BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'implanty':

1 · 2 · następna strona »
 • Implanty Wrocław »

  Implanty Wrocław

  Dentysta.OlesnicaSlaska.pl to miejsce, w którym znajdziesz namiary na dobrego stomatologa z Oleśnicy. Niewątpliwie w wielu miastach jest wielu dobrych ekspertów z dziedziny dentystyki, ale warto jest wiedzieć do kogo faktycznie jest najlepiej trafić, żeby potem nie żałować. Oczywiście oceny są czysto uznaniowe, dlatego nie warto jest zawsze sięgać po opinie znajomych, tylko samemu się rozeznać w tym gdzie się leczyć, bo potem można mieć do kogoś żal. Wybierajcie zatem samemu zawsze drodzy internauci.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Dentysta Poznań

  Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne to miejsce gdzie można szybko pozbyć się bólu zęba i wyleczyć go raz a porządnie. Nie chcemy, aby Państwo po raz kolejny do nas wracali z tym samym problemem dlatego zapewniamy najlepsze usługi dentystyczne.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów

  Kłopot z zębami pojawia się w każdym etapie człowieka. Często bywamy zabiegani, prowadzimy szybkie tempo życia, pijemy sporo kawy i wypalamy wiele papierosów z powodu stresu w firmie. Wszystko to wywołuje, że zęby się prędko dewastują i nachodzą nas częste bóle - nerwy zębów dają znać o sobie. Warto zadbać o zęby i wybrać się do gabinetu.
  Zapraszam do mojego gabinetu, operuje na najświeższym aparacie stomatologicznym, co umożliwia innowacyjne rozwiązania Waszego problemu i co ważne osłabia nasilenie bólu podczas zabiegu.
  Przeprowadzamy zabiegi: stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka i implanty.
  Skorzystanie z propozycji stomatolog Rzeszów da znaczącą ulgę oraz czyste zęby. Warto zadbać o swoje uzębienie zawczasu.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Gliwickie B-dental to nowoczesny ośrodek kierowany przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona - znakomitego wykładowcę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. W naszych gabinetach oferujemy Pacjentom: implantologię, protetykę, stomatologię estetyczną (wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki pełnoceramiczne), chirurgię stomatologiczną, endodoncję mikroskopową (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.Implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu stosujemy z powodzeniem od kilkunastu lat. W Centrum Bdental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy wybieramy dla naszych pacjentów najlepsze z możliwych rozwiązania.W Centrum Bdental protetyka stomatologiczna jest jedną z ważniejszych dziedzin, gdyż daje ona pacjentowi możliwość odzyskania utraconego lub uszkodzonego uzębienia. Chcąc przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, technologie i umiejętności. Aby podnieść komfort Bdental zaopatrzone jest w nowoczesne aparaty pantomograficzne, RTG, radiowizjografy, czy mikroskopy, co umożliwia naszym Pacjentom pełną diagnostykę na miejscu.W gabinetach Bdetnal leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Posiadamy także odpowiedni do różnego rodzaju zabiegów specjalistyczny sprzęt. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo.Likwidujemy ból i stres to nasza dewiza. Zapraszamy do Centrum B-dental.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź »

  Dentysta Łódź

  Gabinet Stomatologia Rodzinna istnieje począwszy od 1995 roku. Założycielem i czołowym doktorem jest Maciej Kuźmiński - fachowiec stomatologii zachowawczej z endodoncją. W gabinecie stomatologicznym MMK proponujemy gratisowe przeglądy oraz znieczulenia. Specjalizujemy się w leczeniu kanałowym zębów jedno i wielokorzeniowych. Obsługujemy trudne przypadki z wykorzystaniem mikroskopu kanały cienkie, zobliterowane.
  Oferujemy dodatkowo mosty na podparciu szklanym. Ofertę gabinetu stanowi także profilaktyka: porady i konsultacje, piaskowanie, kosmetyczne wypełnienia światłoutwardzalne, periodontologia: leczenie chorób przyzębia (paradontoza), likwidowanie kieszonek przyzębnych. Oferujemy również usługi chirurgii: chirurgia periodontologiczna, hemisekcje i radektomie, plastyka wędzidełek. W ramach stomatologii dziecięcej proponujemy: wizyty adaptacyjne, wyciąganie zębów mlecznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Dentysta Poznań

  Profesjonalne zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej: usługi obejmują obejmuje koronkę porcelanową, wybielanie zębów, odbudowy kompozytowe, licówki porcelanowe. Gabinet STOM-MED jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, które usprawnią i przyspieszą przeprowadzanie wszelkich zabiegów na uzębieniu. Zespół specjalistów współpracuje z czołowymi w tej dziedzinie laboratoriami, posiadającymi certyfikaty najwyższej jakości. Dentysta, Poznań, ul. Kosińskiego 29.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Periodontologia Łódź »

  Periodontologia Łódź

  Gabinet dentystyczny RP Dent zlokalizowany jest na terenie miasta Łódź. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym, światowym poziomie. Specjalnością gabinetu jest leczenie chorób przyzębia, stawianie diagnozy i leczenie chorób błony śluzowej. Wykonujemy wysokospecjalistyczne zabiegi chirurgii periodontologicznej i implantologicznej, głównie implanty zębów, protezy zębowe. Oferujemy także wybielanie zębów i wypełnianie ust botoksem. Dzięki temu, że gabinet stomatologiczny zlokalizowany jest w centrum Łodzi, zapewniony jest do nas dogodny dojazd z każdej dzielnicy miasta. Możemy pochwalić się licznymi sukcesami naukowmi i medycznymi. Stosujemy najnowsze technologie i sprzęt medyczny na najwyższym europejskim poziomie. Nasi dentyści ciągle podnoszą własne kwalifikacje, co gwarantuje naszym pacjentom profesjonalizm świadczonych w gabinecie usług. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego RP DENT.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • IMPLADENT DARIUSZ NIESIOBĘDZKI SP. J. »

  IMPLADENT DARIUSZ NIESIOBĘDZKI SP. J.

  Zrób pierwszy krok, zadzwoń, umów się na wizytę. Specjalnie dla Ciebie dostosowaliśmy Naszą ofertę do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii, w tym stomatologii estetycznej. Olśnij wszystkich swym nowym uśmiechem, wraz z kliniką Impladent. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, komfortowe warunki leczenia. Każdy w was, jest dla nas niezwykle ważny.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Dobry dentysta Poznań

  Nowoczesne techniki stosowane przez kadrę Orident oraz przyjemną atmosferę chwalą w szczególności klienci z dentofobią. Szukając w sieci wyniki zapytań w stylu ?ortodonta Poznań? lub ?stomatologia estetyczna Poznań?, należy wziąć pod uwagę to, czy na czynności stomatologiczne oferuje się gwarancję. Wspaniałym walorem oferty Orident jest właśnie gwarancja ? roczna na wypełnienia, 2 albo 5 lat ? na prace protetyczne, implanty. Poznań może być dumny z tego, że niektóre obiekty stomatologiczne (także Orident) są dostosowane dla osób poruszających się na wózkach.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Opole »

  Stomatolog Opole

  PANACEUM to centrum Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej umiejscowione w Opolu. Naszą pasją i specjalnością są implanty zębów.

  Mamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, co pozwala naszym chirurgom wykonywać zabiegi wrzepienia implantów wedle najwyższych powszechnych standardów.

  Nasze akcesoria zezwala nam przeprowadzać również specjalistyczne operacje z zakresu leczenia przygotowującego do implantów, takie jak regeneracja tkanki kostnej czy zwiększenie dna zatoki szczękowej.

  Mamy dodatkowo nowocześnie urządzoną cyfrową pracownię diagnostyki rentgenowskiej. Zdjęcie tomograficzne czyli najważniejsze zdjęcie przed kuracją implantologiczną można wykonać od ręki w naszej klinice.

  Wszystkie nasze implanty objęte są wieloletnią gwarancją. Znacząca ilość wszczepianych przez nas implantów dentystycznych dopuszcza nam proponować je w dostępnej cenie.

  Zapraszamy na naszą stronę stomatolog Opole gdzie przystępnie przedstawiamy implanty stomatologiczne i podajemy ceny różnorodnych modeli leczenia implantologiczno-protetycznego.

  A jeśli mają Państwo dowolne pytania o implanty, wyślij email do naszych specjalistów implantologów. W każdej sytuacji prześlemy odpowiedź.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie zębów Kraków »

  Piaskowanie zębów Kraków

  Villa Dentica to specjalistyczny i komfortowy gabinet stomatologiczny przy Bronowickiej w Krakowie. W naszej ofercie znajduje się: leczenie kanałowe (endodoncja), korony ceramiczne i korony pełnoceramiczne, implanty, piaskowanie zębów, wybielanie zębów i stomatologia estetyczna. Nasze doświadczenie, wiedza zdobywana i pogłębiana na licznych kursach w kraju i za granicą oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta - pozwalają nam na skuteczne i ambitne podejmowanie leczenia. Na wszystkie usługi dajemy gwarancję. Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik usług oraz atrakcyjne promocje. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa »

  Implanty Warszawa

  Klinika Stomatologiczna ANIDENT Warszawa to przyjazne centrum implantologii w Warszawie na Ursynowie. specjalnością naszego centrum są implanty zębów. Wprowadzamy implanty renomowanych systemów, takich jak amerykański 3i BIOMET oraz francuski system IDI. Wszystkie wprowadzone u nas implanty są objęte naszą gwarancją oraz międzynarodową gwarancją systemu. Na naszej stronie internetowej prezentujemy bogate kompendium wiedzy traktujące o implantach stomatologicznych. Oprócz podstawowych wiadomości znajdą tam Państwo takie działy jak przebieg leczenia implantologicznego etap po etapie oraz różnorodne opcje leczenia implantologicznego wraz z cenami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rodentica »

  Rodentica

  Rodentica jest znajdującą się w Bielsku-Białej kliniką stomatologiczną, w której wykonywanych jest szereg zabiegów z zakresu różnych dziedzin stomatologii. Podstawą działalności jest oczywiście stomatologia zachowawcza i dziecięca, dzięki której w każdym wieku można cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Oprócz tego wykonujemy również zabiegi z zakresu endodoncji, czyli leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej (w tym wybielanie zębów), periodontologii (leczenie chorób przyzębia) czy protetyki. Przywiązujemy też dużą uwagę do profilaktyki i odpowiedniej higieny jamy ustnej, ponieważ jest to absolutna podstawa zdrowego uśmiechu. Jako jedna z nielicznych klinik stomatologicznych w okolicy prowadzimy również leczenie ortodontyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz leczenie implantologiczne, dzięki któremu można raz na zawsze zapomnieć o brakach w uzębieniu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, stale poszerzających swoje kompetencje, dla których stomatologia to nie tylko praca, ale także pasja. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice »

  Gabinet medycyny estetycznej J.J. Wichlińscy Gorlice

  Nasze Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, znajduje się w Gorlicach, posiadamy również oddział w Krakowie. Nasze usługi są dedykowane osobom, które cenią estetykę, zdrowie oraz fachowość. Z naszej strony jakość usług możemy gwarantować dzięki dyscyplinie i praktyce.
  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, dedykujemy osobom ceniącym zdrowie, estetykę oraz fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą zdobywaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę. Najwyższa fachowość naszych usług, gwarantowana jest dzięki dyscyplinie i praktyce.Aby zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o przejście na naszą stronę internetową.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.
  Staramy się aby nasze gabinety były miejscami pełnymi energii.
  Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę WWW.

  Data dodania: 16 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Lublin »

  Klinika stomatologiczna Lublin

  Przy udziale portalu new-dent.pl, każdego rodzaju osoba, która pragnie posiadać zniewalający, a w szczególności zdrowy uśmiech powinna wstąpić na ich stronę internetową. Przede wszystkim grupa New-Dent Gabinet Stomatologiczny Lublin to firma, która świadczy perfekcyjne implanty zębów Lublin to miasto najlepszych klinik stomatologicznych. Różnorakiego typu usługi tej firmy pozwolą nam na cudowny uśmiech. Wchodząc na katalog cen firmy można zobaczyć, iż koszty są atrakcyjne. Ponad to, dzięki temu, iż grupa New-Dent Stomatolog Lublin to znakomita przychodnia, można go w szybki sposób odnaleźć przy pomocy wyszukiwarki internetowej pod frazami ?periodontolog Lublin? czy ?implanty Lublin?. Reasumując, serwis new-dent.pl to bardzo dobra firma, która ma doskonałej klasy gabinet stomatologiczny, który zezwoli na zniewalający uśmiech o którym marzyliśmy. Bardziej szczegółowe wiadomości, które bez wątpliwości będą pomocne, są na witrynie internetowej - zapraszamy!

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk, ortodonta Gliwice »

  Protetyk, ortodonta Gliwice

  Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Psie Pole »

  Dentysta Psie Pole

  Gabinet Dentica w Kiełczow zaprasza mieszkańców Psiego Pola, Zgorzeliska, Kiełczowa i okolic. Oferujemy pełną opiekę stomatologiczną od momentu pierwszej wizyty, poprzez kompleksowe leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane prace. Zapewniamy nowoczesne, bezbolesne leczenie prowadzone przez lekarzy i personel z wieloletnim doświadczeniem, stale kształcących się na specjalistycznych kursach w kraju i zagranicą. W gabinecie istnieje możliwość kompleksowego leczenia na raty. Dzięki tej usłudze mogą Państwo cieszyć się pięknym uśmiechem już dziś. Dentica oferuje także wiele promocji i rabatów. Na życzenie pacjenta wszystkie zabiegi wykonywane są w bezpłatnym znieczuleniu miejscowym, także dla kobiet w ciąży. Dodatkowo proponujemy leczenie przy użyciu sedacji wziewnej tzw. gazu rozweselającego. Metoda ta jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla dzieci, oraz wszystkich tych pacjentów dla których wizyta u stomatologa wiąże się z dużym przeżyciem lub stresem. Wykonujemy również zabiegi w znieczuleniu ogólnym pod kontrolą anestezjologa.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Radom »

  Stomatolog Radom

  Śliczny uśmiech to marzenie każdego! Zadbamy o twoje zęby w profesjonalny sposób, u nas leczenie zębów nie jest wieczną bolączką, zadbamy o to abyś czuł się jak najmilej. Nasza doświadczona kadra podoła doradzić i wkłada w swoją pracę całe serce. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i fachowemu sprzętowi możesz być pewny jakości wykonywanych przez nas usług. Co wielce ważne ceny proponowane przez nas nie zniechęcają nikogo do naszych usług, są względnie niskie do jakości zrealizowanej pracy. Prowadzimy Leczenie próchnicy, ortodoncje i leczenie chirurgiczne, a więc wszystko to co potrzebujesz w jednym miejscu w najbardziej komfortowym gabinecie! Uśmiech jest twoją wizytówką. Aby ułatwić kontakt wprowadziliśmy kartę stałego klienta dzięki której korzystanie z naszych usług jest w wyższym stopniu komfortowe i efektowne.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Poznań »

  Stomatologia Poznań

  Duży obszar usług, jakie proponuje Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań, daje możliwość jego klientom oczekiwać na doraźną pomoc, a także wieloetapowe leczenie. Nic nie kosztujące badanie zębów, jakie realizują w czasie pierwszego spotkania specjaliści z Dent Stomatologia Poznań, umożliwia przyjąć stosowną strategię kuracji. Doskonale wyposażony gabinet, zapewnia klientom całkowity komfort, a dentystom z Dent Poznań Stomatolog sposobność szczególnie skutecznych działań. Tyczyć się one mają okazję na przykład świadczenia naprawa protez Poznań. Zależnie od danej sytuacji, naprawa protez ma możliwość być przeprowadzana od razu. Podobnie usługa wybielanie zębów Poznań, należy do usług wykonywanych szybko, nie tracąc nic jednocześnie na swojej skuteczności. Jako że ten profesjonalny dentysta w Poznaniu ma również własne laboratorium dentystyczne, zaoferować może najlepsze implanty w Poznaniu oraz oraz jego okolic. Stając na przeciw oczekiwaniom pacjentów, Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań otwarty jest pięć dni roboczych, od 9 do 19. Na spotkanie da się zapisać m.in. poprzez następującą witrynę w Internecie.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Bielsko »

  Ginekolog Bielsko

  Zapraszamy do nowoczesnego centrum medycznego Danea w Bielsku Białej które to powstało w 2010 roku. Na swoją siedzibę wybraliśmy urokliwy teren Wapienicy. Tuż pod górami kilka kilometrów od centrum Bielska-Białej codziennie możesz spotkać najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach, którzy w trosce o Twoje zdrowie służą wiedzą i doświadczeniem. Nie było tu wcześniej takiego miejsca. Zapewniamy porady z dziedziny stomatologii, ginekologii, leczenia niepłodności, hematologii, urologii i wiele innych. Już dziś zapisz się na wizytę.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »