BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Strony związane z hasłem 'busy Kraków':

 • Busy Kraków »

  Busy Kraków

  Iberteam Kraków. Wynajem autobusów, autokarów oraz busów. Świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu osób. Dysponujemy pojazdami renomowanych firm wyposażonymi w toaletę, klimatyzację, sprzęt video oraz barek. Naszym Klientom zapewniamy wysoki standard podróży i fachową obsługę. Z naszych usług korzystają biura podróży, szkoły, uczelnie, przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków »

  Busy Kraków

  MINI-TRANS zaprasza do korzystania z kompleksowych usług transportowych. Oferta obejmuje zarówno przewóz osób, jak i wynajem busów. Jedną ze specjalności firmy jest obsługa imprez, takich jak koncerty. Z propozycji korzystają osoby fizyczne, wycieczki czy firmy. Usługi te świadczone są na terenie kraju, ale również za granicą. Agencja dysponuje liczną i kompleksowo wyposażoną flotą pojazdów. Pracownicy MINI-TRANS dysponują przy tym wszelkimi potrzebnymi licencjami. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków »

  Busy Kraków

  Licencjonowany przewoźnik mający siedzibę w Krakowie przedstawia ofertę wynajmu komfortowych mikrobusów marki Mercedes. Posiadając flotę nowych mikrobusów firma Busy Kraków wykonuje przewozy z zachowaniem wszystkich zasad związanych z bezpieczeństwem. Elegancko obrani kierowcy, nowe mikrobusy, znajomość tras oraz przystępne ceny to rzeczy które charakteryzują firmę. Bezpiecznie do celu to hasło naszej firmy.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »