BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'doradztwo podatkowe':

 • Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław »

  Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Lex-Tax »

  Doradztwo podatkowe Lex-Tax

  Kancelaria prawna Lex-Tax świadczy usługi prawne we wszystkich dziedzinach związanych z działalnością gospodarczą, jesli chodzi o prawo spółek, prawo cywilne, prawo administracyjne i prawo pracy, a także wsparcie podatkowe czy windykacja należności. Nasze wiedzę praktyczną pozwala nam z powodzeniem reprezentować podmioty gospodarcze oraz dodatkowo swoje w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji państwowej i instytucjami, a także w postępowaniach mediacyjnych i negocjacjach. Adwokat, a dodatkowo radca prawny jest do Państwa dyspozycji- zapraszamy na www.lex-tax.com.pl.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe - BILANS s.c. Bydgoszcz »

  Doradztwo podatkowe - BILANS s.c. Bydgoszcz

  Najlepsze biuro rachunkowe e-bilans oferuje usługi księgowe. Doradztwo w sprawach ZUS, rozliczanie rocznych dochodów PIT, a także inne usługi kadrowo podatkowe. Jeśli podatki są ci obce, zleć obsługę księgową profesjonalnej załodze.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Radom »

  Księgowość Radom

  Witryna prezentuje działalność Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej ŻUROWSKA. Radom jest miastem, w którym zlokalizowana jest siedziba firmy. Wykwalifikowani specjaliści, współpracujący z omawianą kancelarią, prowadzą księgowość na najlepszym poziomie. W ofercie znajdują się między innymi wszelkie porady i analizy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Proponowane usługi są kwintesencją umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Biuro zapewnia najlepszą jakość obsługi i skuteczność działań.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń, księgowa, porady prawne online »

  Biuro rachunkowe Toruń, księgowa, porady prawne online

  Biuro księgowe Correcta to kompleksowa obsługa rachunkowo- prawna dla osób indywidualnych jak i firm. Nasi klienci mają pewność profesjonalnego doradztwa podatkowego, które może pomóc w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, pozwalającej zmniejszyć obciążenia fiskalne. Pomagamy również w przypadku problemów z uzyskaniem środków finansowych (kredytów), zarówno dla klientów firmowych jak i osób fizycznych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Biuro rachunkowe w Warszawie

  Kancelaria Podatkowa Biuro Rachunkowe ENTER działa w branży niemal 20 lat - na terenie Warszawy. Pracę Biura Rachunkowego cechuje solidność i duże zaangażowanie. Oferta usług Biura ENTER jest kompleksowa. Zawiera nie tylko prowadzenie księgowości, ale również pełny zakres usług kadrowych i płacowych, doradztwo podatkowe, efektywne wsparcie dla biznesu. Biuro Rachunkowe ENTER stawia na przyjazną obsługę oraz fachowość wykonywanych usług. Dodatkowe zalety Firmy to obsługa w jęz. obcych oraz dojazd do Klienta po dokumenty.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Łodzi »

  Biuro Rachunkowe w Łodzi

  Biuro rachunkowe Adamiec to usługi księgowo-rachunkowe w Łodzi, rozliczamy ZUS, zajmujemy się doradztwem podatkowym. Pomagamy osobom prowadzącym firmę bez względu na formę prawną i zakres usług.
  Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz cieszymy się dobrą opinią.
  Świadczymy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych.
  Zakres usług obejmuje:
  Doradztwo podatkowe i gospodarcze prowadzimy w oparciu o uprawnienia doradców podatkowych oraz długoletnią praktykę i doświadczenie zawodowe w różnych branżach gospodarki.
  Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych i audytów wewnętrznych realizujemy w oparciu o doświadczenia inspektora kontroli państwowej i długoletnią praktykę prowadzenia audytów wewnętrznych.
  W zakresie usług rachunkowych prowadzimy: księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu ewidencjonowanego.
  Obsługa kadr i płac obejmuje: prowadzenie dokumentów dla zatrudnionych, jak i zwalnianych pracowników, zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników do ubezpieczenia w ZUS, naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, sporządzanie informacji RMUA dla pracowników.
  Prowadzenie rozliczeń podatkowych i rozliczeń ZUS to przede wszystkim: ustalanie wyniku finansowego i podatkowego, dokonywanie rozliczeń publiczno-prawnych, sporządzanie informacji, sprawozdań i deklaracji podatkowych dla urzędów skarbowych, sporządzanie informacji i raportów dla ZUS, rozliczanie dotacji unijnych i z Urzędów Pracy.
  Współpracujemy z syndykami prowadząc księgowość podmiotów upadłych wraz z obsługą biurową. Mamy doświadczenie w obsłudze fundacji i stowarzyszeń.
  Gwarantujemy: przeniesienie odpowiedzialności za powierzone czynności na inny podmiot, pewność zachowania tajemnicy zawodowej jako ustawowego obowiązku doradcy podatkowego, fachowość i zaangażowanie w wykonywaniu zleconych czynności gwarantowana korporacyjnym obowiązkiem stałego podwyższania kwalifikacji.
  Nasze wynagrodzenie ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, tak aby jego wysokość satysfakcjonowała obydwie strony umowy. Przy ustalaniu ceny bierzemy pod uwagę następujące czynniki: zakres i zasięg działalności firmy, specyfikę działalności firmy, rodzaj ewidencji księgowych, ilość i złożoność zdarzeń gospodarczych oraz wielkość zatrudnienia.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Księgowość Poznań

  Biuro Rachunkowe DOMINUS mieszczące się w mieście Poznań oferuje obszerny wybór usług w prowadzeniu rachunkowości jak również działalności przedsiębiorstwa. Naszą firmę promują wysokie zdolności oraz profesjonalizm wykonywanych usług, gdyż na rynku biur rachunkowych działamy od roku 2000. Przez te lata polepszyliśmy jakość naszych prac, wszystko po to by nasz Klient był rad z wykonanej przez nas pracy. Nasze prace oferujemy na obszarze w. Wielkopolskiego.

  Nasza kancelaria rachunkowa wykonuje usługi w zakresie usług rachunkowych m. in. prowadzenie ewidencji ryczałtowych; obsługi personalnej m. in. sporządzanie wszelkich niezbędnych dokumentów do ZUS oraz działaności przędsiębirostwa m. in. przygotowanie wniosków o dotacje z funduszy Unii Europejskiej. Wszelakie zadania egzekwujemy z znaczną dokładnością, przez co Państwa finanse spoczną w godziwych rękach.  Biuro Rachunkowe Poznań
  Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUS
  ul. św. Marcin 73/7b
  61-001 Poznań

  tel. kom. 790 824 163
  e-mail: biuro@biuropodatkowe.org
  http://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bazy danych firm i konsumentów »

  Bazy danych firm i konsumentów

  TeleCom istnieje od 2002 roku. Podstawowa działalność to usługi związane ze świadczeniem usługi pod marką Telekomunikat.pl, służącej do zarządzania masowymi wiadomościami SMS. Po za tym TeleCom buduje własne bazy danych firm oraz konsumentów.
  Baza firm i przedsiębiorstw oraz bazy osób fizycznych to niezastąpione instrumenty do prowadzenia skutecznego marketingu bezpośredniego. W takie narzędzie należy wyposażyć każdą firmę, ażeby mogła efektywnie promować prywatną działalność i rywalizować z innymi firmami.
  Niezależnie od tego, czy życzysz sobie bazy konsumentów, czy bazy firm w naszym katalogu firm oraz konsumenckich bazach danych odnajdziesz poszukiwany zbiór. Przygotowane bazy polskich firm czekają na Ciebie w atrakcyjnych cenach. Opracowane zostały w taki sposób, aby mogły zaspokoić oczekiwania dużej grupy zainteresowanych.
  Główny katalog danych firm (ogólnopolska baza firm) na podstawie, którego opracowywane są bazy wynikowe obejmuje prawie 1600000 rekordów. Index obejmuje pierwszoplanowe informacje o firmach i instytucjach: nazwa, dane adresowe (miejscowość,kod pocztowy, ulica, nr domu/mieszkania, województwo), telefony stacjonarne, faksy, telefony komórkowe, strony www,e-maile, nazwiska osób kontaktowych.

  W sklepie znajdziemy dwa asortymenty baz danych: biznesowe i osób prywatnych.
  Bazy B2B, czyli firmowe bazy podzielono na dwie grupy. Są to bazy regionalne oraz branżowe. Regionalne zbiory biznesowe zostały przygotowane wg administracyjnego podziału kraju, czyli znajdziemy tu bazy z 16 województw oraz bazy firm z większych miast każdego województwa.
  Branżowe bazy firm zostały natomiast wyodrębnione z 1500 branż.

  Poniżej, w dużym skrócie anonsujemy niektóre zbiory które znajdziesz w naszym biznesowym katalogu firm oraz bazach danych konsumentów;Bazy firm
  Regionalne bazy firm oraz instytucji:

  Krajowy spis przedsiębiorstw, woj. lubelskie, woj. Lubuskie, woj. łódzkie, woj. małopolskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko-mazurskie, Bielawa, Bielsko-Biała, Bolesławiec, Brzeg, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Dzierżoniów, Elbląg, Inowrocław, Jarosław, Jasło, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Legnica, Leszno, Lębork, Malbork, Mielec, Mikołów, Oleśnica, Olkusz, Olsztyn, Oświęcim, Otwock, Pabianice, Płock, Police, Poznań, Pruszków, Sieradz, Skarżysko-Kamienna, Skierniewice, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Warszawa, Wejherowo, Włocławek, Zamość, Zawiercie, Zduńska Wola, Żywiec

  Branżowe katalogi przedsiębiorców:

  Finanse i ubezpieczenia - grupa ta m.in. zawiera branże: Doradztwo podatkowe, Fundusze emerytalne, Karty kredytowe, płatnicze, rabatowe, Maklerzy giełdowi, Podatkowi doradcy, Ubezpieczeniowi pośrednicy i wiele innych.

  HoReCa, czyli branża hotelowo-restauracyjna - to zbiór branż takich jak: Bary mleczne, Domy wypoczynkowe, Gastronomia ? zaopatrzenie, Hotele ? pracownicze, Hotele ? wyposażenie, Kebab, Kluby ? wyposażenie oraz inne.

  IT, Komputery ? to grupa branż jak: Dane ? ochrona, Grafika ? komputerowa, Informatyczne systemy - produkcja, Komputery - audyt oprogramowania, sprzętu, Komputery ? naprawa, Komputery - odzyskiwanie danych, Komputery ? sprzedaż, itp..

  Kosmetyka i uroda ? to grupa branż jak: Gabinety kosmetyczne, Kosmetyki, perfumy, Wyposażenie salonów urody i tym podobne.

  Medycyna i zdrowie ? sektor zawiera m.in. branże: Apteki - wyposażenie, sprzęt, Banki krwi, Dietetyka, Izby aptekarskie, Kryminalistyka - sprzęt, wyposażenie, Lekarskie analizy, Lekarze ? anestezjolodzy, Lekarze - chirurdzy naczyniowi, Lekarze - diagnostyka obrazowa, Lekarze ? endokrynolodzy, Lekarze ? geriatrzy, Lekarze ? immunolodzy, Lekarze - medycyna naturalna, Lekarze ? neurolodzy, Lekarze ? okuliści, neonatolodzy, Lekarze ? radiolodzy, Lekarze ? rodzinni, Lekarze ? stomatolodzy, Lekarze - wizyty domowe i wiele podobnych.

  Motoryzacja ? grupa ta m.in. zawiera branże: Myjnie Samochodowe, Parkingi, Samochodowe amortyzatory, Samochodowe części i akcesoria, Samochodowe przeglądy techniczne, Samochodowe szyby, szyberdachy, Samochody - agregaty chłodnicze, Samochody - handel i serwis, Samochody ciężarowe i dostawcze - części i akcesoria, Skup aut, Szyberdachy, Wynajem samochodów i wiele podobnych.

  Nauka, edukacja, szkolnictwo ? sektor zawiera przykładowe branże: Fryzjerskie szkolenia, Językowe kursy, szkolenia, sprzęt do tłumaczeń, Pomoce dydaktyczne, żłobki, Szkoły artystyczne, Szkoły podstawowe i gimnazja, Szkoły pomaturalne i policealne, licea oraz wiele innych.

  Transport, logistyka, spedycja ? sektor skupiający takie branże jak: Celne agencje, Lotniska, Międzynarodowy transport zmarłych, Przewozy mikrobusami, Przewóz osób, Spedycja kolejowa, Taxi bagażowe, Transport, Transport budowlany, Transport leśny, Transport międzynarodowy, Żegluga pasażerska i tym podobne.

  Budownictwo ? sektor skupia branże: Aluminiowe konstrukcje, Audyt energetyczny, Beton - cięcie, wiercenie, Brukarstwo artystyczne, Budowlane materiały, Budowlane usługi - dekarsko-blacharskie, Cement, wapno, Docieplenia, Doradztwo techniczne, Drewno budowlane, Drzwi drewniane, Elewacje z kamienia, Fundamenty, wykopy, Inst. sanitarne, wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie, kotłownie, gaz, Kamieniarskie usługi, Kolektory słoneczne, Maszyny posadzkarskie, Okna i drzwi pcv i aluminium, Piaskowanie, Płytki ceramiczne, Projektowe biura, Remonty dachów, Siatki i blachy perforowane, Stolarskie usługi, Szkło budowlane, Wieże antenowe, Wysokościowe prace oraz wiele innych.
  Bazy firm nowo powstałych
  Co tydzień, w każdy poniedziałek możesz zakupić świeżutką bazę dopiero co zarejestrowanych działalności gospodarczych w całej Polsce.

  500 nowych firm powstaje każdego dnia
  3500 nowych firm powstaje każdego tygodnia
  1000 nowych firm powstaje każdego miesiąca w każdym województwie
  16 000 nowych firm powstaje każdego miesiąca w całej Polsce
  200 000 nowych firm powstaje każdego roku w całej Polsce
  W przybliżeniu połowa z tych firm ujawnia swój e-mail
  Co dzień nieustannie powstają nowe firmy, a my bez wytchnienia monitorujemy ich tworzenie w całej Polsce.
  Świeże działalności gospodarcze zgłoszone do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej to Twoi możliwi klienci.
  Nie powinieneś dopuścić do tego, ażeby nowiutkie podmioty nie były świadome o Twoim istnieniu. Prawdopodobnie w tej sekundzie inwigilują sieć w poszukiwaniu oferowanych przez Ciebie towarów i usług,a Ty wahasz się i zastanawiasz czy powinieneś nabyć ten zbiór danych. Czy Twoja konkurencja już ofertuje? Choćby konkurencja już tam była,to nie powinno TAM Ciebie zabraknąć. Nie masz już więcej czasu na zastanawianie. To kosztuje tylko 1,42 pln netto dziennie.
  Nie wiążesz się żadną umową. Po prosu, kiedy potrzebujesz - kupujesz.
  Baza konsumentów
  Dane konsumenckie sprzedawane są w zależności od zapotrzebowania i przygotowywane są zawsze zgodnie z oczekiwaniami klienta. Aby zakupić zbiór osób prywatnych należy określić kryteria selekcji: płeć, miejsce zamieszkania (powiat, region, miasto województwo, ), wykształcenie, zainteresowania, posiadanie samochodu - model, rocznik, ilość i wiek dzieci, stan majątkowy (dochody),zawód, status rodzinny, wiek, status zawodowy, oraz, jakie dane ma zawierać rekord: adres do korespondencji, telefon stacjonarny, adres e-mail, imię i nazwisko, telefon komórkowy, lub określić inne sposoby umożliwiające na jak najbardziej dokładny dobór.
  Wszystkie dane z wynikowej bazy posiadają zgody na przesyłanie wiadomości promocyjnych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Księgowość Warszawa

  Przedstawiana firma realizuje usługi z zakresu szeroko pojętej księgowości. Fachową księgowość odnajdziemy m.in. w mieście Warszawa. Specjalnością firmy jest obsługa prawna, związana z różnymi formalnościami. Pracownicy TAS Sp. z.o.o. troszczą się o rozsądną politykę kosztową danej firmy. Klientom przysługuje dyrektor finansowy, badający np. przepływy finansowe. Oferta obejmuje obsługę w zakresie rozliczania środków unijnych. Pracownicy firmy pomagają w wyborze najlepszego zestawu usług.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa księgowa i doradztwo podatkowe | kadry i płace ? IBS »

  Obsługa księgowa i doradztwo podatkowe | kadry i płace ? IBS

  Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy! Jesteśmy ekspertami z zakresu obsługi procesów biznesowych, a zwłaszcza księgowości, podatków oraz kadr i płac.

  Nasza firma zapewnia profesjonalny outsourcing usług księgowych. Wybór zewnętrznej księgowości w Impel Business Solutions to gwarancja najwyższego komfortu współpracy i bezpieczeństwa. Dzięki przekazaniu nam obsługi księgowej i sprawozdawczej przedsiębiorstwa nasi Klienci mogą skupić się na podstawowej działalności swojej firmy.

  Powierzenie ekspertom IBS obsługi księgowej istotnie wpłynie na podniesienie poziomu profesjonalizmu w Twojej firmie oraz na obniżenie kosztów. Na bieżąco zarządzamy i realizujemy funkcje księgowe, aktywnie śledzimy zmiany w przepisach podatkowych, aktualizujemy oprogramowanie i nadzorujemy obieg dokumentów. Sporządzamy analizy i raporty, które dostarczają niezbędnych informacji finansowych wspomagających zarządzanie.

  Outsourcing kadr i płac jest najczęściej podejmowaną decyzją biznesową wśród średnich i dużych przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność korzystania z najnowszych rozwiązań informatycznych, sprawia, że IBS jest solidnym partnerem, wspierającym przedsiębiorstwa w kształtowaniu stabilnej polityki płacowej i personalnej.
  w kształtowaniu stabilnej polityki płacowej i personalnej.

  Doradztwo podatkowe
  Efektywne zarządzanie ryzykiem podatkowym stanowi zabezpieczenie dobrej pozycji firmy. Doradcy podatkowi IBS na bieżąco poszukują optymalnych rozwiązań. Zajmują się zarządzaniem ryzykiem podatkowym
  i długoterminowym kształtowaniem polityki podatkowej w firmie Klienta.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro prawne Warszawa »

  Biuro prawne Warszawa

  Warszawskie biuro rachunkowo-prawne Abicus zachęca firmy do współpracy. Abicus Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz podatkowo-prawnych. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania firm szukających kompletnego wsparcia rachunkowo-prawnego. Biuro prawne prowadzi swoje działania m.in. wokół spółek kapitałowych (Sp. z o.o.), zaś biuro rachunkowe na księgowości stowarzyszeń. Biuro świadczy również usługi outsourcingu prawnego. Chcąc ułatwić klientom stałą współpracę Biuro wprowadziło miesięczne abonamenty (m.in. Standard i VIP). Jakość usług biura poparta jest przeszło piętnastoma latami doświadczenia.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • LS Consulting & Management, kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej, consultingu, oraz Partnerstwa biznesowego »

  LS Consulting & Management, kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej, consultingu, oraz Partnerstwa biznesowego

  LS Consulting & Management świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, usługi doradztwa biznesowego oraz zajmuje się kompleksową obsługą prawną Podmiotów Medycznych.
  Usługi prawne świadczone przez LS Consulting & Management sp. z o.o. stanowią podstawowy przedmiot działalności firmy. LS Consulting & Management wykonuje due diligence prawne i due diligence finansowe projektów. Celem badania prawnego jest analiza prawnych aspektów działalności spółki (w tym istotnych umów), identyfikacja i eliminacja ryzyka prawnego, uzyskanie niezbędnych informacji do prawnej części np. prospektu emisyjnego i innych dokumentów oraz dostosowywanie stanu prawnego spółki pod kątem wymogów rynku kapitałowego. Due diligence finansowe jest procedurą zindywidualizowaną, dostosowywaną każdorazowo do rodzaju badanego podmiotu.
  Członkami naszego zespołu są adwokaci, radcowie prawni oraz doradcy podatkowi świadczący usługi w zakresie m. in. przygotowywania i negocjowania wszelkiego typu umów, reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz usługi przejęć i fuzji podmiotów gospodarczych( mergers and acquisitions).
  Współpracując na przestrzeni lat z podmiotami leczniczymi, udało nam się wypracować model skutecznego rozwiązywania problemów jednostek medycznych, przychodów leczniczych, zakładów opieki zdrowotnej czy nawet szpitali.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe Wrocław

  Prezentowana kancelaria świadczy usługi z dziedziny prawa podatkowego. Polecane biuro rachunkowe jest ulokowane w mieście Wrocław. Kancelaria specjalizuje się w doradztwie podatkowym, np. wypełnianiu zeznań podatkowych. W zakres usług firmy wchodzi profesjonalna obsługa księgowości. Kancelaria zajmuje się przykładowo prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego. Oferta adresowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. Zakres proponowanych usług obejmuje także obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź »

  Odwiedź

  Firma Supreme wykonuje porady podatkowe w oparciu o licencję na zawodowe wykonywanie usług doradztwa podatkowego. Obsługujemy podmioty prawne z rejonu: Kielce, Szydłowiec i okolice. Zajmujemy się też księgowością. Fachowość oraz jakość usług to nasz cel. Prowadzimy pełną dokumentację, aby wybrać jak najlepszą optymalizację finansową dla Państwa firmy. Pełen opis naszej działalności znajdziesz na stronie firmowej Kancelarii Podatkowej. Zapraszamy do odwiedzin i czekamy na kontakt z Państwa strony.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Księgowa Kraków »

  Obsługa Księgowa Kraków

  Przedstawiona tutaj firma oferuje usługi księgowe. Nasze biuro księgowe, to moc doświadczenia i fachowość. Patrząc na doradztwo podatkowe, nasze biuro ewidentnie jest numerem jeden. Korzystnie będzie sprawdzić, by sprawnie rozliczyć podatki w firmie.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • A!Konto - Biuro rachunkowe Kraków »

  A!Konto - Biuro rachunkowe Kraków

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie sporządza także pisemne opinie w zakresie stosowania prawa podatkowego. Prawie każdy nasz Kontrahent otrzymuje usługę całkowicie dostosowaną do jego wymagań i rzetelną, a wszelkie porady prawne z zakresu podatków analizowane są w oparciu o wiedzę kupioną przez posiadacza biura, na przestrzeni 10 lat.Misją naszego biura podatkowego jest satysfakcja każdego Kontrahenta. W dodatku nasi Nabywcy powierzając nam własną księgowość, posiadają zapewnienie iż przejmujemy odpowiedzialność za tą dziedzinę funkcjonowania link=http://akonto-krakow.eubiuro rachunkowe Kraków/link przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) i ponosimy w pełni konsekwencje wynikające ze złej interpretacji przepisów.Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak Finanse, Marketing, Informatyka i Prawo. Wiemy co to znaczy zarządzać firmą prywatną i spółką Skarbu Państwa. Edukację zdobyliśmy na studiach ekonomicznych, informatycznych, a oprócz tego MBA. Nasza wiedza i wiedzę praktyczną jest do Twojej dyspozycji. W dowolnej z powyższych dziedzin. Wystarczy zadać pytanie.Księgi naszych Nabywców prowadzimy wyjątkowo rzetelnie i sumiennie. Aby zagwarantować Państwu gwarancję prawidłowego prowadzenia księgowości Państwa firmy, na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany w przepisach prawno-podatkowych dotyczących rodzaju i formy Państwa działalności. Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i informujemy o panującym stanie finansów.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdyż świadczymy profesjonalne usługi i ze stuprocentową pewnością Wy będą zadowoleni z naszych usług. Zaufaj nam tak jak już zaufało setki firm/spółek/korporacji, pamiętaj dajemy gwarancję że wasza firma będzie prowadzona przeze mnieza firma w sposób rzetelny i specjalistyczny

  Data dodania: 08 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koncept »

  Biuro rachunkowe Koncept

  Biuro rachunkowe Koncept istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo jego aktywność ograniczała się do Wrocławia, ale obecnie istnieje także oddział Konceptu w Opolu. Firma trudni się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw z zakresu tworzenia ksiąg rachunkowych oraz doradztwa podatkowego. Współpracuje z radcą prawnym oraz biegłym rewidentem. Zapewnia pełen profesjonalizm usług oraz rzetelność i dyskrecję. Koncept cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów, co tylko zachęca firmę do dalszego progresu i doskonalenia się.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »