BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Rehabilitacja Białołęka Tarchomin Warszawa Masaż Osteopatia Medycyna Pracy »

  Rehabilitacja Białołęka Tarchomin Warszawa Masaż Osteopatia Medycyna Pracy

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także cała Warszawa. Zadzwoń do nas: 22 300 28 98. Pomagamy naszym pacjentom w zakresie fizjoterapii, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Nasze zainteresowania skupiają się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  Podstawa to trafna diagnoza
  O sukcesie i powodzeniu terapii w znacznej mierze decyduje właściwe rozpoznanie przyczyny dolegliwości pacjenta. W tym celu na pierwszej wizycie zbieramy wywiad oraz przeprowadzamy badanie kliniczne, co pozwala nam jasno sprecyzować istotę problemu i wstępnie oszacować efektywność terapii. Podczas badania posługujemy się testami klinicznymi o wysokiej czułości, których wyniki konfrontujemy z badaniami obrazowym.

  Specyfikacja i przebieg terapii
  Terapia jest zawsze indywidualnie dobierana do każdego z pacjentów zaś jej program, intensywność i przebieg bieżąco kontrolowane i modyfikowane. Terapia ma na celu stymulowanie naturalnych mechanizmów obronnych i kompensacyjnych organizmu. Głównym zadaniem terapii jest zapewnienie tym procesom jak najlepszych warunków do przebiegu oraz wyeliminowanie wszystkich tych czynników, które mogły by te procesy spowolnić lub zatrzymać.

  Autoterapia i czynnik negatywnie stymulujący.
  Jednym z kluczowych elementów autoterapii jest unikanie tzw. czynnika negatywnie stymulującego. Zazwyczaj jest to czynność, bodziec mechaniczny lub psychiczny (np. stres), których pacjent doświadcza, a które powodują nieustanne podrażnianie lub uszkodzenie tkanki.
  Pacjent otrzymuje również wskazówki i konkretny program treningowy, które powinien wykonywać w warunkach domowych.

  Metody terapeutyczne:

  Medycyna Osteopatyczna - złożony system medyczny medycyny manualnej rozwijany i doskonalony od ponad 125 lat w Europie i Stanach Zjednaczonych. U jego podstaw leży głębokie zrozumienie anatomii, fizjologii i biomechaniki organizmu człowieka. Terapia opiera się na wnikiliwej diagnostyce oraz specyficznych testach funkcjonalnych i obejmuje zawsze cały organizm. Głównym celem osteopatii jest stymulowanie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i kompensacyjnych organizmu. Jednocześnie eliminuje w najwyższym możliwym stopniu wszystkie te czynniki, które mogły by te procesy spowalniać lub zatrzymać. Obecnie wyróznia się kilka gałezi osteopatii min: techniki strukturalne, techniki powięziowe i tkanek miękkich, techniki visceralne i sacro - cranialne.

  Terapia Manualna w Modelu Holistycznym - system medyczny medycyny manualnej jako pierwszy rozwijany w Polsce przez wybitnego terapeutę: dr Andrzeja Rakowskiego. Podobnie jak osteopatia postrzega człowieka całościowo - holistycznie nierozerwalnie traktując w swojej koncepcji kondycję fizyczną z emocjonalnalnością i obecnością stresu. Z biegiem lat oprócz technik manualnych system ten rozwinął elementy autoterapii i terapii edukacyjnej nastawionych na pełne angażowanie pacjenta w przebieg procesu zdrowienia.

  Terapia Nerwowo-Mięśniowa - autorski program terapii Johna Sharkey?a, anatoma i wykładowcy National Training Centre w Dublinie. Niezwykle skuteczny system technik manualnych i treningu medycznego opierający się na wyjątkowej znajomości anatomii i fizjologii człowieka.

  Kinesiology Taping - metoda terapeutyczna polegająca na aplikacji obojętnych chemicznie plastrów na ciało człowieka. Specjalne właściwości mechaniczne plastra (min. jego rozciągliwość) pozwalają w drodze odruchowej oraz bezpośreniej na uzyskanie efektów przeciwbólowych i przeciobrzękowych, korygujących, stabilizujacych i stymulujących układ ruchu człowieka.

  Fizykoterapia (laseroterapia i krioterapia) - jedne z najskuteczniejszych zabiegów fizykoterapii w leczeniu urazów i objawów bólowych. Biostymulacyjne działanie laseroterapii powoduje między innymi pobudzenie procesów metabolizmu i przyspieszenia regeneracji tkankowej. Dzięki krioterapii miejscowej uzyskujemy efekt przeciwbólowy i przeciwobrzękowy, a także ze względu na zwiększenie miejscowego przekrwienia pobudzenie metabolizmu tkanki i przemiany materii i zwiększenie zdolności regeneracji tkanki po urazach.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Masaż Ząbki »

  Rehabilitacja Masaż Ząbki

  Strona internetowa o firmie RehaMedi, która zajmuję się profesjonalną rehabilitacją, dzieci, dorosłych oraz niemowląt. Pragniemy świadczyć państwu usługi najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesny sprzęt do fizykoterapii i laseroterapii dzięki, któremu państwa powrót do zdrowia może okazać się szybszy, a leczenie skuteczniejsze. Leczenie ludzi jest naszym powołaniem.Naszą pasją jest niesienie pomocy innym ludziom,dlatego stworzylismy miejsce inne niż wszystkie.W naszej firmie znajduje się także profesjonalne studio masażu w którym zapomnisz o stresach dnia codziennego a wykwalifikowani masazyści i masazystki postarają się abyś szybko zapomniał o bólu.
  Studio Masażu Reha Medi to miejsce w którym chcielibyśmy aby państwo poczuli chwilę odprężenia oraz mogli pozbyć się dolegliwości bólowych.
  Oferujemy dość szeroką gamę masaży.
  Oto niektóre z nich:
  Rodzaje masażu
  Masaż jest formą oddziaływania na ustrój, za pomocą której wykorzystuje się bodźce mechaniczne, głównie w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania efektów fizjologicznych. Celem masażu jest zadziałanie na układ ruchu (mięśnie, ścięgna, torebki stawowe, okostną, kości) oraz na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową a także układ krwionośny i chłonny.
  Pośrednio masaż działa na narządy wewnętrzne. Masaż ma na celu poprawę psychofizycznego stanu pacjenta. Masaż jest zabiegiem, który działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność oraz sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.
  Wyróżniamy kilka rodzajów masażu, stosowanych w zależności od oczekiwanych efektów:
  Masaż leczniczy
  Masaż relaksacyjny
  Masaż wyszczuplający (ujędrniający)
  Drenaż limfatyczny
  Masaż bańką chińską
  Masaż sportowy
  Masaż stóp
  Masaż twarzy Zapraszamy. Ząbki ul. Kaszubska 11

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka »

  Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

  Oferujemy Państwu kompleksową, nowoczesną fizjoterapię. Zajmujemy się w głównej mierze terapią manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej skutecznych metod leczenia nieprawidłowości i schorzeń w obrębie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych dających szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych. Prowadzimy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

  Podczas nauki autoterapii uczymy indywidualnych ćwiczeń utrwalających rezultaty zabiegu, wykonywania samodzielnej terapii w sytuacji pojawienia się dolegliwości a także profilaktyki.

  Najistotniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu przeznaczamy na rozwój własnych umiejętności. Jesteśmy uczestnikami różnych kursów specjalistycznych, sympozjów, wykładów by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

  W terapii z pacjentami korzystamy z metod:
  - Mulligan
  - McKenzie
  - Medical Taping
  - NDT Bobath
  - PNF
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)
  Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia mitochondrialna »

  Miopatia mitochondrialna

  Choroba genetycznie uwarunkowana o nazwie mitochondrial myopathy to nieuleczalna i postępująca choroba. Głównie zanikają mięśnie poprzez brak dostarczania energii przez komórki w wyniku uszkodzonego mitochondrialnego DNA komórek. Jedyna forma leczenia to stałą, sukcesywna rehabilitacja ruchowa.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZYBERTEX - wczasy, kolonie, rehabilitacja »

  ZYBERTEX - wczasy, kolonie, rehabilitacja

  Zybertex jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży turnusów rehabilitacyjnych i wczasowych w Polsce. Zdobyte doświadczenie i wymagania klientów obligują nas do ciągłej pracy nad ofertą i podnoszenia standardów jakości w obsłudze Klienta. Udoskonalany system zarządzania, wykwalifikowany personel i przyjazna atmosfera, pozwalają na obsługę Klienta na najwyższym poziomie. W ofercie programowej Zybertex proponuje szeroki zakres współpracy różnym firmom, szkołom, organizacjom pozarządowym w zakresie organizacji wyjazdowych form rekreacji (wczasy, kolonie, "zielone szkoły"),edukacji (kursokonferencje, szkolenia) oraz rehabilitacji ( turnusy rehabilitacyjne ). Stała współpraca z firmą transportową pozwala nam zaproponować bardzo atrakcyjne warunki przejazdu dla grup zorganizowanych.Zybertex jest biurem, organizującym turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, EFS i innych źródeł, w ośrodkach bardzo dogodnie położonych - w górach i nad morzem. Jesteśmy w posiadaniu bogatej, nieustannie aktualizowanej bazy danych ośrodków rehabilitacyjnych, wypoczynkowych oraz sanatoriów dostosowanych standardem do przyjmowania grup osób niepełnosprawnych. Obecnie współpracujemy z ponad 30 ośrodkami w całej Polsce, głównie nad morzem, w górach, ale tylko i wyłącznie z tymi, które są dobrze przystosowane do potrzeb poszczególnych grup osób niepełnosprawnych.Nasza działalność opiera się na dobrym rozeznaniu środowiska osób niepełnosprawnych, ich potrzeb oraz możliwości (również finansowych). Wyrażamy nadzieję, że wybierając oferty wyjazdu z naszego katalogu, przewidziane na każdą kieszeń, zostaną w pełni zaspokojone Państwa wyobrażenia o udanym wypoczynku.Zybertex, decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego uzyskał status ORGANIZATORA TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH o numerze OR/32/0002/10.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Katowice BodyMente »

  Rehabilitacja Katowice BodyMente

  Centrum Rehabilitacji Katowice BodyMente. Rehabilitacja Katowice, Sosnowiec, śląsk. Masaże relaksacyjne, fizykoterapia. Nowoczesna reabilitacja na najwyższym poziomie. Prywatna Praktyka rehabilitacyjna w centrum Katowic. Rehabilitacja i masaż. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji - ćwiczenia funkcjonalne, masaż, pomoc w powrocie do sportu, kinezyterapia, kinesiotaping, tens, laser, krioterapia, pole magnetyczne, prądy interferencyjne, ultradźwięki.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium »

  Sanatorium

  Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, wybierz się do sanatorium w Ustroniu. Górski klimat, odpowiednio dobrane zabiegi i dieta pozwalają skutecznie leczyć wiele schorzeń, w tym: cukrzycę, otyłość, osteoporozę, czy choroby reumatyczne. Niezależnie od wieku dbaj o zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie ? sanatorium w Ustroniu zapewnia najlepszą opiekę i wiele dodatkowych atrakcji.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat »

  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Centrum Rekreacji zaprasza na turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, kosmetyczne, zdrowotne. Szeroka i bardzo przystępna cenowo oferta ośrodka rehabilitacyjnego Jubilat SPA w Wiśle to bardzo dobra oferta wypoczynku w rejonie Beskidu Śląskiego. Bardzo dobre położenie naszego centrum sprawia, iż nasi goście powracają do nas nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym. W okolicy ośrodka znajdą Państwo takie atrakcje jak atrakcje miejscowe jak koncerty, ścieżki rowerowe. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne, zabiegi odchudzające, zabiegi z odnową biologiczną, przyjazną atmosferę, opiekę medyczną. Ciekawa oferta pobytów ściąga do ośrodka wielu zadowolonych stałych kuracjuszy. To dzięki wiedzy profesjonalistów pełnemu uroku krajobrazowi jakim jest Beskid Śląski poczujesz energię, poprawisz swój stan zdrowia i wrócisz pozytywnie nastawiony do życia. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby zapoznać się promocjami, galerią zdjęć oraz cennikiem na bieżący rok www.jubilat.net.pl.
  Wczasy odchudzające w ośrodku Jubilat

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Siedlce »

  Rehabilitacja Siedlce

  Postępowanie rehabilitacyjne to sztuka. Myślę tak, ponieważ każdy pacjent zgłaszający się do gabinetu jest inny. Różnią się oni wiekiem, trybem i warunkami życia, schorzeniami towarzyszącymi czy też predyspozycjami do ćwiczeń. Zapraszam do oddziałów w Węgrowie i Siedlcach.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki, fizjoterapia, rehabilitacja w Krakowie i Zabrzu »

  Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki, fizjoterapia, rehabilitacja w Krakowie i Zabrzu

  Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.Rehabilitacja ruchowa, Terapia manualna, Fonoterapia, Laseroterapia,Elektroterapia, Pole magnetyczne, Światłoterapia, Termoterapia, KrioterapiaSpecjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi sposobami.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do PIT »

  Program do PIT

  Jakub Gacki to chłopiec, który cierpi na ciężką chorobę, achondroplazję . Leczenie oraz rehabilitacja podopiecznego warszawskiej Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z pomocą? wymaga wysokich środków pieniężnych. W związku z tym opiekunowie Jakuba zwracają się z prośbą o pomoc. Możesz to uczynić, oddając mu 1% podatku. Na stronie online wyszukasz niezbędne dane, jak również bezpłatny program do rozliczania deklaracji PIT za rok 2011. Zamieszczono tam poza tym obszerny opis choroby dziecka, oddający jego trudną sytuację. Zachęcamy do dołączania do księgi gości.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Warszawa »

  Masaż Warszawa

  Masaż to bardzo dobry sposób na odprężenie. Jednakowoż tylko profesjonalne usługi zdołają zagwarantować pełnię korzyści. Gianno Rehabilitacja z Warszawy to jedna z niewielu firm, która dopełnia ten warunek. Nasza propozycja to sporo kategorii masażu, w tym masaż relaksacyjny i masaż antycellulitowy. Niezwykły fragment oferty stanowi rytuał czekoladowy lub wino-cynamon. Sportowcom zapewniamy Kinesiology Taping, czyli jedną z najskuteczniejszych metod walki z przeciągłymi urazami wiązadeł. Oferta została uzupełniona licznymi promocjami, a dojazd do klienta jest całkiem bezpłatny!

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom Seniora w Otwocku »

  Dom Seniora w Otwocku

  Dom spokojnej starości jest miejscem, gdzie musi być zapewniona odpowiednia opieka a nawet profesjonalna rehabilitacja poszpitalna. Warto o tym pomyśleć, gdy będziemy wybierać ośrodek dla naszych najbliższych na następne lata życia. Osoby z Otwocka, Warszawy czy Józefowa mogą zapoznać się z ciekawą ofertą, którą proponuje Słoneczny Parasol - Dom spokojnej starości. Bardzo dobrym warunkom pobytu towarzyszy również profesjonalna rehabilitacja poszpitalna która sprawia, że oferta Słonecznego Parasola jest na prawdę bardzo konkurencyjna i atrakcyjna pod względem cenowym. Jeśli Twoja bliska osoba jest w słabym stanie zdrowotnym to ta propozycja na pewno będzie dla niej idealna. Warto również podkreślić, że pobyt w Słonecznym Parasolu jest również gwarancją miłej atmosfery, którą tworzą sympatyczni goście oraz miła obsługa. Jeśli miałbym wybrać taki obiekt dla swojej bliskiej osoby to na pewno byłby to Słoneczny Parasol, który swoją siedzibę ma w Garwolinie. Z tej miejscowości blisko jest do wielu atrakcyjnych miejsc.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja w Łodzi »

  Rehabilitacja w Łodzi

  Chciałbyś uzyskać specjalne wiadomości odnoszące się do zagadnień powiązanych ze specjalistyczną rehabilitacją? Poszukujesz profesjonalnej propozycji rehabilitacji z dojazdem do pacjenta? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Na naszej witrynie internetowej wyszukasz wszelkie informacje, które ułatwią Ci wybór dobrej rehabilitacji. Oferujemy zarówno rehabilitację neurologiczną jaki powypadkową. Do tego w naszej ofercie znajdziesz także elektroterapie oraz kurację ultradźwiękami. By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami telefonicznie, lub przy użyciu e-mail'a.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdańsk, Gdynia »

  Rehabilitacja Gdańsk, Gdynia

  Anmed ? kompetentna rehabilitacja kręgosłupa.Proponujemy Państwu kompleksową rehabilitację zaadaptowaną indywidualnie do schorzeń pacjenta. Do typu schorzenia budujemy również specjalne programy rehabilitacyjne. Przed zaczęciem leczenia każdy pacjent jest przez nas zupełnie zdiagnozowany. Wówczas po diagnozie zdołamy zacząć proces rehabilitacji i dobór właściwych metod. Prowadzimy działalność głównie na terenie Trójmiasta ? Gdynia, Sopot, Gdańsk. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci Katowice »

  Rehabilitacja dzieci Katowice

  Podstawowym zadaniem rehabilitacji dzieci jest wykonywanie działań mających na celu zachowanie, przywracanie i poprawę stanu zdrowia dziecka. Diagnostyka i odpowiednia rehabilitacja dzieci od najmłodszych lat daje szanse na zdrowe życie i prawidłowy rozwój w późniejszych latach życia. Rehabilitacja dzieci w naszym centrum Galen Rehabilitacja obejmuje: noworodki - choroby neurologiczne ( mózgowe porażenie dziecięce, przepuklina oponowo-rdzeniowa, zespół Downa, dystrofia mięśniowa), asymetria ułożeniowa tułowia i głowy, koślawość, szponowatość stóp, dysplazja stawu biodrowego, artrogrypoza, kręcz szyi, opóźnienia rozwojowe, zaburzenia merytoryczne, obniżone lub wzmożone napięcie mięśniowe, oraz dzieci ? zaburzenia równowagi, skolioza, wady postawy ( plecy okrągłe, płaskie, wklęsło-okrągłe), zespoły neurologiczne (mózgowe porażenie dziecięce, dystrofia mięśniowa), koślawość, szpotowatość kolan, koślawość, szponowatość stóp i inne. Zapraszamy serdecznie do ośrodka Rehabilitacyjnego w Katowicach.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mrs. Spine Fizjoterapia - Katowice »

  Mrs. Spine Fizjoterapia - Katowice

  Zajmujemy się fizjoterapią schorzeń kręgosłupa, bólu pleców u kobiet w ciąży i okresie połogu, rehabilitacją ureoginekologiczną, pourazową.Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu ergonomii. Prosimy o zapoznanie się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. Przy większej ilości wizyt udzielamy rabatów. Swoją wiedzę zdobywamy na licznych kursach z równych dziedzin fizjoterapii. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze chętnie wysłuchamy każdego i odpowiemy na nurtujące pytania. W pierwszej kolejności przeprowadzamy odpowiednie badanie, następnie dobieramy odpowiednią terapię. Zawsze dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta. W leczeniu stosujemy terapię manualną, w której skład wchodzą mobilizacje stawów, tkanek oraz manipulacje, mobilizację tkanek miękkich, ćwiczenia, które pozwalają na rozluźnienie mięśni oraz wyćwiczenie osłabionych mięśni tak aby łatwiej było utrzymać wyprostowaną pozycję ciała, fizykoterapię w której skład wchodzi laser, bioptron, elektroterapia oraz ultradźwięki. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Radom »

  Rehabilitacja Radom

  Zdrowie to najistotniejsze o co musisz zadbać, posiadasz je tylko jedno na całe życie, nie pozwól aby ból ograniczał na przykład rozwój twojej kariery zawodowej. Wychodzę na wprost twoim oczekiwaniom i proponuje Ci rehabilitację w miejscowości Radom. Elektroterapia, ultradźwięki, laser, kinezyterapia, masaż to wszystko co mogę Ci polecić, aby twoje zdrowie powróciło do wcześniejszego stanu, kiedy czułaś się dobrze. Świadczymy profesjonalne usługi, mamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasz oddział mieści się w miejscowości Radom, zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z usług, na pewno będą państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w bielsku - Paweł Kurasz! »

  Masaż w bielsku - Paweł Kurasz!

  Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, w bólach kręgosłupa, stawów, wykonuję również masaż począwszy od masażu leczniczego poprzez drenaż limfatyczny po masaż sportowy. Chcesz pozbyć się bólu, przygotować się do zabiegu, bądź go uniknąć, albo szybko wrócić do formy po operacji? Pomóż sobie nie wychodząc z własnego domu masaż, rehabilitacja z darmowym dojazdem do pacjenta.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żar-Med »

  Żar-Med

  DLACZEGO MY?
  Z myślą o zapewnieniu starszym osobom spokojnej starości i bezpiecznej przyszłości otworzyliśmy
  DOM SENIORA ŻAR-MED.
  Chcemy naszych mieszkańców otoczyć ciepłą i rodzinną atmosferą oraz zapewnić im niezbędną opiekę medyczną, dostosowaną do stanu ich zdrowia i ogólnej kondycji fizycznej.


  W celu zapewnienia Państwu troskliwej opieki oferujemy profesjonalną, całodobową pomoc pielęgniarską oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów i rehabilitantów. Wieloletnie doświadczenie zatrudnianej przez nas kadry w zakresie sprawowania opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi pozwalają nam utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług.

  Obiekt nie posiada barier architektonicznych, jest kompleksowo przystosowany do potrzeb osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych, m.in. dzięki pełnowymiarowej windzie oraz podjazdowi dla wózków inwalidzkich.
  W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w specjalne uchwyty, krzesła kąpielowe i maty antypoślizgowe.
  Do dyspozycji naszych pensjonariuszy oddajemy także specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne.
  Dodatkowe poczucie komfortu bezpieczeństwa zapewniają: stały monitoring, wideo-telefony oraz instalacja przeciwpożarowa i przywoławcza, pozostające na wyposażeniu pokoi i pomieszczeń.

  NASZE GŁÓWNE HASŁO TO:

  ZERO IZOLACJI
  - JAK NAJWIĘCEJ INTEGRACJI !

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »