BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Szkolenie flotowe dla wielkich przewoźników

Szkolenie flotowe dla wielkich przewoźników
Szkolenia floty realizowane jest głównie dla kierowców w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości oraz zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie taboru. Nim zaczniesz wdrażanie zmian powinieneś wykonać audyt floty. Szkolenie flotowe polegają na poznaniu i wykorzystaniu techniki jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Nowoczesnym przykładem edukacyjnym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące występować przez nieuwagę prowadzących pojazdy. Szkolenie floty jest systematycznie organizowane przez największe firmy, które dzięki poprawie bezpieczeństwa kierowców redukują wydatki. Największe firmy z ogromnym parkiem maszynowym, rygorystycznie selekcjonują kierowców na etapie naboru. Rekrutacja kierowców bywa nierzadko zlecana do profesjonalnych firm szkoleniowych. Świadomy kierowca jest atrybutem firmy i oddziałuje na bezpieczeństwo. Cykliczne szkolenia floty dają świetne efekty i obcinają wydatki organizacji w sektorze transportu.

Szczegóły strony www.szkoleniefloty.pl:

Podlinkuj stronę www.szkoleniefloty.pl:

Szkolenie flotowe dla wielkich przewoźników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki widłowe Wrocław »

  Wózki widłowe Wrocław

  Dzięki certyfikatowi odbycia kursu na wózki widłowe na placu manewrowym we Wrocławiu można mieć uprawnienia na obsługę wózka na terenie całej UE. By rozpocząć szkolenie jazdy, należy zrobić orzeczenie lekarskie. Termin szkolenia ustala się indywidualnie z prowadzącym. Z dniem rozpoczęcia kursu kandydat powinien mieć ukończone 18 lat. Sprawy formalne sporządzane na miejscu, w czasie 5 minut. Kontakt ? tel. kom. 667 360 360.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Szkolenia dla pracowników

  Certes.pl ? tu udostępniana jest rozległa oferta z zakresu szkoleń. Szkolenia doskonalące zarządzanie w jednostkach gospodarczych cieszą się znacznym zainteresowaniem. Zajrzyj na witrynę, aby zorientować się jakie gwarantowane są szkolenia miękkie oraz innego typu szkolenia dla pracowników. Zarządzanie sobą w czasie to wspaniałe szkolenia, naprawdę warto w takim szkoleniu uczestniczyć. Firma szkoleniowa dba o to, by oferta była urozmaicona. Dzięki temu, że przygotowywane są szkolenia managerskie, kadra parająca się zarządzaniem może bardziej profesjonalnie dokonywać rekrutacji.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje gitary Warszawa »

  Lekcje gitary Warszawa

  New York Studio of Music and Art zajmuje się nauczaniem muzyki oraz sztuki. Główną specjalnością studia, którego siedzibą jest Warszawa, stały się lekcje gitary. Firma zajmuje się zarówno nowoczesnymi, jak również klasycznymi gatunkami sztuki. Fachowcy oferują pomoc w nauce do egzaminu czy skompletowaniu portfolio. Oferowane zajęcia mogą odbywać się po polsku, ale również po angielsku. Oferta obejmuje zajęcia zarówno indywidualne, jak również grupowe. Program nauczania dostosowywany jest do indywidualnych oczekiwań uczniów.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp

  Zajmujemy się głównie organizowaniem szkoleń z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu bhp, ale również kursy pomocy przedmedycznej. Nasza propozycja jest kompleksowa, dopasowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i kursy z zakresu pierwszej pomocy to nasze podstawowe usługi. Dzięki temu, że firma Pulsar funkcjonuje na rynku już od kilku lat, gwarantujemy naprawdę solidne podejście do przeprowadzanych przez nas szkoleń. Doświadczenie i długa praktyka dają gwarancję, że nasze usługi będą wykonane naprawdę profesjonalnie.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i kursy przedaudytowe z zakresu ochrony środowiska »

  Doradztwo i kursy przedaudytowe z zakresu ochrony środowiska

  CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska.
  Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł powstawania hałasu metodą ?Beamforming? to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi.
  Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.ce2.pl.
  Drugim zagadnieniem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
  Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym wykonujemy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu prowadzanego przez Polskie Centrum Akredytacji.
  Głównym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
  Nasi trenerzy i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem.
  W swojej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.
  Istniejemy na rynku od 2003 roku.

  Data dodania: 22 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Start »

  Start

  EL-SPEKTRUM to firma świadcząca usługi w zakresie prowadzenie szkoleń, tłumaczeń oraz tworzenia tekstów oraz dokumentacji na zlecenie. Niektóre z naszych szkoleń to kurs o ochronie danych osobowych, szkolenie o zmianach w prawie pracy. Nasze dodatkowe usługi to copywriting, tłumaczenia języka niemieckiego i holenderskiego (niderlandzkiego, belgijskiego, flamandzkiego), profesjonalne kursy czy redagowanie tekstów. Oferujemy stałą współpracę w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji kadrowej oraz wykonujemy jednorazowe zlecenia tworzenia dokumentów firmowych. W ofercie El-Spektrum znajduje się również usługa tłumaczeń. Współpracujemy z tłumaczami języka niemieckiego, niderlandzkiego oraz polskiego. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. Tłumaczymy zarówno teksty proste jak i specjalistyczne. W naszej ofercie są przede wszystkim tłumaczenia zwykłe. Nie zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi.
  Dodatkowo zajmujemy się pisaniem tekstu na zlecenie w języku polskim, holenderskim bądź niemieckim. Mogą być to zarówno teksty typowo reklamowe jak również informacyjne przeznaczone na strony www, portale społecznościowe czy też inne serwisy internetowe.
  Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój personalny i szkolenia - CoachTrenerka Izabela Janusz »

  Rozwój personalny i szkolenia - CoachTrenerka Izabela Janusz

  Oferta usługi coachingowej dla firm jak i osób prywatnych.

  Oferta coachingu jako jedna z najefektywniejszych metod, skoncentrowana jest na osiągnięciu ważnych dla klienta celów lub przeprowadzeniu pożądanej zmiany.To co wyróżnia coaching wśród innych metod rozwojowych, to zmiany, które zachodzą podczas procesu na poziomie postawy (przekonania, wartości, obawy) i nawyków (zachowania). Tym samym klient konsekwentnie zmierza do osiągnięcia wyznaczonego celu niwelując przy tym swoje ograniczające przekonania i bariery. Rezultatem jest wzrost motywacji do działania oraz nowa, lepsza jakość funkcjonowania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

  Specjalizacje w ramach oferowanej usługi:
  1. Coaching biznesowy ? skierowany do firm i przedsiębiorców jako narzędzie wspomagające rozwój sprawności biznesowej związany z osiąganiem celów biznesowych.
  2. Coaching kariery ? koncentrujący się na rozwoju i zmianie w życiu zawodowym
  3. Life coaching ? związany z określaniem celów i dokonywaniem zmian w życiu prywatnym
  4. Coaching dla par ? służący polepszeniu i pogłębieniu relacji w związku partnerskim/ małżeńskim.

  Miejsce przeprowadzanych sesji: dogodna lokalizacja w centrum, na Mokotowie i Ursynowie lub w siedzibie klienta w Warszawie i okolicach.

  Ceny i zasady współpracy uzgadniane są na pierwszej bezpłatnej konsultacji.

  Podczas procesu coachingowego wspólnie wyznaczany jest cel oraz spodziewane rezultaty

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »