Serwis kotłów gazowych Kraków

Serwis kotłów gazowych Kraków
Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1985 roku. Byliśmy jednymi z pierwszych osób prowadzących serwis urządzeń gazowych i wykonawstwo instalacji gazowych w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Wykonujemy próby szczelności instalacji gazowych, wraz z wystawieniem protokołu lub oświadczenia. Mamy uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń i instalacji gazowych.Prowadzimy serwis piecyków gazowych i kotłów c.o.: Junkers, Termet, Vaillant, Beretta, Neckar, TermaQ, Euroterm, Demrad, Immergas. Jeśli mają Państwo dowolne zapytania dotyczące urządzeń gazowych lub instalacji gazowych, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.uslugi-gazownicze.com:

Podlinkuj stronę www.uslugi-gazownicze.com:

Serwis kotłów gazowych Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 133

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System solarny »

  System solarny

  Grupa Soleno, polecany dostawca innowacyjnych programów z domeny źródeł proekologicznej energii cieplnej, gwarantuje swym konsumentom indywidualnym bądź biznesowym rozbudowany wachlarz wdrożeń: kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowe sprzedawane pojedynczo albo w kompletach. Inwestowanie w światowej specyfikacji solary słoneczne stanowi niezwykle intratny wybór, gdyż nasza grupa ze znaczącym triumfem para się wielozakresowym konsultingiem w temacie uzyskiwania środków na dofinansowanie tego asortymentu projektów. Prezentujemy Wam najnowocześniejsze kolektory słoneczne w różnych rozmiarach, od niewielkiego Solar Compact po poszerzone zestawy aparatury. zapewniane w katalogach asortymentowych Soleno kolektory słoneczne próżniowe to wart polecenia sposób ogrzewania dowolnego gatunku wody obiegowej stosowanej w przemyśle bądź w gospodarstwach domowych. Rozwinięciem gamy usług Soleno są przydatne panele czy ogniwa fotowoltaiczne, szybko przetwarzające energię słoneczną na prąd elektryczny.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszty ogrzewania »

  Koszty ogrzewania

  Posiadając średniej wielkości mieszkanie ? 56 m2 ? możemy wydać aż do 3.000 zł rocznie za ogrzewanie. Natomiast ogrzewanie przeciętnego domu jednorodzinnego w Polsce może kosztować rocznie średnio aż do 5.000 zł. Wszystko w zależności od rodzaju źródła ogrzewania, które posiadamy. Sama zmiana przyzwyczajeń pozwoli nam już ograniczyć koszty za energię cieplną zużywaną tylko na potrzeby centralnego ogrzewania od 5 do 15%. Istotne jest także to, w jaki sposób używamy ciepłą wodę w naszym gospodarstwie domowym. Tutaj możemy znaleźć kolejne oszczędności. Podsumowując: rozsądnie zarządzając ogrzewaniem i korzystaniem z ciepłej wody użytkowej w mieszkaniu czy też domu możemy zaoszczędzić aż do 35% naszych kosztów. Pamiętaj, że inwestowanie w oszczędne technologie zwróci się już po kilku latach. Zdecydowanie warto spróbować!

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna »

  Energia odnawialna

  Witamy Państwa na naszej witrynie! rozwój przemysłu, kurczenie się naturalnych zapasów złóż na planecie, narastające ceny ocieplania i energii elektrycznej wymuszają odkrywanie innowacyjnych metod. Wychodząc naprzeciw warunkom chwili obecnej oferujemy Państwu najnowsze, ekologiczne, tanie i wypróbowane metody w aspekcie nagrzewania domu i mieszkania, a dodatkowo systemów do filtracji wody. W swojej ofercie mamy produkty pozwalające na używanie bezpłatnej, ekologicznej i niewyczerpanej energii słońca, wiatru, a również energii geotermalnej oraz biomasy. Odszukacie Państwo u nas między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz filtry do wody. Biorąc zarówno pod uwagę ekonomiczny wymiar takich przygotowaliśmy dla Państwa znaczny asortyment artykułów umożliwiający znalezienie wyjścia na każdą kieszeń. Zapraszamy ciepło na naszą stronę. Odwiedź nas już teraz i przetestuj sam jak sporo zdołasz oszczędzić!

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kotłownie kontenerowe »

  Kotłownie kontenerowe

  Firma BABCOCK WANSON specjalizuje się w rozprowadzaniu kotłów i palników przemysłowych oraz dopalaczy termicznych. Zajmuje się również tworzeniem rozwiązań w zakresie oczyszczania wody i powietrza. Na szczególną uwagę zasługują natomiast kotłownie kontenerowe. Są one wyposażone w regulację i osprzęt elektryczny. Źródło ciepła jest umieszczone w odpowiednio przygotowanym kontenerze. Kotłownia kontenerowa jest idealnym rozwiązaniem, gdy innej nie można zainstalować w budynku lub przy zmianie ogrzewania.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Grzejniki łazienkowe

  Podstawowym przedmiotem działań firmy PYRAMID jest dystrybucja grzejników REINA i ADIGE. Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo grzejniki łazienkowe i pokojowe. Oferujemy duży wybór grzejników chromowanych i lakierowanych. Każdy zakupiony u nas grzejnik podlega gwarancji producenta. Poszerzeniem oferty naszego sklepu są zawory, grzałki elektryczne i rozmaite akcesoria. Gwarantujemy dobre ceny oraz krótki czas realizacji zamówień.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MA-CIĄG »

  MA-CIĄG

  Firma MA-CIĄG powstała w 1999 roku. Doświadczenie i sztuka kominkarska została przekazana jako tradycją rodzinna z pokolenia na pokolenie. Podstawą naszej działalności jest nie tylko wiedza i kunszt wyniesiona przez pokolenia, ale także współczesna wiedza i technologia. Uczestniczymy bowiem we wszystkich szkoleniach, jakie są organizowane przez firmy monterskie i budowlane, a także, co jest szczególnie ważne, przez PRODUCENTÓW KOMINKÓW z całego świata. Sami także przekazujemy naszą wiedzę i doświadczenie innym, poprzez szkolenia dla kominkarzy i firm kominkowych.

  W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone technologie, niejednokrotnie najnowsze na świecie, które w połączeniu z profesjonalizmie, fachowością i tradycją przekładają się na niezawodność naszych rozwiązań. Nasza praca stwarza niepowtarzalny klimat i charakter każdego wnętrza w którym pracujemy.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Pompy ciepła Szczecin

  Dzięki zastosowaniu szedzkich pomp ciepła IVT tanio i ekologicznie ogrzejesz dom. Pompa ciepła to rozwiązanie, które sprawi, iż zaczniesz redukować koszty utrzymania domu. Budując pompę ciepła stawiasz na zieloną energię. Jeśli właśnie budujesz dom, to warto rozważyć rezygnację z tradycyjnych sposobów ogrzewania i zdecydować się na pompę ciepła, dzięki czemu zdobędziesz samowystarczalność energetyczną. Firma Global System operuje na terenie województwa zachodniopomorskiego i na obszarze: Gryfino, Gryfice, Szczecinek, Koszalin, Stargard Szczeciński, Szczecin.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »