BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'Lotnisko Pyrzowice':

 • Parking przy Lotnisku Pyrzowice »

  Parking przy Lotnisku Pyrzowice

  Baza Pyrzowice oferuje swoim klientom niezbędne usługi. Parking jest położony w pobliżu portu lotniczego w Katowicach i zapewnia codziennie wolne miejsca. Jego baza to 500 miejsc parkingowych. Ponadto na terenie parkingu jest również restauracja, sklep Subway, stacja paliw i myjnia ręczna. Każdy pozostawiony samochód, będący pod opieką ochrony ma ekstra ubezpieczenie. Cały obiekt jest ogrodzony i ma zainstalowany system kamer.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia Samochodów Katowice »

  Wypożyczalnia Samochodów Katowice

  Wypożyczalnia samochodów Katowice oferuje wynajem krótko jak i długo terminowy samochodów osobowych w bardzo atrakcyjnych cenach na rynku.
  Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania udostępniamy możliwość podstawienia samochodu na Lotnisko - Pyrzowice jak i pod wskazany wcześniej przez Państwa adres.
  Oferujemy Państwu nowe samochody z pełnym pakietem ubezpieczeń, oraz bez limitów kilometrów. Każdy samochód posiada pełne wyposażenie.

  Gwarantujemy, że oferowany wynajem samochodów spełni Państwa oczekiwania, dotyczące profesjonalizmu i rzetelności świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lotnisko Pyrzowice parking »

  Lotnisko Pyrzowice parking

  Na promowanej stronie online swoją ofertę opublikował Parking ?U Michała?, znajdujący się w Pyrzowicach na posesji prywatnej. Obszar posiada ubezpieczenie, jest pilnowany 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jest ponadto ogrodzony oraz w pełni oświetlony, co stanowi gwarancję dobrej ochrony. Odległość od lotniska Katowice-Pyrzowice, na który firma oferuje bezpłatny transport, wynosi około 400 metrów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług dostępnym na portalu www.parking-pyrzowice.info .

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »