BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR
Jak rekrutować specjalistów średniego i wyższego szczebla? ATERIMA HR to firma, która, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, wie, jak odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Mamy w jej przypadku do czynienia z podmiotem nie tylko profesjonalnym, ale i zaangażowanym, unikającym schematycznych rozwiązań i podchodzącym do każdego zlecenia indywidualnie. Każdy klient może liczyć na przynajmniej dwie propozycje pracowników odpowiadających jego potrzebom, a nawet ? na trwającą nawet pół roku gwarancję na osobę, którą wybierze.Szukasz specjalisty średniego lub wyższego szczebla, a sam nie masz czasu na przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego? Nie musisz już tego robić, z pomocą przychodzi bowiem firma ATERIMA HR. Na stronie znajdziesz wszelkie informacje do kontaktu. Sprawdź nas, zobacz oferty pracy jakie proponujemy naszym kandydatom. Rekrutacja specjalistów nie jest prostym zadaniem, dlatego warto zlecić ją profesjonalistom. Zaufaj nam! Zatrudnij nas do tego zadania. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika z gwarancją! O Szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela.

Szczegóły strony www.aterima.hr:

Podlinkuj stronę www.aterima.hr:

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GP People Pośrednictwo Pracy Toruń »

  GP People Pośrednictwo Pracy Toruń

  GP People jest firmą specjalizującą się w obsłudze personalnej przedsiębiorstw.

  W naszej ofercie można znaleźć oferty pracy:
  - praca stała,
  - praca tymczasowa,
  - wynajem pracowników,
  - praca czasowa,
  - rekrutacja pracowników, w tym pracowników z zagranicy.

  Firma GP People stosuje nowoczesne metody outsourcingu, pozwalające na osiąganie większej efektywności w organizacji a tym samym na obniżenie kosztów.
  Praca stała i tymczasowa, praca w Polsce i za granicą. Outsourcing kadr płac. Własne rozwiązania autorskie.
  (praca czasowa, praca tymczasowa, pracownicy tymczasowi, rekrutacja pracowników, rekrutacja personelu, agencja zatrudnienia, agencja pracy, doradztwo personalne, polish workers, polnische Arbeiter)

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencje pracy - Toruń »

  Agencje pracy - Toruń

  Centrum Adiutor jest agencją pośrednictwa pracy. Adiutor zajmuje się rekrutacją pracowników stałych i tymczasowych na terenie całej Polski oraz za granicą. Adiutor rekrutuje pracowników z niezwykłą starannością, na najwyższym poziomie. Nasza wiedza o rynku pracy, kompetentny personel oraz umiejętność słuchania i analizowania potrzeb Klientów przyniosło zadowolenie wielu pracodawców i pracowników.
  Agencje pracy - Toruń

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przykłady CV »

  Przykłady CV

  Przykłady CV tutaj dowiesz się jak napisać PROFESJONALNE CV. Każdy element, szczegół, detal ma znaczenie aby podczas 10sek. - tak tyle poświęca rekruter żeby zobaczyć twoje curriculum vitae. Poznaj nieznane metody, które są znane przez ludzi sukcesu. Dowiesz się tutaj jakie umieścić informacje w odpowiednich rubrykach twojego życiorysu. Chcesz wiedzieć DLACZEGO stan cywilny ma znaczenie ?Zapisz się na bezpłatny newsletter za pomocą, którego stworzysz CV, które będzie omawiane przez specjalistów od rekrutacji. Pobierz Darmowe CV, wypełnij krok po kroku i zdobądź pracę o której marzysz.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla obcokrajowca »

  Praca dla obcokrajowca

  Wyjazd poza granice rodzimego kraju z nadzieją znalezienia atrakcyjnej pracy to szalenie poważna decyzja. Zanim się na to zdecydujemy trzeba jeszcze przed wyjazdem dużo wcześniej znaleźć aktualną ofertę zatrudnienia by nie jechać w ciemno. Atrakcyjne oferty pracy dla obcokrajowców cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem a w szczególności te najbardziej konkurencyjne w krótkim czasie znajdują amatorów. Odnaleźć je można nie tylko w regionalnej prasie, ale również w Internecie. Na stronach serwisów internetowych codziennie zamieszczane są nowe ogłoszenia przeznaczone dla cudzoziemców z atrakcyjnymi ofertami pracy. Wśród nich polecane jest zarówno zatrudnienie sezonowe jak również praca stała. Najatrakcyjniejsze oferty przeznaczone są przede wszystkim dla wykwalifikowanych pracowników ale każdy znajdzie bez problemu pracę związaną z opieką osób starszych, pracę w ogrodnictwie lub w gospodarstwach rolnych, która nie wymagają posiadania odpowiednich kwalifikacji.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Absolwent praca - praca.katowice.eu »

  Absolwent praca - praca.katowice.eu

  Jesteś świeżo upieczonym absolwentem poszukującym swojej pierwszej pracy oraz mieszkania? Jeżeli chciałbyś poznać stolicę Śląska z innej perspektywy - jako mieszkaniec. Już dawno Górny Śląsk odmienił swoje oblicze jakie panuje w ogólnych stereotypach. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, dzięki któremu będziesz mógł wygrać rok darmowego mieszkania w luksusowym apartamencie na Dębowych Tarasach.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalna praca w Niemczech- Opieka nad osobą starszą »

  Legalna praca w Niemczech- Opieka nad osobą starszą

  Novum Carrer to firma która specjalizuje się delegowaniu polskich opiekunek i opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.Z nami znajdziesz pewne i legalne zatrudnienie! Proponujemy umowę o pracę, odprowadzanie składek do ZUS, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Ponadto gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie na okres zatrudnienia jak i transport do pracy i z powrotem. Zapraszamy do współpracy! Posiadamy wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z niemieckimi kontrahentami.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Rekrutacja »

  Stacja Rekrutacja

  Jesteśmy stabilną i prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Pomagamy rozwijać się pracownikom posiadającym bogate doświadczenie zawodowe, a także osobom młodym bez doświadczenia.

  Oferujemy usługi rekrutacji oraz zapewniania pracowników stałych i tymczasowych o oczekiwanych przez Klientów kwalifikacjach na dowolny okres. Dostosowujemy się do zmian na rynku pracy proponując naszym partnerom nowe rozwiązania z obszaru HR, a pracownikom różne formy dotarcia i możliwości aplikowania na aktualne stanowiska.

  Współpraca z nami to możliwość pozyskania optymalnego zatrudnienia stałego i tymczasowego, niezbędnego do realizacji zadań w okresach sezonowego wzrostu sprzedaży, absencji pracowniczych, czy też nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Z drugiej strony to możliwość przekazania odpowiedzialności za końcowy efekt realizowanego fragmentu procesu (usługa outsourcingu procesu).

  Paleta rozwiązań w ramach naszych usług prowadzi do optymalizacji kosztów pracy związanych z rekrutacją, selekcją czy też ? przy dużej rotacji - ciągłym szkoleniem nowych pracowników. Dzięki temu mogą Państwo płynnie, elastycznie i bez kosztowo dostosować skalę swojej działalności do zmian w gospodarce.

  Przejmujemy pełną odpowiedzialność za rekrutację, selekcję, zatrudnienie a także szkolenie pracownika oraz większość obowiązków pracodawcy wynikających z kodeksu pracy. Wykorzystywane w tym celu nowe autorskie technologie elektroniczne i mobilne zdecydowanie ułatwiają komunikację na poziomie Klient ? Agencja Sanpro Job Service ? Pracownik.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »