BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław

  Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Posiada zasobne doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w tym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub dwójek. Asystuje w przykrych momentach życia oraz pomaga przemóc obawy i stres wywołany przez przeróżne bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje całkowita dyskrecja i dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin »

  Psycholog Szczecin

  Specjalnie dla państwa stworzyliśmy miejsce, w którym będziesz mógł porozmawiać na każdy ważny dla Ciebie temat. W miłym otoczeniu i ciepłej atmosferze, pomożemy Ci w Twojej trudnej sytuacji życiowej. W gabinecie psychologicznym w Szkole dla Rodziców oczekuje na Państwa psycholog. Służy on doskonałą pomocą i skutecznym leczeniem. Rejestracja jest telefoniczna a terminy do uzgodnienia. Wszystko odbywa się z należytą dokładnością, i z zachowaniem dyskrecji.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia pedagogiczno psychologiczna Wrocław »

  Poradnia pedagogiczno psychologiczna Wrocław

  Szukasz bardzo dobrej poradni pedagogicznej we Wrocławiu? W tym momencie znalazłeś ! U nas czeka na Ciebie pierwsza wizyta za darmo! W tej poradni psychologicznej nikt nie będzie Cię oceniał, gwarantujemy poufność oraz dyskrecje. Jeśli chcesz dobrze poznać Siebie odwiedź nas. Udzielimy profesjonalnej Tobie i Twojej rodzinie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek dla uzależnionych OAZA prowadzi leczenie narkomanii poprzez odtrucie, farmakoterapię i pomoc psychologiczną. Poza leczeniem narkomanii organizuje także leczenie hazardu i detoks alkoholowy. Usługi organizowane są na najwyższym poziomie, gdyż organizuje je grupa certyfikowanych specjalistów. Istnieje także opcja leczenia w na oddziale zamkniętym, który jest wyjątkowo atrakcyjnie urządzony.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • NewDay - Psycholog Warszawa, Psycholog Płock, Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna, Psychoterapia Warszawa, Psychoterapia Płock »

  NewDay - Psycholog Warszawa, Psycholog Płock, Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna, Psychoterapia Warszawa, Psychoterapia Płock

  Szukasz dobrego psychologa lub psychoterapeuty... Zapraszamy do nas! Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna. Warszawa, Płock. Prowadzimy psychoterapię i terapię seksuologiczną. Zapraszamy dorosłych, dzieci, młodzież, pary. Zajmujemy się pomocą w przypadku depresji, lęków, nerwicy, fobii społecznej, natręctw, niskiej samooceny, zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja), obsesji. Pomagamy również w przypadku innych trudności.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Terapeutyczny Lublin »

  Blog Terapeutyczny Lublin

  Blog Terapia Lublin to wyspecjalizowany blog terapeutyczny uzupełniany przez doświadczonego terapeute. W mojej pracy znacząca jest dla mnie sposobność bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii.
  Na blogu uzupełniam ważne zagadnienia pedagogiczne pożądane rodzicom w procesie wychowawczym dziecka jak również różnego rodzaju wskazówki dotyczace radzenia sobie z niewielkimi problemami pedagogicznymi. Znajdziesz tu zarówno teorię jak i porady praktyczne. Oprócz tego chętnie odpowiem na pytania od opiekunów dotyczące zarówno pedagogicznej jak i terapii najmłodszych.
  Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna SENSITy.pl »

  Poradnia psychologiczna SENSITy.pl

  SENSITy.pl to jedyna taka poradnia psychologiczna w Warszawie. Nasz zespół to profesjonaliści z różnych dziedzin. Znajdą Państwo u nas psychologów, logopedów, psychoterapeutów oraz coachów. Pomagamy parom, małżeństwom oraz osobom indywidualnym. Nie boimy się żadnego wyzwania. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »