BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Radcy prawni

1 · 2 · następna strona »
 • Domki, apartamenty, samochody i jachty do wynajęcia. »

  Domki, apartamenty, samochody i jachty do wynajęcia.

  /Zapraszamy wszystkich poszukujących najtańszych cen noclegów oraz najtańszego wynajęcia samochodu. Serwis Hallorent.pl to nowość na polskim rynku serwisów ogłoszeniowo-aukcyjnych. Już dziś możesz być użytkownikiem portalu i dodawać darmowe ogłoszenia najmu oraz wygrywać aukcje z wynajem interesującego Cię obiektu. Aukcje obiektów pozwolą Ci na wynajęcie : domku letniskowego, apartamentu, pokoju, samochodu, czy może jachtu lub łodzi, po niestandardowych cenach ? już od kilkunastu złotych! Nie wierzysz? Przekonaj się sam, już dziś wejdź na stronę Hallorent.pl i odkrywaj nowe oblicze wynajmu. Tylko z nami odkryjesz niesamowite domki letniskowe do wynajęcia, luksusowe apartamenty, tanie pokoje, jachty oraz tanie łodzie do wynajęcia.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk »

  Radca prawny Gdańsk

  Promowana kancelaria świadczy specjalistyczne usługi radcy prawnego oraz adwokata. Mieści się w Gdańsku, przy ulicy Jana Matejki 21. Klientami kancelarii są osoby prywatne oraz podmioty prawne. Spółka trudni się między innymi sprawami z zakresu prawa majątkowego, rodzinnego, nieruchomości, finansowego oraz upadłościowego. Zapewnia usługi na najwyższym poziomie i całkowitą dyskrecję powierzonych informacji. Prawnicy cieszą się dużym szacunkiem swoich klientów. Zapraszają na witrynę kancelarii, pod adres www.kancelaria-sps.pl.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Mirosław Różowicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Mirosław Różowicz

  Kancelaria została utworzona przez radcę prawnego Mirosława Różowicza absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria od początku swojego istnienia świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, spółdzielni i innych klientów instytucjonalnych. Doświadczenie osób współpracujących z Kancelarią umożliwia świadczenie pomocy prawnej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Kancelaria może zaoferować klientom umiejętności i doświadczenie profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę na temat leżący w zakresie świadczonej pomocy prawnej. Pomagamy Klientom w profesjonalnym rozwiązywaniu zagadnień prawnych o wysokim stopniu złożoności, wymagających indywidualnego i specjalistycznego podejścia. Wiodącą specjalizacją Kancelarii jest doradztwo prawne w zakresie: prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa ochrony środowiska oraz prawa spółdzielczego.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria »

  Kancelaria

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor jest liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej)Jesteśmy liderem w dziedzinie prawa i odszkodowań, co jest zasługąprofesjonalnego zespołu prawników, a konsekwencją tego jest rekordowa wysokość uzyskiwanych odszkodowań. W momencie, gdy inni idą na ugodęMy walczymy o rekordowe świadczenia.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie porady prawne czechowice »

  Tanie porady prawne czechowice

  Prawnicy, którzy wchodzą w zespół Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk oferują pomoc prawną i doradczą zarówno przedsiębiorstwom, instytucjom, jak i osobom fizycznym. Kancelaria podejmuje współpracę z wybitnymi specjalistami z dziedzin ekonomii i prawa, przez co oferuje swoje usługi w szerokim, solidnym i profesjonalnym zakresie. Zespół prawników reprezntuje swoich klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szczecin »

  Kancelaria Szczecin

  Kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych od kilku lat. Cieszymy się zaufaniem klientów krajowych jak i zagranicznych. Obsługujemy osoby fizyczne, osoby prawne oraz spółki prawa handlowego. Specjalizujemy się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego. Sporządzamy projekty umów cywilnoprawnych, uczestniczymy w negocjacjach.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe Kraków i inne porady »

  Prawo spadkowe Kraków i inne porady

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Rzeszów »

  Radca prawny Rzeszów

  Mucha & Lech Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to intensywnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych prawników specjalizujących się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Andrzej Mucha i Ewa Lech specjalizują się w obsłudze podmiotów gospodarczych i w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych trudnych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego. Założyciele Kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w trakcie wykonywania zawodu asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Cywilnym oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej. Starannie dobierany zespół współpracowników Mucha & Lech i liczne związki ze środowiskiem naukowym Krakowa i Rzeszowa gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.
  Mucha & Lech Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to intensywnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych prawników specjalizujących się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Andrzej Mucha i Ewa Lech specjalizują się w obsłudze podmiotów gospodarczych i w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych trudnych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego. Założyciele Kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w trakcie wykonywania zawodu asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Cywilnym oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej. Starannie dobierany zespół współpracowników Mucha & Lech i liczne związki ze środowiskiem naukowym Krakowa i Rzeszowa gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Prawnik Kraków

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, w tym gospodarcze w pełnym zakresie, a także sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa i postępowania administracyjnego, w tym postępowania przed sądami administracyjnymi. Specjalizuje się w sprawach majątkowych, w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązań i prawa spadkowego. Sprawuje zastępstwo procesowe we wszystkich klasycznych sprawach cywilnych, w tym gospodarczych.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe. »

  Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe.

  Jesteśmy zespołem doradców prawnych zajmujących się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Nasza kancelaria jest symbolem i gwarancją jakości naszych usług. Pracownicy firmy Kompensja są specjalistami w tej dziedzinie, z chęcią pomogą Państwu w uzyskaniu najwyższego odszkodowania za wypadek samochodowy. Odszkodowanie należy się każdej poszkodowanej osobie w wypadku. Dla dzieci do trzynastego roku życia takie odszkodowanie należy się bezwzględnie. Wiele osób nie ma świadomości, że należy mu się odszkodowanie za zadość uczynienie oraz za pokrycie wszystkich kosztów leczenia. Z Kompensją uzyskasz najwyższe kwoty odszkodowań. Skontaktuj się z nasza kancelarią pod numerem telefonu 79-767-09-06 lub wchodząc na stonę Kompensja.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy wypadku.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Radca Prawny Łódź

  Radca Prawny Anna Dastych zaprasza do Kancelarii Prawnej w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie prawa związanego z nieruchomościami i problemami z tym tematem związanym. Zajmujemy się odszkodowaniami, interpretujemy zapisy umów cywilnoprawnych w zakresie sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz innych problemów prawnych. Nasza Kancelaria Prawna to również sposób na rozwiązanie problemów prawnych związanych z innymi dziedzinami życia, takimi jak prawo cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo handlowe. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w negocjacjach. Kancelaria Prawna Anny Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego i sądowego, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli osobiście uczestniczyć w rozprawach przed sądami i organami administracji. Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej, która znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Krakowie »

  Radca prawny w Krakowie

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii, która od wielu lat zaświadcza usługi w aspekcie prawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko odszukać dobrego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Skutkiem tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeżeli w związku z tym są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy powiązane z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj wiemy, jak sobie z nimi radzić oraz w jaki sposób pomagać. W następstwie tego wstąp na witrynę, poznaj naszą kancelarię i podejmij współpracę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług naszej kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w aspekcie prawa. Bardzo dobrze wiemy, jak ciężko odszukać właściwego prawnika, który pomoże i jednocześnie nie opróżni naszego portfela. Wobec tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeśli wobec tego są Państwo zaciekawieni usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dzisiaj na serwis internetowy, aby szybko i bez zbędnych problemów odkryć rozwiązanie zawiłości prawnej, która niszczy zwyczajność. Specjaliści od prawa doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak poradzić sobie z wszelkimi zagadnieniami..

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  Radca Prawny Kraków

  Prawidłowe wykonywanie zawodu Radcy Prawnego wymaga nieustannego zdobywania nowej wiedzy. Dzieje się tak za sprawą ciągle zmieniających się przepisów. W związku z takim obrotem zdarzeń współczesne kancelarie radcowskie lub adwokackie stawiają na specjalizację w określonej dziedzinie prawa. Dzięki temu możliwe jest bowiem zapewnienie Klientom obsługi prawnej na odpowiednim poziomie. Specjalizacją naszej Kancelarii jest prawo gospodarcze oraz cywilne. Reprezentujemy w sądach zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Udzielamy także porad prawnych, sporządzamy umowy handlowe oraz prowadzimy obsługę prawną firm. Jeżeli zatem posiadasz jakieś roszczenie cywilne np. o odszkodowanie, zapłatę wynagrodzenia za sprzedane towary lub świadczone przez Ciebie usługi zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością postaramy się pomóc i zagwarantujemy Ci atrakcyjną cenę usługi. Naszym priorytetem w relacjach z Klientami jest budowanie wzajemnego zaufania oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dążymy też do tego, aby o jakości naszych usług świadczyły opinie ludzi, którzy nam zaufali. Na takich też opiniach najbardziej nam zależy. Poza usługami dla Klientów indywidualnych prowadzimy także kompleksową obsługę prawną firm, w tym również spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • LexStrada - Kancelaria prawna »

  LexStrada - Kancelaria prawna

  Kancelaria Prawna lexStrada powstała 1 sierpnia 1998 r., przejmując działalność wykonywaną wcześniej w formie spółki cywilnej. Kancelarię prowadzi radca prawny Przemysław Dziubak. Przedmiotem funkcjonowania Kancelarii jest wykonywanie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Ponadto Kancelaria świadczy wsparcie prawną dla podmiotów prawa publicznego oraz jednostek organizacyjnych sektora finansów publicznych, w tym administracji rządowej i samorządowej. Jesteśmy jak miejski suv: SILNY I ZWROTNY. W dziale NASZA OFERTA znajdziesz szczegóły. Przeczytaj a przyjdziesz do nas! otrzymasz to czym wygrywają korporacje - całościową obsługę, jednocześnie unikając ich słabości - bezosobowego, mechanicznego traktowania kontrahenta. Unikniesz słabej strony kameralnej kancelarii - ograniczonej oferty, sięgając jej atut: znajomość niuansów, ludzi, przyzwyczajeń. Każdy jest inny! Zarządza inaczej! Inne cele stawia sobie i swoim kadrom! ażeby kancelaria mogła zapewnić całościową obsługę prawną nieodzowny jest zgrany zespół specjalistów. Tylko wtedy wsparcie prawna może być skuteczna. Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego ? jesteśmy do Twoich usług. Jedną z naszych dziedzin jest prawo pracy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Poznań »

  Radcy prawni Poznań

  Kancelaria prawna Marty Szafer działa na terenie Poznania jednak świadczy swoje usługi w obrębie całego województwa wielkopolskiego. Prowadzi bogaty zakres usług i pomocy prawnej dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy w stanie zagwarantować fachową pomoc w takich dziedzinach jak prawo cywilne (dochodzenie roszczeń), prawo gospodarcze (windykacja roszczeń), rachunkowość (księgi przychodów i rozchodów), kadry i płace (przekazywanie dokumentów do ZUS). Oprócz tego Kancelaria Prawna współdziała z AMS Consulting Biurem Rachunkowo-Doradczym co poszerza sferę usług o obsługę rachunkową.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piaseczno »

  Radca Prawny Piaseczno

  Ilona Bartuzi-Bielak - radca prawny Józefosław, k. Piaseczna i Warszawy. Jej kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i prawie konkurencji. Chronimy uczciwą konkurencję i dobro konsumenta, oferujemy stałą obsługę prawną związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej, pomagamy w rejestracji i przekształcaniu spółek, przygotowywaniu umów, prowadzeniu negocjacji, reprezentujemy klientów w postępowaniach gospodarczych przed sądami i organami administracji, prowadzimy windykację należności i kompleksowe doradztwo. Oprócz tego, zajmujemy się też prawem cywilnym, administracyjnym, rodzinnym, prawem własności intelektualnej i prawem przemysłowym. Radca prawny Józefosław (nazwa miejscowości pod Piasecznem), Pani Ilona Bartuzi-Bielak i jej zespół prawny zajmują się również odszkodowaniami, w tym odszkodowaniami na rzecz indywidualnych klientów w Piasecznie i okolicy, również jako radca prawny Józefosław i radca prawny Mysiadło. Obecnie prowadzimy współpracę ze spółkami prawa handlowego, m.in. GTS Poland i Szkło-Dekor. Kontakt: 889 129 014 / kancelaria@bartuzilegal.pl.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni Sp.p. »

  Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni Sp.p.

  Kancelaria Prawna Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. to nowoczesna i dynamiczna firma prawnicza, którą tworzy doświadczony i zaangażowany zespół prawników. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących obsługi podmiotów gospodarczych z różnych branż. Radcowie prawni naszej kancelarii świadczą szeroki wachlarz usług w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego, budowlanego oraz prawa spółek handlowych i prawa pracy. U nas każdy Klient otrzyma kompleksową pomoc prawną. Oferujemy bieżące doradztwo i konsultacje prawne, jak również reprezentujemy Klientów w negocjacjach handlowych i postępowaniach sądowych. Sporządzamy między innymi opinie prawne, raporty due diligence, projekty umów oraz dokumentów wewnętrznych spółek.
  Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym Klientom. Szanujemy ich czas oraz dbamy o to, by zawsze na bieżąco i rzetelnie informować Klientów o stanie prowadzonych przez nas spraw.
  Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Prowadzimy prawną obsługę podmiotów gospodarczych w języku niemieckim i angielskim. Kierując się oczekiwaniami Klientów, w swojej pracy największy nacisk kładziemy na skuteczność, dyspozycyjność i profesjonalizm.
  Oferujemy przejrzysty sposób rozliczenia usług, ustalany indywidualnie dla każdego Klienta. Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do naszych biur we Wrocławiu i w Legnicy.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie kraków »

  Prawo autorskie kraków

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług należącej do nas kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie prawa. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Dlatego postanowiliśmy, że utworzymy kancelarię adwokacką. Jeśli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dziś na portal internetowy, aby szybko i bez bezużytecznych problemów odszukać rozwiązanie zawiłości prawnej, która rujnuje codzienność. Specjaliści od prawa doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z wszelkimi tematami.. W dzisiejszych czasach kancelarie adwokackie to dość ogromny wybór. Jednak nie każda kancelaria jest warta odwiedzin. Jeśli poszukują Państwo adwokackich usług, które nie będą równocześnie drogie - uprzejmie zapraszamy do nas. Jeżeli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy połączone z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj zdajemy sobie sprawę z tego, jak sobie z nimi radzić i jak pomagać. Dlatego wejdź na stronę, poznaj należącą do nas kancelarię oraz podejmij współpracę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 06 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat

  Adwokat Actum z Torunia to kancelaria prawna zapewniająca całkowitą obsługę kontrahentów w w ramach prawa cywilnego, prowadzenia spółek, jak również pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w kraju z także za granicą. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak również duże i mikro spółki. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się również w pozwach zbiorowych. W ich zakresie zapewniamy naszym kontrahentom nieodpłatne, fachowe konsultacje w biurze naszej spółki. Adwokat Actum gwarantuje Państwu rzetelną poradę w dowolnej sprawie.Adwokat Actum z Torunia to biuro prawne parająca się kompleksową obsługę kontrahentów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, jak również uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na obszarze Polski oraz za granicą. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i {makro|duże) i mikro spółki. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W ich zakresie zapewniamy Państwu nieodpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w siedzibie naszej kancelarii. Kancelaria adwokacka Actum gwarantuje Państwu rzetelną poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy prawni

Radcy prawni - nowa strona:

Adres: