BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'fizjoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • Rehabilitacja Białołęka Tarchomin Warszawa Masaż Osteopatia Medycyna Pracy »

  Rehabilitacja Białołęka Tarchomin Warszawa Masaż Osteopatia Medycyna Pracy

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także cała Warszawa. Zadzwoń do nas: 22 300 28 98. Pomagamy naszym pacjentom w zakresie fizjoterapii, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Nasze zainteresowania skupiają się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  Podstawa to trafna diagnoza
  O sukcesie i powodzeniu terapii w znacznej mierze decyduje właściwe rozpoznanie przyczyny dolegliwości pacjenta. W tym celu na pierwszej wizycie zbieramy wywiad oraz przeprowadzamy badanie kliniczne, co pozwala nam jasno sprecyzować istotę problemu i wstępnie oszacować efektywność terapii. Podczas badania posługujemy się testami klinicznymi o wysokiej czułości, których wyniki konfrontujemy z badaniami obrazowym.

  Specyfikacja i przebieg terapii
  Terapia jest zawsze indywidualnie dobierana do każdego z pacjentów zaś jej program, intensywność i przebieg bieżąco kontrolowane i modyfikowane. Terapia ma na celu stymulowanie naturalnych mechanizmów obronnych i kompensacyjnych organizmu. Głównym zadaniem terapii jest zapewnienie tym procesom jak najlepszych warunków do przebiegu oraz wyeliminowanie wszystkich tych czynników, które mogły by te procesy spowolnić lub zatrzymać.

  Autoterapia i czynnik negatywnie stymulujący.
  Jednym z kluczowych elementów autoterapii jest unikanie tzw. czynnika negatywnie stymulującego. Zazwyczaj jest to czynność, bodziec mechaniczny lub psychiczny (np. stres), których pacjent doświadcza, a które powodują nieustanne podrażnianie lub uszkodzenie tkanki.
  Pacjent otrzymuje również wskazówki i konkretny program treningowy, które powinien wykonywać w warunkach domowych.

  Metody terapeutyczne:

  Medycyna Osteopatyczna - złożony system medyczny medycyny manualnej rozwijany i doskonalony od ponad 125 lat w Europie i Stanach Zjednaczonych. U jego podstaw leży głębokie zrozumienie anatomii, fizjologii i biomechaniki organizmu człowieka. Terapia opiera się na wnikiliwej diagnostyce oraz specyficznych testach funkcjonalnych i obejmuje zawsze cały organizm. Głównym celem osteopatii jest stymulowanie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i kompensacyjnych organizmu. Jednocześnie eliminuje w najwyższym możliwym stopniu wszystkie te czynniki, które mogły by te procesy spowalniać lub zatrzymać. Obecnie wyróznia się kilka gałezi osteopatii min: techniki strukturalne, techniki powięziowe i tkanek miękkich, techniki visceralne i sacro - cranialne.

  Terapia Manualna w Modelu Holistycznym - system medyczny medycyny manualnej jako pierwszy rozwijany w Polsce przez wybitnego terapeutę: dr Andrzeja Rakowskiego. Podobnie jak osteopatia postrzega człowieka całościowo - holistycznie nierozerwalnie traktując w swojej koncepcji kondycję fizyczną z emocjonalnalnością i obecnością stresu. Z biegiem lat oprócz technik manualnych system ten rozwinął elementy autoterapii i terapii edukacyjnej nastawionych na pełne angażowanie pacjenta w przebieg procesu zdrowienia.

  Terapia Nerwowo-Mięśniowa - autorski program terapii Johna Sharkey?a, anatoma i wykładowcy National Training Centre w Dublinie. Niezwykle skuteczny system technik manualnych i treningu medycznego opierający się na wyjątkowej znajomości anatomii i fizjologii człowieka.

  Kinesiology Taping - metoda terapeutyczna polegająca na aplikacji obojętnych chemicznie plastrów na ciało człowieka. Specjalne właściwości mechaniczne plastra (min. jego rozciągliwość) pozwalają w drodze odruchowej oraz bezpośreniej na uzyskanie efektów przeciwbólowych i przeciobrzękowych, korygujących, stabilizujacych i stymulujących układ ruchu człowieka.

  Fizykoterapia (laseroterapia i krioterapia) - jedne z najskuteczniejszych zabiegów fizykoterapii w leczeniu urazów i objawów bólowych. Biostymulacyjne działanie laseroterapii powoduje między innymi pobudzenie procesów metabolizmu i przyspieszenia regeneracji tkankowej. Dzięki krioterapii miejscowej uzyskujemy efekt przeciwbólowy i przeciwobrzękowy, a także ze względu na zwiększenie miejscowego przekrwienia pobudzenie metabolizmu tkanki i przemiany materii i zwiększenie zdolności regeneracji tkanki po urazach.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa - Fizjoterapia Kalisz »

  Rwa kulszowa - Fizjoterapia Kalisz

  Specjalistyczny gabinet fizjoterapii ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie w miejscowości Kalisz. Realizujemy specjalistyczne badania z obszaru uzdrawiania rwy kulszowej. Rwa kulszowa to schorzenie bezpośrednio połączone ze skrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół funkcjonujący w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Robimy badania pomagające nam na dobre scharakteryzowanie i wykrycie danego schorzenia i łączymy do tego właściwy zestaw ćwiczeń jak i masaży. Rozporządzamy najróżniejszymi sprzętami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy wykorzystujemy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa który jest taki ważny dla kompletnego kształtu ciała człowieka. Pomagamy w zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń. Funkcjonujemy w podtrzymaniu o technologii uzdrawiania przy użyciu specjalistycznego aparatu Browna który zezwala na uniknięcie operacji przez dzieci i młodzież, bo oczywiście najmłodsi są bardziej narażeni. Więcej na witrynie internetowej www.rwakulszowa.com

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Toruń »

  Psychoterapia Toruń

  Gabinet Psychoterapeutyczny w Toruniu - psychoterapia indywidualna, grupowa, terapia uzależnień. Oferujemy również warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia dla nauczycieli i terapeutów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Psychoterapią, Fizjoterapią, Masażem leczniczym, Masażem relaksacyjnym z miasta Toruń. Nasz Gabinet Psychoterapeutyczny zajmuje sie: Psychoterapia (Spotkanie, na którym pracujesz nad poprawą jakości swojego życia i poznajesz siebie lepiej); Superwizja (Spotkanie psychoterapeuty z bardziej doświadczonym zawodowo terapeutą w celu uważnego przyglądania się swojej pracy w trosce o dobro klienta); Fizjoterapia (Spotkanie ze swoim ciałem); Warsztatami i Szkoleniami (Spotkanie w grupie osób, podczas którego lepiej poznajesz siebie w relacji z innymi i wzbogacasz swoje umiejętności). Specjalne zajęcia dla uzależnionych, pomoc w walce z uzależnieniem i uzależnieniami.Psychoterapia Toruń | Terapia indywidualna | Terapia uzależnień w Toruniu

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne Opole »

  Turnusy rehabilitacyjne Opole

  Neuro-reha - turnusy rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Turnusy rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne turnusy rehabilitacyjne . Zapraszamy

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka »

  Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

  Oferujemy Państwu kompleksową, nowoczesną fizjoterapię. Zajmujemy się w głównej mierze terapią manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej skutecznych metod leczenia nieprawidłowości i schorzeń w obrębie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych dających szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych. Prowadzimy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

  Podczas nauki autoterapii uczymy indywidualnych ćwiczeń utrwalających rezultaty zabiegu, wykonywania samodzielnej terapii w sytuacji pojawienia się dolegliwości a także profilaktyki.

  Najistotniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu przeznaczamy na rozwój własnych umiejętności. Jesteśmy uczestnikami różnych kursów specjalistycznych, sympozjów, wykładów by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

  W terapii z pacjentami korzystamy z metod:
  - Mulligan
  - McKenzie
  - Medical Taping
  - NDT Bobath
  - PNF
  - Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)
  Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diagnoza łokcia tenisisty, ortopedia Wrocław »

  Diagnoza łokcia tenisisty, ortopedia Wrocław

  Specjaliści z dziedziny ortopedia Wrocław zapraszają na stronę ośrodka rehabilitacji i ortopedii, dermamed-ortopedia.pl. Tu zrozumiesz doniosłość słowa regeneris z Wrocławia. Witryna składa się z trzech głównych sekcji: ortopedia regeneracyjna czyli leczenie łokcia tenisisty, zapalenie kaletki przedłokciowej,ostrogi piętowe. Kolejna sekcja to ortopedia klasyczna czyli ortopedia Wrocław która zajmuje się między innymi: leczeniem zespołu cieśni nadgarstka. Trzecia część to fizjoterapia wykorzystywana w leczeniu dysfunkcji układu nerwowego, szkieletowego i mięśniowego. To nie wszystko na stronie internetowej znajdują się inne działy jak O nas, Kontakt czy Cennik, które są świetnym dopełnieniem zasobnej oferty na regeneris Wrocław osiągalnej dla każdej osoby.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Katowice BodyMente »

  Rehabilitacja Katowice BodyMente

  Centrum Rehabilitacji Katowice BodyMente. Rehabilitacja Katowice, Sosnowiec, śląsk. Masaże relaksacyjne, fizykoterapia. Nowoczesna reabilitacja na najwyższym poziomie. Prywatna Praktyka rehabilitacyjna w centrum Katowic. Rehabilitacja i masaż. Świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji - ćwiczenia funkcjonalne, masaż, pomoc w powrocie do sportu, kinezyterapia, kinesiotaping, tens, laser, krioterapia, pole magnetyczne, prądy interferencyjne, ultradźwięki.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Zdrowia i Urody Sekret Spa - Smolec k. Wrocławia »

  Instytut Zdrowia i Urody Sekret Spa - Smolec k. Wrocławia

  Wszyscy zasługujemy od czasu do czasu na trochę luksusu, którą zdecydowanie może nam zagwarantować chociażby instytut zdrowia i urody. Miejsce, w którym usytuowany jest tenże salon spa, a mianowicie smolec, zapewnia wszystkim klientom spokój oraz ciszę, jakiej nie mamy na co dzień. Jednocześnie jednak jeżeli miejscem naszego zamieszkania jest wrocław, nie trzeba martwić się o możliwość dojazdu ponieważ wystarczy 15 minut żeby dotrzeć tu z centrum miasta. Ten instytut to nie tylko doskonałej klasy salon kosmetyczny, ale również odnowa biologiczna, która podziała zbawiennie na nasze zmęczone ciała oraz doda nam energii, której potrzebujemy każdego dnia.Nowo utworzony w Smolcu, nieopodal miasta Wrocław, Instytut Zdrowia i Urody ?Sekret Spa? zachęca klientów do zapoznania się z duża ofertą usług obejmującą: medycyna estetyczna, dermatologia i kosmetologia. Nasz Salon kosmetyczny ?Sekret Spa? oferuje usługi z zakresu fizjoterapii, podologii i dietetyki. Odnowa biologiczna, jaką oferuje gabinet Sekret Spa umożliwi usunięcie stresów codzienności. Pracownicy salonu wykonają zawodowo zabiegi i skutecznie zadbają o piękno i zdrowie klientów. Kosmetologia jest jedną z wielu dziedzin ogromnej palety usług, jakie oferowane są klientom. Instytut Zdrowia i Urody oferuje działania z zakresu dermatologii, laseroterapii, medycyny estetycznej i mezoterapii igłowej. Na dodatek, umożliwia skorzystanie z masaży i rytuałów piękna dla Was, a także z najnowszych zabiegów manicure i pedicure, pozwalających na pełne odprężenie po ciężkim dniu. Szybki dojazd do Instytutu Zdrowia i Urody powoduje, że można dojechać do niego w krótką chwilę z Wrocławia. Smolec, Wrocław, jak i również czy inne okoliczne gminy mają do dyspozycji cudowne miejsce zapewniające relaks. Pragniesz otrzymać niepowtarzalną harmonię między urodą a zdrowiem swojego ciała? Namawiamy więc przyjemnie do odwiedzenia nowatorskiego Instytutu Zdrowia i Urody, o nazwie Sekret Spa Wrocław. Proponowana poprzez nas oferta jest bardzo urozmaicona i pewna, iż zapewne dla każdego znajdziemy coś fascynującego. Dajemy możliwość zarówno wykorzystanie pojedynczych zabiegów pielęgnacyjnych, również w ramach całodniowego pobytu. Zatrudniamy profesjonalnych pracowników zarówno z dziedziny dermatologii, nowoczesnej dietetyki, wizażu, podologii, jak i nowoczesnych metod fizjoterapii. Proponujemy nadto usuwanie wszelkich niekorzystnych dla urody zmian na skórze, za pośrednictwem skutecznej metody laserowej. Z najlepszą precyzją zatroszczymy się tudzież o wygląd i zdrowie Twoich stóp, przeprowadzając pedicure metodą klasyczną, hybrydową czy leczniczą. proponując propozycję ośrodka nie zapomnieliśmy oczywiście o Państwie, którzy życzą sobie tak samo wypocząć i nabrać pełnego hartu ducha. To właśnie dla tych polecamy egzotyczne masaże relaksacyjne także urządzamy podnoszące poziom energii obrzędy wschodnie. Nie zwlekaj więc dłużej, ale jak najszybciej przyjedź do Państwa instytutu Sekret Spa. Zalążek ośrodka usytuowany jest w Smolcu, miejscowości oddalonej o kwadrans drogi autem od Wrocławia. Bo przecież marzysz aby wyglądać i czuć się zdrowo oraz nieskazitelnie pięknie, prawda?

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Siedlce »

  Rehabilitacja Siedlce

  Postępowanie rehabilitacyjne to sztuka. Myślę tak, ponieważ każdy pacjent zgłaszający się do gabinetu jest inny. Różnią się oni wiekiem, trybem i warunkami życia, schorzeniami towarzyszącymi czy też predyspozycjami do ćwiczeń. Zapraszam do oddziałów w Węgrowie i Siedlcach.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki, fizjoterapia, rehabilitacja w Krakowie i Zabrzu »

  Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki, fizjoterapia, rehabilitacja w Krakowie i Zabrzu

  Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.Rehabilitacja ruchowa, Terapia manualna, Fonoterapia, Laseroterapia,Elektroterapia, Pole magnetyczne, Światłoterapia, Termoterapia, KrioterapiaSpecjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi sposobami.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia kursy Gdańsk »

  Fizjoterapia kursy Gdańsk

  RehaKursy.pl - specjalnością firmy jest fizjoterapia. Firma organizuje kursy dla fizjoterapeutów w największych miastach w Polsce takich jak: Warszawa, Gdańsk i Poznań. Na kursach nabywa się wiedzę o najnowszych metodach fizjoterapii. Wszystkie kursy prowadzone są przez instruktorów najwyższej klasy posiadających międzynarodowe doświadczenie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat fizjoterapii.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż relaksacyjny Poznań »

  Masaż relaksacyjny Poznań

  W propozycji naszej firmy można odnaleźć kapitalny masaż relaksacyjny Poznań. Żeby robić masaż Poznań trzeba posiadać właściwe predyspozycje. Z pewnością pożądana do tego jest siła fizyczna. Nasz gabinet masażu Poznań posiada pierwszorzędnych profesjonalistów. Nasz trener personalny Poznań sprawi, że wygląd będzie atrakcyjny. Trener jest pasjonatem wielu dyscyplin sportowych. Ciągle poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki i treningu. Swoje umiejętności uzyskał pracując w wielu klubach i siłowniach.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mrs. Spine Fizjoterapia - Katowice »

  Mrs. Spine Fizjoterapia - Katowice

  Zajmujemy się fizjoterapią schorzeń kręgosłupa, bólu pleców u kobiet w ciąży i okresie połogu, rehabilitacją ureoginekologiczną, pourazową.Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu ergonomii. Prosimy o zapoznanie się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. Przy większej ilości wizyt udzielamy rabatów. Swoją wiedzę zdobywamy na licznych kursach z równych dziedzin fizjoterapii. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze chętnie wysłuchamy każdego i odpowiemy na nurtujące pytania. W pierwszej kolejności przeprowadzamy odpowiednie badanie, następnie dobieramy odpowiednią terapię. Zawsze dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta. W leczeniu stosujemy terapię manualną, w której skład wchodzą mobilizacje stawów, tkanek oraz manipulacje, mobilizację tkanek miękkich, ćwiczenia, które pozwalają na rozluźnienie mięśni oraz wyćwiczenie osłabionych mięśni tak aby łatwiej było utrzymać wyprostowaną pozycję ciała, fizykoterapię w której skład wchodzi laser, bioptron, elektroterapia oraz ultradźwięki. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Gdynia »

  Masaże Gdynia

  Centrum Paracelsus oferuje profesjonalne usługi w dziedzinie medycyny naturalnej. Gdynia i Szczecin to miasta, w których oferujemy usługi. Stosujemy różne masaże, m.in. leczniczy, odchudzający, limfatyczny, anty celulitis. Rekomendowane masaże są sprawdzoną metodą przeciwdziałania zwyrodnieniom. Nasze metody leczenia opierają się na korekcji kręgosłupa i stawów. Świadczymy usługi za pomocą naturalnych i bezpiecznych metod. Gwarantujemy wysoką klasę zabiegów oraz badań wykonywanych w trosce o dobro pacjentów.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Szczecin »

  Fizjoterapia Szczecin

  Firma Body Mas-Ter zajmuje się świadczeniem usług fizjoterapii oraz masażu w miejscu wskazanym przez klienta. W ofercie zabiegów znajdują się tradycyjne masaże lecznicze, bardziej relaksacyjne masaże egzotyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Dodatkowo działalność zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami rehabilitacyjnymi mającymi na celu powrót do zdrowia i/lub poprawę funkcjonowania organizmu.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety kosmetyczne w Poznaniu »

  Gabinety kosmetyczne w Poznaniu

  Ciekawią Cię dobre usługi kosmetyczne? Poznań stanowi rejon, w jakim chcesz znaleźć adekwatne gabinety? Skorzystaj z Google. Trzeba tylko wprowadzić właściwe frazy. Będą to np.: masaż klasyczny Poznań albo gabinety kosmetyczne w Poznaniu. Przejrzyj wyniki wyszukiwania, a także naciśnij na jakąś stronę. Tym sposobem zweryfikujesz ofertę mnóstwa firm. My zachęcamy do przejrzenia witryny: luzodajnia.eu. Zaletą tego gabinetu jest to, że oferuje on zasobny pakiet usług pielęgnacyjnych. Będą to m.in.: zabiegi ujędrniające skórę, antycellulitowe i szereg pozostałych. Gorąco rekomendujemy ten gabinet.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji Siemianowice Śląskie »

  Gabinet Rehabilitacji Siemianowice Śląskie

  Fachowo przeprowadzona rehabilitacja i fizjoterapia to w ogromnej liczbie przypadków najważniejszy detal leczenia. Centrum Rehabilitacji Terapia posiada najwyższej jakości sprzęt medyczny, który obsługują lekarze profesjonaliści oraz dodatkowo rehabilitanci z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Oferta naszego gabinetu to przede wszystkim rehabilitacja i fizjoterapia, niemniej jednak także masaż. Gabinet rehabilitacji mieści się w mieście Siemianowice Śląskie, natomiast grunt naszego działania to również Katowice i okolice. Zapewniamy wysoki standard usług oraz komfort pacjentom w naszym gabinecie, posiadamy natomiast w ofercie usługę rehabilitacji domowej na życzenie. Zapraszamy na stronę internetową, po szczegółowe dane.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Poznań »

  Dietetyk Poznań

  Serwis kaloria.com.pl oferuje skorzystanie z wiedzy specjalistów dietetyki. Oferuje także wirtualnego dietetyka, który doradzi przez e-mail. Diety ustalane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Zatrudniony tu dietetyk proponuje diety oparte na łatwo dostępnych i niedrogich produktach. Mocną stroną portalu są programy żywieniowe, dążące do osiągnięcia dobrego stanu zdrowia. Do dyspozycji pacjentów są fachowcy takich dziedzin jak żywienie człowieka, fizjoterapia czy stylizacja. Na stronie internetowej umieszczone są pełne informacje dotyczące ośrodka.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cito - Centrum Indywidualnej Terapii | Fizjoterapia | Rehabilitacja »

  Cito - Centrum Indywidualnej Terapii | Fizjoterapia | Rehabilitacja

  Gabinet fizjoterapeutyczny CITO Centrum Indywidualnej Terapii to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu. Praca w CITO zawsze rozpoczyna się od oceny struktur, z którymi pacjent ma problem oraz dokonania diagnozy funkcjonalnej aparatu ruchu, która pozwoli na ustalenie przyczyn istniejącego problemu. Historia schorzenia, wywiad podmiotowy jak i przedmiotowy w postaci serii testów klinicznych oraz funkcjonalnych pozwalają na wyciągniecie odpowiednich wniosków. Na podstawie tak przeprowadzonego postępowania tworzony jest program rehabilitacji indywidualnie dostosowany do pacjenta.Wyjątkowa dbałość o najwyższą jakość porady połączona z jasnym przekazem informacji, motywuje pacjenta do aktywnego uczestnictwa w procesie rehabilitacji.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Śląsk »

  Noclegi Śląsk

  Silvan Spa rekomenduje swe usługi jako profesjonalna baza noclegowa i centrum spa. Ośrodek oferuje stylowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami. Noclegi te gwarantują dogodny dostęp do różnych atrakcji, jakimi dysponuje Śląsk. Ośrodek przygotował specjalne pakiety dla kobiet, mężczyzn oraz par. Dzięki masażom i pozostałym zabiegom możliwy jest całkowity relaks. Można tam korzystać z wielu udogodnień, takich jak jacuzzi czy baseny. Główną specjalnością centrum są zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »