BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi
Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to także liczne specjalizację. Jedno z nich jest specjalizacja Spa&Wellness. Specjalizacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą poznać specyfikację pracy w ośrodka Spa, gabinetach odnowy biologicznej oraz gabinetach kosmetologicznych z ofertą Spa. Podczas zajęć przekazywana jest szczegółowa wiedza oraz umiejętności z zakresu kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Podczas zajęć omawianych jest wiele ciekawych tematów, które ułatwiają późniejszą pracę. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna to zajęcia szkolne w pracowni, ale także teoria, która jest niewątpliwie potrzeba, aby jeszcze lepiej zgłębić temat kosmetologii. Aby poznać na odpowiednim poziomie podstawy pracy kosmetyczki potrzeba jest fachowa wiedza z zakresu kosmetologii, chemii kosmetyków, anatomii oraz dermatologii, fizykoterapii a także zagadnień związanych z BHP w gabinecie kosmetycznym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów, którzy w najlepszy sposób potrafią przekazać swoją ogromną wiedze. Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi, ul. Wileńska 53/55, 94-011 Łódź, 42 674 69 88, szkola@szkolakosmetyczna.com.pl NIP: 7252062435 REGON: 101489460

Szczegóły strony www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolakosmetyczna.com.pl:

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SFR - Doradztwo Personalne »

  SFR - Doradztwo Personalne

  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowania sił sprzedaży, popartą wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Znamy cechy i predyspozycje skutecznych pracowników oraz wiemy.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Exeprof szkolenia »

  Exeprof szkolenia

  Kursy języka niemieckiego i norweskiego
  WEEKENDOWY KURS JĘZYKA NORWESKIEGO
  Kursy weekendowe przeznaczone są dla osób które nie mogą uczestniczyć w zajęciach w tygodniu.
  Kurs obejmuje 50 h lekcyjnych.
  Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele po 5 godzin lekcyjnych w godzinach od 9:00 do 13:00.
  Cena: 1000 zł (20 zł/h).
  Możliwość płatności w ratach, do 3 rat.
  Planowany termin kursu 15.10.2011 ? 13.11.2011
  INTENSYWNY KURS JĘZYKA NORWESKIEGO
  Intensywny kurs językowy przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują szybko i sprawie nauczyć się tego, czego inni uczą się przez cały semestr.
  Kurs intensywny to 150 godzin lekcyjnych w ciągu 5 tygodni.
  Zajęcia odbywają się codziennie po 6 godzin lekcyjnych. Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Zajęcia w godzinach 16:00 ? 20:45.
  Zapewniamy materiały szkoleniowe, książki, ćwiczenia.
  Cena: 2250 zł. (15 zł/h)
  Możliwość płatności w ratach, do 3 rat.
  Planowany termin szkolenia 03.10.2011 ? 07.11.2011
  WEEKENDOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  Kursy weekendowe przeznaczone są dla osób które nie mogą uczestniczyć w zajęciach w tygodniu.
  Kurs obejmuje 50 h lekcyjnych.
  Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele po 5 godzin lekcyjnych w godzinach od 9:00 do 13:00.
  Zapewniamy materialy szkoleniowe.
  Cena: 750 zł (15 zł/h).
  Możliwość płatności w ratach, do 3 rat.
  Planowany termin szkolenia 15.10.2011 ? 30.10.2011
  INTENSYWNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  Intensywny kurs językowy przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują szybko i sprawie nauczyć się tego, czego inni uczą się przez cały semestr.
  Kurs intensywny to 150 godzin lekcyjnych w ciągu 5 tygodni.
  Zajęcia odbywają się codziennie po 6 godzin lekcyjnych. Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Zajęcia w godzinach 16:00 ? 20:45.
  Zapewniamy materiały szkoleniowe.
  Cena: 1800 zł. (12 zł/h)
  Możliwość płatności w ratach, do 3 rat.
  Planowany termin szkolenia 10.10.2011 ? 14.11.2011
  Materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego: opracowania własne lektora.
  Wszystkie kursy są kursami od podstaw.
  Zarówno kursy intensywne jak i weekendowe moga odbywać się w godzinach popołudniowych i porannych.
  Pierwsza płatność za kurs ? pierwszego dnia zajęć.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ISO 9001, bezpieczeństwo informacji i inne - CZJ Infox Kraków »

  Szkolenia ISO 9001, bezpieczeństwo informacji i inne - CZJ Infox Kraków

  Spółka Centrum Zarządzania Jakością INFOX świadczy usługi dla przedsiębiorstw posiadających działalność gospodarczą, NGO. Oferuje usługi szkoleniowe w ramach Systemów Zarządzania Jakością: szkolenia ISO, Zarządzania Środowiskiem:szkolenie prawo ochrony środowiska, Bezpieczeństwem Informacji:szkolenie ochrona danych osobowych a także szkolenie na Pełnomocnika i Auditora Wewnętrznego Systemu HACCP. Firma Infox została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uwodzenie mężczyzny »

  Uwodzenie mężczyzny

  Różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną Chcesz zrozumieć lub odzyskać faceta Jadyne takie forum dla kobiet w któym dowiesz się jak uwieść chłopaka lub mężczyznę. Dostaniesz darmowy kurs uwodzenia i podrywania chłopaka. Spróbuj znaleźć i uwieść faceta.Zmień swój toksyczny związek i rozkochaj w sobie faceta. Dowiesz się jak znaleźć chłopaka lubprawdziwego mężczyznę. Kurs uwodzenia mężczyzn. Strona poświęcona tematyce uwodzenia, szukania, podrywania facetów.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne angielski »

  Kursy maturalne angielski

  Eureko to szkoła językowa która mieści się w Krakowie Nowej Hucie, która zachęca również młodzież, dzieci, jak i dorosłych na naukę języków obcych. Szkoła oferuje rozlicznego rodzaju kursy doraźne do egzaminów dojrzałości, do sprawdzianów gimnazjalnych tudzież do pozostałych egzaminów. W swojej ofercie posiada lekce dla lekarzy, dla pracowników biurowych, języka biznesowego, oraz dużo innych specjalizacyjnych kursów. Bardzo ważne jest żeby była szansa bezpośredniego zweryfikowania swoich umiejętności lingwistycznych, dlatego Eureko oferuje również wycieczki, kolonie i obozy dla dzieci, ma wiele native speakerów, którzy prowadza jedyne w swym rodzaju zajęcia. Szkoła stosuje z najlepszych strategii, które nieprzerwanie modernizuje i doskonali, z tej przyczyny da się tam nadzwyczaj efektywnie nauczyć języka angielskiego, chińskiego, węgierskiego, rosyjskiego oraz mnóstwo pozostałych, na rozmaitych poziomach zaawansowania.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Warszawa »

  BHP Warszawa

  Na polecanej stronie zamieszczono ofertę firmy SOLAR. Usługi BHP w mieście Warszawa to sposób na wydajną działalność w miejscu pracy. Przygotowujemy profesjonalną ocenę ryzyka zawodowego, by dobrać przynależny poziom szkoleń. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkową propozycją naszej firmy są szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego. Posiadamy jedynie wybitnych szkoleniowców w danej dziedzinie. W swojej ofercie dla firm mamy opcję jednorazowej usługi i stałego zlecenia.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola zarządcza »

  Kontrola zarządcza

  Na niniejszej stronie umieszczono propozycję firmy szkoleniowej Plansys. Kontrola zarządcza to jedno z wielu zagadnień naszych szkoleń. Organizujemy szkolenia z zarządzania ryzykiem gospodarczym. Ofertę kierujemy przede wszystkim do różnych przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego. Profesjonalne zarządzanie ryzykiem w firmie może skutecznie poprawić jej funkcjonowanie. Stanowimy zgrany i profesjonalny zespół ekspertów. Szczegółowe omówienie naszych usług znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »