BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'podyplomowe':

 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi »

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu to nie tylko studia, ale także kurs Spa & Wellness. Kurs kierowany jest do osób, które chciałyby poznać specyfikację pracy w ośrodkach Spa. Podczas kursu nabyć można także doświadczenie w pracy w gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Zajęcia mają na celu przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas kursu nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne, które odbywają się w specjalistycznej i bardzo dobrze wyposażonej pracowni Spa.
  Kurs podologiczny w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu pozwala zdobyć wiedzę oraz umiejętności z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, profilaktyki i edukacji pacjentów. Kursanci którzy kończą kurs podologiczny przygotowani są do pracy w gabinetach podologicznych, gabinetach rehabilitacji, poradniach diabetologicznych, domach opieki, sanatoriach czy poradniach ortopedycznych. Kursanci, słuchacze mają zapewnione wszelkie profesjonalne i niezbędne akcesoria oraz kosmetyki do wykonywania zabiegów.
  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź, 42 687 00 44, uczelnia@wskinfo.pl NIP: 7272736397 REGON: 100609399

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Tarnów »

  Studia podyplomowe Tarnów

  Podkarpackie Towarzystwo Edukacji Alternatywnej o mianie ?Wszechnica? od 14 lat funkcjonuje na polskim rynku i obejmuje swym zakresem usług szkolenie firm i instytucji, prowadzi kursy doszkalające i kwalifikacyjne, Zaoczne Policealne Studium Zawodowe, Studia Podyplomowe oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Dzięki stronie internetowej tej uczelni wszyscy chętni nauką mogą sprawdzić sobie dokładnie poszczególne interesujące kierunki indywidualnie. Skupiając się na samym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli potencjalny uczeń ma do wyboru kursy kwalifikacyjne lub studia podyplomowe. Oferowane kursy mają charakter doskonalący albo kwalifikacyjny. Nie istotne w jakiej miejscowości szukasz takich kursów. Wystarczy iż wejdziesz na stronę internetową ?Wszechnica? a znajdziesz tam kursy kwalifikacyjne Małopolska a także kursy kwalifikacyjne Podkarpacie. Zgłoszenia kandydatów na kursy kwalifikacyjne przyjmowane są w biurach PTEA ?Wszechnica?. Siedzibę ma ona w Krośnie natomiast w innych miastach Polski ma ona swoje biura, to jest w Tarnowie i Jaśle.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe »

  Uczelnie wyższe

  Portal dla maturzystów www.studentpolski.pl to nie tylko informator dotyczący studiów odbiorca znajdzie tam również ciekawe wywiady, przeczyta artykuł dotyczący pracy i kariery po studiach, dowie się na jakie profesje jest teraz zapotrzebowanie na rynku pracy. Na stronie znajdują się również ciekawe najświeższe notki dotyczące życia poszczególnych uczelni.Portal pomoże się też odprężyć, wystarczy zajrzeć do działu rozrywka lub fototemat.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie administracja »

  Studia licencjackie administracja

  Strona uczelni WSGN oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz dokładny opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu zarządzania nieruchomościami, które z roku na rok są coraz popularniejsze. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Rzeszów »

  Tłumaczenia niemiecki Rzeszów

  Pani Anna Trojnar jest magistrem filologii germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, po 2 stypendiach naukowych DAAD (Niemieckiej Akademickiej Centrali Wymiany) na Uniwersytecie w Konstancji (semestr studiów) oraz na Uniwersytecie Marcina Lutra w Halle. Swoją wiedzę i umiejętności językowe zdobywała także "u źródła?. Anna Trojnar swoje studia magisterskie ukończyła z wyróżnieniem, otrzymując Dyplom Uznania Rektora. Aby móc zaproponować Państwu jeszcze lepsze tłumaczenia, ukończyła również podyplomowe studia translatoryczne. Oferowane są tu tłumaczenia zarówno z języka polskiego na niemiecki jak i odwrotnie z takich dziedzin jak: prawo, ekonomia, korespondencja handlowa, językoznawstwo, medycyna, farmacja, chemia i inne dziedziny.W tej chwili na czwartym roku stacjonarnych studiów doktoranckich w zakresie językoznawstwa i przygotowuję niemieckojęzyczną rozprawę doktorską z lingwistyki tekstu specjalistycznego, która będzie dotyczyć polskich i niemieckich medycznych tekstów specjalistycznych.
  Tłumaczenia niemiecki Rzeszów

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa szkoła »

  Wyższa szkoła

  Gdańska WSZ specjalizuje się w kształceniu na wielu kierunkach. Jedną ze specjalności szkoły są studia na kierunku zarządzanie. Szkoła wyższa proponuje przyszłościowe studiowanie kosmetologii oraz fizjoterapii. W wyjątkowej ofercie posiadamy interesujący tryb studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Proponujemy również atrakcyjną listę specjalizacji studiów podyplomowych. Studentów chcących zgłębić swoją wiedzę zapraszamy do bogato wyposażonej biblioteki. Nasz budynek jest dobrze wyposażony oraz zaadaptowany na potrzeby studentów niepełnosprawnych.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Dąbrowa Górnicza »

  Studia podyplomowe Dąbrowa Górnicza

  Zapraszamy Państwa do zobaczenia witryny internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza uczelnia wyższa w Zagłebiu. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie a także licencjackie. WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe oraz pedagogika. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony naszej uczelni i zapoznania się z pełną ofertą. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika Poznań »

  Pedagogika Poznań

  Kadry dla Europy poleca swoje usługi jako renomowana wyższa szkoła zawodowa. Jedną ze specjalności tej uczelni, której siedzibą jest Poznań, jest pedagogika. Ważne miejsce w ofercie zajmują popularne kierunki, np. filologia. Wybierając kierunek, taki jak architektura, uczelnię ukończymy z tytułem inżyniera. Oferta ta obejmuje zarówno studia I stopnia, jak i II stopnia. Celem tej szkoły jest umożliwianie rozwoju zawodowego, ale i osobistego. Nad wysoką jakością usług czuwa doświadczona kadra dydaktyczna.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Studia podyplomowe dla nauczycieli

  Jesteś pedagogiem? Chcesz zdobywać nowe uprawnienia i kwalifikacje? Studia podyplomowe dla nauczycieli to coś specjalnie dla ciebie! Dzięki tej szerokiej ofercie staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy: dyrektorzy szkół wolą zatrudniać osoby, które mają prawo do nauczania co najmniej dwóch przedmiotów. Warto postawić na wykształcenie: studia podyplomowe dla nauczycieli to możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia wielu ciekawych informacji oraz nauczenia się nowych metod stosowanych w szkolnictwie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »