BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'Games':

 • Pasjans »

  Pasjans

  O tej popularnej grze karcianej, znanej pod nazwą pasjans, wszyscy chyba słyszeli. Jest to też najczęściej wyszukiwana i najczęściej rozgrywana gra w Internecie. Gra stała się popularna, gdy w 1990 r. firma Microsoft wypuściła system operacyjny Windows 3.0, który zawierał również pasjansa. Wcześniej grę, której początki sięgają XVIII w., przygotowywano również na inne systemy operacyjne, ale stała się ona naprawdę popularna wraz ze wzrostem popularności systemu Windows. Każdy, kto ma komputer bądź laptopa, ma dziś dostęp do tej gry, gra w nią też wielu pracowników biur. Gdy wypuszczono system operacyjny Windows 95 i coraz więcej osób miało komputer osobisty, gra stała się również popularna w domach. Od czasów systemu operacyjnego Windows 8.0 gra nie jest już darmowa i w związku z tym staje się coraz popularniejsza w internecie.

  Sama gra kieruje się prostymi zasadami, ale nie zawsze można ją rozegrać do końca W rzeczywistości wyliczono, że pasjans wychodzi w 48% przypadków, jeżeli wykładamy po trzy karty. W większości gier można wybrać wykładanie 1 karty lub 3 kart, przy wykładaniu 1 karty pasjans wychodzi niemal zawsze.

  Pasjansa ustawia się z jednej talii kart bez dżokerów. Karty wykłada się w siedmiu kolumnach, w każdej kolejnej jest o 1 kartę więcej. W pierwszej kolumnie leży zatem 1 karta, a w ostatniej 7 kart. Tylko wierzchnia karta jest odkryta. Pozostałe karty leżą zakryte na stosie roboczym. Na polu do gry znajdują się również 4 puste pola. Celem gry jest ułożenie wszystkich kart w kolejności na tych czterech polach, są to stosy w tym samym kolorze i z tym samym symbolem (kier, karo, trefl bądź pik) ułożone od asa do króla. A więc układamy stos karo od asa przez 1, 2, 3 itd do króla, a następnie stos np. trefli. Karty można przekładać między siedmioma kolumnami, przekładamy je w odpowiedniej kolejności i kolorami naprzemiennie. Czyli czerwoną 7 kładziemy na czarnej 8. Jeżeli nie ma już możliwości ruchu, korzystamy z kart na stosie roboczym. To może brzmi skomplikowanie, ale zobaczysz, że podczas gry uznasz grę za tak wciągającą, iż nie będziesz się w stanie oderwać. Zapraszamy na naszą stronę http://www.pasjans.pl, jest na niej pełno tego rodzaju, gier i możesz w nie grać za darmo.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Somnium Network & Somnium Games - zarabiaj w internecie grając w gry internetowe online. »

  Somnium Network & Somnium Games - zarabiaj w internecie grając w gry internetowe online.

  Na ogromny potencjał gier przeglądarkowych zwraca się uwagę już od dłuższego okresu czasu, do niedawna jednak brakowało podmiotu, który miałby pomysł na jego wykorzystanie. Dziś możemy mówić o odmianie takiego stanu rzeczy, firma Somnium Network zaproponowała bowiem pierwszy na świecie system zarabiania na pasji grania.Propozycja firmy Somnium Network nie jest skierowana wyłącznie do zapalonych graczy, a samo zarabianie na graniu jest możliwe nawet wówczas, gdy mamy także szereg innych zajęć i nie możemy poświęcać mu tyle uwagi, ile byśmy pragnęli. Doświadczenie wielu osób potwierdza zresztą, że w miarę wzrostu zysków czerpanych z grania, jesteśmy w stanie zatrudniać się coraz bardziej w ich pomnażanie.Jak właściwie można dojść do znaczących pieniędzy? Tu możliwości jest co najmniej kilka. Osoby, które nie są przekonane o tym, czy zarabianie w internecie jest ideą stworzoną właśnie dla nich mogą założyć darmowe konto, otrzymać stronę internetową dostosowaną do ich własnych potrzeb i spróbować swoich sił jako detalista. Posiadając własną stronę www można zacząć proces pozyskiwania klientów. Inauguruje się go najczęściej poprzez zapraszanie znajomych do wspólnego grania, dochody można zaś czerpać zarówno dzięki sprzedaży ?pudełkowych? wersji gier, jak i za sprawą tego, że polecani przez nas znajomi wykupują kredyty do gier. Własny zarobek sięga pięćdziesięciu procent przychodów wygenerowanych przez polecane przez nas osoby i jest nam wypłacany już wówczas, gdy zebrana kwota osiągnie poziom trzydziestu euro.A co z osobami, które liczą na coś więcej? Firma Somnium Network stwarza im możliwość zarabiania na graniu za sprawą trzech płatnych pakietów, umożliwiających pięcie się po kolejnych szczeblach systemu i dochodzenie do coraz to większych pieniędzy.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ComAngle Entertainment »

  ComAngle Entertainment

  ComAngle jest profesjonalnym studiem zajmującym się produkcją wysokiej jakości gier multimedialnych, ze szczególnym naciskiem na interaktywne gry społecznościowe. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych klientów w każdym szczególe. Specjalizujemy się w grach społecznościowych, grach flashowych na przeglądarki internetowe, grach PC, grach na platformy przenośne, a także w advergamingu (grach marketingowych) i grach edukacyjnych.Nasze produkty projektujemy ze szczególną troską o wszelkie detale dotyczące animacji i grafiki, jednocześnie dbając o zachowanie odpowiednich wymagań sprzętowych. Cechą wspólną wszystkich naszych propozycji jest spójna i wyważona wizja wirtualnej rzeczywistości. Tworzone przez nas komputerowe realia są nieprzeciętne i atrakcyjne wizualnie. Spod naszej ręki wychodzą tytuły w pełni funkcjonalne, przystosowane do języka używanego w danym kraju, profesjonalnie przetestowane i w pełni mogące zmierzyć się z twardą konkurencją na rynku elektronicznej rozrywki. ComAngle jest także autoryzowanym developerem dla takich marek, jak Android, Intel, iPhone, Motorola, Nokia, Samsung, Sony Ericsson i Qualcomm.ComAngle jest technologicznym pionierem ? rutynowo demonstrujemy nowe technologie w grach, wliczając w to używanie rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality), GPS, żyroskopów, czujników ruchu, sprzętu do obróbki dźwięku i grafiki. Łączymy talent i pasję z głębokim doświadczeniem, aby tworzyć produkty wyróżniające się wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych technologii.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry internetowe »

  Darmowe gry internetowe

  Na naszej tronie znajdziesz ponad 40 darmowych gier na przeglądarkę, mmo. Wszystkie gry są w pełni darmowe. W każdej z wybranych gier można spędzić wiele niezapomnianych godzin z znajomymi, przechodząc kolejne misje, podbijając kolejne miasta. Nie ma żadnych ograniczeń w ilości gier, możesz grać w tyle tytułów ile chcesz. Tylko u nas macie taką możliwość, zagrania w taka ilość wspaniałych gier zupełnie za darmo. Dlatego warto odwiedzić naszą stronę i spróbować czegoś nowego darmowego co nie znaczy gorszego, zazwyczaj o wiele lepszego ciekawszego niż nie jedna płatna gra.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »