BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Kategoria: Sport i rekreacja

Sport i rekreacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Paintball laserowy Toruń »

  Paintball laserowy Toruń

  Gra w Paintball laserowy swoimi zasadami przypomina zwykły paintball na kulki, dlatego też często na lasertag używana jest nazwa laserowy paintball.

  Zasady laser tag są proste, na początku każdy gracz otrzymuje łatwą do dopasowania kamizelkę oraz broń. Karabin do paintballu jest stosunkowo lekki. Nie strzela on bolesnymi kulkami tak jak ma to miejsce w zwykłym paintballu. Karabiny laser tag strzelają wiązką światła, która po trafieniu w innego gracza odejmuje mu punkty życia. Dzięki temu gra w paintball laserowy idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych oraz dla dzieci. Każda z kamizelek, które zakładają gracze, posiada system czujników, które w czasie gry rejestrują wszystkie trafienia. Po zakończeniu rozgrywki oraz w jej trakcie można dokładnie sprawdzić kto i kogo ile razy trafił.
  W naszej sali gier na arenie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób.

  Gra odbywa się w Toruniu na specjalnie przygotowanej, dużej i bezpiecznej dla graczy arenie. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z cennikiem oraz warunkami rezerwacji.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rowerowe atrakcje to m.in.: testy rowerowe oraz wynajem rowerów »

  Rowerowe atrakcje to m.in.: testy rowerowe oraz wynajem rowerów

  Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Tworzymy specjalne obszary rowerowe na terenie całego kraju, promując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, unikalnych rowerów, profesjonalnych dróg i skrzyżowań. Dodatkowo oferujemy wynajem rowerów będących dziwnymi konstrukcjami. Sama jazda rowerem jest łatwa jednak jeśli specjalne konstrukcje potrzebują zmiany przyzwyczajeń i wyjątkowej techniki jazdy, stanowi ona spore wyzwanie. Najważniejszą strefą jest akademia rowerowa, w której uczestniczy poprawiają technikę jazdy by jeździć jeszcze lepiej. Rowerzyści pokonują specjalnie przygotowany tor przeszkód wymagający precyzyjnej jazdy. Rowerowa akademia jest przestrzenią treningową i może być wykorzystywana do konkursowej jazdy rowerem. Polecamy także strefę którą nazywamy: testy rowerowe. Zadaniem uczestników jest nauka jazdy na zwariowanych konstrukcjach rowerowych takich jak: bicykl, rower odwrotnie napędzany, rower elektryczny itp. Zajęcia są sporym wyzwaniem, dostarczają wielu śmiesznych zdarzeń i doskonale integrują uczestników. Testy rowerowe powstały z myślą o imprezach integracyjnych, młodzieży i dorosłych. Najbardziej bezpiecznym modułem związanym z edukacją znaków drogowych oraz zasad pierwszeństwa jest miasteczko rowerowe. Składana infrastruktura drogowa umożliwia budowę miasteczka drogowego o wymiarach do 80 x 60 m, co jest rekordem w skali Polski. Dzięki specjalnym odcinkom drogi, powstają skrzyżowania, przejścia dla pieszych oraz rondo. Rowerowe miasteczko ma znaki drogowe i sygnalizację świetlną. Miasteczko drogowe doskonale nadaje się do przygotowania przed egzaminem na kartę rowerową. Oprócz tego zapewniamy serwis rowerowy, na wypadek usterki roweru.

  Data dodania: 10 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.progresywneokulary.com.pl »

  Www.progresywneokulary.com.pl

  Salon Skoptyk proponuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie optyki. Jesteśmy od tego aby doradzić Ci jakie okulary progresywne są dla Ciebie. Wybierając nasz salon optyczny masz gwarancję profesjonalnego badania wzroku. Zastanawiasz się ile będą kosztować Cię okulary progresywne, cena jest zwykle związana z jakością wykonania oraz materiałem wykorzystanym do produkcji okularów. Oferujemy również szkła progresywne oraz sprzedaż okularów dobranych indywidualnie do Państwa potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Wiemy też że okulary progresywne to wybawienie szczególnie dla tych, którzy potrzebują dodatkowych okularów. Sprawdź nasz salon optyczny i przekonaj się, że warto zdecydować się na okulary progresywne czy szkła progresywne. Cena jest porównywalna do zakupu dwóch par okularów, wybierając okulary progresywne otrzymujesz rozwiązanie dwa w jednym. Jedne okulary do dali i bliży. Sprawdź ofertę naszego salonu optycznego i umów się na profesjonalne badanie wzroku. Nasz optyk wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie w postaci okularów progresywnych.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dziwne rowery to świetna atrakcja na imprezy firmowe. »

  Dziwne rowery to świetna atrakcja na imprezy firmowe.

  ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na eventy oraz imprezy plenerowe. Nasze zabawy i śmieszne rowery dostarczą Twoim klientom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy najlepsze stanowisko, które wyposażone będzie m.in. w kilka różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi rowerami nie jest proste. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy. Zastanawiasz się jak długo będziesz próbował opanować jazdę bicyklem? Przekonasz się o tym na evencie rowerowym - ZWARIOWANE ROWERY. Będzie dużo świetnej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów nie tylko rowerowych. W strefie działania zwariowanych rowerów czekają na Was także: symulator jazdy na rowerze, pijany rower i śmieszny rower, konkursy i testy z jazdy symulatorem i rowerem przeciwskrętnym. Tych atrakcji po prostu nie może zabraknąć na Waszym evencie.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyi »

  Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyi

  Treningi indywidualne w Centrum Treningu Personalnego w Bydgoszczy to ceny od 120 pln (za jeden trening), 5 treningów (550 pln / 110 pln trening), 40 treningów (3400 pln / 85 pln trening) w zależności, który z sześciu pakietów wybierzesz. Trening personalny (również on-line) poprawi twoją kondycję, wzmocni siłę, wytrzymałość, szybkość. Ciało zyska elastyczność i dynamikę, wypracujesz koordynację oraz równowagę. Treningi indywidualne także dla sportowców przygotowujących się do zawodów (triathloniści, zawodnicy sztuk walki i inni). Dzięki profesjonalnej pomocy trenera osiągniesz efekty, na jakich ci zależy, poczujesz się pewniej w swoim ciele. Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznego pod numerem telefonu: 669765401 oraz e-mailowego: ib@ibtrenerpersonalny.pl! Wejdź na stronę www.ibtrenerpersonalny.pl i sprawdź jak wiele możemy Ci zaoferować. Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyiul. Dworcowa 104-108Facebook: https://www.facebook.com/Igor-Bilinskyi-Trener-Personalny-971252549600705

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Martwy ciąg - Ćwiczenia na plecy »

  Martwy ciąg - Ćwiczenia na plecy

  Martwy ciąg - Jak ćwiczyć? Wzmocnij swój kręgosłup. Najlepsze techniki ćwiczeń grzbietu - Sprawdź jak bezpiecznie i poprawnie wykonywać to ćwiczenie na plecy.

  Martwy ciąg to specyficzne ćwiczenie. Jest stosunkowo proste i bardzo ważne. Dzieje się tak dlatego, że w tym jednym ćwiczeniu pobudzamy do pracy całe nasze ciało. Martwy ciąg to również nauka tego, jak podnosić cięższe przedmioty i nie narażać kręgosłupa. Prócz dobrych nawyków, trening pomoże nam wzmocnić mięśnie grzbietu, które dbają o kondycję kręgosłupa. Dodatkowo dzięki temu ćwiczeniu możesz wypracować dobry nawyk podnoszenia ciężarów z podłogi. Warto zainwestować swój czas i raz w tygodniu wykonywać to ćwiczenie.

  Nie każdy jednak może go robić. Przed rozpoczęciem ćwiczeń trzeba się upewnić, czy nasz kręgosłup nie miał wcześniej żadnych urazów. Najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem.

  Jak wykonywać ćwiczenie?
  Stajemy tuż przed gryfem, pochylając nieco tułów i uginając nogi w kolanach ujmujemy w dłonie gryf sztangi (chwyt na szerokość barków, ręce na zewnątrz nóg). Trzymając sztangę robimy głęboki przysiad i unosimy tułów w górę na tyle, na ile pozwala nam długość rąk, po czym wypychamy klatkę piersiową do przodu, mocno cofając przy tym barki do tyłu. Taka jest właściwa pozycja wyjściowa do martwego ciągu To oraz wiele więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź! Jak bezpiecznie ćwiczyć!

  Data dodania: 31 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fit-news.pl »

  Fit-news.pl

  Całkowita poprawa wydolności, kondycji, naszego stanu zdrowia, a także osiągnięcie fantastycznej, zgrabnej sylwetki to właśnie kluczowe wartości ćwiczenia fitness. Warto biegać, chodzić do siłowni, klubu fitness czy też ćwiczyć we własnym domu np. pompki, brzuszki, podciąganie na drążku, albowiem sport ten poprawia, polepsza pracę całego systemu, powoduje, że sprawniej funkcjonuje nasz układ krwionośny i oddechowy. Dodatkowo w czasie ćwiczeń wydziela się także hormon szczęścia, wpływa on bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie. Prawidłowo wykonywane ćwiczenia powodują też, iż pracujemy nad zarysem sylwetki i wyrabiamy kondycję, mamy lepszą wydolność organizmu. Czujemy się wtedy lepiej w towarzystwie znajomych, a także osób na siłowni. Wpływa to pozytywnie na naszą samoocenę, jesteśmy bardziej pewnie siebie. Systematyczne uprawianie sportu w pewnym momencie wejdzie nam w nawyk i nie będziemy wyobrażali sobie dnia bez ćwiczeń fizycznych. Jeżeli chcemy uzyskać dobrą, wymarzoną sylwetkę powinniśmy stosować również właściwą, odpowiednio zbilansowaną dietę.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fitness-inspiracje.pl »

  Fitness-inspiracje.pl

  Inspiracje to wyjątkowy serwis dla każdego. Przeważnie dla osób, które chcą zdrowo żyć, żywić się, radować się kształtną oraz estetyczną figurą, i kochają uprawiać sport nie tylko zawodowo, ale i rekreacyjnie. Serwis odznacza się również rozległą bazą wiedzy jak i klarownością, wszystkie informacje zamieszczane na stronie internetowej pisane są z dużą starannością. Dlatego praktycznie każdy czytelnik i fan sportu może się tu odnaleźć. Z całą pewnością warto zapoznać się z artykułami w serwisie, gdyż znajdziemy tam ciąg wskazówek które dotyczą odżywiania, odżywek, witamin a także minerałów, których twój organizm pragnie. Dodatkowo znajdziemy przeróżne sporty, przez co szybciej wyselekcjonujemy świetny dla siebie. Fitness - Inspiracje to blog jednakowoż obecny, ciekawy także wspaniały i znakomity. Jeśli raz tu zajrzysz, z całą pewnością stale będziesz wracał. Jest to strona jedyna w swoim rodzaju, w jednym miejscu skupia informacje związane ze świata fitness. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niebieska-tabletka.pl »

  Niebieska-tabletka.pl

  Ciekawe informacje i rady na temat potencji - oto portal internetowy, na jakim odszukasz wszystko, czego poszukujesz. Interesują Cię takie leki, jak Kamagra bądź Viagra? Pragniesz dowiedzieć się, jak dużo kosztuje Cialis oraz czym grozi nieleczona potencja? Sporo atrakcyjnych poradników, artykuły profesjonalistów i praktyczne porady - oto, co czeka na Ciebie na przedstawianej domenie internetowej. Przetestuj już teraz rzetelne wiadomości o lekarstwach na potencję i wybierz sposób na pozbycie się wstydliwego problemu. Gwarantujemy, że po wejściu na tą witrynę internetową Twoje życie zmieni się na lepsze! Ciekawe wiadomości i porady na temat potencji - oto serwis internetowy, na którym znajdziesz wszystko, czego poszukujesz. Interesują Cię takie specyfiki, jak Kamagra lub ewentualnie Viagra? Chcesz dowiedzieć się, jak dużo kosztuje Cialis oraz czym grozi nieleczona potencja? Wiele ciekawych poradników, artykuły profesjonalistów i praktyczne rady - oto, co oczekuje na Ciebie na opisywanej stronie. Sprawdź już dziś należyte informacje o lekach na potencję oraz wybierz sposób na pozbycie się wstydliwego problemu. Zapewniamy, że po wejściu na tą witrynę Twoje życie zmieni się na lepsze!

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtowania sportowa Sk-Sport.pl »

  Hurtowania sportowa Sk-Sport.pl

  Jeśli szukasz tanich gryfów, pasów do kimon, piłek do tenisaziemnego lub innego sprzętu sportowego, to zapraszamy do naszej hurtowni sportowej, znajdziecie tam wszystkie możliwe sprzęty, stroje i akcesoria sportowe atrakcyjnych cenach. Hurtownia sportowa z dużą ilością produktów do wyboru - znajdziecie u nas zarówno oszczepy, skrzynie gimnastyczne, sprzęt do darta, unihokeja, jak i tenisa choć oczywiście to nie wszystko. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziecie całą naszą ofertę.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą wszelkiego typu akcesoriów i sprzętu sportowego dla szkół. Nasza hurtownia sportowa z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Tutaj zakupicie Państwo każdy sprzęt potrzebny do realizacji zadań z zakresu wychowania fizycznego w szkołach. Co więcej, tutaj ubierzecie swoją drużynę sportową w najwyższej jakości odzież sportową pochodzącą od najbardziej cenionych na świecie i Polsce marek takich jak Adidas, Nike, Colo, Joma czy inne. Gwarantujemy, że nasz sprzęt sportowy dla szkół jest doskonałej jakości i posiada stosowne certyfikaty. W naszej hurtowni sportowej zakupicie także doskonałej jakości sprzęt fitness, sprzęt do rehabilitacji czy ciekawe akcesoria do świetlicy szkolnej w postaci gier świetlicowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie akcesoria do realizacji wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
*/?>

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sport i rekreacja

Sport i rekreacja - nowa podkategoria:

Nazwa: