Rodentica

Rodentica
Rodentica jest znajdującą się w Bielsku-Białej kliniką stomatologiczną, w której wykonywanych jest szereg zabiegów z zakresu różnych dziedzin stomatologii. Podstawą działalności jest oczywiście stomatologia zachowawcza i dziecięca, dzięki której w każdym wieku można cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Oprócz tego wykonujemy również zabiegi z zakresu endodoncji, czyli leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej (w tym wybielanie zębów), periodontologii (leczenie chorób przyzębia) czy protetyki. Przywiązujemy też dużą uwagę do profilaktyki i odpowiedniej higieny jamy ustnej, ponieważ jest to absolutna podstawa zdrowego uśmiechu. Jako jedna z nielicznych klinik stomatologicznych w okolicy prowadzimy również leczenie ortodontyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz leczenie implantologiczne, dzięki któremu można raz na zawsze zapomnieć o brakach w uzębieniu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, stale poszerzających swoje kompetencje, dla których stomatologia to nie tylko praca, ale także pasja. Zapraszamy!

Szczegóły strony rodentica.pl:

Podlinkuj stronę rodentica.pl:

Rodentica

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatologia Rzeszów »

  Stomatologia Rzeszów

  Gabinet dentystyczny Renaty Micał Rzeszów jest to miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na miłą i fachową obsługę. Mam odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jako dentysta, pracowałam w przychodniach prywatnych oraz publicznych. Własną praktykę jako stomatolog prowadzę od roku 2003. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych kursach oraz staram się być na bieżąco we wszystkich nowościach, które pojawiają się w branży.
  Zajmuję się kompleksowym leczeniem jamy ustnej tak u dzieci, jak również dorosłych pacjentów. Gabinet stomatologiczny w ramach profilaktyki oferuje następujące usługi: badania kontrolne, lapisowanie zębów mlecznych, lakowanie oraz lakierowanie zębów. Moja oferta to również zabiegi z takich zakresów jak: stomatologia zachowawcza, kosmetyczna, nowoczesna endodoncja, periodontologia, chirurgia i protetyka. W moim gabinecie można wykonać również usuwanie kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków, piaskowanie, wybielanie zębów martwych. Wykonuję również obudowy zębów na włóknach szklanych.
  Pacjentom, którzy poszukują usług protetycznych, mogę zaproponować korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe, protezy elastyczne nylonowe, jak też protezy tradycyjne akrylowe, również w ramach refundacji z NFZ. Staram się, żeby leczenie w moim gabinecie odbywało się w sposób bezbolesny oraz w komfortowych warunkach. Jako lekarz stomatolog jestem zawsze gotowa służyć radą oraz pomocą moim pacjentom. Troszcząc się o zdrowie oraz piękny uśmiech pacjentów, dobieram najlepsze metody leczenia i stosuję wyłącznie pewne, wysokiej jakości materiały. Mój gabinet to gwarancja usług na wysokim poziomie oferowanych w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wrocław »

  Implanty Wrocław

  Dentysta.OlesnicaSlaska.pl to miejsce, w którym znajdziesz namiary na dobrego stomatologa z Oleśnicy. Niewątpliwie w wielu miastach jest wielu dobrych ekspertów z dziedziny dentystyki, ale warto jest wiedzieć do kogo faktycznie jest najlepiej trafić, żeby potem nie żałować. Oczywiście oceny są czysto uznaniowe, dlatego nie warto jest zawsze sięgać po opinie znajomych, tylko samemu się rozeznać w tym gdzie się leczyć, bo potem można mieć do kogoś żal. Wybierajcie zatem samemu zawsze drodzy internauci.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • IMPLADENT DARIUSZ NIESIOBĘDZKI SP. J. »

  IMPLADENT DARIUSZ NIESIOBĘDZKI SP. J.

  Zrób pierwszy krok, zadzwoń, umów się na wizytę. Specjalnie dla Ciebie dostosowaliśmy Naszą ofertę do Twoich potrzeb. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii, w tym stomatologii estetycznej. Olśnij wszystkich swym nowym uśmiechem, wraz z kliniką Impladent. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, komfortowe warunki leczenia. Każdy w was, jest dla nas niezwykle ważny.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w Poznaniu »

  Stomatolog w Poznaniu

  Niewątpliwie każdy pragnie posiadać biały uśmiech, zatem trzeba zainwestować swoje pieniądze w implanty zębów (Poznań to miejsce, gdzie są one robione). Problemy powiązane z utratą uzębienia znane są od dalekich czasów. Często ludzie tracą zęby w wyniku różnorodnych urazów. Implanty zdobywają coraz większe grono zwolenników, z tego powodu znakomity Stomatolog Poznań Dent ma je dodatkowo w swojej propozycji. Nadzwyczajnie ważne jest to, by wszystkie zabiegi dentystyczne robił wspaniały specjalista, żeby były one zrobione odpowiednio. Dent Protetyk Poznań posiada już ogromną praktykę, to nadzwyczajnie innowacyjna przychodnia. Jej propozycja jest adresowana w szczególności do odbiorców, którzy posiadają przeróżne trudności z zębami. Dent świadczy niezwykle duży zestaw przeróżnych usług. Stomatolodzy zatrudnieni w klinice oferują swoje usługi najmłodszym pacjentom, jak też pacjentom dorosłym. Na pewno na jakość oferowanych usług, mają kolosalny wpływ surowce stosowane w cenionej klinice Dent. Na witrynie internetowej znajdują się bliższe wiadomości.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU MEDCOM Sp. z o.o. »

  PHU MEDCOM Sp. z o.o.

  Klinika stomatologiczno-lekarska MedCom istnieje od 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności naszego personelu medycznego to elementy, które pozwalają nam działać w oparciu o najnowsze technologie zabiegowe. Naszą główną specjalizacją jest implantologia, protetyka i ortodoncja.
  Oprócz tego na terenie kliniki działają poradnie świadczące usługi lekarskie z zakresu dermatologii, ginekologii, okulistyki oraz podstawowej opieki zdrowotnej.
  MedCom podąża z duchem czasu, o czym świadczy nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały zabiegowe. Współpracujemy z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje. Pacjenci kliniki MedCom mają możliwość skorzystania ze skutecznych i przede wszystkim bezbolesnych standardów leczenia, które są gwarancją naturalnych i długotrwałych efektów.
  Oferta kompleksowych usług stomatologicznych naszej kliniki obejmuje ponadto zabiegi związane z estetyką jamy ustnej (wybielanie, piaskowanie zębów, zakładanie licówek ceramicznych i biżuterii nazębnej) oraz procedury z obszaru stomatologii zachowawczej, periodontologii, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.
  Klinika MedCom wyposażona jest najnowocześniejsze aparaty, dzięki którym możliwa jest profesjonalna diagnostyka problemów występujących w obrębie jamy ustnej. W tym celu wykorzystujemy m.in. program SimPlant (System Planowania Leczenia Implantologicznego 3D), kamery wewnątrzustne, mikroskopy, RTG panoramiczne, cefalometryczne, radiowizjografię i tomografię komputerową.
  Wyróżnia nas najwyższa jakość zabiegów stomatologicznych. Dobierając najlepsze rozwiązania, dbamy, by każdy z naszych Pacjentów odzyskał zdrowy i piękny uśmiech na długie lata.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdańsk »

  Stomatolog Gdańsk

  Poszukujesz najlepszych usług stomatologicznych i nie wiesz gdzie rozpocząć poszukiwania? Jak najszybciej zobacz witrynę internetową, którą znajdziesz wpisując adres gdanskiecentrumstomatologiczne.pl, aby zapoznać się ofertą naszej kliniki stomatologicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz należycie wykwalifikowaną kadrę, za zapewnia, że wszelkie oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości. Oferujemy zarówno profesjonalną diagnostykę oraz oczywiście leczenie nawet najbardziej skomplikowanych dolegliwości. Ponadto oferujemy wykonanie wybranych zabiegów z kontraktu z NFZ. Nasze kliniki można znaleźć w Gdyni lub Gdańsku. Pamiętaj, że dobra kondycja Twoich zębów jest szczególnie ważna.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna - implanty »

  Chirurgia stomatologiczna - implanty

  Różne rozmiary implantów pozwalają lekarzowi na znalezienie najważniejszego rozwiązania dla każdego pacjenta przywracając możliwie najlepszy poziom estetyki i doskonałej ergonomij.

  Najważniejszym etapem jest wprowadzenie samego implantu w miejsce gdzie wcześniej znajdowały się . ETAP I ? chirurgiaOstatnim etapem korzeń zęba jest założenie kilku szwów, które po około tygodniu zostaną zdjęte.Na tej podstawie powstaje pewny i transparentny plan leczenia realizujący oczekiwania pacjenta.korzeń zęba każdym przypadku chirurg dentysta musi przeprowadzić szczegółowe pomiar wraz z ocena zdjęć rentgenowskich, a czasem tomografii komputerowej. Lekarz po niewielkim nacięciu dziąsła przygotowuje w sposób maksymalnie delikatny niewielkie otwory, w które następnie wprowadza implanty. wykonany jest w znieczuleniu miejscowym, co doskonale chroni pacjenta przed uczuciem bólu.

  Ostatnim etapem leczenia jest skrupulatne zamontowanie nowych zębów.

  Naturalny ząb składa się z korony zęba, która czytelna jest w ustach oraz budowy korzeni tkwiących w kości szczęk. wraz z koroną protetyczna zastępuje normalny ząb. wszczepiony pozostaje w miejsce usuniętego korzenia, a do niego mocowana jest nowa korona. wykonane są ze precyzyjnego z ludzkimi tkankami tytanu, który z powodzeniem od lat 50-tych stosowany jest w technologii medycznej.Tytan jest doskonale znoszony przez ustrój ludzki. CO TO JEST ? swoim wyglądem przypominają naturalny o średnicy kilku milimetrów i długości około 1 cm.Implant dentystyczny wprowadzony w miejsce brakującego zęba pasuje pełnej konsolidacji z otaczająca kością, a umieszczona na nim korona zęba w pełni przejmuje rolę zastąpionego zęba.

  ETAP II ? protetykaGdy implant osiągnie trwałe i niezwykle stabilne połączenie z kością wykonujemy zabieg odsłonięcia implantu, po czym wykonujemy ostateczne uzupełnienie protetyczne w postaci pojedynczej korony, mostu lub protezy.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »