BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'liceum':

 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi »

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu to nie tylko studia, ale także kurs Spa & Wellness. Kurs kierowany jest do osób, które chciałyby poznać specyfikację pracy w ośrodkach Spa. Podczas kursu nabyć można także doświadczenie w pracy w gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Zajęcia mają na celu przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas kursu nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne, które odbywają się w specjalistycznej i bardzo dobrze wyposażonej pracowni Spa.
  Kurs podologiczny w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu pozwala zdobyć wiedzę oraz umiejętności z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, profilaktyki i edukacji pacjentów. Kursanci którzy kończą kurs podologiczny przygotowani są do pracy w gabinetach podologicznych, gabinetach rehabilitacji, poradniach diabetologicznych, domach opieki, sanatoriach czy poradniach ortopedycznych. Kursanci, słuchacze mają zapewnione wszelkie profesjonalne i niezbędne akcesoria oraz kosmetyki do wykonywania zabiegów.
  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź, 42 687 00 44, uczelnia@wskinfo.pl NIP: 7272736397 REGON: 100609399

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka na ślubie śląsk »

  Muzyka na ślubie śląsk

  Anna Jakiesz-Błasiak Pochodzi z Zawiercia, podstawy muzycznego wykształcenia zdobyła w Liceum Muzycznym im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Edukację kontynuowała w Państwowym Policealnym Studium Zawodowym Wokalno-Baletowym w Gliwicach. Już w 2002 r. zatrudniona została w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie pracuje do dzisiaj. By doskonalić swój warsztat wokalny, podjęła studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wokalno-Aktorskim, którą ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Odbyła Kurs Wokalistyki Operowej w Krynicy-Zdroju, biorąc udział w zajęciach prowadzonych między innymi przez prof.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • I LO im. Mikołaja Kopernika Bielsko »

  I LO im. Mikołaja Kopernika Bielsko

  Strona I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej. Edukacja na wysokim poziomie, szkoła średnia, ponadgimnazjalna z klasą Bielsko! W szkole uczniowie obowiązkowo uczą się dwóch języków obcych (do wyboru język angielski, niemiecki, francuski, włoski). Klasy o profilu humanistycznym dodatkowo uczą się języka łacińskiego. W celu doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem obcym Liceum utrzymuje wymianę z partnerską szkołą w Lippstadt. Szkoła posiada 2 pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Jedna z nich została wyposażona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkoła posiada także własny basen, niedawno wyremontowany. Uczniowie mogą korzystać z rad i wskazówek pedagoga szkolnego, a w razie potrzeby mogą skorzystać z pomocy medycznej.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne, literatura, język ? tanie prace maturalne »

  Prezentacje maturalne, literatura, język ? tanie prace maturalne

  Prezentacja maturalna za 40zl? Tylko u nas i tylko najwyższej jakości wyselekcjonowane prace na egzamin maturalny. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zagadnienia. Tysiące gotowych rozwiązań dla osób, którym brak pomysłu na opracowanie konkretnego, zadanego już tematu prezentacji. Strona internetowa oferuję maturzystom opracowania precyzyjnie określonych tematów m.in. motyw zbrodni i kary, motyw rodziny, motyw miasta, motyw Żyda, motyw zazdrości i wiele, wiele więcej. Tylko tutaj osiągniesz pełną satysfakcję i zadowolenie z wyników w nauce. Ponadto oprócz tematyki związanej ściśle z przygotowaniem do matury znajdziemy wiele opracowań przydatnych do lekcji na co dzień. Nie masz pomysłu na rozwiązanie pracy domowej z języka polskiego to doskonale trafiłeś. Szybko, sprawnie i przede wszystkim na celującą ocenę! Interesują nas tylko wysokie oceny i 100% zadowolenia dla każdego ucznia. Bardzo dużo prac maturalnych do wyboru dostępnych w kilka chwil. Opinie osób, które skorzystały już ze zgromadzonych przez nas materiałów potwierdzają wysoki standard naszej oferty. Umieszczamy tylko najwyższej jakości prezentacje maturalne do wykorzystania przez uczniów przy egzaminie. Prócz najbardziej znanych motywów literackich (motyw tańca, podróży, śmierci, kobiety, matki) znajdziemy wypracowania o związkach literatury z innymi dziedzinami nauki. Przygotuj się do matury i bądź pewny swojej osoby oraz tego, że zdanie tego jedynego w swoim rodzaju egzaminu jest w zasięgu każdego kto chcę coś osiągnąć. Liceum to czas poważnych decyzji, zadbaj o swoją karierę i pozwól pomóc sobie dzięki naszemu serwisowi. Matura to klucz do przyszłości w której aby się odnaleźć nie możemy być zdani tylko na siebie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne »

  Podręczniki szkolne

  Początek września to dla rodziców okres wielu wydatków. Książki, zeszyty ćwiczeń, plecaki, długopisy, okładki to jedynie niektóre wydatki związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Ceny wyprawek szkolnych rosną z roku na rok. Powiększają się również wraz z poziomem edukacji. Za przyczyną reformy szkolnictwa, która zmieniła podstawę programową, rodzice nie zawsze mogą kupić swym dzieciom podręczniki używane.
  Na stronie Podręczniki szkolne umieściliśmy najtańsze podręcznik z księgarń internetowych do szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego oraz podręczniki akademickie.
  Jeśli szukasz określinej książki wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł, autora, przedmiot lub poziom kształcenia oraz łatwo i szybko kupić potrzebne podręczniki. Wyszukaliśmy podręczników szkolnych w najatrakcyjniejszych cenach w księgarniach internetowych dzięki czemu zyskujesz wiele czasu. Jeśli w którejś z księgarń internetowych pojawi się promocja na pewno ogłosimy informacje na portalu Podręczniki szkolne.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z Matematyki Warszawa »

  Korepetycje z Matematyki Warszawa

  Korepetycje z Matematyki

  Jesteś zainteresowany korepetycjami z matematyki? Zadzwoń nas +48 500 064 795 lub napisz info@korkiwaw.pl Naszą pasją są korepetycje.


  Korepetycje udzielane są na terenie Warszawy, głównie Białołęka i okolice.
  Korepetycje z Matematyki Warszawa. W uzyskaniu jak najlepszego zdania egzaminu jest umiejętność rozwiązywania zadań. Jedynym i najlepszym sposobem rozwiązywania dobrze zadań jest ich robienie i ciągłość ćwiczeń. Uczymy myślenia a nie rozwiązywania na pamięć

  Korepetycje z Matematyki Warszawa. Uczymy na wszystkich poziomach
  Szkoła podstawowa, gimnazjum, ponadgimnazjalne (liceum, technikum), analizy matematycznej, czy algebry

  Oferujemy między innymi:

  - regularne spotkania poprawiające wyniki w nauce
  - utrwalanie wcześniej zdobytej wiedzy
  - nadrabiane zaległości
  - przygotowanie do sprawdzianów, testów, kartkówek
  - wspólne odrabianie prac domowych, zadań domowych
  - wspólne przygotowanie referatów, prezentacji
  - przygotowanie do egzaminów poprawkowych

  Program nauczania oraz terminy zajęć dopasowane są indywidualnie do ucznia.
  Cena ustalana jest indywidualnie zależności od czasu dojazdu na terenie Warszawy

  Zachęciliśmy Cię naszą ofertą korepetycji z Matematyki? Napisz do nas.
  Korepetycje Matematyka Warszawa

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła podstawowa Bydgoszcz »

  Szkoła podstawowa Bydgoszcz

  Wspólnotę szkoły tworzą ludzie wierzący w Boga w Trójcy Świętej jedynego, naszego Stwórcę i Odkupiciela, który jest źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna. Podmioty wspólnoty szkolnej: uczniowie, nauczyciele i rodzice przyjmują koncepcję wychowania w duchu personalizmu chrześcijańskiego Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej rzetelnie realizują zadania szkoły związane z jej podstawowymi funkcjami: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz wspierają każdego ucznia w jego rozwoju dążąc jednocześnie do pełni własnego rozwoju osobowego.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua »

  OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua

  OFERTA szkoły open-lingua
  ? KURSY JĘZYKOWE
  - ANGIELSKI
  - NIEMIECKI
  - FRANCUSKI
  NA WIELU POZIOMACH od najbardziej podstawowych po zaawansowane. Także od zera.
  Nasze kursy prowadzą nauczyciele licealni, gimnazjalni oraz szkół podstawowych z wieloletnim doświadczeniem.
  Oprócz omówionych już prac - Liceum, Gimnazjum, uczyłam informatyków przez 3 lata w Instytucie Inform. w Warszawie, usytuowanym na terenach byłych Zakładów Ursus.
  ? PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW Maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, BFC
  ? TŁUMACZENIA- angielskie - niemieckie - francuskie
  Zajęcia prowadzone są w godzinach 13.00 - 20.00
  SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua
  Na Laski 4205-827 Grodzisk Mazowiecki tel. 500-333-458 Uczymy angielskiego, niemieckieg oraz francuskiego z najnowszych podręczników, wykorzystujemy najprzyjaźniejsze kursantom techniki nauki.
  Z nami na pewno nauczysz się języka perfekt, oferujemy materiały pomocnicze i wsparcie dydaktyczne cierpliwych nauczycieli
  Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 500-333-458

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studniówki »

  Studniówki

  Oczywistym jest, że wszyscy młodzi powinni na pewnym etapie życia obrać swoją dalszą życiową drogę. Duża ilość z nich idzie na studia. Przed tym, jak będzie to miało miejsce każdy z nich musi zaliczyć egzamin maturalny. Jest to jedno z dwóch najbardziej istotnych wydarzeń ? drugim są Studniówki. Każda jedna osoba wspaniale opisuje innym te Studniówki, podczas których świetnie się bawił. Warto więc móc sobie o nich z zadowoleniem przypominać! W dzisiejszych czasach Studniówki najczęściej planują firmy zajmujące się tym profesjonalnie. Zapewniają catering i fachową obsługę. Studniówki urządzane są coraz częściej w zarezerwowanych placówkach, w przeciwieństwie do tego, jak to było kiedyś, w szkolnych salach gimnastycznych. Coraz częściej to fachowcy planują dekorację, dopasowują muzykę i interesują się wszystkim dookoła. Tylko czy przez to Studniówki nie stają się nudne i szablonowe? Kiedyś to uczniowie dobierali muzykę, do której chcieli tańczyć. Poświęcali długie godziny na organizację podobających się im dekoracji, ustawiali stoły i krzesła. Uzyskiwali w takim razie faktyczny wpływ na przebieg i wygląd ich Studniówki. Sam bal stanowił uwieńczenie ich wielotygodniowych dążeń i ich ciężkiej pracy. Studniówki nie kojarzyły się zabawą trwającą jeden wieczór, ale chwilami pełnymi pracy, ale i zabawy w ciągu ich planowania i wykonywania. Dzięki temu wiązało się z nimi sporo innych wspomnień. Były one również oryginalne i wyjątkowe. Studniówka powinna być dla każdego przyjemnością.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia szkolna Pouczyć.pl »

  Księgarnia szkolna Pouczyć.pl

  Księgarnia pouczyc.pl oferuje największy wybór taniej książki oraz podręczników szkolnych. Wszystkie książki dostępne w naszej księgarni internetowej są w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy podręczniki do podstawówki do każdej klasy: pierwsza klasa, druga klasa oraz trzecia klasa. U nas także książki do liceum i komplety podręczników do szkoły zawodowej.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Lębork »

  Liceum Lębork

  We współczesnych czasach nawet komunikacja pomiędzy belframi a uczniami i ich rodzicami odbywa się za pośrednictwem internetu. Dlatego tak ważną kwestią jest, aby każda postępowa szkoła miała własną, dobrze przygotowaną witrynę internetową. Nasze liceum ogólnokształcące w Lęborku stawia na właśnie taką formę łączności i upublicznia wszystkie ważne informacje, dotyczące życia szkoły, na łamach swojej strony internetowej. Znajdują się na niej informacje dla dotychczasowych i przyszłych uczniów, dla rodziców i pedagogów. Fascynującym podejściem jest także znajdujący się tam dziennik elektroniczny. Każda szkoła powinna być tak postępowa jak liceum w Lęborku.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne Warszawa »

  Liceum niepubliczne Warszawa

  Liceum nr 29 im I. J. Paderewskiego znajduje się przy ul. Powązkowskiej 90. W naszym Liceum wypracowaliśmy znakomite metody wychowawcze. Traktujemy naszych uczniów jak studentów. Pomagamy ulepszać zdolności zgodnie z zasadą, że talenty należy rozwijać.Zachęcamy uczniów naszej szkoły do poszukiwania własnej ścieżki rozwoju. Nie każdy nastolatek musi być przysłowiowym orłem z wszystkich przedmiotów. Chcemy wydobyć z każdego to, co jest w nim najlepsze.Zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi »

  Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

  Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to także liczne specjalizację. Jedno z nich jest specjalizacja Spa&Wellness. Specjalizacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą poznać specyfikację pracy w ośrodka Spa, gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Podczas zajęć przekazywana jest szczegółowa wiedza oraz umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas zajęć omawianych jest wiele ciekawych tematów, które ułatwiają późniejszą pracę. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to zajęcia szkolne w pracowni, ale także teoria, która jest niewątpliwie potrzeba, aby jeszcze lepiej zgłębić temat kosmetologii. Aby poznać na odpowiednim poziomie podstawy pracy kosmetyczki potrzeba jest fachowa wiedza z zakresu kosmetologii, chemii kosmetyków, anatomii oraz dermatologii, fizykoterapii a także zagadnień związanych z BHP w gabinecie kosmetycznym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy w najlepszy sposób potrafią przekazać swoją ogromną wiedze. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź, 42 674 69 88, szkola@szkolakosmetyczna.com.pl NIP: 7252062435 REGON: 101489460

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi »

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi ma jasną wizję funkcjonowania. Szkoła jest zarówno wspólnotą uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Głównym i nadrzędnym celem szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Chodzi o rozwój sfery intelektualnej, umiejętności praktycznego wykorzystywania tej wiedzy oraz przygotowanie do podejmowania właściwych decyzji. Akademickie Liceum Ogólnokształcące tworząc twórczą atmosferę pomaga uczniom w rozwianiu indywidualnych umiejętności. W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera. Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi to także technikum i liceum sportowe. Do klas sportowych zapraszani są absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum, którzy uprawiają sport wyczynowo i którzy wiążą z tym swoją przyszłość i zainteresowania. Priorytetem placówki jest takie przygotowanie ucznia do matury, aby nie zostały zaniedbane jego zainteresowania i sportowe pasję. Klasy sportowe to najczęściej poszukiwane klasy przez młodzież, która ma szerokie sportowe zainteresowania i chce rozwijać się w tym kierunku. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź 42 674 69 88 liceum@akademickielo.com.pl REGON: 362330748

  Data dodania: 17 03 2019 · szczegóły wpisu »