BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Serwis kotłów gazowych Kraków

Serwis kotłów gazowych Kraków
Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1985 roku. Byliśmy jednymi z pierwszych osób prowadzących serwis urządzeń gazowych i wykonawstwo instalacji gazowych w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Wykonujemy próby szczelności instalacji gazowych, wraz z wystawieniem protokołu lub oświadczenia. Mamy uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń i instalacji gazowych.Prowadzimy serwis piecyków gazowych i kotłów c.o.: Junkers, Termet, Vaillant, Beretta, Neckar, TermaQ, Euroterm, Demrad, Immergas. Jeśli mają Państwo dowolne zapytania dotyczące urządzeń gazowych lub instalacji gazowych, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.uslugi-gazownicze.com:

Podlinkuj stronę www.uslugi-gazownicze.com:

Serwis kotłów gazowych Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 135

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Energa - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania energetyczne »

  Energa - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania energetyczne

  ENERGA-OBRÓT SA w ramach produktów Smart Eco, przygotowała kompleksową ofertę wspierającą gamę produktów i usług takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz kompensacja mocy biernej. Nowoczesne rozwiązania energetyczne, które skutecznie pozwolą obniżyć koszty energii elektrycznej i wytwarzać ją na własne potrzeby. Podstawowym celem Energa SA jest tworzenie przyjaznych środowisku rozwiązań. Możliwość instalacji infrastruktury technicznej do produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, a w niedalekiej przyszłości również możliwość odsprzedaży wyprodukowanych nadwyżek po atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszty ogrzewania »

  Koszty ogrzewania

  Posiadając średniej wielkości mieszkanie ? 56 m2 ? możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów. Pamiętaj, że inwestowanie w oszczędne technologie zwróci się już po kilku latach. Zdecydowanie warto spróbować!

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Vaillant Szczecin »

  Serwis Vaillant Szczecin

  Firma z kilkunastoletnim stażem na rynku urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także sprzedaży, montażu oraz uruchomień urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval na terenie Szczecina, okolic i całego woj. zachodniopomorskiego. Prowadzi również dystrybucję części zamiennych do wszystkich modeli urządzeń, marek Vaillant i Saunier Duval . Zaopatrujemy serwisantów i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kotłownie kontenerowe »

  Kotłownie kontenerowe

  Firma BABCOCK WANSON specjalizuje się w rozprowadzaniu kotłów i palników przemysłowych oraz dopalaczy termicznych. Zajmuje się również tworzeniem rozwiązań w zakresie oczyszczania wody i powietrza. Na szczególną uwagę zasługują natomiast kotłownie kontenerowe. Są one wyposażone w regulację i osprzęt elektryczny. Źródło ciepła jest umieszczone w odpowiednio przygotowanym kontenerze. Kotłownia kontenerowa jest idealnym rozwiązaniem, gdy innej nie można zainstalować w budynku lub przy zmianie ogrzewania.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Śląsk »

  Pompy ciepła Śląsk

  Tech-Instal proponuje szeroki wachlarz usług związanych z techniką grzewczą. Firma oferuje doradztwo w zakresie wyboru urządzeń oraz ich dostawy. Tech-Instal stawia na innowacyjne rozwiązania, takie jak kolektory słoneczne. Śląsk jest głównym terenem, na którym oferowane są np. pompy ciepła. Firma ta kompleksowo projektuje i wykonuje, a także montuje systemy. Dzięki tym usługom można wymienić lub unowocześnić system CO. Oferowane materiały pochodzą od wiodących producentów. Kadrę Tech-Instal tworzą wykwalifikowani inżynierowie oraz ekipa montażowa.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Pompy ciepła Szczecin

  Dzięki zastosowaniu szedzkich pomp ciepła IVT tanio i ekologicznie ogrzejesz dom. Pompa ciepła to rozwiązanie, które sprawi, iż zaczniesz redukować koszty utrzymania domu. Budując pompę ciepła stawiasz na zieloną energię. Jeśli właśnie budujesz dom, to warto rozważyć rezygnację z tradycyjnych sposobów ogrzewania i zdecydować się na pompę ciepła, dzięki czemu zdobędziesz samowystarczalność energetyczną. Firma Global System operuje na terenie województwa zachodniopomorskiego i na obszarze: Gryfino, Gryfice, Szczecinek, Koszalin, Stargard Szczeciński, Szczecin.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie przemysłowe »

  Ogrzewanie przemysłowe

  Pompy ciepła, Bydgoszcz. Firma Daron Technik zajmuje się instalacją nowoczesnych systemów sanitarnych i grzewczych, opartych na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii. Istniejemy na rynku już od 21 lat, nieustannie podtrzymując opinię rzetelnego wykonawcy i kontrahenta. Do naszych zadań należy m.in.: wykonywanie instalacji grzewczych i chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji, prace WOD-KAN, montowanie systemów odzyskiwania energii, systemów chłodzenia maszyn przemysłowych oraz instalacji przemysłowych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »