BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'demot':

 • Wallsport.pl - sport w nieco innej formie! »

  Wallsport.pl - sport w nieco innej formie!

  Memy, gify, sportywatory, czyli informacje sportowe pod płaszczykiem dobrego humoru przyprawione szczyptą satyry, w formie obrazkowej.
  Na tym portalu w stylu a'la demoty czy kwejk znajdzuesz pełno wspaniałych obrazków, które pozwolą Ci w miły i przyjemny sposób spędzić wolny czas,
  a także dowiedzieć się wielu cennych informacji z zakresu wszystkich dyscyplin sportowych, nie tylko piłki nożnej. Polecamy wszystkim, którzy chcą
  w chwili wolnego spędzić przyjemnie czas jednocześnie dowiadując się ciekawych rzeczy i zdrowo śmiejąc.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Śmieszne obrazki

  Szukając rozrywki w sieci niejednokrotnie przeglądzasz strony takie jak Demoty, Kwejka czy Bebzol, potem szukasz śmiesznych obrazków na Komixxy, Student Potrafi czy Wyciągamy Karteczki. Jeśli jesteś jeszcze bardziej ogarniętym internautą to na pewno kojarzysz Marka Raczkowskiego, czy Wilq Superbohatera.Jeżeli jesteś zmęczony ciągłymi poszukiwaniami koniecznie zajrzyj na stronę Grypsuj, gdzie zgarnęliśmy najciekawsze zdjęcia, śmieszne obrazki, filmy, gify i komiksy z najpopularniejszych polskich serwisów z memami.I tak, nie mów, że takich stron nie sprawdzasz. Jeśli nie - to szaaacun - niezły musi być z Ciebie hipster, ale teraz wracaj do swego starbaksa ze swoim ajfonem.Grypsuj to serwis jedyny w swoim rodzaju, który powstał z myślą o internautach poszukujących najlepszej rozrywki w sieci.Wybierając naszą stronę nie tylko zaoszczędzisz sobie czasu na poszukiwaniu śmiesznych obrazków i najlepszych dowcipów w sieci. Znajdziesz te nawet te najgłupsze suchary.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty obrazkowe »

  Cytaty obrazkowe

  Wykaż się kreatywnością i zdolnością do empatii i odwiedź serwis domyslenia. Możesz tu przeglądać oraz publikować obrazki z twoimi własnymi, unikalnymi podpisami. Tutaj znajdziesz tylko wartościowe sentencje, które obudzą w tobie różne emocje. Być może zapragniesz coś wyrazić za pomocą postów naszych użytkowników - nic prostszego. Dzięki wsparciu dla Facebooka, Pinteresta i Twittera możesz publikować to, co znajdziesz na swoich kontach i profilach. Jeśli nie satysfakcjonuje się jedynie przeglądanie - dołącz do grona tworzących i komentujących użytkowników i daj upust emocjom.Wykaż się kreatywnością i zdolnością do empatii i odwiedź serwis domyslenia. Możesz tu przeglądać oraz publikować obrazki z twoimi własnymi, unikalnymi podpisami. Tutaj znajdziesz tylko wartościowe sentencje, które obudzą w tobie różne emocje. Być może zapragniesz coś wyrazić za pomocą postów naszych użytkowników - nic prostszego. Dzięki wsparciu dla Facebooka, Pinteresta i Twittera możesz publikować to, co znajdziesz na swoich kontach i profilach. Jeśli nie satysfakcjonuje się jedynie przeglądanie - dołącz do grona tworzących i komentujących użytkowników i daj upust emocjom.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Demotywator.com.pl »

  Demotywator.com.pl

  Lubisz najróżniejsze demotywatory? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zobaczyć stronę demotywator.com.pl. Tylko tutaj w ciągujednej chwili będziesz mógł się pośmiać, poczytać ciekawehistorie, poznać te same problemy, jakie mają inne osoby oraz zastanowićsię nad swym postępowaniem. Typowy demotywator przede wszystkim mabawić, ale też uczy nas wielu interesujących rzeczy, przedstawia smutnehistorie. To strona, która z pewnością pozwoli Ci na relaks po szkolelub ciężkim dniu w pracy.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »