BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Serwis kotłów gazowych Kraków

Serwis kotłów gazowych Kraków
Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1985 roku. Byliśmy jednymi z pierwszych osób prowadzących serwis urządzeń gazowych i wykonawstwo instalacji gazowych w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Wykonujemy próby szczelności instalacji gazowych, wraz z wystawieniem protokołu lub oświadczenia. Mamy uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń i instalacji gazowych.Prowadzimy serwis piecyków gazowych i kotłów c.o.: Junkers, Termet, Vaillant, Beretta, Neckar, TermaQ, Euroterm, Demrad, Immergas. Jeśli mają Państwo dowolne zapytania dotyczące urządzeń gazowych lub instalacji gazowych, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.uslugi-gazownicze.com:

Podlinkuj stronę www.uslugi-gazownicze.com:

Serwis kotłów gazowych Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System solarny »

  System solarny

  Grupa Soleno, polecany dostawca innowacyjnych programów z domeny źródeł proekologicznej energii cieplnej, gwarantuje swym konsumentom indywidualnym bądź biznesowym rozbudowany wachlarz wdrożeń: kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowe sprzedawane pojedynczo albo w kompletach. Inwestowanie w światowej specyfikacji solary słoneczne stanowi niezwykle intratny wybór, gdyż nasza grupa ze znaczącym triumfem para się wielozakresowym konsultingiem w temacie uzyskiwania środków na dofinansowanie tego asortymentu projektów. Prezentujemy Wam najnowocześniejsze kolektory słoneczne w różnych rozmiarach, od niewielkiego Solar Compact po poszerzone zestawy aparatury. zapewniane w katalogach asortymentowych Soleno kolektory słoneczne próżniowe to wart polecenia sposób ogrzewania dowolnego gatunku wody obiegowej stosowanej w przemyśle bądź w gospodarstwach domowych. Rozwinięciem gamy usług Soleno są przydatne panele czy ogniwa fotowoltaiczne, szybko przetwarzające energię słoneczną na prąd elektryczny.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszty ogrzewania »

  Koszty ogrzewania

  Posiadając średniej wielkości mieszkanie ? 56 m2 ? możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów. Pamiętaj, że inwestowanie w oszczędne technologie zwróci się już po kilku latach. Zdecydowanie warto spróbować!

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominki elektryczne »

  Kominki elektryczne

  Samotne i zimne dni już nie muszą być Ci straszne. Firma Barkom oferuje całą gamę produktów marki Optiflame? . Posiadamy m.in. kominek Bradford, Troy, Chilton, Milano orzech, Cheriton z węglem. Kompleksowe wyposażenie naszego sklepu możecie znaleźć Państwo na stronie internetowej www.kominki-elektryczne.pl. Dlaczego warto nabyć kominek elektryczny? Dla wygody, prostej obsługi i niesamowitej atmosfery. To znakomite rozwiązanie, które daje uczucie komfortu i ciepła. Zapewniamy atrakcyjne ceni i darmowy dowóz.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła

  Przedstawiona na stronie firma Termospec świadczy usługi w zakresie systemów grzewczych. Specjalnością firmy są pompy ciepła i profesjonalne projektowanie takich instalacji. Zakład realizuje wodne ogrzewanie podłogowe, z którym może współgrać pompa. Oferta firmy obejmuje przykładowo kotły retorowe i kominki. Szczególne miejsce w ofercie TERMOSPEC zajmują innowacyjne kolektory słoneczne. Urządzenia firmy służą do ogrzewania zarówno wnętrz, jak i wody użytkowej. Oferowane rozwiązania są ekologiczne - wykorzystują alternatywne źródła energii.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Śląsk »

  Pompy ciepła Śląsk

  Tech-Instal proponuje szeroki wachlarz usług związanych z techniką grzewczą. Firma oferuje doradztwo w zakresie wyboru urządzeń oraz ich dostawy. Tech-Instal stawia na innowacyjne rozwiązania, takie jak kolektory słoneczne. Śląsk jest głównym terenem, na którym oferowane są np. pompy ciepła. Firma ta kompleksowo projektuje i wykonuje, a także montuje systemy. Dzięki tym usługom można wymienić lub unowocześnić system CO. Oferowane materiały pochodzą od wiodących producentów. Kadrę Tech-Instal tworzą wykwalifikowani inżynierowie oraz ekipa montażowa.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Grzejniki łazienkowe

  Podstawowym przedmiotem działań firmy PYRAMID jest dystrybucja grzejników REINA i ADIGE. Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo grzejniki łazienkowe i pokojowe. Oferujemy duży wybór grzejników chromowanych i lakierowanych. Każdy zakupiony u nas grzejnik podlega gwarancji producenta. Poszerzeniem oferty naszego sklepu są zawory, grzałki elektryczne i rozmaite akcesoria. Gwarantujemy dobre ceny oraz krótki czas realizacji zamówień.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MA-CIĄG »

  MA-CIĄG

  Firma MA-CIĄG powstała w 1999 roku. Doświadczenie i sztuka kominkarska została przekazana jako tradycją rodzinna z pokolenia na pokolenie. Podstawą naszej działalności jest nie tylko wiedza i kunszt wyniesiona przez pokolenia, ale także współczesna wiedza i technologia. Uczestniczymy bowiem we wszystkich szkoleniach, jakie są organizowane przez firmy monterskie i budowlane, a także, co jest szczególnie ważne, przez PRODUCENTÓW KOMINKÓW z całego świata. Sami także przekazujemy naszą wiedzę i doświadczenie innym, poprzez szkolenia dla kominkarzy i firm kominkowych.

  W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone technologie, niejednokrotnie najnowsze na świecie, które w połączeniu z profesjonalizmie, fachowością i tradycją przekładają się na niezawodność naszych rozwiązań. Nasza praca stwarza niepowtarzalny klimat i charakter każdego wnętrza w którym pracujemy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »