BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Styl życia i biznes. Coaching, rozwój osobisty, doradztwo, konsulting

Styl życia i biznes. Coaching, rozwój osobisty, doradztwo, konsulting
Rafał Szrajnert jest przedsiębiorcą specjalizującym się w rozwoju biznesu. Konsultant, doradca firm i dyrektor. Posiada duże doświadczenie. Jako przedsiębiorca i absolwent studiów magisterskich na WPIA, czyli Wydziale Prawa i Administracji. A także później uzupełnionych studiami podyplomowymi z Audytu wewnętrznego i Rachunkowości(także na Uniwersytecie), zaprasza do współpracy inteligentnych przedsiębiorców. Swój pierwszy milion zarobił na sprzedaży usług prawnych, tworząc skuteczny system sprzedaży w Spółce Akcyjnej. Największej firmie z danej branży w kraju, co przyniosło mu awans dyrektorski. Pisze ciekawe artykuły na swoim blogu. przy czym zapraszam do kontaktu na stronie internetowej. Profesjonalny i certyfikowany coach. Przedsiębiorca i właściciel spółek, dodatkowo organizujący szkolenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Profesjonalny konsultant biznesowy i doradca. Zapraszam na stronę internetową po ciekawą ofertę. Rafał Szrajnert jest przedsiębiorcą specjalizującym się w rozwoju biznesu. Konsultant, doradca firm i dyrektor. Posiada duże doświadczenie. Jako przedsiębiorca i absolwent studiów magisterskich na WPIA, czyli Wydziale Prawa i Administracji. A także później uzupełnionych studiami podyplomowymi z Audytu wewnętrznego i Rachunkowości(także na Uniwersytecie), zaprasza do współpracy inteligentnych przedsiębiorców. Swój pierwszy milion zarobił na sprzedaży usług prawnych, tworząc skuteczny system sprzedaży w Spółce Akcyjnej. Największej firmie z danej branży w kraju, co przyniosło mu awans dyrektorski. Pisze ciekawe artykuły na swoim blogu. przy czym zapraszam do kontaktu na stronie internetowej. Profesjonalny i certyfikowany coach. Przedsiębiorca i właściciel spółek, dodatkowo organizujący szkolenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Profesjonalny konsultant biznesowy i doradca. Zapraszam na stronę internetową po ciekawą ofertę.

Szczegóły strony www.rafalszrajnert.pl:

Podlinkuj stronę www.rafalszrajnert.pl:

Styl życia i biznes. Coaching, rozwój osobisty, doradztwo, konsulting

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dochód pasywny z kupuj-zarabiaj.pl »

  Dochód pasywny z kupuj-zarabiaj.pl

  Dowiedz się jak zarabiamy i jak Ty możesz robić to samo. Miej możliwość zdobycia dodatkowego bądź pasywnego dochodu. Uzyskaj dostęp do produktów wysokiej jakości w niesamowicie niskich cenach. Zbuduj własny biznes w oparciu o znaną markę.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje »

  Szkolenia negocjacje

  Współcześnie negocjacje są nadzwyczaj pozytywną umiejętnością społeczną. Chcielibyśmy zapewnić Państwu możliwość przeprowadzania korzystnych oraz bez wyjątku pomyślnych negocjacji. Szkolenia negocjacje to oferta, jaka jest zwrócona faktycznie do każdej grupy społecznej. Organizujemy ćwiczenia z obszaru negocjacji w ciągu których nasi konsumenci nabywają pewnych należytych zdolności koniecznych do przeprowadzania skutecznych negocjacji. Jeżeli jesteś zaintrygowany naszą usługą kontaktuj się z nami.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózek widłowy Linde »

  Wózek widłowy Linde

  Nasza spółka proponuje znakomite wózki widłowe boczne oraz wózki widłowe na gaz. Na stronie online są zamieszczone wszystkie nieodzowne wiadomości. Niewątpliwie wózki widłowe powinny mieć zastosowanie przy załadunku rozmaitego typu aut. Towar dla uproszczenia transportu jest umieszczany na odpowiednich paletach, dostosowanych do wózków widłowych. W propozycji naszej spółki jest także wypróbowany osprzęt do wózków widłowych. Wszelkie proponowane przez naszą firmę maszyny mają całkowitą dokumentację wymaganą przez UDT, jest również możliwość zrobienia analizy stanu technicznego w siedzibie naszej firmy.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze trójdzielne »

  Kalendarze trójdzielne

  Przedstawiająca swoje usługi na poniższym portalu drukarnia MARKER z powodzeniem funkcjonuje na rynku usług poligraficznych. Istotną część jej propozycji stanowią kalendarze trójdzielne. Oprócz nich wykonywane są tu też kalendarze ścienne, listkowe oraz jednodzielne. Satysfakcję klientów zapewnia spore doświadczenie, doskonała znajomość branży i wysoce wykształcona kadra pracowników. Drukarnia zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów oraz pełen profesjonalizm. Zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony www.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uniqmetal.pl »

  Uniqmetal.pl

  Uniqmetal jest rekomendowaną placówką skupu złomu działającą w sposób dynamiczny na ternie Rzeszowa. Prowadzone przez nas prace pozwalają na przetworzenie wszelkiego rodzaju materiałów otrzymywanych od naszych Klientów w formę surowców wtórnych, możliwych do ponownego wykorzystania. Jesteśmy wiodącą marką w regionie Podkarpacia, która wyróżnia się przede wszystkim szybkością oraz sprawnością. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą bezpośrednio w naszym serwisie.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stocznia jachtowa »

  Stocznia jachtowa

  Prezentowana strona internetowa zawiera informacje odnośnie firmy Nautiner Yachts. Nasza stocznia jachtowa posiada w ofercie rozmaite modele jachtów żaglowych i motorowych. Polecamy kupno szybkich i komfortowo wyposażonych jachtów Nautiner 30S. Oferujemy także luksusowe jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Zespół naszej firmy tworzą kompetentni fachowcy i sympatycy żeglarstwa. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji jachtów, zapewniamy najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 także certyfikacją systemu HACCP. Postępowanie certyfikacji polega na bezstronnej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dokonuje wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku kroków. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty oraz umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania i utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa istotne ciągi. Pierwszym etapem jest ocena dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji obejmuje ewaluację wszelkich istotnych procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie corocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. prowadzi szkolenia z zakresu systemów zarządzania iso. Planujemy kursy iso 9001, iso 14001, iso/ts 16949 i szkolenia haccp na rzecz pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać szkolenie z problematyki ochrony danych osobowych ? szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych i gospodarki odpadami ? Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji a także szkoleń realizujemy na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »