Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR
Jak rekrutować specjalistów średniego i wyższego szczebla? ATERIMA HR to firma, która, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, wie, jak odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Mamy w jej przypadku do czynienia z podmiotem nie tylko profesjonalnym, ale i zaangażowanym, unikającym schematycznych rozwiązań i podchodzącym do każdego zlecenia indywidualnie. Każdy klient może liczyć na przynajmniej dwie propozycje pracowników odpowiadających jego potrzebom, a nawet ? na trwającą nawet pół roku gwarancję na osobę, którą wybierze.Szukasz specjalisty średniego lub wyższego szczebla, a sam nie masz czasu na przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego? Nie musisz już tego robić, z pomocą przychodzi bowiem firma ATERIMA HR. Na stronie znajdziesz wszelkie informacje do kontaktu. Sprawdź nas, zobacz oferty pracy jakie proponujemy naszym kandydatom. Rekrutacja specjalistów nie jest prostym zadaniem, dlatego warto zlecić ją profesjonalistom. Zaufaj nam! Zatrudnij nas do tego zadania. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika z gwarancją! O Szczegóły zapytaj naszego przedstawiciela.

Szczegóły strony www.aterima.hr:

Podlinkuj stronę www.aterima.hr:

Rekrutacja specjalistów i menedżerów z ATERIMA HR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ITF Consulting - Rekrutacje specjalistyczne - Informatyka, Technologia, Finanse. Toruń »

  ITF Consulting - Rekrutacje specjalistyczne - Informatyka, Technologia, Finanse. Toruń

  ITF Consulting (z siedzibą w Toruniu) jest firmą rekrutacyjną działającą w obszarach informatyki, inżynierii oraz finansów. Informatyka, technologia i finanse.
  Misją ITF Consulting jest wypełnienie luk personalnych w firmie Klienta w taki sposób, aby współtworzyć sukces i wzrost efektywności funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. W naszych działaniach stosujemy różne metody rekrutacji, przede wszystkim "headhunting" ?executive? i ?direct search?, również selekcję kandydatów z baz danych, jak i różne innowacyjne, niekonwencjonalne metody pozyskiwania potencjalnych kandydatów.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Freshmarket - Witamy »

  Freshmarket - Witamy

  Zarząd Żabki w składzie Jacek Roszyk, Oskar Fischer, a także pracujący dla spółki ekspert od PR Jacek Spychała wysuwają osobom pragnących prowadzić własny sklep, propozycję korzystnego partnerstwa. Współpraca z Żabką polega na prowadzeniu sklepu Freshmarket. Na łamach strony Freshmarket.pl widnieje opis jak zostać ajentem Żabki z uwzględnieniem formularza kontaktowego, który potencjalni ajenci Żabki muszą wypełnić. Żabka Polska to sieć istniejąca w Polsce od 1998 roku. Zainicjowana przez sklep Żabka sieć Fresh Market dostosowuje asortyment do wygórowanych wymogów Klientów. Sklepy Freshmarket są bowiem wyposażone we wszystkie niezbędne artykuły. Wydzielone w obrębie sklepów Fresh Aleje zawierają bogactwo świeżych produktów. Za pomocą tzw. Zielonego Okienka można także zapłacić rachunki czy doładować telefon. Zapraszamy do odwiedzenia funkcjonujących w sieci forów Żabki, gdzie można pozostawić swoje opinie dotyczące zakupów w sieci sklepów Żabka.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jobkralle- wyszukiwarka ofert pracy »

  Jobkralle- wyszukiwarka ofert pracy

  JOBkralle jest niezależną wyszukiwarka pracy w Internecie. Jest to tak zwana wyszukiwarka ?deep web?, która wyszukuje informacje, które są głęboko ukryte na stronach internetowych i niewykrywalne przez tradycyjne wyszukiwarki.Specjalnie opracowany mechanizm, automatycznie skanuje tysiące stron internetowych firm, instytucji, agencji zatrudnienia, gazet i giełd pracy, i tym sposobem znajduje codziennie nowe, aktualne oferty pracy. Poprzez bezpośredni link do stron z ogłoszeniem pracy, poszukiwanie posady nie jest tylko ekscytujące, ale również daje możliwość uzyskania pierwszego wrażenia co do firmy oraz wiele innych cennych informacji.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla obcokrajowca »

  Praca dla obcokrajowca

  Wyjazd poza granice rodzimego kraju z nadzieją znalezienia atrakcyjnej pracy to szalenie poważna decyzja. Zanim się na to zdecydujemy trzeba jeszcze przed wyjazdem dużo wcześniej znaleźć aktualną ofertę zatrudnienia by nie jechać w ciemno. Atrakcyjne oferty pracy dla obcokrajowców cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem a w szczególności te najbardziej konkurencyjne w krótkim czasie znajdują amatorów. Odnaleźć je można nie tylko w regionalnej prasie, ale również w Internecie. Na stronach serwisów internetowych codziennie zamieszczane są nowe ogłoszenia przeznaczone dla cudzoziemców z atrakcyjnymi ofertami pracy. Wśród nich polecane jest zarówno zatrudnienie sezonowe jak również praca stała. Najatrakcyjniejsze oferty przeznaczone są przede wszystkim dla wykwalifikowanych pracowników ale każdy znajdzie bez problemu pracę związaną z opieką osób starszych, pracę w ogrodnictwie lub w gospodarstwach rolnych, która nie wymagają posiadania odpowiednich kwalifikacji.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma - E-biznes - Kariera »

  Firma - E-biznes - Kariera

  Strona przeznaczona dla osób rozpoczynających własny biznes lub karierę zawodową. Znajdziesz tutaj między innymi: informacje o tym jak jak napisać biznesplan, czym jest strategia firmy, a także zarządzanie w czasie kryzysu i dlaczego warto zainteresować się programami partnerskimi. Druga część tematyczna dotyczy tego gdzie szukać pracy, jak napisać list motywacyjny i Curriculum vitae (CV), w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jakie mogą paść pytania, jakich błędów unikać itp.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet »

  Zarabianie przez internet

  W dzisiejszych czasach zarabianie przez internet staje się coraz bardziej popularne. Pracować w sieci można na kilka sposobów. Najlepszą ofertą pracy przez internet jest wypełnianie ankiet. Przedstawiam serwisy sprawdzone i w pełni wypłacalne. Wszystkie oferty pracy są poparte dowodami wypłat. Nie daj się oszustom i sprawdzaj czy serwis jest wypłacalny. Zarabiać przez internet możemy również w programach partnerskich. Wszystkie sposoby są opisane na mojej stronie. Dzięki nam zarobisz przez internet swoje pierwsze pieniądze. Skorzystaj z tajników wiedzy przydatnej w pracy przez internet i stale powiększaj swoje dochody. Zobaczysz jak łatwe i przyjemne jest zarabianie w sieci. Praca dodatkowa to klucz do sukcesu w dzisiejszych czasach kryzysu. Możemy zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Rekrutacyjna Kariera Service »

  Agencja Rekrutacyjna Kariera Service

  Kariera Service ? jesteśmy dynamicznym i zgranym zespołem, zajmującym się obsługą naszych Partnerów Biznesowych, z zakresu:Pozyskiwania i generowania kontaktów handlowych. Robimy badanie potrzeb potencjalnych kontrahentów, sprawdzamy jakie potrzeby biznesowe ma dana firma i przekazujemy informacje naszym Partnerom Biznesowym. Otrzymujecie Państwo gotowy kontakt klienta zainteresowanego Państwa usługami lub produktem. Nasze rozwiązania zwiększają sprzedaż, generują zyski dla Państwa firmy, zmniejszając tym samym koszty działów handlowych. Drugim filarem naszej działalności jest pozyskiwanie pracowników ? wykwalifikowanej kadry, dostosowanej do Państwa oczekiwań. Każdego dnia pozyskujemy kandydatów do pracy bezpośrednio z rynku. Nasze metody to głównie wyszukiwanie i bezpośredni kontakt z kandydatami, aktywnymi na rynku pracy. Łączymy specjalistów z danej dziedziny z naszymi Klientami. Dzięki naszym niestandardowym metodom masz dostęp do kandydata w przeciągu 24 godzin. Może on pracować zarówno w Twojej firmie, jak i na zasadzie outsourcingu.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »