BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'kontrola dostępu':

 • Biuro Ochrony i Zabezpieczenia Dyskrecja s. j. w Toruniu »

  Biuro Ochrony i Zabezpieczenia Dyskrecja s. j. w Toruniu

  Firma ?Dyskrecja? sp. j. z siedzibą w Toruniu prowadzi działalność gospodarczą w zakresie szeroko rozumianej ochrony mienia, zarówno w postaci fizycznej, jak i elektronicznej. Instalujemy również najnowsze technologie w zakresie obsługi teleinformatycznej i oprogramowania dla firm i instytucji (systemy lojalnościowe, instalacja sieci komputerowych - LAN, WLAN). "Dyskrecja" specjalizuje się w sprzedaży i w montażu instalacji niskonapięciowych, renomowanych krajowych i zagranicznych firm. Do grona naszych dostawców należą firmy: BOSCH, SAMSUNG, SONY, SATEL, SELKOD, INFORTREND, AXIS. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Microsoft.
  "Dyskrecja" jest wiodąca firma projektowo-instalacyjna o charakterze elektronicznych zabezpieczeń. Spółka świadczy usługi doradztwa technicznego i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  Biuro Ochrony i Zabezpieczenia Dyskrecja s. j. w Toruniu

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy monitoring Bielsko w B.B.8-System »

  Najlepszy monitoring Bielsko w B.B.8-System

  Wielokrotnie przydarza się nam, że przydałby się w naszej firmie czy domu system monitoringu. Najlepszy monitoring Bielsko zaoferuje nam firma B.B.8-System mająca swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Jej pracownicy posiadają wielkie doświadczenie i wiedzę w zakresie monitoringu i systemów alarmowych. Dodatkowo monitoring Bielsko jaki oferuje ta firma ma bardzo dobre opinie wśród klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty. Najlepszym dowodem na ich jakość będzie fakt, że z usług tej firmy korzystają nawet jednostki rządowe.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teletechnika System- Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring. »

  Teletechnika System- Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring.

  Teletechnika System Spółka z o.o. to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat dbają o bezpieczeństwo swoich klientów.Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, oraz uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji elektrycznych jak i uprawnienia do projektowania systemów zabezpieczenia technicznego w klasie SA-4.O jakości naszych usług świadczy wykwalifikowany zespół pracowników wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (dawna licencja zabezpieczenia technicznego II i I stopnia, posiadających poświadczenia bezpieczeństwa osobowego o klauzuli ?Poufne?, oraz uprawnienia SEP ?E? i ?D? jak i liczne autoryzacje i certyfikaty dokumentujące ich kompetencje.Aby zapewnić bezpieczeństwo Naszym Klientom i poprawiać jakoś usług wyposażamy nasze systemy tylko w najnowocześniejsze technologicznie urządzenia producentów takich jak: Bosch, D+H, AFG, Esser, CBC Ganz, Polon-Alfa, Roger, Samsung, Satel, Siemens, Sony, UTC, Aper czy D-max.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Horn-B Systemy Alarmowe Toruń Sp.j. Andrzej Baliński, T. Drweński, Toruń »

  Horn-B Systemy Alarmowe Toruń Sp.j. Andrzej Baliński, T. Drweński, Toruń

  Firma "Horn-B" z siedzibą w Toruniu działa w bardzo szerokim zakresie zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych. Integrujemy systemy zabezpieczające takie jak: przeciwpożarowe, kontroli dostępu, TV, włamania i napadu oraz inne.
  Oferujemy instalacje, montaż oraz konserwacje systemów:
  - sygnalizacji włamania i napadu
  - obwodowych (zewnętrznych)
  - wykrywania pożaru
  - telewizji dozorowej i użytkowej
  - bramek wykrywających metal
  - kontroli dostępu
  - parkingowych
  - rejestracji czasu pracy
  - raportowania służb wartowniczych
  - nagłośnieniowych
  - całodobowy monitoring systemów alarmowych.

  Horn-B Systemy Alarmowe Toruń Sp.j. Andrzej Baliński, T. Drweński, Toruń

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa Warszawa »

  Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa Warszawa

  Usługi świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiekty handlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne.

  ZAKRES USŁUG:


  Instalacje systemów alarmowych do mieszkań domów firm, montaż telewizji przemysłowej osiedla firmy domy,kontrola dostępu, podłączenia alarmów do stacji monitorowania agencji ochrony, opieka nad systemem alarmowym. Serwis naprawa systemów alarmowych satel, serwis kamer, modernizacja telewizji przemysłowej, systemy alarmowe satel, montaż kamer, instalacja kamer ukrytych, monitoring domów, monitoring szkół, serwis naprawa-
  świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy jak i osoby prywatne.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Genway.pl - systemy zabezpieczeń »

  Genway.pl - systemy zabezpieczeń

  Spółka Genway profiluje się w wyrobie oraz zbytem rozwiniętych struktur zabezpieczeń jednocześnie dla zakładów jak i jednostkowych bloków. Każdy artykuł zrobiony jest z najwyższej klasy produktów, co doceniły państwa spoza granicy. Powodzenie na lokalnym rynku tylko rozszerzył horyzonty działalności firmy. Markę wyniosły domofony, jednak obecnie w ofercie są dojrzałe systemy monitoringu czy też kontroli dostępu. Interes nieprzerwanie funkcjonuje na rynku systemów zabezpieczeń od przeszło 20 lat, dzięki temu nabyte doświadczenie pozwala systematycznie rozwijać zasób o doskonalsze technologie. Każdy oferowany produkt jest zwarty z unijnymi standardami i wykonuje wszystkie ekologiczne warunki. Dowodem na uznanie w oczach ludzi przewijających się w tej gałęzi są liczne artykuły w brukowcach poświęconych urządzeniom zapobiegawczym. Firma planuje w niedalekiej przyszłości wprowadzić zintegrowane systemy ochrony ogromnych obszarów poprzez skonstruowanie zaawansowanej telewizji przemysłowej pozwalającej obsługiwać jednocześnie monitoring oraz rejestratory bcs.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna ochrona Toruń, monitoring, systemy alarmowe »

  Elektroniczna ochrona Toruń, monitoring, systemy alarmowe

  Firma nasza zajmuje się szeroko rozumianą elektroniczną ochroną w Toruniu i okolicach m.in. Ciechocinku, Chełmży, Inowrocławiu. Montujemy, serwisujemy oraz projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu, kontroli dostępu, alarmy, rejestracji czasu pracy, systemy telewizji przemysłowej, kamery stacjonarne i kamery obrotowe, sieci komputerowe. Posiadamy potrzebne licencje i certyfikaty. Powierzając nam swoje bezpieczeństwo, możesz spać spokojnie!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu »

  Kontrola dostępu

  Warszawska firma Nodbiz została założona w 1996 roku, oferuje profesjonalny montaż urządzeń elektronicznych. W zakresie usług firmy są: telewizja przemysłowa, rejestrowanie czasu pracy, kontrola dostępu, wszelkie alarmy oraz instalowanie anten. Firma sprzedaje na rynku polskim oraz międzynarodowym.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram, systemy parkingowe. FAAC Dystrybutor »

  Napędy do bram, systemy parkingowe. FAAC Dystrybutor

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem napędów do bram garażowych, przesuwnych, skrzydłowych oraz szlabanów marki FAAC, cenionej na całym świecie. Specjalizujemy się także w szlabanach a także w wszelkiego rodzaju zagadnieniach związanych z systemami parkingowymi. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego produktu.Nasza firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz obsługą serwisową systemów parkingowych FAAC. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinach takich jak systemy parkingowe czy kontrola dostępu... Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Posiadamy wszystko czego Państwo potrzebują. Jesteśmy autoryzowanym partnerem HUB Parking Technology. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć grupę fachowców, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom.Jako pierwsza firma w Polsce (a czwarta w Europie) zainstalowaliśmy najnowocześniejszy system parkingowy marki FAAC - ParQube.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • T2T-System Outsourcing »

  T2T-System Outsourcing

  Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się rozległą obsługą informatyczną małych i większych firm, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych ujawniających się podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, zakładamy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzimy kursy dla pracowników.Każde przedsiębiorstwo wymaga obsługi informatycznej. Zastosowanie zewnętrznej obsługi IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki szerokiej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na postępie własnego biznesu.Naszym atutem jest gruntowna wiedza zyskana podczas wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • F.P.H.U. Radio System Toruń »

  F.P.H.U. Radio System Toruń

  F.P.H.U. Radio System jest nowoczesną firmą korzystającą z najnowszych technik systemów ochrony. Oferujemy państwu przede wszystkim doradztwo, montaż elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz 24godzinny serwis.
  Zakres naszych usług:
  - systemy alarmowe KL - SA 4,
  - monitoring wizyjny/telewizja przemysłowa,
  - centrum monitorowania GPS,
  - kontrola dostępu,
  - systemy przeciwpożarowe,
  - wyposażenie wozów specjalistycznych (karetki, bankowozy itp).

  F.P.H.U. Radio System Toruń

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring CCTV »

  Monitoring CCTV

  Przedsiębiorstwo Securex to profesjonalista w aspekcie nowatorskich instalacji alarmowych. Oferujemy sprawdzone systemy alarmowe o szerokim polu zastosowań. W asortymencie systemy alarmowe do domu renomowanych producentów. Nasza kadra to zespół solidnie przygotowanych specjalistów. Dodatkowo, kontrahenci w naszej ofercie kupią najwyższej jakości kamery przemysłowe. Naszym zadaniem jest zagwarantowanie naszym klientom absolutnego bezpieczeństwa. Korporacjom rekomendujemy sprawdzony monitoring CCTV, który umożliwia kontrolować w sposób permanentny konkretny obszar. Naszym kontrahentom zapewniamy zgodny ze sztuką montaż systemów alarmowych. Na naszej stronie klienci odnajdą istotne wskazówki w obszarze systemów alarmowych.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy.in - Wideodomofony, Systemy Alarmowe, Kontroli dostępu - alarmy.in - Alarmy, Kontrola dostępu, Wideodomofony »

  Alarmy.in - Wideodomofony, Systemy Alarmowe, Kontroli dostępu - alarmy.in - Alarmy, Kontrola dostępu, Wideodomofony

  WYSOKIE CENY ! WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW I OBSŁUGI ! Wideodomofony, Systemy Alarmowe, Kontrola dostępu, Automatyka Bramowa, Telewizja przemysłowa. U nas znajdziesz urządzenia z każdego przedziału cenowego, od najtańszych do tych najdroższych.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia, bramy automatyka do bram, szlabany - Euromontaż »

  Ogrodzenia, bramy automatyka do bram, szlabany - Euromontaż

  Firma Euromontaż Toruń jest producentem szerokiej oferty ogrodzeń i bram wjazdowych zarówno posesyjnych jak i przemysłowych a w szczególności: ogrodzenia ala klinkier, ogrodzenia łupane, ogrodzenia panelowe, gabiony, siatki ogrodzeniowe, bramy przesuwne, bramy skrzydłowe. Ponadto prowadzimy sprzedaż i montaż w zakresie: automatyka do bram, bramy garażowe i przemysłowe-szlabanykontrola dostępuWszystkie produkowane i oferowane przez naszą firmę elementy bram i ogrodzeń są najwyższej jakości, chronione przed korozją ocynkiem ogniowym i powłoką malarską. W przypadku produktów, których jesteśmy dystrybutorem, są to starannie dobrane marki, tak aby oferta była jak najbardziej komplementarna. Realizujemy projekty zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych i mamy w tej materii bogate doświadczenie. Wykonujemy zlecenia montażu dla takich firma jak: Privacon, Ferox-Plastics, Fart-Produkt. Współpracujemy z wieloma developerami, monnując dla nich ogrodzenia i bramy. Naszymi Klientami są także wspólnoty mieszkaniowe, którym zapewniamy sprawdzone rozwiązania.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »