BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'SPA':

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Omułek Zielonowargowy - Omułek zielonowargowy kapsułki, balsam omułek zielonowargowy, omułek produkty, ekstrakt z omułka »

  Omułek Zielonowargowy - Omułek zielonowargowy kapsułki, balsam omułek zielonowargowy, omułek produkty, ekstrakt z omułka

  Serwis z informacjami o działaniu omułka zielonowargowego. Omułek zielonowargowy na stawy. Skutecznie regeneruje stawy, poprawiając Twoją sprawność ruchową.
  Produkty z omułka zielonowargowego skutecznie pomagają w problemach ze stawami.
  Omułek zielonowargowy hodowany jest na specjalnej farmie morskiej w Nowej Zelandii, gdzie wydobywa się z niego substancję, która pomaga ludziom cierpiącym na artretyzm. Substancję tę odkryto pod koniec lat 60-tych XX wieku w USA. Okazało się, że tylko jeden gatunek małży- ten z Nowej Zelandii jest w stanie wytworzyć leczniczą substancję. Spowodowane jest to szczególną równowagą chemiczną wynikającą ze specyficznego środowiska wodnego w którym żyje.

  Maorysi z Nowej Zelandii nie wiedzieli w przeszłości, co to są choroby stawów. Odżywiali się głównie zielonymi małżami, które znajdowali w dużych ilościach na swoich plażach, a tym samym dbali nieświadomie o zdrowie swoich stawów. Na początku lat 70-tych nowozelandzcy naukowcy zaczęli badać dokładniej skuteczność omułka na choroby stawów. Wyniki były imponujące: stwierdzono, że zawiera kombinację składników, które w przypadku różnego rodzaju bólu stawów mogą przyczynić się optymalnie do wyleczenia i utrzymania ich w zdrowiu. A co najważniejsze: wszystkie składniki aktywne małży zielonej jako wartościowe, naturalne składniki odżywcze przyczyniają się do zdrowia nie tylko stawów, ale całego organizmu ludzkiego.

  Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej (omułka zielonowargowego) stanowi naturalną alternatywę dla konwencjonalnych środków. Ze względu na swoją unikalną kombinację składników aktywnych likwiduje obrzęk, stany zapalne i uśmierza ból ? a wszystko to bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Wręcz przeciwnie: składniki aktywne omułka przyczyniają się nawet do utrzymania naszych stawów w pełnej sprawności i zdrowiu.
  rudne, gdy każdy ruch jest ograniczony i bolesny. Jednak stałe zażywanie środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych niesie za sobą skutki uboczne. Czy istnieją inne, zdrowsze możliwości łagodzenia dolegliwości stawów i ponownego przywrócenia im sprawności?
  Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej (omułka zielonowargowego) stanowi naturalną alternatywę dla konwencjonalnych środków. Ze względu na swoją unikalną kombinację składników aktywnych likwiduje obrzęk, stany zapalne i uśmierza ból ? a wszystko to bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Wręcz przeciwnie: składniki aktywne omułka przyczyniają się nawet do utrzymania naszych stawów w pełnej sprawności i zdrowiu.

  Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo uchronić swoje stawy przed zwyrodnieniami, czy też zrobić coś z istniejącymi już dolegliwościami stawowymi: ekstrakt z małży zielonej dostarcza w sposób naturalny tego, czego potrzebuje organizm. Degradacja stawów zostaje zatrzymana i tworzy się nowa tkanka chrzęstna.
  Działanie przeciwzapalne małży zielonej jest porównywalne z działaniem kwasu acetylosalicylowego (ASS) lub ibuprofenu, jest jednak delikatniejsze i w związku z tym zaleca się przyjmowanie go przez dłuższy czas. Działania uboczne, takie jak np. dolegliwości żołądka, nie występują. Przy regularnym zażywaniu preparatów z małży zielonej organizm otrzymuje dodatkowe wsparcie przy odbudowie tkanki łącznej, płynu stawowego i chrząstki stawowej. Wyraźnie poprawia się ruchomość stawów, likwidowane są stany zapalne i bóle. Jednak potrzebna jest cierpliwość? skuteczne działanie ujawnia się powoli. Dlatego mogą upłynąć 2-4 tygodni, zanim zauważycie Państwo znaczące zmiany, ale proszę pamiętać: stawy będą za to wdzięczne!
  Suplementy z zielonej małży są używane zarówno profilaktycznie (u sportowców), jak i leczniczo (u osób w podeszłym wieku, które cierpią na choroby zwyrodnieniowe stawów).
  Najprostszą i najbardziej wygodną formą długotrwałego stosowania jest zażywanie ekstraktu z zielonej małży. Tradycyjne kapsułki z ekstraktem z zielonej małży zawierają od 100 do 300 mg ekstraktu, wyższe dawki zawierają do 500 mg. Jako suplement diety wspierając zdrowe stawy należy zażywać do 1500 mg ekstraktu dziennie. W przypadku zapalenia stawów i chorób zwyrodnieniowych dawka może zostać podwojona. Zalecane jest regularne stosowanie ekstraktu z małży zielonej przez określony czas, najlepiej kilka razy w roku, przez dłuższy okres co najmniej dwóch miesięcy. Również w przypadku stałego i długoterminowego stosowania nie stwierdzono dotychczas żadnych skutków ubocznych. Suplementów z zielonej małży nie należy przyjmować w przypadku alergii na białko lub na skorupiaki.

  Koncentrat z zielonej małży można również stosować zewnętrznie w postaci kremu, żelu lub balsamu. Składniki zawarte w zielonych małżach, często w połączeniu z relaksującymi, rozgrzewającymi olejami roślinnymi, wywołują w szybkim czasie działanie kojące i regenerujące pleców, ramion, bioder lub kolan.
  Ekstrakt z omułka zielonowargowego dostępny jest w postaci balsamu oraz kapsułek.

  Balsam poza cennym ekstraktem z miąższu omułka zielonowargowego Perna Canaliculus (Nowa Zelandia) zawiera także oleje roślinne, które odżywiają skórę i sprawiają, że jest miękka i elastyczna. Kadzidło i oleje mają relaksujący wpływ na skórę, mięśnie i stawy. Balsam należy delikatnie wmasować w bolące miejsca (kolana, łokcie, barki, ramiona, biodra), łatwo się rozprowadza i całkowicie wchłania w skórę. Po zastosowaniu najpierw odczuwany jest efekt chłodzenia, który następnie zamienia się w przyjemne uczucie ciepła mając korzystny wpływ na kolana, biodra, plecy i ramiona. Do stosowania zewnętrznego.

  Balsam z omułka zielonowargowego Kräuterhaus Sanct Bernhard dostępny jest w pojemności 150ml.

  Opis działania: ogromne możliwości terapeutyczne w zakresie zwalczania artroz i odbudowy tkanki chrzęstnej. Nie wywołuje skutków ubocznych.
  Produkty z omułka zielonowargowego dostępne są w sklepie:
  www.jardin24.pl

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Integracja Zakopane »

  Integracja Zakopane

  Biuro Konferencyjno-Turystyczne KONTUR przedstawia ofertę dla firm oraz klientów indywidualnych. Na firmy korzystające z oferty biura czekają eventy, konferencje z profesjonalnym zapleczem (w tym licencjonowani tłumacze), imprezy integracyjne (m.in. zorbing, skoki spadochronowe), imprezy tematyczne (m.in. kuligi, pokazy rycerskie). Turystom KONTUR zapewnia rezerwację miejsc noclegowych, wycieczki z przewodnikiem, zwiedzanie jaskiń polskich i słowackich oraz inne atrakcje.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały Lakiernicze »

  Materiały Lakiernicze

  Sklep internetowy oferujący materiały lakiernicze - lakiery, farby, materiały ścierne, czyściwa techniczne i wiele innych wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

  Zapraszamy do zakupów.

  Firma TKM INDUSTRY funkcjonuje od 2003 roku i jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanych światowych producentów systemów lakierniczych. Nasza działalność jest oparta na zasadzie przedstawiciela handlowego i technicznego ściśle związanego z odbiorcą naszych usług i materiałów. Jesteśmy solidnym, otwartym na współpracę dostawcą gwarantującym wysokiej klasy materiały z szeroką możliwością ich zastosowania. Oferujemy między innymi farby przemysłowe i samochodowe. Są to systemy opierające się na komplecie past pigmentowych, dzięki któremu możemy uzyskać dowolny odcień koloru i pełnego spektrum żywic od szybkoschnących alkidowych, akrylowych i nitro po wysokojakościowe epoksydowe i poliuretanowe. Zaawansowany system kolorowania, oparty o profesjonalne pasty kolorujące oraz receptury komputerowe, pozwala nam zapewnić natychmiastową dostawę dowolnego wyrobu w potrzebnej ilości i kolorze. Wszystkie lakiery możemy dostarczyć w wymaganym stopniu połysku. Produkty te charakteryzują się dużą zawartością części stałych, wysoką wydajnością, doskonałą siłą krycia oraz krótkim czasem schnięcia. System zawiera szeroką gamę technologii, od gruntoemalii po systemy ?mokro na mokro?, co daje wymierne korzyści w postaci oszczędności energii i pracy.Firma TKM INDUSTRY gwarantuje swoim klientom wparcie techniczne, doradztwo przy ustalaniu technologii i pełne wsparcie logistyczne. Przed podjęciem współpracy istnieje możliwość zamówienia wizyty technika i pełnej prezentacji systemu. Aby zapewnić komfort ciągłości produkcji termin dostaw nie przekracza 72 godzin.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi minikoparką Jabłonna »

  Usługi minikoparką Jabłonna

  Usługi, które zaświadczamy, to różnego typu prace ziemne, które przeprowadzane są za wsparciem minikoparek i mini ładowarek. Usługa ta świadczona jest z pełną obsługą operatorską. Przez lata uzyskiwaliśmy doświadczenie i na dodatek posiadamy nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam zaświadczać usługi na najwyższym poziomie. Także nasza kadra dobrana jest według najwyższych kwalifikacji, wskutek czemu jakość naszych usług wzrasta. Wykonamy dla Państwa: wykopy pod fundamenty i budynki, niwelacje terenu, skarpowanie, drenaże i odwodnienia, wykopy pod sieci wodnokanalizacyjne i gazowe, rozbiórkę budynków, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, dostawa kruszyw budowlanych: piasek, żwir, pospółka.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wallsport.pl - sport w nieco innej formie! »

  Wallsport.pl - sport w nieco innej formie!

  Memy, gify, sportywatory, czyli informacje sportowe pod płaszczykiem dobrego humoru przyprawione szczyptą satyry, w formie obrazkowej.
  Na tym portalu w stylu a'la demoty czy kwejk znajdzuesz pełno wspaniałych obrazków, które pozwolą Ci w miły i przyjemny sposób spędzić wolny czas,
  a także dowiedzieć się wielu cennych informacji z zakresu wszystkich dyscyplin sportowych, nie tylko piłki nożnej. Polecamy wszystkim, którzy chcą
  w chwili wolnego spędzić przyjemnie czas jednocześnie dowiadując się ciekawych rzeczy i zdrowo śmiejąc.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe Kraków i inne porady »

  Prawo spadkowe Kraków i inne porady

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Lex-Tax »

  Doradztwo podatkowe Lex-Tax

  Kancelaria prawna Lex-Tax świadczy usługi prawne we wszystkich dziedzinach związanych z działalnością gospodarczą, jesli chodzi o prawo spółek, prawo cywilne, prawo administracyjne i prawo pracy, a także wsparcie podatkowe czy windykacja należności. Nasze wiedzę praktyczną pozwala nam z powodzeniem reprezentować podmioty gospodarcze oraz dodatkowo swoje w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji państwowej i instytucjami, a także w postępowaniach mediacyjnych i negocjacjach. Adwokat, a dodatkowo radca prawny jest do Państwa dyspozycji- zapraszamy na www.lex-tax.com.pl.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Katowice »

  Sauny Katowice

  Odwiedzając naszą witrynę przeniesiecie się Państwo we zachwycający świat wellness i spa. Będąc przedstawicielami najlepszych światowych marek, oferujemy Państwu wysokiej klasy produkty, jakich wykaz tudzież opisy znajdziecie na naszej stronie. Na stronie www znajdują się nie tylko charakterystyki oferowanych produktów, ale również założenia techniczne oraz wytyczne odnoszące się do ich użytkowania. Strona internetowa www zawiera też charakterystykę projektów, oferowane produkty były bowiem nieraz przetestowane przez klientów, przykładem mogą być chociażby sauny Katowice. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble Stylowe »

  Meble Stylowe

  Robimy meble rustykalne przeważnie z suszonego drewna sosnowego, a wyrabiając je korzystamy jedynie z najprostszych ręcznych narzędzi stolarskich i prostych elektronarzędzi, przy czym materiał spajamy w sposób, imitujący tradycyjne stolarskie i ciesielskie metody łączenia drewna. Meble kuchenne ? niezależnie od rustykalnych frontów, wykonane są wyłącznie z wykorzystaniem okuć wiodących europejskich producentów, co więcej wyposażone są w uchwyty i dodatki zewnętrzne sporządzone w kuźni na indywidualne zamówienie. Na etapie wykończeniowym poddajemy meble piaskowaniu, co nadzwyczaj skutecznie odtwarza proces wieloletniej, prawdziwej erozji drewna.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Płotkowski Krzysztof Notariusz »

  Kancelaria Notarialna Płotkowski Krzysztof Notariusz

  Kancelaria Notarialna Krzysztof Płotkowski notariusz w Toruniu jest czynna od poniedziałku do czwartku od godz. 8:30 do 16:30, piątek od godz. 8:30 do 15:00. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony pragną nadać formę notarialną lub są do tego zobowiązane. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Wyjątkowo może dokonać tego w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Notariusz dokonuje następujących czynności: 1) sporządza akty notarialne; 2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; 3) sporządza poświadczenia; 4) doręcza oświadczenia; 5) spisuje protokoły; 6) sporządza protesty weksli i czeków; 7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; 8) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; 9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; 10) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów;

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Szczecin »

  Tłumaczenia Szczecin

  Ludzie są coraz bardziej zaaferowanie i często nie mają czasu się nawet dobrze wyspać. Jeśli więc przychodzi im nauczyć się czegoś nowego to jest z tym spory kłopot. Owszem częstokroć mamy chęci ale nie mamy czasu aby zrealizować nasze marzenia. W przypadku nauki obcego języka największą trudnością jest dotarcie na zajęcia. Częstokroć bywa tak, że więcej zajmuje nam podróż tramwajem w obie strony niż same zajęcia. Jeśli pracujemy i żyjemy na swój rachunek to nie możemy sobie na coś takiego pozwolić. Dlatego idealnym wyjściem będzie angielski z dojazdem. Działa to na tej samej zasadzie jak w innych dziedzinach, umawiamy się z nauczycielem na konkretną godzinę i oczekujemy go u nas w domu. Jest to niezwykle wygodne dla nas i pozwala dłużej zająć się swoimi sprawami. Jedynym minusem są sporo wyższe koszty tej metody nauki. Jednak w końcowym rozrachunku i tak jest to opłacalne.
  Tłumaczenia Szczecin

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz »

  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Pomoc psychologiczna na życzenie ? jeśli potrzebujesz rozmowy, wsparcia, obiektywnej oceny swojego postępowania i życia, zgłoś się do psychologa. Psycholog okaże Ci zrozumienie i pomoc, to jego zawód. Nie wstydź się, gdy czujesz, że taka pomoc jest Ci niezbędna ? każdy napotyka w życiu takie momenty, w których przydaje się szczera rozmowa z kimś, kto ma kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Psycholog pomoże Ci zrozumieć Twoje życiowe motywacje i wytyczyć inne, atrakcyjniejsze oraz korzystniejsze ścieżki rozwoju. Gabinet psychologiczny Bydgoszcz zaprasza na konsultacje wszystkich zainteresowanych ? podziel się swoim kłopotem a otrzymasz pomoc w jego rozwiązaniu oraz wiele przydatnych wskazówek oraz porad na przyszłość.
  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon Porsche Warszawa »

  Salon Porsche Warszawa

  Mimo iż nowe Porsche przez zeszłe dziesięciolecia zwyciężyły z okładem 30 tys. rajdów a także wyścigów, obecne modele wspaniale sprawdzają się także na co dzień. Można nimi objeżdżać w zimie, można nimi zawieźć milusińskiego do szkoły a można pomknąć na sprawunki.

  Kiedyś jazda używanymi modelami 911 stanowiła spore wyzwanie. Żeby móc się nimi rozpędzić do astronomicznej szybkości, wymagana była wręcz specjalistyczna wiedza. Od momentu 1963 roku, podczas gdy ukazano prymarny model Porsche 911, dużo się jednakże zmieniło. Nowe Porsche 911 Carrera 4 oraz 4S to takie modele, jakie nawet słabszemu kierowcy przyzwolą skorzystać ze imponujących osiągów bryki.

  Porsche Centrum Warszawa to najlepszy w Polsce, upoważniony za pośrednictwem Porsche AG, punkt sprzedaży samochodów nowych i używanych, części zamiennych jak również dodatków jak również obsługi serwisowej gwarancyjnej jak również pogwarancyjnej. Z wykorzystaniem stałej współpracy zarówno z wytwórcą, jak i importerem oferujemy Państwu usługi najwyższej próby.

  Wraz ze adaptującą się rzeczywistością, adaptujemy się i my. Wychodząc vis-a-vis dużym oczekiwaniom nabywców przy ul. Połczyńskiej 111 w Warszawie otworzyliśmy salon Porsche Centrum Warszawa realizujący wszelakie standardy tej marki. Jako pierwszy upoważniony salon w Polsce możemy pochwalić się największym praktyką w sprzedaży a także serwisie fur Porsche.

  Porsche to elegancja sama w sobie. Ton, moc i szybkość są kuriozalne. Teutońska sztywność oraz minimalizm sprawia, iż pedał gazu sam się przyciska. Porsche ma wiele mocy. Na szczęście konstrukcja jest przyklejona do ulicy i przynosi na długo przyczepności. Idealny wóz na zapoczątkowanie historii z popularną marką - daje mnóstwo wesołości.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów »

  Projekty Domów

  Nabycie projektu, to niestety nie jest wyłącznie wybór praktycznego budynku. Projekt taki musi spełniać rygorystyczne warunki, obejmować zestaw dokumentacji ogólnobudowlanej a, także przede wszystkim być zgodny z prawem. Dzięki serwisowi e-projekty wszystko zebrano w tym samym miejscu, tak aby w granicach jednej strony internetowej odszukać wszystko istotne. Wiele gotowych projektów, jakie można odnaleźć za pomocą zaawansowanych funkcji wyszukiwania, klasyfikacja na wygodne grupy, jak i również wsparcie konsultantów, są to właściwości, które to sprawiają, że zaufało nam już wielu odbiorców.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie SPA »

  Wyposażenie SPA

  Przedsiębiorstwo Baylla zajmuje się wszechstronnym budowaniem każdego rodzaju przedsięwzięcia przez wprowadzanie najnowszych idei i aranżacji wnętrz spa. Nasza propozycja skierowana jest głównie do ośrodków odnowy biologicznej. Zapraszamy także do współpracy hotele pożądające stworzyć dla swoich użytkowników pamiętny nastrój z dalekich zakątków globu jak i również deweloperów chcących wprowadzić odkrywcze metody z obszaru spa&wellness w swoich inwestycjach. Zapoznaj się absolutnie z naszą oferta, na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie Aplikacji Biznesowych i Outsourcing IT »

  Tworzenie Aplikacji Biznesowych i Outsourcing IT

  Jesteśmy firmą oferującą usługi w zakresie wytwarzania oraz wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm.Zajmujemy się:- wytwarzaniem kompletnych rozwiązań korporacyjnych składających się z wielu systemów układanych pod wymagania klienta- wytwarzaniem aplikacji biznesowych dokładnie dopasowanych do potrzeb klienta- integracją różnych systemów informatycznych nie współpracujących ze sobą na zadowalającym poziomie a istniejących już w firmie - analizą i optymalizacją powolnie działających baz danych z których korzystają Państwa programy- budowaniem pełnej infrastruktury informatycznej firmy, włączając w to konfigurację serwerów, planowe rozmieszczenie stacji roboczych a także rozmieszczenie okablowania i konfigurację urządzeń sieciowych- wnikliwą analizą potrzeb i możliwości informatyzacji procesów w firmie w celu podniesienia ich wydajności i ograniczenia kosztów- doradztwem informatycznym Systemami, które wytwarzamy są:- serwisy / aplikacje internetowe lub intranetowe (nie wymagają instalacji, działają z poziomu przeglądarki internetowej)- aplikacje komputerowe (standardowe programy okienkowe)- aplikacje działające na urządzeniach typu PocketPC lub Smartphone w środowisku Windows Mobile- systemy korzystające z interfejsów SAP- systemy korporacyjne (jako połączenie wszystkich wyżej wymienionych)Dlaczego my:- rozszerzalność - budowane przez nas systemy są otwarte na rozbudowę w przyszłości. Pozwala to na rozszerzanie systemu równolegle do rozwoju Państwa firmy, bez ponoszenia wysokich kosztów wytworzenia nowego rozwiązania oraz strat wynikających np. z konieczności przeszkolenia pracowników.- gwarancja - wszystkie wytwarzane przez nas aplikacje są objęte pakietem gwarancyjnym. Oznacza to, że w ustalonym okresie zobowiązujemy się do bezpłatnego usunięcia wszelkich ewentualnych błędów wykrytych w naszych aplikacjach.- przyszłość - technologiami, w których tworzymy oprogramowanie są między innymi najnowsze rozwiązania firmy Microsoft takie jak .Net 2010, ASP .Net 3.5 (MVC), MS SQL Server 2008 gwarantujące nie tylko pełne wsparcie ze strony MS ale również nowe możliwości i lepszą wydajność. Na życzenie klienta stosujemy również technologie open-source.- opieka - dla nas klient jest tak samo ważny przed jak i po przekazaniu systemu. Jesteśmy otwarci na jego dalsze potrzeby, przyszłościowy rozwój projektu czy prowadzenie szkoleń pracowników.- migracja danych - wiemy jak jest to istotne, dlatego tam gdzie to możliwe zapewniamy przeniesienie danych z Państwa starej aplikacji do nowo wytworzonego systemu.- zaplecze technologiczne - współpraca z innymi jednostkami IT, m.in. Wydzialem Informatyki ZUT oraz Szczecińskim Parkiem Naukowo - Technologicznym (SPNT). Dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów naszych partnerów pozwala nam zaproponować jeszcze szerszy zakres rozwiązań oraz stosowanych technologii, tak aby jak najlepiej dopasować się do profilu potrzeb naszych klientów.- kompleksowość - nie pozostawiamy pustych miejsc, nasze systemy w pełni pokrywają Państwa potrzeby i maksymalizują wydajność i niezawodność w Państwa firmie. Ponadto w przypadku braku odpowiedniej infrastruktury sieciowej tworzymy nową / rozszerzamy istniejącą, wraz z konfiguracją urządzeń sieciowych i serwerów. Płacą Państwo za w pełni skonfigurowany i gotowy do użycia system.- elastyczność - rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Dopasowujemy się do klienta, gdyż jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.Zachęcamy Państwa do skorzystania z zapytania ofertowego. Nasza propozycja z uwagi na aktualny dynamiczny rozwój naszej firmy będzie na pewno korzystna.Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.www.uniquesoft.euuniquesoft@uniquesoft.eu

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia. »

  Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia.

  Zapraszamy na str. internetową specjalisty neurologa Katarzyny Toruńskiej. Pani Doktor posiada gabinety neurologiczne w Stolicy w dzielnicy Służewiec. Próby elektrofizjologiczne przeprowadzane są na najnowszym aparacie w Warszawie. Neurolog K.Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tężyczkową w szpitalu MSWiA. Wykrywanie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; padaczka; omdlenia ; choroby złącza ; sla; dyskopatie; otępienie czołowo skroniowe; mrowienie; niedowład ; stroke ; próba tężyczkowa ; bóle napięciowe; borelioza. Badanie emg jest badaniem funkcjonowania mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar degeneracji nerwów lub mięśni. Test emg : - aparat, urządzenie EMG Keypoint Net ( z 2015 r. ), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie - badanie nerwów bez iniekcji - ponad 9100 przeprowadzonych badań elektromiograficznych - ponad trzynastoletni staż w wykonywaniu badań neurofizjologicznych - indywidualnie wycena badania neurofizjologicznego - wyniki emg bezpośrednio po wykonaniu badania - możliwość wizyty neurologicznej wyniku badania neurofizjologicznego. Artykuł na stronie: "...Borrelia burgdorferi przenoszonym przez kleszcze i larwy kleszczy. Początek występowania w Polsce szacuje się na wczesne lata osiemdziesiąte, chociaż na świecie już wczesniej opisywano przypadki tej choroby. Na przestrzeni lat informacje dotyczące objawów choroby, diagnostyki oraz leczenia zmieniały się. Obecnie wiadomo, że choroba z Lyme jest chorobą podstępną, bogato lub skąpoobjawową, trudną do zdiagnozowania dostępnymi na rynku testami, wymagającą leczenia antybiotykami.

  Pod względem klinicznym choroba charakteryzuje się przebiegiem fazowym i nawrotowym, jednak przebieg ten może ujednych pacjentów być agresywny i wyniszczający, a u innych przez wiele lat niemy klinicznie czy łagodny.

  Bogata symptomatologia choroby powoduje często fałszywe rozpoznania: stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, neuropatia ruchowa z blokiem przewodzenia, przewlekła neuropatia czuciowo-ruchowa demielinizacyjna, miopatie czy zaburzenia transmisji nerwowo-mięśniowej ( miastenia, zespół miasteniczny ), zaburzenia lękowo-depresyjne. Należy podkreślić, że istnieją wiarygne doniesienia na temat możliwości przeniesienia choroby na płód oraz istotnego wpływu na częstość poronień oraz trudności w zajściu w ciążę. Wszelkie podziały postaci choroby z Lyme są obecnie raczej umowne bowiem zarówno przebieg choroby jak i występowanie objawów klinicznych jest nie do końca przewidywalny. Borelioza to choroba, która występuje u obu płci w podobnej częstości a zakażenie jest najbardziej prawdopodobne od wiosny do jesieni. Ilość zachorowań na boreliozę w Polsce z każdym rokiem rośnie, także nasz kraj można już zaliczyć do terenów endemicznych występowania tej choroby.

  To właśnie ze względu na tak dużą zachorowalność ważne jest aby znać objawy boreliozy i potrafić rozpoznać tę chorobę. Objawy kliniczne boreliozy pozwalają na wyróżnienie postaci wczesnej ( zlokalizowanej i rozsianej ) oraz postaci późnej. Dr Burrascano wyróżnia natomiast postać przewlekłą boreliozy co opira się na zdefiniowanych kryteriach: choroba jest obecna przynajmniej rok, potwierdza się obecność przewlekłych objawów neurologicznych i reumatologicznych, infekcja jest aktywna pomimo antybiotykoterapii.

  Postać wczesna to rumień wędrujący (erythema migrans-EM). To jedyna postać choroby gdzie diagnostyka immunoserologiczna jest zbędna a rozpoznanie opiera się wyłącznie na objawach klinicznych. Rumień wędrujący pojawia się kilka tygodni po ukąszeniu kleszcza-zwykle ok. 3 tygodni, ale istnieją postacie gdzie rumień pojawia się po miesiącu i utrzymuje się do 3 miesięcy. Rumień wędrujący to zmiana skórna ostro ograniczona z przejaśnieniem w części centralnej. Istnieją też rumienie bez tego przejaśnienia szybko powiększające się. Postać rumienia wędrującego wymaga włączenia leczenia mając na uwadze kryterium czasu wystąpienia, wyglądu zmiany oraz dodatniego wywiadu w kierunku ugryzienia kleszcza.

  Kolejną postacią wczesną zakażenia krętkiem borrelii jest borelial lymfocytoma. Postać ta pojawia się rzadko i ujawnia się jako sinoczerwony guzek w miejcu ugryziena kleszcza. Postać ta jest dużo częstsza u dzieci i moze ustąpić samoistnie. Kolejna postacią zakażenia krętkiem borrelia jest zanikowe zapalenie skóry kończyn. rozpoznanie tej postaci wymaga dodatnich testów laboratoryjnych i potwierdzenia laboratoryjnego. Czerwonosine zmiany obrzękowe wtórnie zanikowe pojawiają się wiele lat po zakażeniu. najczęściej spotyka się je w dystalnych częściach kończyn dolnych. Często zmianom tym towarzyszy przewlekły ból neuropatyczny. Ważną w rozpoznaniu boreliozy postacią jest zapalenie stawów.

  Występujące w różnych postaciach w zależności od zaawansowania zmian destrukcyjnych w stawach objawia się wędrującymi bólami stawowo-mięśniowymi, kostnymi z okresami nasilenia i remisji do zapalenia stawów zwykle asymetrycznego nawracającego lub przewlekłego. W chorobie z Lyme zapalenie stawów pozbawione jest wszelkiej swoistości ale ważne wydaje się rozmieszczenie zmian zapalnych. Borelioza sugeruje zajęcie dużych stawów ( w odróżnieniu od RZS ), szczególnie stawów kolanowych, biodrowych, barkowych, rzadziej stawów skokowych, łokciowych, nadgarstkowych. Procesy zapalne toczące się w stawach prowadzą do wzmożonej aktywności wysiękowo-obrzękowej co powoduje znacznie częstsze występowanie w tej chorobie zespołów z ucisku nerwów (zespołów z uwiężnięcia nerwów obwodowych ). Dość powszechne w boreliozie jest występowanie zespołu cieśni nadgarstka, zespołu rowka łokciowego, czy zespołu cieśni stępu.

  Coraz częściej występującymi objawami w przebiegu boreliozy z Lyme są różnego rodzaju endokrynopatie. Silne pobudzenie układu immunologicznego oraz spaczony tropizm produkowanych przeciwciał powoduje reakcje z tytułu autoagresjii mogące objawiać się niedoczynnością tarczycy, kory nadnerczy czy jajników. ...".

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe.

  Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne. Język: hiszpański, angielski, niemiecki.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty nad morzem »

  Apartamenty nad morzem

  Apartamenty nad morzem na sprzedaż - czekają na Ciebie i Twoją rodzinę.
  , rodzinne apartamenty zaraz nad morzem.
  Prezentujemy Państwu bardzo dochodową inwestycje jaką są apartamenty wypoczynkowe w malowniczej nadmorskiej miejscowości Poddąbie. Jest to niezwykłe miejsce położone między dwoma znanymi bałtyckimi kurortami: Ustką, a Rowami. To co jest przewagą Poddąbia to cisza, spokój i wspaniała piaszczysta szeroka plaża, która otoczona jest pięknymi klifami i parkowym lasem.
  Cały kompleks składa się z trzech budynków apartamentowych: A, B i C.
  Apartamenty Poddąbie ul. Promenada Słońca 1, 76-211 Poddąbie koło Ustki. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokoje Wisła »

  Pokoje Wisła

  Zapraszamy Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego EMILIA. Przyjmujemy Gości przez cały rok. Dla osób spędzających zimowy wypoczynek w Wiśle nasz Dom jest dogodnym miejscem wypadowym do Centrów Narciarskich oraz dla celów spacerowych. Od wiosny do jesieni zachęcamy Państwa do wypoczynku w naszym ogrodzie, który położony jest u samego początku rzeki Wisły. Osoby, które wypoczywają w naszym Domu, zachęcamy do poznania atrakcji Wisły i okolic. Proponujemy skorzystanie z jazdy konnej lub bryczką oraz możliwości połowu ryb we własnym stawie. Na specjalne zamówienie przygotowujemy dania kuchni regionalnej. Dla gości dostępne są maliny z własnej plantacji oraz domowe przetwory mleczne i mięsne. Aby zapewnić Państwu najlepszy możliwy standard wypoczynku, uwzględniamy Wasze opinie i sugestie. Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »