Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR
Jak rekrutować specjalistów średniego i wyższego szczebla? ATERIMA HR to firma, która, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, wie, jak odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Mamy w jej przypadku do czynienia z podmiotem nie tylko profesjonalnym, ale i zaangażowanym, unikającym schematycznych rozwiązań i podchodzącym do każdego zlecenia indywidualnie. Każdy klient może liczyć na przynajmniej dwie propozycje pracowników odpowiadających jego potrzebom, a nawet ? na trwającą nawet pół roku gwarancję na osobę, którą wybierze.Szukasz specjalisty średniego lub wyższego szczebla, a sam nie masz czasu na przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego? Nie musisz już tego robić, z pomocą przychodzi bowiem firma ATERIMA HR. Na stronie znajdziesz wszelkie informacje do kontaktu. Sprawdź nas, zobacz oferty pracy jakie proponujemy naszym kandydatom. Rekrutacja specjalistów nie jest prostym zadaniem, dlatego warto zlecić ją profesjonalistom. Zaufaj nam! Zatrudnij nas do tego zadania. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika z gwarancją! O Szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela.

Szczegóły strony www.aterima.hr:

Podlinkuj stronę www.aterima.hr:

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Atol Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Toruń »

  Atol Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Toruń

  Biuro nieruchomości Atol z siedzibą w Toruniu, działające zarówno w Toruniu jak i w okolicach zajmuje się między innymi:
  - pośredniczeniem w realizacji transakcji kupna
  - sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych.

  Dbając o prawidłowość przebiegu transakcji sprawdzamy, na podstawie dokumentów, stan prawny nieruchomości; informujemy i pomagamy w sprawach kredytowych.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SFR - Doradztwo Personalne »

  SFR - Doradztwo Personalne

  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowania sił sprzedaży, popartą wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Znamy cechy i predyspozycje skutecznych pracowników oraz wiemy.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro-punkt.pl - serwis Europejskiego Centrum Podatkowego »

  Euro-punkt.pl - serwis Europejskiego Centrum Podatkowego

  Nasza firma zajmuje się rozliczaniem zagranicznych podatków od 2002 roku. Pomogliśmy odzyskać nadpłacony podatek pracownikom wielu branż i zawodów pracujących w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Austrii. Dzięki zaangażowaniu doradców i ich znajomości prawa podatkowego krajów Europy Zachodniej nasi klienci uzyskują maksymalne określone prawem zwroty podatku. Posiadamy sieć oddziałów na terenie całej Polski, w których nasi konsultanci pomogą Państwu wypełnić formularze, poinformują o statusie rozliczenia i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące procedury rozliczenia.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • CV Wzór, życiorys, list motywacyjny wzór »

  CV Wzór, życiorys, list motywacyjny wzór

  Pragnienie zmiany profesji. Potrzeba zmiany sytuacji życiowej. Potrzeba zmiany duchowej. Jak niemało zależy od naszej profesji? Jak niemało zależy od lokalnego środowiska? Jak niezadowolenie z roboty ingeruje na nasz tryb, dokonanie i samorealizację? Teraz, przejawia się że rzemiosło ma bezgraniczny wpływ na nasze życie i postawę w ciągu dnia. Dlatego niesłychanie ważne jest, to aby realizować się w tym co czynimy na co dzień. Ważne jest to również to, aby sprawiać to, co się uwielbia i przede wszystkim robić z gorliwością. Pod warunkiem, że czujesz, że powinieneś coś odmienić w własnym istnieniu nie frapuj się dłużej i pocznij zmianę od własnej profesji. Satysfakcja jest gwarantowana! Jeśli dalej się wahasz wpadnij na nasz serwis internetowy blog.cv-szablony.pl gdzie dostaniesz polecenia i rady jak zrobić tego istotnego kroku w życiu. Jeśli nie radzisz sobie z napisaniem życiorysu oraz wzoru listu motywacyjnego wpadnij na CV Szablony, a chlebodawca dzięki naszym oryginalnym i fachowym wzorom na pewnie zwróci na Ciebie uwagę. Wykreuj z nami własną pierwszą infografikę CV i capnij najważniejszą funkcję o jakiej zawsze śniłeś.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jobkralle- wyszukiwarka ofert pracy »

  Jobkralle- wyszukiwarka ofert pracy

  JOBkralle jest niezależną wyszukiwarka pracy w Internecie. Jest to tak zwana wyszukiwarka ?deep web?, która wyszukuje informacje, które są głęboko ukryte na stronach internetowych i niewykrywalne przez tradycyjne wyszukiwarki.Specjalnie opracowany mechanizm, automatycznie skanuje tysiące stron internetowych firm, instytucji, agencji zatrudnienia, gazet i giełd pracy, i tym sposobem znajduje codziennie nowe, aktualne oferty pracy. Poprzez bezpośredni link do stron z ogłoszeniem pracy, poszukiwanie posady nie jest tylko ekscytujące, ale również daje możliwość uzyskania pierwszego wrażenia co do firmy oraz wiele innych cennych informacji.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca norwegia »

  Praca norwegia

  Państwa skandynawskie, a głównie Norwegia, słyną z wyjątkowej dbałości o prawa pracowników. Gwarancje socjalne dla osób pracujących w tym kraju jak również pensje na dobrym poziomie, stanowią zachętę do rozpoczęcia pracy w tym państwie. Wybierając podjęcie pracy w Norwegi, zapewnicie sobie Państwo wyśmienity poziom życia. W tej chwili gdy likwidowane są granice, a każdy z nas posiada możliwość podejmować pracę każdym państwie unii, zadawalającym staje się to by, to odszukać najlepsze oferty agencji zatrudnienia. Znajdziemy je, wyszukując słów "Praca Norwegia". Warto odszukać zaufane spółki ułatwiające pracodawcom pozyskanie pracowników i skorzystać z oferowanych propozycji. Poszukując witryn ze słowami "Praca Norwegia" zrealizujecie swoje plany.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalna praca w Niemczech- Opieka nad osobą starszą »

  Legalna praca w Niemczech- Opieka nad osobą starszą

  Novum Carrer to firma która specjalizuje się delegowaniu polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.Z nami znajdziesz pewne i legalne zatrudnienie! Proponujemy umowę o pracę, odprowadzanie składek do ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia jak i transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »