BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi
Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to także liczne specjalizację. Jedno z nich jest specjalizacja Spa&Wellness. Specjalizacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą poznać specyfikację pracy w ośrodka Spa, gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Podczas zajęć przekazywana jest szczegółowa wiedza oraz umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas zajęć omawianych jest wiele ciekawych tematów, które ułatwiają późniejszą pracę. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to zajęcia szkolne w pracowni, ale także teoria, która jest niewątpliwie potrzeba, aby jeszcze lepiej zgłębić temat kosmetologii. Aby poznać na odpowiednim poziomie podstawy pracy kosmetyczki potrzeba jest fachowa wiedza z zakresu kosmetologii, chemii kosmetyków, anatomii oraz dermatologii, fizykoterapii a także zagadnień związanych z BHP w gabinecie kosmetycznym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy w najlepszy sposób potrafią przekazać swoją ogromną wiedze. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź, 42 674 69 88, szkola@szkolakosmetyczna.com.pl NIP: 7252062435 REGON: 101489460

Szczegóły strony www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Ochota »

  Nauka jazdy Ochota

  Nuka jazdy Ochota, Ośrodek Szkolenia Kierowców "OLKA" gorąco zaprasza na kursy prawa jazdy!!! Wyszkolimy Cię na wyborowego kierowcę! Z nami bez żadnego stresu podejdziesz do egzaminu na prawo jazdy! Kolosalna liczba osób nam zaufała i dzisiaj są wyśmienitymi kierowcami. Wręczamy Wam spore promocje i ulgi. Nasza wyborowa, profesjonalna, wykwalifikowana załoga instruktorów uczyni wszystko, abyś dobrze się czuł w czasie kursu i gładko zdał egzamin. Nauka jazdy Ochota, OSK "OLKA"- zapamiętaj tą nazwę, postaw na nas, zawierz nam, a przyrzekamy, że się nie rozczarujesz!

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Uprawnienia sepowskie

  Firma Dkr to jednostka posiadająca uprawnienia upoważniające do prowadzenia szkoleń oraz egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych oraz gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego typu. Organizowane przez nas szkolenia jak i egzaminami odbywają się na obszarze całego kraju. Uprawnienia elektryczne upoważniają do zajmowania się sieciami energetycznymi czy też eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców jastrzębie »

  Ośrodek szkolenia kierowców jastrzębie

  Ośrodek Szkolenia Kierowców SYSTEM-A mieści się w Jastrzębiu na ul. Granicznej 1 (teren Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej). Szkołę nieprzerwalnie od 1997 roku prowadzi Artur PUCHYRSKI. Instruktor ten charakteryzuje się, spokojem, cierpliwością i dużą wiedzą, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze. Przygotowuje on nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach. Szkolenie z zasad i przepisów ruchu drogowego oraz praktycznej nauki jazdy prowadzi sam podchodząc indywidualnie do każdej szkolonej osoby, dostosowując właściwy tok szkolenia do postępów w nauce. Do zajęć teoretycznych wykorzystuje odpowiednio przygotowaną salę wyposażoną w pomoce dydaktyczne, filmy oraz programy pomocne w szkoleniu kierowców.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs spawacza »

  Kurs spawacza

  Za sprawą sytuacji na polskim rynku pracy mnóstwo osób, jeśli tylko miało okazje to z niej skorzystało i udało się za pracą poza granice naszego kraju. Teraz poprzez tak wielką liczę osób, które to zdecydowały się na wyjazd w naszym kraju zaczyna brakować specjalistów głównie takich jak spawaczy, ślusarzy albo monterów i hydraulików. Do pracy w Polsce udają się osoby innych narodowości takich jak Ukraina oraz Białorusi. Jeśli brakuje nam umiejętności warto odwiedzić stronę kurs-spawacza.pl. Na stronie tej odszukamy wszelkiego możliwe dane, jakie są nam potrzebne, aby taki kurs zacząć orazukończyć. Terminy ów kursów ustalane są przez organizatorów firmy kurs-spawacza.pl. Firma kurs-spawacza.pl to doskonały sposób do zrobienia wyśnionych uprawnień za niewielkie pieniądze.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, kurs pierwszej pomocy Kraków »

  Kursy, kurs pierwszej pomocy Kraków

  W aktualnych czasach nie trzeba już nikomu tłumaczyć, czemu mają służyć nierzadko organizowane kursy pierwszej pomocy. Kraków jest miejscem, w którym odbywa się ich w ciągu roku naprawdę dużo. Część spośród nich prowadzi znana i ceniona firma BHP Mistrz. Z witryny internetowej bhpkrakow24.pl możemy się dowiedzieć jak przebiega wzorcowe szkolenie. Z pewnością warto w nim wziąć udział, jako, że nie znamy dnia i godziny, kiedy może się okazać, że wiedza z niego wyniesiona może ocalić jakiejś osobie życie. Naprawdę warto choć raz w życiu wybrać się na kurs pierwszej pomocy. Kraków to miasto, w którym każdego sezonu dochodzi do wielu dzwonów. Gdyby nie wprawnie świadczona pierwsza pomoc przez świadków zdarzenia, w wielu przypadkach mogłyby być one jeszcze bardziej fatalne w skutkach.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka prawa jazdy Łódź »

  Nauka prawa jazdy Łódź

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Ma ona w swojej ofercie skuteczny kurs na prawo jazdy, kategorii B. W dodatku można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Obecnie warto wybierać sprawdzone auto szkoły, bo umożliwi to dobrze wyćwiczyć się do egzaminu. Nasze szkolenie pozwala każdemu chętnemu ukończyć szkolenie. Specjalnie dla ludzi pracujących oraz wszystkich zainteresowanych, planowane są szkolenia ekspresowe i weekendowe. Warto wybrać naszą szkołę jazdy, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Naszym kursantom proponujemy jeżdżenie po szlakach egzaminacyjnych. Atutem dla kursanta jest samodzielny wybór pojazdu, z trzech, które są dostępne. Wysoka jakość uczenia, oznacza fakt, iż nasza auto szkoła łódź zajęła drugie miejsce w rankingu zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Kursy bezpiecznej jazdy

  Nie czujesz się pewnie za kierownicą samochodu?
  Nasz ośrodek zaprasza na szkolenia z bezpiecznej Jazdy,
  na których można się nauczyć płynnie ruszać i hamować, kontrolować manewry pojazdem,
  oraz zauważać możliwe zagrożenia na drodze oraz jak widzi
  kierujący pod wpływem alkoholu.
  Ośrodek Doskonalenia Techniki jazdy Rajder to doskonała kadra intruktorów.
  Zapewniamy Wam możliwość zaprojektowania szkolenia według własnych wymagań.
  Grupa ekspertów poprowadzi kurs na najwyższym poziomie.

  Oferujemy kursantom szkolenie z dziedziny:
  - bezpiecznej i kofortowej jazdy,
  - techniki hamowania na prostych odcinkach i na łuku drogi,
  - zapobiegania powstawaniu efektowi nadsterowności oraz podsterowności w samochodzie,
  - technik jazdy sportowej na torze szkoleniowym,
  - jazdy defensywnej,
  - pomocy medycznej,

  Dajemy możliwość przyjazdu własnymi pojazdami lub skorzystania z naszej floty. Prowadzimy profesjonalne szkolenia na płycie poślizgowej i na trolejach.Zapraszamy na szkolenia z bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »