BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'Finanse':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Krok po kroku w stronę wolności finansowej, czyli dochód pasywny w praktyce »

  Krok po kroku w stronę wolności finansowej, czyli dochód pasywny w praktyce

  Michał Kuźniar Doradca finansowy i przedsiębiorca, pokazuje jak zarabiać pieniądze, jak oszczędzać, jak zbudować własny dochód pasywny, przed drobne zmiany.Dlaczego warto płacić najpierw sobie, jak zadbać o emeryturę. Jak zmniejszyć podatki. To tylko niektóre z tematów poruszanych na jego blogu. Zapraszam do odwiedzin i komentowania.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • REFINANSE- DBAMY O TWOJE FINANSE!! »

  REFINANSE- DBAMY O TWOJE FINANSE!!

  Refinanse to grupa efektywnie działających osób z wieloletnim bagażem doświadczeń w branży windykacji i obrocie wierzytelnościami. Nasze działania windykacyjne cechuje pełna konsekwencja i nieustępliwość w dochodzeniu roszczeń finansowych oraz ściśle indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 1700 Klientami na terenie całej Polski i po za jej granicami. Wyniki naszego działania w pełni satysfakcjonują naszych kontrahentów. Z wykazem przedsiębiorców którzy nam zaufali i wyrazili zgodę na publikację można zapoznać się wysokiej klasy specjalistów, którzy nabrali doświadczenia pracując od lat w tej branży, co gwarantuje wysoką skuteczność ściągalności wierzytelności. Rozwiązujemy sprawy skierowane na podstawie faktur, wyroków, nakazów sądowych, a także po nieudanych egzekucjach komorniczych i działaniach innych firm windykacyjnych.Zapewniamy klientom pomoc prawną.
  PROWIZJĘ POBIERAMY PO ODZYSKANIU NALEŻNOŚCI!

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń »

  Intercentrum Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

  "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości z siedzibą w Toruniu oferuje państwu szeroki zakres usług z zakresu pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Podstawowy obszar działalności firmy to województwo kujawsko-pomorskie ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Toruniem.

  Usługi świadczone w ramach działalności INTERCENTRUM:
  - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
  - administracja i zarządzania nieruchomościami;
  - doradztwo (w zakresie rynku nieruchomości);
  - szkolenia;
  - pośrednictwo kredytowe;
  - ubezpieczenia (zezwolenie nr 52853/97 P.U.N.U.).

  Obsługujemy osoby fizyczne i prawne, krajowe jak i zagraniczne.
  Współpracujemy z prawnikami - adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami.
  "Intercentrum" Biuro Obrotu Nieruchomości, Toruń

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trend Nieruchomości Ubezpieczenia Finanase Stargard »

  Trend Nieruchomości Ubezpieczenia Finanase Stargard

  Trend Nieruchomości to grupa specjalistów z aspektu rynku nieruchomości, ubezpieczeń i finansów. Nasi eksperci zadbają o bezpieczeństwo sprzedaży, kupna,dzierżawy nieruchomości. w związku z wieloletnim doświadczeniem nasi doradcy pomogą Państwu w dopasowaniu najkorzystniejszej oferty kredytu oraz doradca ubezpieczeniowy sporządzi najatrakcyjniejszą propozycję cenową również w pełni zabezpieczającą Państwa interesy. Trend oferuje również wszechstronne usługi Outsourcingu.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ITF Consulting - Rekrutacje specjalistyczne - Informatyka, Technologia, Finanse. Toruń »

  ITF Consulting - Rekrutacje specjalistyczne - Informatyka, Technologia, Finanse. Toruń

  ITF Consulting (z siedzibą w Toruniu) jest firmą rekrutacyjną działającą w obszarach informatyki, inżynierii oraz finansów. Informatyka, technologia i finanse.
  Misją ITF Consulting jest wypełnienie luk personalnych w firmie Klienta w taki sposób, aby współtworzyć sukces i wzrost efektywności funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. W naszych działaniach stosujemy różne metody rekrutacji, przede wszystkim "headhunting" ?executive? i ?direct search?, również selekcję kandydatów z baz danych, jak i różne innowacyjne, niekonwencjonalne metody pozyskiwania potencjalnych kandydatów.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm »

  Kredyty dla firm

  Oferujemy kredyty dla firm, pożyczki bez bik i gotówkowe, kredyty na zakup mieszkania i domu, pożyczki dla firm oraz osób fizycznych na terenie Torunia i Bydgoszczy.
  Nasi doradcy powiedzą Państwu, jak zaplanować finanse z pożytkiem dla siebie i następnych pokoleń.Pomogą zabezpieczyć finansowo Państwa teraźniejszość oraz przyszłość, jak i pomogą zapewnić bezpieczny start w życie dzieciom, satysfakcjonującą emeryturę czy wybrać najlepszy kredyt na zakup samochodu lub domu.
  DLA FIRM:
  W celu zabezpieczenia płynności Państwa firmy dokonujemy analizy dokumentów dochodowych (KPiR lub bilansu i rachunku wyników) określając wymagany poziom i rodzaj kredytu obrotowego.
  Korzystając z kredytu inwestycyjnego, przedsiębiorcy nie muszą angażować własnych środków w kwocie równej inwestycji, lecz posiłkują się środkami Banku, które po zrealizowaniu inwestycji będą spłacane nawet przez 15 lat. Tak długi okres kredytowania umożliwia racjonalne zaplanowanie inwestycji.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autobusowe »

  Przewozy autobusowe

  Zapraszamy na serwis internetowy, w którym każdy może odszukać i zakupić bilet na przejazdy międzynarodowe. Współpracujemy z ponad sześćdziesięcioma przewoźnikami,dzięki czemu każdy może znaleźć optymalnego przewoźnika i zaoszczędzić finanse. Bilety można nabyć w czasie faktycznym przez net. Nasza baza zawiera dużą listę przewoźników międzynarodowych. Współpracujemy z takimi firmami jak na przykład Globus, Orbis i inne. Nasze przewozy są wiecznie realizowane najlepszymi autokarami o wysokim standardzie. U nas zawsze dojedziesz ekonomicznie oraz bezpiecznie w wybrane miejsce. Polecamy.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OMNI Finanse - Porady i pomoc finansowa dla każdego. »

  OMNI Finanse - Porady i pomoc finansowa dla każdego.

  Czego oczekiwać od OMNI Finanse ?Na OMNI Finanse będę regularnie publikować wartościowe artykuły przybliżającego takie zagadnienia, jak kredyty, pożyczki, problemy z BIK czy też oszczędzanie. Zamierzam również komentować ważne z mojego punktu widzenia wydarzenia w polskiej i światowej branży finansowej. Do współpracy zamierzam zaprosić doświadczonych finansistów, prawników i specjalistów od marketingu. Mam nadzieję, że wiedza, którą znajdziesz w tym miejscu, pozwoli Ci lepiej zrozumieć nurtujące Cię kwestie... wybrać lepszy kredyt, lub zoszczędzić więcej pieniędzy. Serdecznie zapraszam do lektury.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe Częstochowa »

  Kredyty mieszkaniowe Częstochowa

  Jednostka Altberger weszła w nowy rok z oryginalnymi promocjami oraz kompletną modernizacją strony. Wszystkie propozycje zostały zmodyfikowane, podjęto kooperację z znanymi firmami doradczymi. Poza tym włączono nowe działy dotyczące sprzedaży domów w Częstochowie, a już na dniach wszelkie dyskusje i porady odbywać się będą poprzez livechat oraz nowe forum. Zapraszamy do wstąpienia na witrynę i zapoznania się z wszystkimi funkcjami.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem długoterminowy samochodów a leasing »

  Wynajem długoterminowy samochodów a leasing

  Wynajem długoterminowy samochodów? A leasing? Czy te dwie opcje są od siebie całkowicie różne czy też łączy je więcej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka? Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na te i podobne pytania, koniecznie przyjdź z wizytą do jednego z oddziałów Getin Fleet: znajdziesz tam prawdziwych specjalistów, którzy doradzą ci, czy lepszy będzie dla ciebie wynajem długoterminowy samochodów, a leasing powinieneś dać w odstawkę, czy też zupełnie odwrotnie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artbut - obuwie damskie »

  Artbut - obuwie damskie

  W dzisiejszych czasach płeć piękna chce stale wyglądać nadzwyczajnie i czuć się się atrakcyjną. Zatem także wybitnie dużą wagę panie przywiązują do swojego stroju. Jego istotnym elementem są zawsze buty, które powinny być nienagannie dopasowane do sylwetki i stroju kobiety. Nasz sklep jest doskonałym miejscem, dla każdej kobiety, która szuka dla siebie doskonałych butów. Oferujemy Państwu buty na różne okazje poczynając {od obuwia codziennego i kończąc na butach, które będą doskonałe na wystawne bale. Szeroka oferta sprawia, że własny obiekt handlowy jest w samej rzeczy wartym uwagi miejscem, gdzie kupić można różnego rodzaju obuwie. Oferujemy Państwu wyłącznie produkty od najlepszych producentów, których but jest najwyższej jakości i owszem należałoby je nabywać. Wydane w naszym sklepie finanse nie będą wyrzuconymi w bachorze, lecz w rzeczy samej porządnie zainwestowanymi, gdyż kupione u nas buty będą za pośrednictwem długi czas odprawić się ogromnie prawidłowo. Prócz trwałości sprzedawanych przez nas butów na uwagę zasługuje oraz ich niezwykła wytworność.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PKO Bank Polski, oddział w Toruniu »

  PKO Bank Polski, oddział w Toruniu

  PKO Bank Polski (z oddziałami również w Toruniu) należy do największych i najstarszych polskich banków. Oferta produktów i usług Banku jest stale dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Chociaż konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo silna, Bank od lat pozostaje liderem - zarówno pod względem osiągnięć na polu działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. Pozycję tę umacnia największa sieć sprzedaży. Jednocześnie Bank rozwija alternatywne kanały dystrybucji: instaluje nowe bankomaty i uruchamia kolejne terminale. Klienci mogą korzystać z usług bankowości elektronicznej, oferowanych pod marką iPKO.
  Bank jest także ważnym partnerem zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Ma też znaczący udział w rynku usług oferowanych gminom, powiatom i województwom. Jest również najbardziej liczącym się organizatorem emisji obligacji komunalnych.

  Grupa PKO Banku Polskiego, poza działalnością ściśle bankową, świadczy usługi specjalistyczne oraz zajmuje się sprzedażą:

  - różnych produktów finansowych (m.in. takich jak fundusze emerytalne),
  - produktów leasingowych,
  - jednostek funduszy inwestycyjnych,
  - elektronicznych usług płatniczych.

  Tym samym PKO Bank Polski wraz z jednostkami zależnymi zapewnia kompleksową ofertę produktów i usług finansowych.

  PKO Bank Polski oddział w Toruniu

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2010 »

  Pity 2010

  Czy Ty też miałeś wielokrotnie problemy z wypełnianiem rozliczeń podatkowych za rok poprzedni? Chciałbyś dowiedzieć się jak umiejętnie wypełnić swoje rozliczenie? Zajrzyj koniecznie na stronę www.pit.gazeta.pl, gdzie dowiesz się jak to zrobić. Znajdują się na niej informacje o tym, jak wypełnić poszczególne pity, programy pomocnicze, formularze PIT do wydrukowania oraz informacje na temat ulg i podobne.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o finansach i ekonomii »

  Blog o finansach i ekonomii

  Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o pieniądzach, a nie wiedzieliście, gdzie tego szukać. Teraz jest już dostępne na nowej stronie traktującej o finansach, blogu FinansoweFakty.pl. Znajdziesz tu wpisy o wszystkim, co związane jest z pieniędzmi. Poczytasz o ofertach bankowych w Polsce i za granicą. Dowiesz się o najświeższych kursach walut i miejscach, w których najlepiej je wymienić. Znajdziesz wiadomości z sektora e-commerce, a także porady kredytowe. Krótko mówiąc, blog FinansoweFakty.pl to jednak z najlepiej poinformowanych stron o finansach i ekonomii w sieci.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bank Ochrony Środowiska S.A., oddział w Toruniu »

  Bank Ochrony Środowiska S.A., oddział w Toruniu

  Bank Ochrony Środowiska S.A., oddział w Toruniu.
  Misją Banku Ochrony Środowiska S.A., z oddziałem również w Toruniu, jest świadczenie kompleksowych usług finansowych dla podmiotów realizujących projekty na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz umacnianie w tym obszarze swojej pozycji lidera działając jako uniwersalny bank komercyjny. Oferujemy preferencyjne, bardzo nisko oprocentowane kredyty na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska i zarazem wspierające rozwój biznesu. Mamy ponad 60 proc. udział w rynku komercyjnego finansowania przedsięwzięć ekologicznych.
  BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym, komercyjnym. Należy do pierwszej piętnastki największych banków działających w kraju.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla Rolników »

  Kredyty dla Rolników

  Nie rzadko zdarza się, że brak pieniędzy hamuje nam inwestycje, które w przyszłości przyniosły by wysokie zyski. Przykre jest też ze brak stałych dochodów skreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Banki wychodząc na przeciw takim podmiotom oferują kredyty pod zastaw ziemi rolnej i pożyczki pod zastaw ziemi. U wielu ludzi jednak słowa takie jak instytucja finansowa czy kredyt wywołują brak zaufania i powodują że rezygnujemy z dobrych pomysłów. W takim właśnie przypadku z pomocą przychodzi nasza firma. Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest to krajowa spółka zajmująca się pomocą w pozyskiwaniu środków finansowych. Nasi klienci to osoby prowadzące gospodarstwa rolne z obszaru całej Polski. Pomagamy uzyskać leasing dla rolników i kredyty rolnicze. Nasi pracownicy to kadra wykwalifikowanych osób znających funkcjonowanie i haczyki banków. Restrukturyzujemy finanse, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji oraz poszukiwaniu nowych źródeł finansowania. Współpracujemy z Inwestorami pracującymi w dziedzinie energii odnawialnej oraz alternatywnych źródeł finansowania dla właścicieli gospodarstw rolnych. Przychodząc do nas masz gwarancję, że dostaniesz kredyt na najlepszych warunkach, a słowa kredyt i bank nabiorą tylko dobrych skojarzeń. Odwiedź naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi usługami.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac »

  Pomoc w pisaniu prac

  Na przedstawianym portalu swoją propozycję zamieściła grupa posiadających doświadczenie osób, które trudnią się pomocą w pisaniu różnego rodzaju prac. Atrakcyjna usługa zawiera pomaganie przy takich tekstach jak prace licencjackie, doktorskie, referaty, wiersze i wykresy. Posiadający wykształcenie zespół może podjąć się zadań z wielu dziedzin nauki, np. finanse, prawo cywilne czy też etyka. Osoby zainteresowane mogą zdobyć cenne wskazówki dotyczące sposobów pisania poszczególnych prac. Zachęcamy do zaznajomienia się z zawartością strony www.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opole, Kredyt hipoteczny, gotówkowy, pożyczka, firma, nieruchomość »

  Opole, Kredyt hipoteczny, gotówkowy, pożyczka, firma, nieruchomość

  Butik Finansowy 24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w mieście Opole specjalizuje się w udzielaniu produktów finansowych, takich jak: kredyt hipoteczny i gotówkowy, pożyczka zabezpieczona nieruchomością. Ekspert Finansowy Butik Finansowy 24 pomoże w wyborze najlepszych produktów dla firmy, takich jak: leasing finansowy, leasing operacyjny, faktoring.Butik Finansowy 24 świadczy również usuługi dla firm z terenu Opola i okolic w zakresie tworzenia biznesplanu dla nowopowstających firm oraz doradza przy wyborze najlepszego dostawcy energii elektrycznej dla firmy.Ekspert Finansowy znajdzie tani kredyt hipoteczny. Zweryfikuje również zasadność starania się o kredyt w walucie Euro. Ekspert Finansowy zbada zdolność kredytową korzystając z kalkulatora rat i kredytu
  Butik Finansowy 24 jest firmą doradztwa finansowego działającą na terenie Opola i województwa opolskiego. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych dla osób fizycznych oraz w kredytach dla firm. Ekspert Butik Finansowy 24 Opole obliczy Twoją zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu więc już sam nie będziesz musiał korzystać z kalkulatora rat i kalkulatora zdolności.
  Butik Finansowy 24 Opole współpracuje ze wszystkimi znaczącymi bankami w Polsce, m.in. z: PKO BP, Pekao S.A., Alior Bank, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, Bank Zachodni WBK (BZ WBK), mBank, mBank Hipoteczny, BPH (GE Money), Credit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, Getin Noble Bank, ING, Bank Millennium, Meritum Bank, Raiffeisen

  Data dodania: 14 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty, audyty energetyczne »

  Certyfikaty, audyty energetyczne

  Certyfikaty energetyczne ? tym zajmuje się budujekologicznie.pl. Dokument ten jest niezbędny dla każdego, kto musi oddać dom do użytku. Świadectwa energetyczne pozwolą na rzeczywiste oszacowanie, ile będziemy płacić za ogrzanie budynku i ciepłą wodę. Audyt energetyczny pozwoli na nabycie takiego domu (lub mieszkania), które można tanio ogrzać. Dzięki temu finanse, które zaoszczędzimy na eksploatacji domu możemy odłożyć, a nie włożyć do pieca. Nasza działalność obejmuje Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław oraz wszystkie miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »