BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'produkcja':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Pokrowce Samochodowe Czeladź »

  Pokrowce Samochodowe Czeladź

  Pokrowce Samochodowe Cardo Czeladź zaprasza. Chcesz zadbać o wnętrze i wygląd swojego samochodu? Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszych internetowych sklepów firmowych. Oferta firmy Cardo Pokrowce Samochodowe to produkcja i sprzedaż pokrowców na fotele samochodowe do większości marek dostępnych na rynku. Pokrowce szyte są na miarę według szablonu i indywidualne zamówienie. Na stronie www wybór kolorystyki tkanin. Nie są to pokrowce uniwersalne tylko miarowe.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble z litego drewna »

  Meble z litego drewna

  Właściwe wyposażenie w meble to jedna z najistotniejszych decyzji, przed jakimi stoi osoba otwierająca bar. Aby umożliwić Ci wybór proponujemy tobie meble z litego drewna.
  Produkujemy stoly, krzesła, ławki oraz całe zestawy mebli do pubu. Konfiguracja dowolnych elementów z mebli jest dowolna, co sprawia iż zestawy mogą mieć wiele zastosowań. Wszystkie nasze produkty są odpowiednio zakonserwowane oraz polakierowane, przez co zachowują swoje naturalne piękno przez długi okres czasu, a wraz z upływem lat są piękniejsze.
  Odwiedź naszą firmową stronę www i sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Waterjet 3D - Cięcie wodą - Hobby »

  Waterjet 3D - Cięcie wodą - Hobby

  Water jet - cięcie strumieniem wody w trójwymiarze

  Świadczymy usługi cięcia wysokosprężonym strumieniem wody za pomocą unikalnej maszyny Water Jet 3D z dynamiczną głowicą, pozwalającą ciąć pod kątem do 46° materiały o wymiarach max. 2000 x 4000 mm. i grubości max. 200 mm.

  Zalety cięcia strumieniem wody:

  - optymalne wykorzystanie materiału, dzięki małej szerokości cięcia do ? 0,1 mm,

  - temperatura procesu nie przekracza 40°C, dzięki czemu krawędzie wycinanych detali nie ulegają odbarwieniu i utwardzeniu termicznemu,

  - precyzyjny, wysokojakościowy efekt ciętych krawędzi, także przy maksymalnym ukosie 46°,

  - możliwość cięcia elementów skrajnie małych oraz wielkich do gabarytów 2000 x 4000 mm,

  - możliwość obróbki materiałów twardych (kamień, stal, ceramika itp.) oraz delikatnych (szkło, guma, plastik itp.) do grubości 200 mm.

  - powtarzalność wykonanych elementów, przez co znajduje się zastosowanie zarówno przy jednorazowych jak i seryjnych produkcjach

  Usługę realizujemy na powierzonym i własnym materiale.

  Zapraszamy do składania zapytań o cenę, wyliczoną w oparciu o Państwa indywidualne projekty.


  Z poważaniem
  Michał Henselek
  781 118 011
  www.waterjet3d.eu
  Ul. Unii Europejskiej 16

  86-050 Solec Kujawski

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okleina »

  Okleina

  Fornir na meble, paski okleiny, fornir naturalny ? jeśli musisz kupić któryś z tych towarów jak najszybciej zadzwoń do tej grupy. Spółka ta trudni się sprowadzaniem półproduktów do uszlachetniania mebli. Lokalizacja największego magazynu oraz biur to Łęgowo, w okolicach Gdańska. Głównym punktem oferty Classic Veneer jest jednakże okleina techniczna, którą ponad to podkleja się fizeliną. W ten sposób liście forniru stają się niebywale wytrzymałe i łatwo się z tymi liśćmi forniru pracuje. Okleinę tego rodzaju poddaje się zmianie technicznej i dzięki temu zachowana jest prawie zupełna powtarzalność koloru i usłojenia. Okleina ta produkowana jest z roślin szybkorosnących, więc posiada w sobie szlachetność naturalnego drewna. Firma z okolic Pruszcza zaprasza do oglądnięcia oferty a także ściągnięcia darmowego samplera kolorów.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe - Karmat »

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe - Karmat

  Firma "Karmat" w ofercie ma różnego rodzaju bombki choinkowe. Wszystkie są ręcznie wytwarzane i ozdabiane, co gwarantuje ich unikalność. Do wyboru jest szeroka gama kolorów i wzorów. Dostępne są tradycyjne okrągłe, ale także w najróżniejszych kształtach: grzybek, księżyc, choinka, sopel, owoce, ptaszki, szpic na szczyt choinki i inne. Wykonuje się je tradycyjnym sposobem, wydmuchując ze szklanej rurki. Inną metodą wytwarzania jest wypełnianie formy gorącym szkłem, które przybiera wybrany kształt. W ofercie między innymi: sowa, Święty Mikołaj, serce, bałwan, kwiatek, ale nie tylko. Każda bombka jest pieczołowicie malowana i dekorowana. Dzięki ręcznemu ozdabianiu można złożyć zamówienie na indywidualny wzór. Dodatkową opcją są ozdoby reklamowe. Można samemu dobrać rozmiar, kolorystykę, a także zdobienie, np. w postaci nazwy czy logo. Stanowią one nieszablonowy upominek dla klientów, a jednocześnie stają się interesującą reklamą firmy. Bombki gładkie są w rozmiarach od 30 do 150 mm, a dekorowane - od 60 do 200 mm. Wszystkie są produkowane z najwyższej jakości szkła sodowego i borowego. Ozdoby choinkowe firmy Karmat posiadają atesty na rękodzieło Fundacji Cepelia (Polska Sztuka i Rękodzieło), co po pierwsze zapewnia o ręcznym wytwarzaniu wszystkich wyrobów, a po drugie pozwala na korzystanie z obniżonej stawki VAT (8%), więc są one tańsze niż masowa produkcja dużych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naświetlacze led »

  Naświetlacze led

  Zachęcamy ciepło na stronę internetową naszej firmy. Oferujemy lampy uliczne w znakomitych cenach. Biorąc pod uwagę historię, oświetlenie ulic znacznie odmieniło swoją formę. Począwszy od pochodni, poprzez gazowe lampy uliczne, aż do współczesnych ? elektrycznych. A już te wymienione na końcu również podczas od pierwszego zastosowania zdążyły znacznie się przeobrazić. Świetlówki i żarówki są zastępowane przez oświetlenie LED. Bardzo popularne stają się nie jedynie latarnie, lecz również naświetlacze LED, skierowane na zabytki historyczne oraz pozostałe ważne budynki. Użycie w tym celu świetlówek i żarówek mogłoby być zdecydowanie mniej korzystne ? dlatego naturalnym staje się to, iż technologia LED powoli wyprze tradycyjne użycie technologii starszych.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Tanie Nadruki - Warszawa »

  Agencja Reklamowa Tanie Nadruki - Warszawa

  Działająca od ponad 20 lat w Warszawie Profesjonalna Agencja Reklamowa Tanie Nadruki wykonuje wszelkiego rodzaju nadruki począwszy od drobnej poligrafii, takiej jak: kalendarze, prospekty, ulotki czy wizytówki a skończywszy na wydrukach wielkoformatowych: witrynach, fototapetach czy naklejkach. Możemy też wykonać na zlecenie klienta oklejanie pojazdów dowolną formą reklamy. Agencja Tanie Nadruki wykonuje zlecenia już nawet od jednej sztuki nakładu. Działamy profesjonalnie, powierzone nam zlecenia realizujemy zawsze w ustalonym terminie. Koleją dziedziną, w której specjalizuje się agencja jest wykonanie reklam zewnętrznych: banerów, roll-up czy kasetonów. Drukujemy również na odzieży wykonując: nadruki na koszulkach, odzieży sportowej czy ubraniach roboczych. Nadruk możemy wykonać za pomocą kilku technik w tym również haft komputerowy. Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja gadżetów reklamowych, których nasz katalog zawiera kilkadziesiąt tysięcy.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble wypoczynkowe Poznań »

  Meble wypoczynkowe Poznań

  Ciepło zapraszamy do opisywanego tu sklepu z meblami. W czasie urządzania każdego pomieszczenia, umeblowanie stanowi niezwykle ważny czynnik. Wygląd mebli zależy od celu konkretnego wnętrza. Na przykład w salonach czasami występują meble tapicerowane, jakie są obite materiałem lub skórą. Wśród nich można spotkać meble wypoczynkowe, pozwalające się zrelaksować. Z kolei do kuchni w znacznej ilości przypadków wstawiane są meble twarde. Bez cienia wątpliwości wszystko zależy od indywidualnego podejścia właścicieli mieszkania. Korzystną charakterystyką jest to, że nie ważne, jaki rodzaj mebli się wybierze ? na pewno znajdzie się właściwy producent mebli, który dostarczy to co trzeba.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotele Szczecin »

  Fotele Szczecin

  Portal Sofy i Fotele sprzedaje meble o bardzo wysokiej jakości. Oferowane produkty to produkcja Elano. Poziom wykonania jest nieporównywany do mebli oferowanych obecnie na rodzimym rynku. Oferujemy fotele, sofy skórzane, zestawy wypoczynkowe, concepty. Nasze produkty są kierowane do osób, które wymagają najwyższej jakości produktów, spełniających najsurowsze normy

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie cnc »

  Toczenie cnc

  Zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra jednostki UTEX zezwalają na kompleksową obsługę jakiegokolwiek konsumenta także zaopatrywanie wyrobów najwyższej jakości. Następnym zakresem działań naszej jednostki jest przetwarzanie skrawaniem metali chromatycznych oraz stali, produkcja form wtryskowych, szklarskich oraz form do wulkanizacji gumy, wykrojników, obróbka odkuwek itp. Do realizacji tych zadań posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy od uniwersalnego po specjalistyczny. Cały potencjał wytwórczy zgromadzony jest w jednej hali produkcyjno - biurowej co ułatwia jednoczesne administracje, dozór i obsługę Klienta.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ABUS Crane Systems Polska »

  ABUS Crane Systems Polska

  Dopasowane modułowe systemy dźwignicowe dla hal: systemy dźwignicowe o udźwigu od 80 kg, lekkie podwieszane systemy suwnic (budowa modułowa pozwala na dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb), suwnice pomostowe o udźwigu do 120 ton. Realizujemy przeglądy suwnic, żurawi i innych urządzeń dźwignicowych marki ABUS na terenie całego kraju. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Spółka ABUS jest producentem urządzeń dźwignicowych, która w dwutysięcznym roku wprowadziła radiowy system zdalnego sterowania ABUS, w 2001 r. radiowy system zdalnego sterowania ABUS Mini-RC, a w 2002 Elektryczny wciągnik łańcuchowy ABUCompact GM2. ABUS Crane Systems Polska jest jedyną spółką córką niemieckiego producenta urządzeń dźwigniowych ABUS w Polsce. Produkcja naszych urządzeń odbywa się tylko w kraju producenta, stąd gwarancja trwałości, niezawodności oraz jakości oferowanego asortymentu. Dokonujemy montażu, okresowych przeglądów urządzeń dźwignicowych marki ABUS, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, asysty przy odbiorze Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), sprzedajemy części i akcesoria.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe HalTECH »

  Hale namiotowe HalTECH

  Podstawową działalnością firmy HALTECH jest produkcja, sprzedaż hal namiotowych i hal magazynowych a także kompleksowa realizacja inwestycji. Obecnie firma produkuje swoje konstrukcje w oparciu o własne projekty.

  Stosowane rozwiązania pozwalają na ustawienie w rekordowo szybkim czasie, na dowolnym terenie zadaszonych obiektów.

  Firma HALTECH oferuje wysokiej jakości hale namiotowe, hale magazynowe, hale przenośne i hangary.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie nowoczesne, oświetlenie ledowe, lampy dekoracyjne »

  Oświetlenie nowoczesne, oświetlenie ledowe, lampy dekoracyjne

  Aquaform - nowoczesne oświetlenie, lampy dekoracyjne sufitowe kinkiety wiszące, oświetlenie ledowe. Produkujemy wysokiej jakości lampy architektoniczne i systemy oświetleniowe. Jesteśmy dystrybutorem siatek architektonicznych GKD i oświetlenia firmy Modular.Własna lakiernia i opracowane nowoczesne technologie pozwalają na różnorodne wykończenie elementów lamp o bardzo wysokiej jakości.
  Oświetlenie nowoczesne, oświetlenie ledowe, lampy dekoracyjne, siatki architektoniczne GKD - aquaform.pl

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wanny SPA promocje »

  Wanny SPA promocje

  Firma to zespół zajmujący się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych oraz zadaszeniami do basenów. Celem firmy jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Ogromne doświadczenie w swojej branży gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyna firma w Polsce projektujemy i produkujemy baseny z izolacją. Są one sprzedawane są również w innych krajach Unii Europejskiej. Obecne doświadczenia zawodowe to w pełni wystarczające narzędzia pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko lokalnym, ale również i europejskim. To zapewnia szybki dostęp do najnowszych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Baseny charakteryzuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz wysokie mechaniczne parametry. Wszystkie baseny charakteryzują się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w odpowiednich proporcjach. Dodatkowo baseny posiadają także specjalne metalowe wzmocnienia po bokach, które potęgują stabilność i trwałość. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony wyrobów pianką poliuretanową natryskową. Dzięki temu jest zwiększenie wytrzymałości wyrobu oraz jego ocieplenie.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Betor - skład budowlany - Toruń »

  Betor - skład budowlany - Toruń

  Skład budowlany Betor z siedzibą w Toruniu oferuje Państwu szeroką gamę materiałów budowlanych. Betor to beton towarowy i ponad 10 tys. różnorodnych materiałów budowlanych i towarów oraz ponad 80 wyspecjalizowanych pracowników, pozostających do Państwa dyspozycji tak, aby sprostać wymaganiom branży budowlanej i móc zostać dostawcą Twojej budowy.

  Produkcja:
  - Beton towarowy
  - Drogi betonowe

  Usługi:
  - Montaż drzwi i okien

  Materiały budowlane:
  - Akcesoria budowlane
  - Akcesoria do płyt karton-gips
  - Betonowe prefabrykaty
  - Cegły, klinkier
  - Cement, wapno
  - Drzwi
  - Farby i lakiery
  - Hydroizolacja
  - Kanalizacja
  - Kleje, zaprawy
  - Kominy
  - Kostka brukowa
  - Narzędzia
  - Okna
  - Płyty kartonowo - gipsowe
  - Płyty osb
  - Pokrycia dachowe
  - Rynny
  - Silikony, pianki
  - Sprzęt budowlany
  - Stal
  - Styropian, wełna
  - Technika zamocowań
  - Tynki i farby elewacyjne
  - Tynki i sr. gruntujące
  Betor - skład budowlany - Toruń

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie »

  Filmowanie

  Aktywność naszego przedsiębiorstwa skupiona jest wokół profesjonalnego fotografowania scen ze ślubów z przysiąg i na realizowaniu uroczystości ślubnych,a także weselnych. Wkład własny przy dużych produkcjach marketingowych i telewizyjnych pozwala zaświadczyć o naszym ogromnym doświadczeniu.
  Zaangażowani pracownicy dysponują wszelkimi poświadczeniami, a dodatkowo licencją kurii papieskiej. Nasi pracownicy realizują z zastosowaniem aparatów cyfrowych 3CCD a także FuLLHD. W czasie kompletowania materiału bierzemy pod uwagę każde państwa wskazówki.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki Ślimakowe, Przenośniki Taśmowe -produkcja i montaż »

  Przenośniki Ślimakowe, Przenośniki Taśmowe -produkcja i montaż

  Zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych, specjalizując się w przenośnikach ślimakowych i taśmowych. Służą one do transportu różnego rodzaju materiałów. Nasza firma posiada długoletnią tradycję i doświadczenie, dzięki czemu nasze maszyny posiadają najwyższą jakość. Zapewniamy montaż i indywidualne dopasowanie rozmiaru maszyn do potrzeb klienta. Standardowe wymiary produkowanych maszyn to : średnica 1000 mm przy przenośnikach ślimakowych, a szerokość przenośników taśmowych to 2000 mm. Oferujemy również maszyny do produkcji pieczarek czy do hodowli zwierząt futerkowych oraz inne urządzenia do potrzeb przemysłu. Wiedza obejmująca tematykę rolnictwa i maszyn potrzebnych do transportu, hodowli i produkcji jest przekazywana w naszej firmie od pokoleń, ponieważ istnieje już od 1922 roku. To najlepsza gwarancja dla naszych maszyn i ich jakości. Polecamy zapoznanie się z owocami naszej pracy na stronie internetowej i zapraszamy do współpracy! Zaufanie tak wielu klientów to najlepsza wizytówka dla firmy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Taśma pe »

  Taśma pe

  Przedsiębiorstwo RAJPAK zajmuje się produkcją, a także sprzedażą opakowań foliowych i tekturowych. Propozycja firmy obejmuje taśmy pe, taśmy pakowe z nadrukiem, polipropylenowe, folie stretch, folie i koperty bąbelkowe oraz kartony. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość oraz solidność wykonania. Folie pe mają zastosowanie w układaniu towaru na paletach. Są bardzo mocne i długo utrzymują żądane naprężenie wstępne. Szczegółowe dane na temat innych produktów znajdują się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piły Taśmowe Hydrauliczne »

  Piły Taśmowe Hydrauliczne

  Firma Transtools Sp. z o.o. w chwili obecnej zatrudnia przeszło 100 osób. Zasadniczy obszar działania tej firmy to: produkcja silników wielkotłoczkowych a także części zamiennych do nich, takich jak: cylindry, tłoczki a także kule wycofujące. W swojej ofercie firma ma również serwis następujących urządzeń: pompy Linde, pompy Hydromatlik, pompy Rexroth, silniki Volvo, silniki Linde a także silniki Rexroth.
  Transtools Sp. z o.o. swoją siedzibę ma w Lublinie i działa od 1994 roku. Oferta firmowa obejmuje również takie urządzenia jak: piły taśmowe, części zamienne Linde, szlifierki, części zamienne Rexroth, młoty, wiertarki udarowe pneumatyczne, zestawy do nawiercania czynnych rurociągów, szlifierki kątowe pneumatyczne. Od lat naszymi głównymi odbiorcami są przedstawiciele branży gazowniczej i kolejowej. Wytwarzamy również maszyny wraz z częściami zamiennymi przeznaczonymi dla hydrauliki siłowej.
  Naprawy silników hydraulicznych to jeden z najistotniejszych zakresów naszego działania. W zakładzie także naprawy pomp hydraulicznychcieszą się znacznym zainteresowaniem. Wszystkie urządzenia po naprawie weryfikowane są na skomputeryzowanym stanowisku kontrolnym. Każdy klient, który poszukuje takich urządzeń i narzędzi jak: części zamienne do pomp hydraulicznych, szlifierki kątowe, klucze udarowe pneumatyczne, oczyszczarki igłowe, piły taśmowe hydrauliczne albo piły taśmowe pneumatyczne na pewno dostanie je u nas.
  Dobrą jakość naszych produktów i uznanie na rynku zawdzięczamy doświadczonej kadrze, nowoczesnym maszynom a również wspieraniu zarządzania poprzez system ERP. Od lat dbamy o to, żeby modernizować nasze produkty i wprowadzać do oferty nowe produkty, trafiające w aktualne potrzeby rynku. Zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej, na której zawsze zamieszczamy naszą najnowszą ofertę produktów i usług.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bluecanvas.pl »

  Bluecanvas.pl

  Chcesz wypromować swoją firmę, ale nie wiesz jak to zrobić? Może przez myśl przebiegło Ci, że dobrym rozwiązaniem byłby plakat wielkoformatowy, ale nie było oferty, która przyciągnęłaby Twoją uwagę? Wejdź na naszą stronę i sprawdź co przygotowaliśmy dla osób takich jak Ty. Nasze plakaty drukujemy na najwyżej jakości papierze, który jest odporny na warunki pogodowe. Nie wymaga on laminowania jeśli umieszczany jest na zewnątrz. Z naszego doświadczenia wynika, że przeciętny, drukowany przez nas plakat wytrzymuję na zewnątrz około trzech lat. Więc nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »