BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'rzeczoznawca majątkowy':

 • Wycena nieruchomości Czechowice-Dziedzice »

  Wycena nieruchomości Czechowice-Dziedzice

  Podczas kupna lub sprzedaży nieruchomości możemy napotkać wymóg formalnego dokonania jej wyceny przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Nasza firma oferuje usługi wyceny nieruchomości na obszarze m.in. Pszczyny, Tychów, Oświęcimia, Czechowic-Dziedzic, Żor, Bielska-Białej. Wykonujemy szacowanie wartości nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, nieruchomości lokalowych, budynkowych, komercyjnych oraz ograniczonych praw rzeczowych. Nasza propozycja skierowana jest do banków i instytucji finansowych, urzędów administracji państwowej i samorządowej, przedsiębiorstw, a także osób prywatnych.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot »

  Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

  Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot - wycena nieruchomości, działek, domów, gruntów - rzeczoznawca majątkowy. Firma zajmuje się wyceną mieszkań, domów, działek, kamienic. Działalność nasz ogranicza się na terenie Torunia. Zapraszamy na stronę rzeczoznawcy majątkowego Tadeusza Nawrota. Firma Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot istnieje od 2006 roku. Od tej porty czynnie bierzemy udział w wycenach. Śledzimy rynek nieruchomości nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim ale także w całym kraju. Należymy do stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych.Operaty, opinie i ekspertyzy dotyczące określenia wartości nieruchomości w szeroko pojętym spektrum oraz doradztwo w zakresie rynku nieruchomości wykonywane są w oparciu o zapisy ustawy o gospodarce nieruchomościami przy uwzględnieniu Międzynarodowych Standardów Wyceny oraz o Powszechne Krajowe Zasady Wyceny opracowane przez Polska Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • TAGOWA Biuro Nieruchomości, Toruń »

  TAGOWA Biuro Nieruchomości, Toruń

  Biuro nieruchomości TAGOWA z siedzibą w Toruniu oferuje swoim Klientom szerokie spektrum usług w zakresie pełnej obsługi transakcji:

  - pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, najmie różnego rodzaju nieruchomości: domów, lokali mieszkalnych i użytkowych, działek budowlanych, przemysłowych i rekreacyjnych, oraz nieruchomości rolnych i leśnych,
  - pomagamy w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych,
  - pomagamy w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości,
  - zapewniamy wycenę nieruchomości,
  - pomagamy w uzyskaniu certyfikatu energetycznego (audytu energetycznego) dla oferowanej nieruchomości.
  TAGOWA Biuro Nieruchomości, Toruń

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy J. Marczykiewicz »

  Rzeczoznawca majątkowy J. Marczykiewicz

  Usługi w zakresie wyceny wartości nieruchomości jakie są dostępne dla ludzi, firm i instytucji z terenów województwa śląskiego są w obrębie oferty rzeczoznawcy Jadwigi Marczykiewicz z Katowic. Ze świadomością faktu iż usługi jakie oferuje rzeczoznawca majątkowy stanowią potrzebę w dość ograniczonej ilości sytuacji opublikowaliśmy w firmowym serwisie internetowym garść informacji, które rzucą nieco światła naszym klientom na specyfikę procesu szacowania nieruchomości i udzielą odpowiedzi na niektóre typowe pytania. Bardziej rozbudowany zakres informacji można otrzymać na drodze kontaktu telefonicznego. Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego zajmuje się szacowaniem wartości nieruchomości prawie każdego rodzaju ? zarówno zabudowanych jak i niezabudowanych ? które w szczególności zlokalizowane są w obrębie terenów miejskich Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Mikołowa czy Rudy Śląskiej. Gwarantujemy bezstronne podejście i rzetelne wywiązanie się z zamówionej usługi, której efektem jest sporządzenie operatu szacunkowego lub innej opinii o wartości nieruchomości przyjętej do oszacowania.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Lębork »

  Rzeczoznawca majątkowy Lębork

  Kancelaria gwarantuje klientom kompleksowe usługi polegające na wycenie nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, banków, instytucji, firm, biur nieruchomości oraz innych podmiotów działających na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości Olsztyn, Rzeczoznawca Majątkowy »

  Wycena Nieruchomości Olsztyn, Rzeczoznawca Majątkowy

  Wycena nieruchomości, doradztwo inwestycyjne oraz analizy rynku a ponadto sporządzanie certyfikatów energetycznych. Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów którzy cenią sobie profesjonalne i terminowe wykonane usługi a także oczekują gwarancji zgodności z obowiązującymi przepisami.Szczegółowa oferta firmy dostępna na naszej stronie firmowej www.jgv.com.pl.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

  Na polecanej stronie online swoją ciekawą propozycję udostępnił ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, rzetelny rzeczoznawca, Paweł Janiszewski. Głównym przedmiotem jego pracy są wyceny nieruchomości, które sporządza dla potrzeb między innymi zabezpieczenia wierzytelności kredytowych czy sprawozdań finansowych. Oferuje świadczenia zleceniodawcom z całego kraju. Janiszewski gwarantuje zarówno zadowalającą obsługę, jak i krótkie terminy realizacji zadań. Zachęcamy gorąco do przejrzenia oferty.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Test rzeczoznawca majątkowy, egzamin rzeczoznawca majątkowy »

  Test rzeczoznawca majątkowy, egzamin rzeczoznawca majątkowy

  Dostęp do wszelkich od 2009 roku. Każde pytanie posiada źródło (podstawę prawną), co w znacznym stopniu przyspiesza procedurę nauki. Statystyki uwypuklają, iż od 2009 r. frakcja testowa każdego kolejnego testu obejmuje większość tych samych pytań, czy też delikatnie zmodyfikowanych, natomiast niewielka część to pytania nowe. Opanowanie testów od 2009 r. (43 testy po 90 pytań) pozwoli na zakończenie z wynikiem dodatnim, albowiem pojawienie się kilku nowych pytań obejmuje na ogół niespełna 30% pełnego testu, co mieści się w ?progu bezpieczeństwa?.Jedynie my sporządziliśmy do Państwa dyspozycji ?Wzorcowy operat szacunkowy?, wraz z komentarzami, co ułatwi Państwu przygotowywanie nie tylko projektów na, ale także operatów szacunkowych, zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych.Pytania podzielone są na najważniejsze kategorie oraz możność wyszukiwania pytań zwierających intrygującą nas frazę.Z uwagi na dużą bazę pytań, wykreowaliśmy kategorie zawierające różne dyscyplin nauki (np. ekonomia, budownictwo, prawo cywilne, metodyka wyceny i inne), co pokaźnie ułatwia naukę, gdyż inżynier budownictwa może wyselekcjonować pytania z zakresu ekonomii, która jest mu odległa, tymczasem ekonomista będzie mógł ?maglować? zagadnienia z dziedziny budownictwa. W sekcji testy rzeczoznawca majątkowy można też wyłonić tryb zawierający wszystkie sfery i poszukiwać pytania obejmujące interesującą nas frazę, bądź podstawę prawną.Przedkładane przez nas narzędzie do nauki posiada nie tylko, ale jako jedyne posiada, zakresem odpowiadający warunkom Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie nadawania uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami.Dostęp do wszystkich zadań z zakresu egzamin rzeczoznawca majątkowy od 2009 roku wraz z ich rozwiązaniami.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelna wycena nieruchomości Warszawa »

  Rzetelna wycena nieruchomości Warszawa

  Wycena nieruchomości Warszawa to kompleksowa obsługa interesów majątkowych oraz wyliczanie wartości. Dzięki czemu mamy podparcie do wnoszenia potencjalnych reklamacji w kierunku zwrotu spadku i zakończenia historii roszczeniowej.
  Rzeczoznawca majątkowy wyceni daną rzecz w okolicznościach sprzedaży czy kupna może się bezgranicznie przyczynić aby wiedzieć cenę danej rzeczy.
  Nasze usługi są więc nieocenione w wielu ewentualnościach sprzedażowych bądź kupna.
  Zapewniamy rzetelność i tajemnicę.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług ? Rzeczoznawca majątkowy Warszawa.

  Rewelacyjne biuro wycen majątków obiektów nieruchomych na terenie Warszawy.
  Indywidualne podejście do klienta to pewny nasz punkt a zarazem gwarancja dla klienta iż zostanie on obsłużony z największą starannością.
  Gwarancje jakości potwierdzają nasze certyfikaty i pozwolenia które uzyskaliśmy od Ministerstwa Państwa - uprawnienia państwowe nr 3078. Jesteśmy w stowarzyszeniu Rzeczoznawców Majątkowych i posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Warszawa »

  Rzeczoznawca Warszawa

  Obsługa rynku estymacji wartości gruntów i lokali stanowi jeden z najważeniejszych zakresów działalności WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Do pozostałych istotnych należą - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, a także badania termowizyjne. Sporządzamy operaty szacunkowe dla poniżej przedstawionych celów: zabezpieczenie wierzytelności bankowej, ustalenie wielkości wynagrodzenia z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, odszkodowanie za wywłaszczenie, określenie wartości nieruchomości oferowanej do sprzedaży, ustalenie ceny wywoławczej do przetargu, przeszacowywanie aktywów, studia opłacalności projektów, ustalenie wartości dla wniesienia aportu do spółki, ustalenie nakładów, wycena wartości nieruchomości dla opłaty adiacenckiej, wycena wartości nieruchomości dla opłaty planistycznej, określenie wartości służebności i pozostałych, niewymienionych celów.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości »

  Wycena Nieruchomości

  Rzeczoznawca majątkowy oraz biegłegy sądu okręgowego we Włocławku Marzena Kasprzak.
  Zajmujemy się wyceną nieruchomości, gruntów, nieruchomości specjalistycznych,
  wycenami dla sektora bankowego i wiele innych

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

  Swoje usługi świadczymy na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, banków, urzędów administracji państwowej i samorządowej na terenie całego kraju. Nasze operaty szacunkowe, jak również wszelakie opinie i ekspertyzy, opracowujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PKZW) a także standardami międzynarodowymi (IVSC, TEGoVA).

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BOSMAR wycena nieruchomości Kraków, rzeczoznawca majątkowy »

  BOSMAR wycena nieruchomości Kraków, rzeczoznawca majątkowy

  Oferta naszej firmy kierowana jest zwłaszcza do przedsiębiorstw, samorządów krajowych jak również do klientów indywidualnych. Obejmuje ona nadzwyczaj obfity zakres usług związanych z sektorem nieruchomości, a w szczególności wycena nieruchomości, inwentaryzacje budowlane, świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, wszelkiego rodzaju analiz oraz doradztwa we wszystkich w/w sferach.W celu udogodnienia oraz przyspieszenia procedur oferujemy dojazd do miejsca wyznaczonego przez klienta.Umożliwiamy indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania, uwzględnienie specyfikacji danej specjalizacji oraz poszczególnych potrzeb poszczególnych klientów.W celu odciążenia naszego klienta świadczymy usługi kompleksowe, wspólnie z wszystkimi pomocniczymi zadaniami związanymi z danym schematem.

  Mamy nadzieję, iż na stronie BOSMAR znajdą państwo multum przyciągających i użytecznych wiadomości, które przydadzą się do zawarcia z nami kooperacji. Przygotowywany przez nas jest zawsze akuratny z bieżącymi przepisami prawa oraz standardami i normami. W przypadku projektów wymagających specjalistycznej wiedzy z danej dyscyplin, współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami w branży . Istniejemy na rynku od 2009 r, zdołamy pochwalić się zaaprobowaniem sporej ilości klientów pojedynczych i korporacyjnych. Świadczymy obfitą paletę usług związanych z . W każdym przypadku zważamy na pojedyncze potrzeby kontrahenta.Zapewniamy pełen profesjonalizm, niezawodność oraz terminowość wykonywanych przez nas usług.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Wrocław »

  Rzeczoznawca majątkowy Wrocław

  Firma Arenda specjalizuje się w wycenie różnego rodzaju nieruchomości na terenie Wrocławia oraz powiatów sąsiednich tj. powiat wrocławski, trzebnicki, oławski, oleśnicki, średzki, milicki. Rzeczoznawca majątkowy sporządza operaty szacunkowe dla nieruchomości mieszkalnych, domów, lokali usługowych czy budynków użytkowych (handlowych, przemysłowych), a także niezabudowanych działek gruntowych. Posiadane uprawnienia pozwalają na sporządzanie ważnych wycen dla zabezpieczenia wierzytelności, jaki i prowadzenia szczegółowych analiz rynku nieruchomości. W zakresie usług firmy Arenda jest także ustalanie cen dla potrzeb sprzedaży, jak i podatków od darowizny i spadku.
  Rzeczoznawca majątkowy świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także banków. Nasze operaty szacunkowe oraz rzeczowe opinie i ekspertyzy, opracowujemy zgodnie ze standardami zawodowymi, jak i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
  Warto skorzystać z doradztwa profesjonalnego rzeczoznawcy majątkowego. To pewność kompetentnej usługi oraz terminowe wykonanie operatu szacunkowego na potrzeby wyceny konkretnej nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mienie zabużańskie Goodwill »

  Mienie zabużańskie Goodwill

  Goodwill dokonujemy wycen nieruchomości gruntowych zabudowanychNasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »