BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'Certyfikacja':

 • Certyfikacja GOST-R Rosja. »

  Certyfikacja GOST-R Rosja.

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie:- Certyfikacja produkcji seryjnej- Certyfikacja partii towarowej w systemie GOST-R- Świadectwo Państwowej Rejestracji - GosSanEpidNadzor-Certyfikat Gosstroja Rosji- Certyfikat Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego.- i inne niezbędne zaświadzczenia przy eksporcie na tereny Wschodu.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certification Quality Conformity »

  Certification Quality Conformity

  Certification Quality Conformity Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym przedstawicielem Rosyjskiego Centrum Certyfikacji w Petersburgu. Posiada duże doświadczenie w branży certyfikacji towarów eksportowanych do Rosji, na Ukrainę, Białoruś i do Kazachstanu.Na Białorusi znajduje się na stałe specjalista firmy Certification Quality Conformity, który zajmuje się każdą certyfikacją indywidualnie współpracując z państwowymi organami higienicznymi, MINZDRAVem i wieloma innymi na wprost. Własne laboratorium oraz akredytacja znacznie podwyższają poziom świadczonych usług, ułatwia to pracę również dla naszych pracowników, którzy mogą zająć się Państwa zleceniem tu i teraz.Jeżeli eksportują Państwo swoje towary do Rosji, Kazachstanu, na Ukrainę czy Białoruś, potrzebują Państwo certyfikatu czy porady w zakresie unormowań obowiązujących w wymienionych krajach, zachęcamy do kontaktu, zawsze fachowo doradzimy i wykonamy każde Państwa zlecenie z najbardziej należytą starannością.

  Zajmujemy się: certyfikacją w Rosji, certyfikat zgodności, certyfikat GOST-R, certyfikat pożarowy, certyfikat higieniczny, państwowa rejestracja, certyfikaty białoruskie, rosyjskie certyfikaty zgodności, rosyjskie certyfikaty, certyfikaty ukraińskie, certyfikat jakości, certyfikat gost r, certyfikacja, ocena zgodności, normy gost, certyfikacja w Mińsku, badania laboratoryjne w Rosji, akredytowana jednostka, certyfikat bezpieczeństwa pożarowego, certyfikat Ex-Proof, list odmowny, dobrowolny certyfikat, deklaracja zgodności GOST-R, rejestracja medyczna, certyfikat UkrSepro, gost-standard, rosyjskie organy certyfikacji, świadectwo rejestracji, zezwolenie ROSTECHNADZOR, rejestracja w ROSPOTREBNADZOR, certyfikat z rospotrebnadzor, certyfikat zgodności z reglamentami technicznymi, certyfikat zgodności z reglamentem technicznym, rejestracja Wyrobów medycznych w Rosji, certyfikat BAD, homologacja, certyfikat metrologiczny, reglamenty techniczne, rejestracja w MINZDRAVie, certyfikacja na Białorusi.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji »

  Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji

  Dzięki pomocy naszej firmy mogą Państwo szybko i skutecznie uzyskać Certyfikat GOST-R, czyli dokument wymagany przy eksporcie do Rosji, który potwierdza jakość towaru lub usługi.
  Zakres usług naszej firmy jest bardzo szeroki: pomagamy w uzyskaniu każdego rodzaju certyfikatów które są wymagane zgodnie z przepisami Rosji, dla produkcji i wyrobów eksportowanych na tereny Wschodu.
  Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zaufało nam już wiele firm przy uzyskaniu Certyfikatów niezbędnych w Federacji Rosyjskiej.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja GOST-R »

  Certyfikacja GOST-R

  Jesteśmy akredytowaną jednostką certyfikującą posiadającą AKREDYTACJĘ ROSYJSKIEGO CENTRUM CERTYFIKACJI I METROLOGII oraz współpracującą z GOSSTANDART ROSJI, GOSSANEPIDNADZOR ROSJI, GOSSTROJ ROSJI, GOSGORTECHNADZOR ROSJI, Ministerstwem Zdrowia ROSJI, UKRSEPRO Ukrainy co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności wyrobów i usług w zakresie : ? Certyfikat GOST-R dla produkcji seryjnej na jeden rok, dwa lata lub trzy lata ? Świadectwo sanitarno higieniczne (certyfikat higieniczny)? Certyfikat zgodności z normami Rosji? Certyfikat zgodności z normami Ukraińskimi ? UkrSeproWWW.certyfikacja.biz

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • FSC »

  FSC

  Firma NEPCon przez swoje akcje zmierza do zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych na całym świecie. Skupiamy się na świadczeniu rozległego wachlarza usług certyfikacyjnych, związanych z zarządzaniem lasem, przemysłem drzewnym oraz handlem drewnem.
  NEPCon jest organizacją typu non ? profit zarejestrowaną w Danii. W skład firmy wchodzi 8 spółek, z siedzibami w Europie i Rosji. Aktywność poszczególnych Spółek precyzyjnie związana jest z misją naszej organizacji. Całość zysków jest jeszcze raz inwestowana w innowacyjne projekty rozwojowe, mające na celu wspieranie naszych celów.
  Wierzymy, że certyfikacja jest bardzo ważnym narzędziem do zapewnienia przykładnego wykorzystania lasów na świecie, z profitem dla społeczności lokalnych, pracowników leśnych i przyrody.
  Audyty robione przez Organizacja NEPCon zapewniają naszym klientom w całym kraju największe na rynku profity finansowe i marketingowe.
  Naszym partnerem w obszarze certyfikacji FSC jest amerykańska organizacja Rainforest Alliance. Na mocy umowy z Rainforest Alliance, zostaliśmy oficjalnymi reprezentantami Smartwood na obszarze Skandynawii, Europy i Rosji. Naszym Klientom oferujemy elitarny znak towarowy Rainforest Alliance CertifiedTM w opcji.
  Przy współpracy z Rainforest Alliance proponujemy podobnie usługi w zakresie weryfikacji legalności oraz projekty związane z emisją CO2.
  W zakresie certyfikacji PEFC CoC NEPCon świadczy usługi w oparciu o swoją zgodę przyznaną przez DANAK.
  NEPCon Sp. z o.o. ma akredytację PCA na certyfikację systemów zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Warszawa »

  Rzeczoznawca Warszawa

  Obsługa rynku estymacji wartości gruntów i lokali stanowi jeden z najważeniejszych zakresów działalności WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Do pozostałych istotnych należą - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, a także badania termowizyjne. Sporządzamy operaty szacunkowe dla poniżej przedstawionych celów: zabezpieczenie wierzytelności bankowej, ustalenie wielkości wynagrodzenia z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, odszkodowanie za wywłaszczenie, określenie wartości nieruchomości oferowanej do sprzedaży, ustalenie ceny wywoławczej do przetargu, przeszacowywanie aktywów, studia opłacalności projektów, ustalenie wartości dla wniesienia aportu do spółki, ustalenie nakładów, wycena wartości nieruchomości dla opłaty adiacenckiej, wycena wartości nieruchomości dla opłaty planistycznej, określenie wartości służebności i pozostałych, niewymienionych celów.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R »

  Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R

  Certyfikacja w Rosji oraz Ukrainie w najbardziej doświadczonych akredytowanych jednostkach. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, które niejednokrotnie mają bardzo istotne znaczenie na prawidłowe wystawienie certyfikatu. Już blisko dekadę profesjonalnie zajmujemy się usługami z zakresu Certyfikacji wymaganej przy eksporcie na rynki wschodnie.W całym procesie Certyfikacji oraz na każdym jego etapie gwarantujemy naszym Klientom pełną i rzetelną informację. Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy wiele procesów certyfikacji dla małych firm oraz dużych przedsiębiorstw w tym również i z Polski.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 także certyfikacją systemu HACCP. Postępowanie certyfikacji polega na bezstronnej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dokonuje wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku kroków. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa istotne ciągi. Pierwszym etapem jest ocena dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji obejmuje ewaluację wszelkich istotnych procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie corocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi szkolenia z zakresu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 i szkolenia haccp na rzecz pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych ? szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami ? Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także szkoleń realizujemy na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja GOST »

  Certyfikacja GOST

  Najważniejsze w pracy firmy jest penetrowanie terenów takich jak Rosja, Ukraina czy Białoruś jeśli chodzi o potrzeby klientów oraz wsparcie klientów, konkretnych przedsiębiorstw, w stworzeniu relacji gospodarczych niezbędnych do skutecznej działalności w nowym rejonie. Klienci nieobyci w specyfice rynków rosyjskojęzycznych otrzymają pomoc prawną, w zakresie podpisywania umów i certyfikacji oraz marketingową.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja iso »

  Certyfikacja iso

  Nasza firma gwarantuje, że certyfikat ISO, który wdraża u prywatnych klientów, uwzględnia międzynarodowe normy ISO. Także prowadzimy nadzory produkcyjne i odbiory techniczne wg określonych dla danej branży dyrektyw. Na początku współpracy z klientem przeprowadzamy audyt, który wskazuje celowość i możliwości jakie daje certyfikacja u klienta. Z dużą uwagą przeprowadzimy Cie przez proces certyfikacji, pomożemy wybrać normy iso odpowiednie dla branży, w której działasz, prócz tego oferujemy możliwość szkoleń pracowników, na temat licencji iso. Możesz nam zaufać.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »