Stomart -Stomatolog Opole, Chirurgia, Implanty, Ortodoncja, Protetyka

Stomart -Stomatolog Opole, Chirurgia, Implanty, Ortodoncja, Protetyka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej StomArt działa w Opolu od 2004r. Zapewniamy świadczenia z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, protetyki, protetyki na implantach, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz stomatologii dziecięcej.

O dobro pacjentów dbają w naszej przychodni lekarze z dziedziny w chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Od 2004 roku nasza placówka jest wybierana przez początkujących stomatologów jako lokalizacja do nauki praktycznej stomatologii w ramach rocznego stażu. Ponadto jesteśmy w posiadaniu akredytację Ministerstwa Zdrowia na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji.

NZOZ Stomart jest placówką prywatną, jednak umowa zawarta z Narodowym Funduszem Zdrowia umożliwia nam także przyjmowanie pacjentów w ramach ubezpieczenia w NFZ. Obecnie posiadamy największy kontrakt na wykonywanie usług chirurgii stomatologicznej w województwie opolskim, dzięki czemu udzielamy pomocy wielu pacjentom z terenu całej Opolszczyzny.

Szczegóły strony stomart.opole.pl:

Podlinkuj stronę stomart.opole.pl:

Stomart -Stomatolog Opole, Chirurgia, Implanty, Ortodoncja, Protetyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Jasło »

  Prawnik Jasło

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi o tematyce pomocy prawnej
  zarówno osobom fizycznym, jak i stowarzyszeniom.
  Kancelaria zapewnia najlepszą obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi
  sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także przed urzędami i
  instytucjami publicznymi na terenie całego kraju. Prawnik Jasło.
  W ramach usług prawniczych adwokat Jasło zajmuje się także prowadzeniem negocjacji przedsądowych
  a także windykacją wierzytelności. Kancelaria Adwokacka Jasło współpracuje z kancelariami partnerskimi
  zapewniając w ten sposób możliwość reprezentowania Klientów na terenie całego kraju. Polecamy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi elektryczne Swarzędz »

  Usługi elektryczne Swarzędz

  Jesteśmy firmą specjalistów od zagadnień elektrycznych. Nasza kadra posiada specjalistyczne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży. Naszym klientom zapewniamy usługi elektryczne, pomiary, montaże urządzeń i modernizacje instalacji elektrycznych. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami i nie tylko. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z szerszą prezentacją naszej oferty usług.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.eurokiosk.pl - Salon prasowy »

  Www.eurokiosk.pl - Salon prasowy

  Eurokiosk - to przedsiębiorstwo intensywnie rozwijające się na rynku.Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 15 lat. Jest to świadectwem poważnego doświadczenia i zakresu wiedzy w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Działalność przedsiębiorstwa kształtuje się na podstawie systemu franchisingu. W ramach poszerzania działalności firma inicjuje punkty realizacji takie jak kiosk i salon prasowy. Całość miejsc usługowych działa na tych samych zasadach i mieszczą się w najatrakcyjniejszych punktach miasta. Wszystko to każdego dnia przyciąga do eurokiosków mnóstwo klientów.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metamorfozi - forum dla Kobiet »

  Metamorfozi - forum dla Kobiet

  Witajciewystartował właśnie nowy portal METAMORFOZI.PL. Jest to portal tworzony przez kobiety i dla kobiet. Na naszej stronie znajdziecie informacje o bieżących promocjach, opinie oraz adresy takich punktów jak salony fryzjerskie, kosmetyczne, cluby fitness i wiele innych. Zachęcamy do dzielenie się swoimi opiniami razem stworzymy solidne źródło informacji. Zachęcamy wszystkie kobiety do korzystania z naszego portalu

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gurman »

  Gurman

  Oferta otwarta na prezentowanej tutaj stronie na niechybnie będzie idealną ofertą dla każdego, kogo tylko interesują akurat naprawdę dobre pierogi mrożone. Jej pracodawcą jest profesjonalny pierogi producent, i przechowuje ona w sobie bardzo ciężki asortyment takich właśnie produktów. Mając spośród niej odkryjemy przede każdym dobre pierogi czerpiące z kuchni azjatyckiej oraz rosyjskiej ? stanowi ona także tak rozbudowana, że dosłownie zawsze znajdziemy w niej coś rzeczywiście odpowiedniego akurat dla siebie. Firma oferuje przede wszystkim sprzedaż hurtową takich produktów, dzięki dlaczego będzie obecne niesamowita propozycja dla biznesów czy restauracji. Oprócz tego posiada ona także punkt restauracyjny obowiązujący w Warszawie, w jakim jedni będziemy potrafili spróbować wszystkich proponowanych przez nią efektów. Jeżeli zatem kogoś interesują na dowód tradycyjne pielmieni, to na może będzie więc dla niego piękna propozycja.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak działa agencja doradztwa Flexteam? »

  Jak działa agencja doradztwa Flexteam?

  Agencja pracy Flexteam Polska proponuje usługi z zakresu praca tymczasowa, doradztwo personalne w Polsce i za granicą. Doradztwo personalne posiada rekrutację i selekcję kandydatów do pracy. Jeśli poszukujesz pracowników stałych lub tymczasowych do pracy w Polsce lub za granicą zgłoś się do nas. Doradzimy i przedstawimy korzystne warunki współpracy.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • CHEM-PROTECT - Technologie ochrony stali »

  CHEM-PROTECT - Technologie ochrony stali

  CHEM-PROTECT jest polską firmą oferującą szereg produktów oraz usług dla przedsiębiorstw prowadzących nakładanie powłok cynkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. aspekty dotyczące:Nowoczesnych technologii i produktów [*]chemicznych stosowanych w odtłuszczaniu i trawieniu stali przed cynkowaniem
  Zabezpieczeń antykorozyjnych z wykorzystaniem powłok stopowych
  Dodatków stopowych do kąpieli cynkowej
  Zagospodarowania roztworów odpadowych po procesach w cynkowni
  Technologii odżelaziania topników 5. [*]Nietypowych rozwiązań projektowych i modernizacji istniejących linii
  Analityki i pełnego doradztwa w zakresie stosowanych procesów
  Optymalizacji procesów technologicznych
  Opracowań technicznych
  Korzystamy z doświadczeń europejskich i najlepszych światowych rozwiązań w zakresie cynkowania ogniowego i zabezpieczeń antykorozyjnych.
  Nasze rozwiązania są w pełni ekologiczne i ich stosowanie gwarantuje uzyskanie efektywnych wskaźników ekonomicznych oraz doskonałą jakość wyrobów.
  Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »