa, filtry hydrauliczne, rolnicze, filtry do pojazdów wojskowych, górniczych, filtro wentylacja, klimatyzacja, oczyszczanie spalin, przemysł ciężki, zaopatrzenie, jakość, filtry cronn, wielki piec, hutnictwo, galwanizernia, metalurgia, usługi, Odpowietrzniki, Filtry do odkurzaczy, Filtry i wkłady do dystrybutorów paliw, Wkłady do elektrodrążarek, Przemysłowe wkłady powietrza: (LAKIERNIE, MALARNIE, FILTRY PATRONOWE), Wkłady koalescencyjne i separacyjne), Filtry do kosiarek i silników, Filtry i wkłady do lokomotyw min typu: T448P i M62, Maty Filtracyjne, Filtry Kieszeniowe, Filtry Absolutne, Filtry Kasetowe, Filtry Tłuszczowe, Filtry Kompaktowe, Filtracja Mokra, Wkłady do Turbin Gazowych

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PedicureBar »

  PedicureBar

  Piękne, estetycznie wyglądające stopy i paznokcie to znakomita wizytówka każdej eleganckiej kobiety, doceniającej perfekcję i wysoką jakość. Wrocławski Pedicure Bar to salon, który specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach pedicure.
  To co nas wyróżnia na tle konkurencji to fachowy personel i precyzyjnie wykonane usługi przy zachowaniu wysokiej jakości.
  Nasz salon to zaproszenie do profesjonalnych zabiegów pedicure, które powodują, że zarówno damskie, jak i męskie stopy staną się bardziej zrelaksowane, lekkie, świeże i stale w świetnej kondycji.
  Panom poświęcamy zabieg Pedicure Men, z kolei Paniom zalecamy Pedicure Gelcolor na bazie najlepszych lakierów hybrydowych. Przesuszone stopy natychmiastowo zregenerują zabiegi z zastosowaniem preparatów francuskiej marki Ericson Laboratoire dostępnych w pakiecie Pedicure De Lux.
  Zabiegi wykonujemy na produktach amerykańskiej marki OPI, lidera nowoczesnej pielęgnacji stóp, dłoni i paznokci. Szeroka paleta wyjątkowych i ponadczasowych kosmetyków, zrealizowanych według pionierskich technologii, sprawiła, że OPI to niewątpliwy promotor profesjonalnego upiększania stóp i dłoni. Lakiery OPI cechują się wspaniałym połyskiem, różnorodną kolorystyką oraz wyjątkową wytrzymałością na ścieranie, co daje piękny, długotrwały efekt końcowy.
  Dzięki produktom wysokiej jakości, każdy zabieg pedicure i manicure wykonany w naszym salonie będzie czymś więcej niż wyłącznie pielęgnacją. Przede wszystkim będzie to satysfakcjonujący rytuał z namiastką luksusu, który wyjątkowo celebruje ładny wygląd.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat »

  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Centrum Rekreacji zaprasza na turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, kosmetyczne, zdrowotne. Szeroka i bardzo przystępna cenowo oferta ośrodka rehabilitacyjnego Jubilat SPA w Wiśle to bardzo dobra oferta wypoczynku w rejonie Beskidu Śląskiego. Bardzo dobre położenie naszego centrum sprawia, iż nasi goście powracają do nas nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym. W okolicy ośrodka znajdą Państwo takie atrakcje jak atrakcje miejscowe jak koncerty, ścieżki rowerowe. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne, zabiegi odchudzające, zabiegi z odnową biologiczną, przyjazną atmosferę, opiekę medyczną. Ciekawa oferta pobytów ściąga do ośrodka wielu zadowolonych stałych kuracjuszy. To dzięki wiedzy profesjonalistów pełnemu uroku krajobrazowi jakim jest Beskid Śląski poczujesz energię, poprawisz swój stan zdrowia i wrócisz pozytywnie nastawiony do życia. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby zapoznać się promocjami, galerią zdjęć oraz cennikiem na bieżący rok www.jubilat.net.pl.
  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank »

  Sygma Bank

  Opinie Klientów o naszym banku są dla nas najważniejsze. Dlatego też stworzyliśmy witrynę, która pomoże w kontakcie Sygma Bank - Klienci. Strona zawiera wszystkie możliwe kanały komunikacji. Sygma Bank opinie jest ucieleśnieniem dobrze funkcjonującej instytucji, dla której najważniejsze jest zaufanie oraz partnerstwo stworzone dzięki wyrażanym opiniom. Jako pierwsi na rynku Sygma Banque utworzyli funkcję Mediatora Klienta, dzięki której obsługa naszych Klientów będzie stała na najwyższym poziomie. Jeśli mają Państwo ochotę podzielenia się z nami swoją opinią zapraszamy do kontaktu z Sygma Bank.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Karpacz »

  Noclegi Karpacz

  Strona domowa miejsca zlokalizowanego w przepięknym mieście Karpacz. proponowane przez nas miejsca są w porządnym komforcie. Pewnie już wiele położeń wstąpiłeś w swoim życiu i napotkałeś nakrocie problemów. Grzyby na ścianie, przeciekające stropy, fetor i krocie innych. My proponujemy gustowny komfort i pewność, że odpoczynek u nas będzie bardzo udany. Karpacz ma wiele intrygujących możności aktywnego spokoju. Muzeum Sportu i Turystyki, Świątynia Wang, czy też wodospady to ledwie kilka z nich. Na terenie naszego ośrodka mamy sporo postaci spędzenia czasu: korty tenisowe, boiska do gier zespołowych, a także miejsca na ogniska.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gliwice »

  Prawnik Gliwice

  Jeśli potrzebujesz pewnego adwokata, nie musisz szukać dalej! Kancelaria Adwokacka Tomanek, działająca przede wszystkim w okolicy miast Zabrze i Gliwice, zaprasza. Zajmujemy się nieruchomościami i rynkiem budowlanym, odszkodowaniami i wypłatami ubezpieczeń, procesami rodzinnymi, pracowniczymi, karnymi, spadkowymi i nie tylko. Zajmujemy się pełną obsługą prawną różnych klientów ? zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców, także instytucji oraz jednostek samorządowych. Prowadzimy ścisłą współpracę z kancelariami adwokackimi w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Więcej szczegółów na temat oferowanych przez naszą kancelarię usług znaleźć można na stronie lub poprzez kontakt z naszym sekretariatem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2011 »

  Pity 2011

  Na przedstawianej stronie internetowej znajduje się program, dzięki któremu pity za rok 2011 nie będą sprawiać problemów. Ten system automatycznie ma zapisane dane wymagane do oddania 1% naszych podatków osobie potrzebującej. Przede wszystkim jest to jednakże serwis założony z myślą o chorym dziecku. Odnajdą tutaj Państwo informacje na temat choroby Konrada. Serwis zawiera także orzeczenia z najróżniejszych instytucji i wyniki badań chłopca. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z historią tej rodziny oraz wsparcia.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielizna wyszczuplająca, modelująca, korygująca - wyszczuplajaca.pl »

  Bielizna wyszczuplająca, modelująca, korygująca - wyszczuplajaca.pl

  Sklep z brazylijską bielizną wyszczuplającą:PLIE, SCALA, ESBELT.Ponadto staniki dla dużych biustów - Panache D-K oraz akcesoria do bielizny i wkładki silikonowe JULIMEX. Forum dyskusyjne, artykuły z poradami, najnowsze trendy. Bieliznę PLIE, SCALA, ESBELT poleca Tomasz Jacyków.Fachowo doradzamy i profesjonalnie dobieramy odpowiednią bieliznę dla ciebie! W swojej ofercie posiadamy bieliznę - Antycellulitową i Wyszczuplającą - SCALA BioFir. Wplecione w strukturę przędzy bio-kryształy pod wpływem ciepła ciała, zaczynają emitować promieniowanie podczerwone - FirFar Infra Red. Stosowane przy licznych zabiegach SPA. Promieniowanie wspomaga prace układu krwionośnego i limfatycznego. W ten sposób organizm się oczyszcza, skóra przestaje być opuchnięta wygładza się. Długotrwałe efekty najlepiej uzyskać nosząc bieliznę po 6 godzin dziennie, przez 30 dni. Na lato - bielizna PLIE - wykonana z oddychającego materiału - System Zarządzania Wilgotnością. Właścicielem marki wyszczuplajaca.pl jest firma Julimex s.c. z Łodzi - wyłączny Dystrybutor na rynki europy środkowej i wschodniej brazylijskiej bielizny wyszczuplającej PLIE, SCALA, ESBELT, TriFil oraz producent akcesoriów do bielizny, ramiączek (ponad 300 wzorów), wkładek silikonowych (ponad 17 modeli), samonośnych biustonoszów silikonowych z ramiączkami i bez.Najnowsze kolekcje:Podwiązki - wzory prosto z Paryża. Idealne na szykowne śluby oraz upojne mocne poślubne. Specjalny model Studniówkowy ze słonikiem na szczęście.Tattoo - wyjątkowy brokatowy tatuaż. Przyklej go na swoje ciało, ozdobi je nawet przez kina dni! Do wyboru 16 wzorów w 3 kolorach - czarnym, złotym i srebrnym.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Patrycja Kruszewska - Langier i Adam Brol »

  Kancelaria Adwokacka Patrycja Kruszewska - Langier i Adam Brol

  Witamy na stronie Kancelaria Adwokacka Adwokatura Gliwice. Pomoc prawna, prawo karne, gospodarcze, cywilne, rodzinne, zatrzymanie przez policję, areszt, rozwód, alimenty. Adwokaci: adwokat Patrycja Kruszewska-Langier oraz adwokat Adam Brol.Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych adwokatów, których priorytetem jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom.Gwarantujemy dostępność i pełne zaangażowanie w poszukiwanie optymalnych rozwiązań przedstawionych przez Państwa problemów przy jednoczesnym indywidualnym traktowaniu każdej zleconej nam sprawy.Działamy efektywnie, sprawnie, wykazując się przy tym najwyższym stopniem staranności. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafimy poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi zagadnieniami w każdej dziedzinie prawa. Nasza Kancelaria świadczy usługi między innymi w zakresie: doradztwa prawnego (ustne porady prawne), sporządzania umów oraz pism procesowych, sporządzania opinii prawnych, udziału w czynnościach przedprocesowych (wszelkie formy arbitrażu), reprezentowania stron przed sądami i organami administracji publicznej, stałej, kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw.Specjalizujemy się min. w: prawie cywilnym (min. sprawy o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie, eksmisje, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie, ustanowienie służebności, zniesienie współwłasności, sprawy wspólnot mieszkaniowy oraz sprawy z prawa spółdzielczego), prawie spadkowym (min. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, dział spadku), prawie rodzinnym (min. sprawy o rozwód, separację, rozdzielność majątkową, alimenty, ustanowienie kontaktów z dzieckiem, władzę rodzicielską, uprowadzenia dziecka za granicę), prawie gospodarczym (min. sporządzanie umów, opiniowanie umów i dokumentów, wypełnianie druków KRS), prawie karnym (min. obrona w postępowaniu sądowym oraz w czynnościach postępowania przygotowawczego przed Policją i Prokuraturą, w tym zatrzymanie, areszt), prawie administracyjnym (min. odwołania od decyzji organów administracyjnych, skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego), prawie pracy i ubezpieczeń (min, sprawy o mobbing, molestowanie seksualne, sprawy o renty, emerytury, odwołanie od decyzji ZUS), prawie oświatowym (min. rozwiązania umów o pracę, świadczeń kompensacyjnych).

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki wierzby energetycznej »

  Sadzonki wierzby energetycznej

  Roślina ta została wynaleziona kilkanaście lat temu poprzez krzyżowanie oraz dodatkowo selekcję kilku grup wierzby. W konsekwencji tych działań powstała roślina charakteryzująca się niezmiernie wielkim przyrostem masy, ogromną wartością opałową oraz niewielkimi wymaganiami co do warunków podłoża. Sprawdź także dopłaty do wierzby energetycznej.
  Oczekiwania klimatyczno - glebowe wierzby energetycznej.
  Gleby, jakie rekomenduje się pod wierzbę są to gleby wilgotne III i IV odmiany, oraz klasy V jeżeli ziemia jest wilgotna od trzeciego miesiąca do miesiąca październik (nie zabagniona) i stosownie nawożona. Odczyn gleby (pH) powinien być pomiędzy 5,5-7,5.Plony wierzby energetycznej są niższe na ziemiach piaszczystych, oraz kiedy jest susza.
  Przyrządzanie podkładu do nasadzeń.
  Glebę do sadzonek wierzby energetycznej najprzyzwoiciej szykować wprzódy to jest jesienią. Przed całkowitą orką 35-40cm na plus jest rozpylić nawozy fosforowo-potasowe czy jako przedplon zastosować mieszankę krzaków strączkowych. Należy także zrealizować talerzowanie i bronowanie, oraz nader istotne usuwanie chwastów (Roundup mniej więcej 6-8 l / ha.).
  Wierzba energetyczna sadzonki - sadzenie
  Materiałem nasadzeniowym będą sztorby długości około 20 centymetrów, które sadzi się 1-3cm powyżej gleby mechanicznie lub własnoręcznie. Przed posadzeniem powinno się zakończenia sztorbów utopić w wodzie na 2-3 dni. Odległości w rzędach trzeba przystosować do posiadanego sprzętu, niemniej jednak niesłychanie często to będzie 75 cm, natomiast odległość pomiędzy sadzonkami 33 centymetry. Przy takiej rozsadzie na jeden hektar będzie potrzebne plus minus czterdzieści tysięcy sadzonek wierzby. Powinno się mieć na uwadze, iż nie sposób wskazać miejsce roślin pod liniami energetycznymi dlatego, że dorastają na wysokość aż do 6 metrów. Niesłychanie istotnym szczegółem są też trasy dojazdowe jak i również uwrocia.
  uprawa wierzby energetycznej
  Bardzo znaczącym zabiegiem przede wszystkim w 1-wszym roku kalendarzowym zdecydowanie będzie niedopuszczenie do zachwaszczenia plantacji. Zachwalane środki są to:Azotop 1,5 - 2,5 kg / hektarówBladex 50 WP 2 - 5 kilograma / hektarówBladex 500 S.C. 3 - 4 kilograma / hektarówW wypadku, gdy chemiczna walka z chwastami nie starcza należy przeprowadzić odchwaszczanie z pomocą maszyn czy też manualne.W przyszłych czasach na chwasty stosuje się np. mieszaniny Targa 10EC, Targa Super 5EC.W wypadku konieczności, jeżeli na plantacji pojawi się grzyb będzie potrzebne wykorzystywać np. Miedzian 50 WG, Sancozeb 80 WP. Jeżeli wierzbę zaatakują szkodniki (zawijają się górne części) jest możliwość zaordynować mieszaninę Fastac. Gwoli kontroli przed zwierzętami czerpie się repelent STOP Z w rozcieńczeniu 3%.
  Nawożenie a Uprawa wierzby energetycznej
  W 1 roku kalendarzowego spożytkowuje się nawożenie NPK w skali 30:10:30 kg/ha. W przyszłych latach wypada podwyższyć wolumen nawozów z uwagi na to, że roślina fabrykuje większą liczebność pędów, liści oraz dodatkowo korzeni to znaczy nawozy NPK w proporcji 80:30:80 kilogramów/hektar.Do nawożenia spożytkowuje się również kiszonkę, co pobudza kolosalne zmniejszenie kosztów, bowiem jest sens je zorganizować faktycznie za darmo. Niebagatelną funkcję odgrywa to też przy nabywaniu środków z funduszy ekologicznych, albowiem to będzie element ochrony środowiska. Można pozyskać także dopłaty do wierzby energetycznej.
  Profity i dodatkowo rośliny energetyczne.
  Zbiorów realizuje się po zastrzymaniu wegetacji wierzby energetycznej to znaczy pomiędzy październikiem - listopadem, a marcem-kwietniem. W inauguracyjnych dwóch czasach zdobywa się budulec nasadzeniowy, a w czasach następnych biomasę.W pierwszym roku kalendarzowego z sadzonki dojrzewa 1-3 pędów, jakie mają wysokość 1-2,5 m. i dodatkowo grubość 7-13mm. W takowym wypadku z pierwszego ha plantacji dostajemy materiał do nasadzenia 5-7 hektarów.W drugim roku kalendarzowego liczebność nowych roślin zwiększana jest od kilku do kilku przy wysokości aż do 3 metrów i dodatkowo grubości 13-15 mm. W tychże czasach zbiory wykonuje się przy użyciu na przykład pił spalinowych, kosiarek listwowych czy też sekatorów.W trzecim roku kalendarzowego rośliny uzyskują wielkość aż do 4,5 metra jak również obwód coś koło tego 20 mm.W czwartym roku kalendarzowego wielkość nowych roślin dochodzi aż do 6 metrów przy grubości 30 milimetrów.Na biomasę jest możliwość zdobywać materiał w ciągach jedno,dwu, lub trzy letnich.Najwyższy jakością zbiór otrzymuje się przy zbiorze co trzy latka jak również dochodzi on aż do z grubsza 22 tony/hektar/rok.Do zbioru biomasy w przeciągach 1 rocznych jesteś w stanie zagospodarować silosokombajny do żniw kukurydzy.
  Implementacja wierzby energetycznej
  Chwilowo wierzbę energetyczną eksploatuje się wyjątkowo w przemyśle energetycznym jako biopaliwo odnawialne, tanie a także wytwarzające małą emisję zanieczyszczeń do atmosfery.Jeżeli zaaranżujemy plantację tylko i wyłącznie dla osobistych potrzeb to wystarczy pole 25 arów, tak aby zaspokoić zapotrzebowania energetyczne domu na 25-30 lat.Z drugiej strony wierzbę krzewiastą czerpie się w przemysłach:1. papierniczym do wytwarzania celulozy2. meblowym do produkowania składników meblowych, płyt pilśniowych wiórowych, sklejki, sprzętów ogrodowych, altan3. farmaceutycznym do generowania kwasu salicylowego- drogowniczym do konstrukcji ekranów akustycznych, mat drogowych

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tabele piłkarskie gorsze niż się spodziewano! »

  Tabele piłkarskie gorsze niż się spodziewano!

  Mimo sprowadzenia do zespołu z Lubina takich piłkarzy jak Maciej Małkowski, Janusz Gancarczyk czy Darvydas Sernas, zespół spisuje się poniżej oczekiwań. Kibicom Zagłębia spoglądającym w tabele piłkarskie zagląda coraz częściej w oczy widmo spadku z ekstraklasy. Piękny stadion, przedsezonowe wzmocnienia oraz drużyny młodzieżowe osiągające sukcesy nie wystarczą do wysokiego miejsca w ekstraklasa tabela. Zespół grający i trenujący na co dzień na Dialog Arenie po pięciu rozegranych spotkaniach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Dorobek w ekstraklasa tabela nie powala na kolanach. 3 punkty po trzech remisach z Lechem Poznań, Podbeskidziem i ostatnią Cracovią nie świadczą najlepiej o grze zespołu. Bilans bramkowy wynosi 3:5. Już dziś w najbliższym spotkaniu zespół Jana Urbana podejmie na wyjeździe łódzki Widzew. Być może wynik meczu w Łodzi zadecyduje o losach trenera Urbana. Dobre spotkanie w wykonaniu gości może uratować głowę trenera i sprawić, że kibice nie będą w najbliższym czasie nerwowo spoglądać w tabele piłkarskie. W przeciwnym razie kibice z Lubina będą śledzić w przyszłym sezonie wyniki 1 liga. Najbliższe tygodnie będą decydujące dla utrzymania kontaktu z bezpiecznymi lokatami w ekstraklasa tabela.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »