BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'odszkodowania':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat, radca prawny, notariusz - pomoc prawna online »

  Adwokat, radca prawny, notariusz - pomoc prawna online

  Portal prawny prawnik-online.eu jest jednym z największych portali prawnych oferujących kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Na stronie znajdą Państwo : telefoniczne porady prawne, porady prawne przez Internet, możliwość zamówienia online pisma procesowego lub opinii prawnika, możliwość skorzystania z ubezpieczenia ochrony prawnej, możliwość zlecenia windykacji wierzytelności, możliwość zlecenia firmie dochodzenia odszkodowania powypadkowego oraz wiele innych. Bogata baza aktów prawnych ( kodeksy, ustawy, rozporządzenia ) oraz rozbudowany dział wzorów pism prawnych z pewnością będzie Państwu pomocny w trakcie dochodzenia swoich praw. Na stronie znajdą Państwo również wyszukiwarkę prawników, które pomoże Państwu w znalezieniu zawodowego pełnomocnika. Zapraszamy również do księgarni prawnej w której znajdą Państwo tysiące publikacji z zakresu prawa, biznesu, ekonomii itp.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków

  Obojętnie czy jesteś klientem indywidualnym czy też prowadzisz działalność jako podmiot gospodarczy serdecznie zapraszamy do kancelariajagielska.pl. prawna dostarcza porady prawne, na potrzeby Kontrahentów sporządza umowy, pozwy oraz inne pisma procesowe. Nasi wytrawni prawnicy mogą także być reprezentantem Kontrahentów w postępowaniu przed sądami i organami administracji publicznej. Nasza specjalność to odszkodowania i prawo spadkowe. Dylematy naszych klientów są dla nas naprawdę ważne, podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy. Z nami unikniesz wielu kłopotów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz »

  Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz

  Adwokat Paweł Spiechowicz. Kancelaria Adwokacka w Warszawie (Praga Południe ? Saska Kępa)
  Porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych w sprawach:
  cywilnych (np. spadki, zachowki, podziały majątków, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych,
  prawa autorskie), gospodarczych, karnych, o wykroczenia, administracyjnych i rodzinnych (np.
  alimenty). Obsługa osób prywatnych i firm. Możliwość stałej obsługi klienta w zakresie
  prowadzonej przez niego działalności.
  Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS »

  RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 600-264-237

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria »

  Kancelaria

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor jest liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej)Jesteśmy liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań, co jest zasługąprofesjonalnego zespołu prawników, a konsekwencją tego jest rekordowa wysokość uzyskiwanych odszkodowań. W momencie, gdy inni idą na ugodęMy walczymy o rekordowe świadczenia.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie, odszkodowania Kraków »

  Odszkodowanie, odszkodowania Kraków

  Prosto znaleźć dzisiaj kancelarie prawne, które specjalizują się w takich sprawach jak m.in. odszkodowania czy windykacja. Ofert tego rodzaju jest faktycznie mnóstwo. Nie należy szukać zbyt daleko. Pod hasłem odszkodowanie znajdziemy liczne propozycje z tego zakresu. Kolejne kancelarie prawne pomagają uzyskać wysokie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie, w takich sprawach jak śmierć ojca, śmierć matki, wypadek komunikacyjny, wypadek w szkole, wypadek w pracy, wypadek na nartach i wiele innych. Należy szukać takich kancelarii, które nie pobierają początkowych opłat. Liczą się tylko i wyłącznie opłaty prowizje od uzyskanego zarobku. Wybranie sprawdzonej oraz profesjonalnej kancelarii prawniczej na pewno będzie bardzo opłacalne. Trzeba tylko znaleźć właściwe oferty. Zawsze można podpytać znajomych czy posprawdzać fora w Internecie. Tam na pewno znajdziemy odpowiednie informacje. Usługi takich przedsiębiorstwo to także windykacja należności. Wiele kancelarii wyspecjalizowało się dzisiaj w dochodzeniu wierzytelności od podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Na ofertę powinna zawsze składać się windykacja elastyczna oraz dostosowana do możliwości każdego klienta. Fachowe i sprawdzone kancelarie polegają przede wszystkim na podejmowaniu czynności prawnych zgodnych z prawem. W tego typu sytuacjach sprawdzona kancelaria to najlepszy pomysł. Nie ma potrzeby podejmować jakiekolwiek działania samodzielnie. Nierzadko może to spowodować wiele strat jak również zagrożeń. A tego na pewno nikt by sobie nie życzył. Windykacja najczęściej obejmuje odzyskiwanie należności w sądzie jak również na drodze polubownej.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot »

  Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

  Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot - wycena nieruchomości, działek, domów, gruntów - rzeczoznawca majątkowy. Firma zajmuje się wyceną mieszkań, domów, działek, kamienic. Działalność nasz ogranicza się na terenie Torunia. Zapraszamy na stronę rzeczoznawcy majątkowego Tadeusza Nawrota. Firma Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot istnieje od 2006 roku. Od tej porty czynnie bierzemy udział w wycenach. Śledzimy rynek nieruchomości nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim ale także w całym kraju. Należymy do stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych.Operaty, opinie i ekspertyzy dotyczące określenia wartości nieruchomości w szeroko pojętym spektrum oraz doradztwo w zakresie rynku nieruchomości wykonywane są w oparciu o zapisy ustawy o gospodarce nieruchomościami przy uwzględnieniu Międzynarodowych Standardów Wyceny oraz o Powszechne Krajowe Zasady Wyceny opracowane przez Polska Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Radca Prawny Łódź

  Radca Prawny Anna Dastych zaprasza do Kancelarii Prawnej w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie prawa związanego z nieruchomościami i problemami z tym tematem związanym. Zajmujemy się odszkodowaniami, interpretujemy zapisy umów cywilnoprawnych w zakresie sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz innych problemów prawnych. Nasza Kancelaria Prawna to również sposób na rozwiązanie problemów prawnych związanych z innymi dziedzinami życia, takimi jak prawo cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo handlowe. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w negocjacjach. Kancelaria Prawna Anny Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego i sądowego, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli osobiście uczestniczyć w rozprawach przed sądami i organami administracji. Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej, która znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka i Odszkodowania - obronca.com.pl »

  Kancelaria Adwokacka i Odszkodowania - obronca.com.pl

  Kancelaria odszkodowawcza, mająca swoją siedzibę w centrum Warszawy, oferuje prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Specjalizacją naszego zespołu są sprawy w związku z odszkodowaniami (w tym odszkodowaniami za śmierć, w wyniku wypadku, za błąd lekarski czy niesłuszne wywłaszczenie). Mamy na swoim koncie rekordowe sumy wygrane dla naszych klientów. Zapewniamy fachową pomoc nawet w trudnych przypadkach.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Bydgoszcz »

  Adwokaci Bydgoszcz

  Solidne podejście to priorytet dla kancelarii Trust. Prawnicy Bydgoszcz ? dla nas usługi prawne to nie tylko forma zarabiania pieniędzy. Porady Prawne Bydgoszcz ? na wsparcie mogą liczyć ludzie, których nękają wszelkiego rodzaju problemy. Współcześnie ze względu na coraz wyższą świadomość prawną, wielu obywateli zaczyna walkę ze szpitalami, które popełniły błąd medyczny. Błędy Medyczne Bygdoszcz ? wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów w tej kwestii, wprowadziliśmy do naszego repertuaru, doradztwo w sprawach, których przedmiotem jest zdobycie odszkodowania. W dobie skomplikowanego systemu spółkom konieczna jest merytoryczna pomoc. Obsługa Prawna Firm Bydgoszcz ? znajomość specyfiki polskiej gospodarki gwarantuje, że przedsiębiorstwa mogą liczyć na najwyższą jakość.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Krakowie »

  Radca prawny w Krakowie

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii, która od wielu lat zaświadcza usługi w aspekcie prawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko odszukać dobrego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Skutkiem tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeżeli w związku z tym są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy powiązane z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj wiemy, jak sobie z nimi radzić oraz w jaki sposób pomagać. W następstwie tego wstąp na witrynę, poznaj naszą kancelarię i podejmij współpracę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług naszej kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w aspekcie prawa. Bardzo dobrze wiemy, jak ciężko odszukać właściwego prawnika, który pomoże i jednocześnie nie opróżni naszego portfela. Wobec tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeśli wobec tego są Państwo zaciekawieni usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dzisiaj na serwis internetowy, aby szybko i bez zbędnych problemów odkryć rozwiązanie zawiłości prawnej, która niszczy zwyczajność. Specjaliści od prawa doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak poradzić sobie z wszelkimi zagadnieniami..

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe. »

  Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe.

  Jesteśmy zespołem doradców prawnych zajmujących się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Nasza kancelaria jest symbolem i gwarancją jakości naszych usług. Pracownicy firmy Kompensja są specjalistami w tej dziedzinie, z chęcią pomogą Państwu w uzyskaniu najwyższego odszkodowania za wypadek samochodowy. Odszkodowanie należy się każdej poszkodowanej osobie w wypadku. Dla dzieci do trzynastego roku życia takie odszkodowanie należy się bezwzględnie. Wiele osób nie ma świadomości, że należy mu się odszkodowanie za zadość uczynienie oraz za pokrycie wszystkich kosztów leczenia. Z Kompensją uzyskasz najwyższe kwoty odszkodowań. Skontaktuj się z nasza kancelarią pod numerem telefonu 79-767-09-06 lub wchodząc na stonę Kompensja.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy wypadku.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria prawna Katowice

  W momencie kiedy dochodzi do naszej styczności z prawem potrzebne nam jest doradztwo prawne przez profesjonalnego przedstawiciela prawa. Zazwyczaj wystarczy nam radca prawny, ale jeśli sprawa jest poważniejsza i dotyczy kwestii karnych warto, aby zajął się sprawą profesjonalny prawnik. Kancelaria prawna powinna posiadać w swoich szeregach specjalistów z wielu dziedzin prawa takich jak na przykład odszkodowania powypadkowe dla osób poszkodowanych w szczególności w wypadkach samochodowych, jak i windykacja należności od podmiotów gospodarczych w stanie upadłości lub najzwyczajniej w świecie unikających spłaty zobowiązań. Doradztwo prawne przydaje nam się bardzo często, szczególnie gdy nie mamy czasu na przeglądanie obowiązującego prawa samemu.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lex Kancelaria Kraków - odszkodowanie po wypadku »

  Lex Kancelaria Kraków - odszkodowanie po wypadku

  Nieprosto jest aktualnie wyszukać kancelarię odszkodowawczą, która spełniłaby wszelkie nasze wymagania, a oprócz tego dała pewność, że odzyskamy należne odszkodowanie po wypadku na skutek takich sytuacji jak wypadek przy pracy, wypadek samochodowy, czy pomyłki medyczne. Jednocześnie byłaby profesjonalna i całkowicie zaangażowana w naszą sprawę.Jesteśmy ludźmi, którzy doskonale rozumieją sytuacje, w jakiej znajdują się nasi Klienci, dlatego też nie wymagamy żadnych zaliczek lub opłat za początkowe konsultacje. Dociera do nas, że gdy chodzi o takie dylematy jak odszkodowania po wypadku to należy każdą sprawę analizować jak najlepiej, ażeby uzyskać w konsekwencji największe możliwe odszkodowanie.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gliwice »

  Prawnik Gliwice

  Jeśli potrzebujesz pewnego adwokata, nie musisz szukać dalej! Kancelaria Adwokacka Tomanek, działająca przede wszystkim w okolicy miast Zabrze i Gliwice, zaprasza. Zajmujemy się nieruchomościami i rynkiem budowlanym, odszkodowaniami i wypłatami ubezpieczeń, procesami rodzinnymi, pracowniczymi, karnymi, spadkowymi i nie tylko. Zajmujemy się pełną obsługą prawną różnych klientów ? zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców, także instytucji oraz jednostek samorządowych. Prowadzimy ścisłą współpracę z kancelariami adwokackimi w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Więcej szczegółów na temat oferowanych przez naszą kancelarię usług znaleźć można na stronie lub poprzez kontakt z naszym sekretariatem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - odszkodowania »

  Adwokat Wrocław - odszkodowania

  Kancelaria (z siedzibą we Wrocławiu i Twardogórze) specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, gospodarczym, rodzinnym i spadkowym a także w prawie prasowym, pracy, medycznym. Kancelaria zajmuje się sprawami o rozwód, separacje, alimenty, podział majątku, prowadzi obronę w sprawach karnych, prowadzi stałą obsługę firm, sporządza opinie prawne i projekty umów. Kancelarię reprezentuje Adwokat Grzegorz Szymczyk.Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne, umowy (zlecenia, dzierżawy, najmu, o dzieło, leasingu, kupna-sprzedaży, deweloperskie, o budowę, o pracę) oraz pisma, wnioski, skargi, zażalenia, apelacje w formie e - porady (on-line), specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, upadłościowych, medycznych, rodzinnych oraz w dochodzeniu odszkodowań i wierzytelności. Kancelaria Adwokacka zapewnia pomoc prawną w zakresie spraw karnych w szczególności prowadzi obronę podejrzanego oraz oskarżonego w postępowaniu przed organami ścigania, sądami oraz w postępowaniu wykonawczym, sporządza pisma procesowe oraz reprezentuje interesy pokrzywdzonego. W zakresie prowadzonej obsługi prawnej kancelaria piszę zażalenia, apelacje, wnioski, udziela porad prawnych.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek - Kancelaria Prawniczo - Medyczna Warszawa »

  Odszkodowanie za wypadek - Kancelaria Prawniczo - Medyczna Warszawa

  Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo kompetentni i posiadają sporą wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego.Dzięki nam dużo ludzi pozyskało odszkodowanie.Zapłata za nasze usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na wysoki poziomie.Zapraszamy na stronę internetową Adversum.pl po więcej informacji o naszej profesjonalnej działalności.
  Kancelaria Prawniczo - Medyczna

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piaseczno »

  Radca Prawny Piaseczno

  Ilona Bartuzi-Bielak - radca prawny Józefosław, k. Piaseczna i Warszawy. Jej kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i prawie konkurencji. Chronimy uczciwą konkurencję i dobro konsumenta, oferujemy stałą obsługę prawną związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej, pomagamy w rejestracji i przekształcaniu spółek, przygotowywaniu umów, prowadzeniu negocjacji, reprezentujemy klientów w postępowaniach gospodarczych przed sądami i organami administracji, prowadzimy windykację należności i kompleksowe doradztwo. Oprócz tego, zajmujemy się też prawem cywilnym, administracyjnym, rodzinnym, prawem własności intelektualnej i prawem przemysłowym. Radca prawny Józefosław (nazwa miejscowości pod Piasecznem), Pani Ilona Bartuzi-Bielak i jej zespół prawny zajmują się również odszkodowaniami, w tym odszkodowaniami na rzecz indywidualnych klientów w Piasecznie i okolicy, również jako radca prawny Józefosław i radca prawny Mysiadło. Obecnie prowadzimy współpracę ze spółkami prawa handlowego, m.in. GTS Poland i Szkło-Dekor. Kontakt: 889 129 014 / kancelaria@bartuzilegal.pl.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Kraków »

  Odszkodowanie Kraków

  Kancelaria prawnicza specjalizująca się w prawie odszkodowawczym to grono najlepszych specjalistów od lat z sukcesami reprezentujących klientów z terenu całego kraju. Odszkodowania za straty osobiste oraz majątkowe to nasza specjalność, dlatego nasi klienci zawsze mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi. Odszkodowania powypadkowe od sprawców wypadków należą się zarówno pieszym, kierującym i pasażerom, jak i właścicielowi pojazdu. Odszkodowanie, niezależnie od tego czy szkoda jest całkowita, czy częściowa, zostanie przez Was uzyskane przy pomocy naszych prawników. Kancelaria specjalizująca się w odzyskiwaniu długów oraz odszkodowań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Odszkodowania są naszą specjalnością od wielu lat. Obecnie jesteśmy liderem w skali kraju zarówno w liczbie i wysokości odszkodowań, jakie pozyskujemy dla naszych klientów, ale także w skuteczności ich pozyskiwania. Odszkodowanie za wypadek, w którym odniesione zostały urazy należy się każdemu poszkodowanemu. Często jednak sprawcy urazów, jak i ubezpieczalnie szukają wszelkich metod, aby uniknąć płacenia odszkodowań. Przychodzimy z pomocą naszym klientom, zarówno doradzając, jak i pozyskując należne im odszkodowania. Odszkodowanie powypadkowe należne jest każdej osobie poszkodowanej w wypadku w ruchu lądowym, niezależnie, czy jest osobą kierującą, pasażerem, czy też pieszym. Wiele osób stara się dochodzić roszczeń indywidualnie, lecz często ze względu na złą wolę winnego nie są w stanie skutecznie walczyć o odszkodowanie. Tutaj z pomocą przychodzi nasza kancelaria prawnicza. Od wielu lat skupiamy wielu specjalistów prawa odszkodowawczego, którzy skutecznie walczą o odszkodowania należne za doznany uszczerbek na zdrowiu i mieniu naszych klientów. Korzystając z naszych usług masz pewność wysokiej skuteczności działań.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin »

  Odszkodowania Szczecin

  Firma Kameleon zajmuje się profesjonalną pomocą w uzyskaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Do jej zadań należy reprezentowanie klientów przed zakładami ubezpieczeniowymi. Zespół profesjonalistów trudni się uzyskiwaniem roszczeń, dotyczących szkód majątkowych, komunikacyjnych oraz osobowych. Pomagamy uzyskać odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, osobom które poniosły szkodę w następstwie błędu lekarskiego itp. Firma zapewnia fachowe podejście do każdego klienta jak również przejrzyste zasady współpracy.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »