Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 82

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz »

  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Pomoc psychologiczna na życzenie ? jeśli potrzebujesz rozmowy, wsparcia, obiektywnej oceny swojego postępowania i życia, zgłoś się do psychologa. Psycholog okaże Ci zrozumienie i pomoc, to jego zawód. Nie wstydź się, gdy czujesz, że taka pomoc jest Ci niezbędna ? każdy napotyka w życiu takie momenty, w których przydaje się szczera rozmowa z kimś, kto ma kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Psycholog pomoże Ci zrozumieć Twoje życiowe motywacje i wytyczyć inne, atrakcyjniejsze oraz korzystniejsze ścieżki rozwoju. Gabinet psychologiczny Bydgoszcz zaprasza na konsultacje wszystkich zainteresowanych ? podziel się swoim kłopotem a otrzymasz pomoc w jego rozwiązaniu oraz wiele przydatnych wskazówek oraz porad na przyszłość.
  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Poznań »

  Pracownia Psychoedukacji i Psychoterapii Poznań

  Gabinet psychoterapii w Poznaniu. Oferta profesjonalnej psychoterapii, dla dorosłych i młodzieży. Pomoc w przypadku nerwic, depresji, zaburzeń psychicznych, a także w sytuacji kryzysu. Psychoterapia psychoanalityczna bazuje na praktyce i teorii psychoanalitycznej. Jej celem jest znalezienie istotnych, często nieświadomych przyczyn przeżywanego dyskomfortu i cierpienia.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny - psycholog Rzeszów »

  Gabinet Psychologiczny - psycholog Rzeszów

  Psycholog Rzeszów - mgr Karolina Barbara Trojanowska. Porada psychologiczna to jednorazowe spotkanie. Ma charakter interwencyjny w czasie którego możesz uzyskać pomoc oraz wsparcie w sytuacjach nagłych oraz trudnych. W czasie takiego spotkania możesz liczyć na wskazówki związane z przedstawionym przez siebie problemem.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Legnica. Poradnia małżeńska w Legnicy »

  Psycholog Legnica. Poradnia małżeńska w Legnicy

  W ostatnim czasie twoje małżeństwo przeżywa kryzys? Może nie układa wam się już od dłuższego
  czasu? A być może stawiacie dopiero pierwsze kroki we wspólnym pożyciu ale coś wywołuje
  ciągłe nieporozumienia? Poradnia małżeńska w Legnicy oferuje profesjonalne porady oraz sesje
  terapeutyczne. Jeśli chcesz naprawić swój związek lub uratować go przed rozpadem koniecznie zgłoś
  się. Czeka na ciebie najlepszy psycholog Legnica.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm terapia »

  Autyzm terapia

  Punkt Pomocy Psychologicznej Asysta proponuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Dziedzina, w której się szkolimy i specjalizujemy to autyzm. Terapia ma zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. W oferowanej sesji terapeutycznej dbamy o planową organizację zajęć. Naszą sprawą priorytetową jest dobry kontakt z rodzicami maluchów. Posiadamy duże doświadczenie w pracy w różnych ośrodkach, fundacjach, poradniach. Nasi pracownicy to osoby kompetentne i dobrze wykwalifikowane. Proponujemy efektywną terapię indywidualną i grupową dla dzieci.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dzban miłości czyli jak zmieniać swoje życie, żeby było pełne miłości, radości i szczęścia »

  Dzban miłości czyli jak zmieniać swoje życie, żeby było pełne miłości, radości i szczęścia

  Blog poświęcony psychologii rozwoju. Zawiera porady i wskazówki dotyczące naszego rozwoju, relacji w związkach, lęków, poczucia własnej wartości. Ukazuje związek pomiędzy naszymi myślami, przekonaniami i zakorzenionymi wzorcami a naszą rzeczywistością. Zawiera afirmacje budujące miłość, radość i szczęście w życiu człowieka. Pomaga rozpoznać kierujące nami nieuświadomione wzorce.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia proSELF - Terapia Psychodynamiczna i Rozwój Osobisty - Strona główna »

  Pracownia proSELF - Terapia Psychodynamiczna i Rozwój Osobisty - Strona główna

  Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, gdzie można doświadczyć i rozwijać swój potencjał. W psychoterapii oraz kursach i szkoleniach identyfikujemy się z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

  Wybierz dobry moment. Jeśli od dłuższego czasu doświadczasz dyskomfortu w sferach osobistych lub społecznych, to warto skierować na to uwagę i znaleźć tego przyczynę. Mówi się, że czas to najlepsza przyprawa. Czasem, jeśli zmiany czekają zbyt długo, życie może smakować zbyt słono.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »