BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi
Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to także liczne specjalizację. Jedno z nich jest specjalizacja Spa&Wellness. Specjalizacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą poznać specyfikację pracy w ośrodka Spa, gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Podczas zajęć przekazywana jest szczegółowa wiedza oraz umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas zajęć omawianych jest wiele ciekawych tematów, które ułatwiają późniejszą pracę. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to zajęcia szkolne w pracowni, ale także teoria, która jest niewątpliwie potrzeba, aby jeszcze lepiej zgłębić temat kosmetologii. Aby poznać na odpowiednim poziomie podstawy pracy kosmetyczki potrzeba jest fachowa wiedza z zakresu kosmetologii, chemii kosmetyków, anatomii oraz dermatologii, fizykoterapii a także zagadnień związanych z BHP w gabinecie kosmetycznym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy w najlepszy sposób potrafią przekazać swoją ogromną wiedze. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź, 42 674 69 88, szkola@szkolakosmetyczna.com.pl NIP: 7252062435 REGON: 101489460

Szczegóły strony www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tablice multimedialne »

  Tablice multimedialne

  Niezmiernie miło zapraszamy do sklepu internetowego Neomedia - interaktywne rozwiązania. W sklepie tym dajemy możliwość Państwu zakup wszystkiego co jest zgrupowane z interaktywną edukacją oraz szkoleniami, a mianowicie tablice interaktywne, piloty do przeprowadzania testów zdalnie, wizualizery, pracownie-multimedialne.pracownie multimedialne oraz wiele innych różnorakich elementów wyposażenia pracowni multimedialnych.
  W Naszym serwisie ukazane są oczywiście wszystkie te rozwiązania, aby użytkownik miał możność dostosowania towaru do osobistych potrzeb, które czasem są niezwykle specyficzne.
  Oferta Naszego sklepu internetowego jest na tyle różnorodna i konkurencyjna że na pewno zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów.
  Tablice multimedialne

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Zarządzanie zmianą

  Pomoc w zakresie szkoleń biznesowych dla firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego i kultury organizacji udzielana przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Diagnoza problemów jak również wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z rozległą wiedzą popartą dużym doświadczeniem.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs osteoterapii »

  Kurs osteoterapii

  C.F. ANINUSZ jest ośrodkiem nauczania ustawicznego. Prowadzi szkolenia dla rehabilitantów. W ofercie szkoleń znajdują się przede wszystkim kursy terapii manualnej, drenażu limfatycznego oraz masażu leczniczego. Ośrodek powstał w 2005 roku. W tym okresie Animusz wykształcił personel niosący pomoc ludziom z problemami kręgosłupa na całym świecie. Poszerz swoją wiedzę, zostań ekspertem z kursami oferowanymi przez Centrum Fizjoedukacji Animusz. Wykształcenie zdobyte w C.F. Animusz to pewność dobrej pracy.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców jastrzębie »

  Ośrodek szkolenia kierowców jastrzębie

  Ośrodek Szkolenia Kierowców SYSTEM-A mieści się w Jastrzębiu na ul. Granicznej 1 (teren Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej). Szkołę nieprzerwalnie od 1997 roku prowadzi Artur PUCHYRSKI. Instruktor ten charakteryzuje się, spokojem, cierpliwością i dużą wiedzą, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze. Przygotowuje on nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach. Szkolenie z zasad i przepisów ruchu drogowego oraz praktycznej nauki jazdy prowadzi sam podchodząc indywidualnie do każdej szkolonej osoby, dostosowując właściwy tok szkolenia do postępów w nauce. Do zajęć teoretycznych wykorzystuje odpowiednio przygotowaną salę wyposażoną w pomoce dydaktyczne, filmy oraz programy pomocne w szkoleniu kierowców.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Jelenia Góra »

  Kursy angielskiego Jelenia Góra

  Wystarczy wystukać na klawiaturze komputera hasło: nauka języka obcego, a pojawią się strony proponujące nam: kursy angielskiego Jelenia Góra. Z tak szerokiej ofert możesz przebierać w kursach jak w ulęgałkach idealnie dopasowany ja do naszych osobistych ?widzimisię?.Wyniki wyszukiwania łatwo przefiltrować. Z haseł kursy angielskiego Jelenia Góra, błyskawicznie odnajdziemy te, które odpowiadają naszemu miastu, potem pozostaje zwrócić uwagę na harmonogram zajęć.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka prawa jazdy Łódź »

  Nauka prawa jazdy Łódź

  Szkoła jazdy Efekt funkcjonuje od 2004 r. Ma ona w swojej ofercie skuteczny kurs na prawo jazdy, kategorii B. W dodatku można skorzystać z propozycji kursowej z Eco Drivingiem. Obecnie warto wybierać sprawdzone auto szkoły, bo umożliwi to dobrze wyćwiczyć się do egzaminu. Nasze szkolenie pozwala każdemu chętnemu ukończyć szkolenie. Specjalnie dla ludzi pracujących oraz wszystkich zainteresowanych, planowane są szkolenia ekspresowe i weekendowe. Warto wybrać naszą szkołę jazdy, gdyż swoją siedzibę mamy nieopodal Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Naszym kursantom proponujemy jeżdżenie po szlakach egzaminacyjnych. Atutem dla kursanta jest samodzielny wybór pojazdu, z trzech, które są dostępne. Wysoka jakość uczenia, oznacza fakt, iż nasza auto szkoła łódź zajęła drugie miejsce w rankingu zdawalności Dziennika Łódzkiego. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Escola video e-learning »

  Escola video e-learning

  Escola jest prekursorem intuicyjnych technologii w nowoczesnym e-learningu. Swoją ofertę kieruje do Klientów korporacyjnych i instytucji oświatowych Platforma LMS umożliwia kreowanie efektywnych systemów wirtualnej edukacji i zarządzania kompetencjami. Pozwala skutecznie projektować, edytować i zarządzać szkoleniami e-learningowymi oraz udostępniać, przechowywać i wielokrotnie wykorzystywać treści edukacyjne. Daje możliwość konstruowania raportów oraz definiowania zakresu statystyk i sposobu ocen użytkownika, umożliwia szybką weryfikację zdobywanej wiedzy oraz analizę wyników nauczania. Swoją ofertę kieruje do Klientów korporacyjnych i instytucji oświatowych.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »