BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'maszyny do pakowania':

 • Tunele pakujące »

  Tunele pakujące

  Tunele pakujace dostępne w ofercie Ultrapak pozwalają na precyzyjne i szybkie foliowanie opakowań. Najbardziej wydajnym i tanim sposobem pakowania produktów w folię jest jego owjnięcie wokół produktu. Pozwalają na to tunele pakujące firmy Ultrapak. Gdy folia jest dopasowana do opakowania, w ten sposób zapakowany produkt prezentuje się dużo lepiej niż pozostałe opakowania z folii. Wykorzystujemy metody zgrzewania stałocieplnego pozwalające doskonale dostosować temperaturę do zgrzewanej folii. Tunele pakujące służyć mogą do zamykania grubych folii. Maszyny tego typu bardzo dobrze radzą sobie ze zgrzewaniem folii aluminiowej. Oferowane tunele pakujące zgrzewające folię mogą być dodatkowo wyposażone w drukarki daty ora z dodatkowe akcesoria.Oferujemy wysokije jakości zgrzewarki szczękowe, ramieniowe jak i maszyny rotacyjne do zgrzewania ciągłego. Możemy Państwu zaproponować maszyny zgrzewające w całości wykonane ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie posiadamy maszyny pakujące w folię np w formie zgrzewek, saszetek, worków. Urządzenia pakujące, zamykające opakowanie z czterech stron.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inline Poland - maszyny do pakowania - kubki, blistry »

  Inline Poland - maszyny do pakowania - kubki, blistry

  Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie posiada opakowania food to go, wszelakiej maści tacki jak również opakowania garmażeryjne, cateringowe. Spośród bardzo obfitej oferty opakowań a także naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastykowe, aluminiowe i papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia jak również sztućce jednorazowe.

  Zakład pracy świadczy także usługi z obrębu padowania, etykietowania zapakowań spożywczych, kompletacji, planowania zapakowań, serwisu maszyn do pakowania i doradztwa fachowego. Nasi eksperci oddziału rozwoju produktu wspomagają wieloletnim doświadczeniem odbiorców przy sporządzaniu idei nowych zapakowań a także użyczają fachowego wsparcia w automatyzacji procesu pakowania.

  Inline Poland jest jednym z 11 pracowni produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap. Od momentu powstania firmy w 1991 roku, bacznie obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość, nierzadko wyprzedzając jej potrzeby. W efekcie projektujemy oraz produkujemy wysokiej jakości, nowoczesne opakowania, które są wyznacznikiem aktualnie dominujących kierunków. Staliśmy się z powodu tego jednym z najbardziej innowacyjnych a także elastycznie funkcjonujących przedsiębiorstw w specjalizacji, czego dowodem jest nieustanny ewolucja sprzedaży naszych opakowań w całej Europie a także ekspresowo rosnąca ilość przedsiębiorstw z jakimi współdziałamy.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »