BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 93

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychologiczny Bydgoszcz »

  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Pomoc psychologiczna na życzenie ? jeśli potrzebujesz rozmowy, wsparcia, obiektywnej oceny swojego postępowania i życia, zgłoś się do psychologa. Psycholog okaże Ci zrozumienie i pomoc, to jego zawód. Nie wstydź się, gdy czujesz, że taka pomoc jest Ci niezbędna ? każdy napotyka w życiu takie momenty, w których przydaje się szczera rozmowa z kimś, kto ma kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Psycholog pomoże Ci zrozumieć Twoje życiowe motywacje i wytyczyć inne, atrakcyjniejsze oraz korzystniejsze ścieżki rozwoju. Gabinet psychologiczny Bydgoszcz zaprasza na konsultacje wszystkich zainteresowanych ? podziel się swoim kłopotem a otrzymasz pomoc w jego rozwiązaniu oraz wiele przydatnych wskazówek oraz porad na przyszłość.
  Gabinet psychologiczny Bydgoszcz

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice »

  Psychoterapia Katowice

  Poradnia psychoterapii w Bytomiu oferuje swoje usługi osobą cierpiącym na depresję, mającym zaburzenia odżywiania, nie radzącym sobie ze stresem a także chcącym odkryć swoje możliwości i potencjał. Wykwalifikowani i doświadczeni terapeuci, psychologowie, a ponadto pedagodzy pomagają jeszcze w wielu innych kwestiach nie tylko osobą indywidualnym, ale również całym rodzinom.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy »

  Psychoterapia Bydgoszcz bull; Gabinet psychologiczny w Bydgoszczy

  Pracuję z osobami:
  DOROSŁYMI:
  - będącymi w trudnej sytuacji życiowej
  - matkami z cechami depresji poporodowej
  - z zaburzeniami emocjonalnymi
  - cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych
  - przeżywającymi poczucie braku satysfakcji z życia
  - małżeństwami doświadczającymi trudności we wzajemnym porozumieniu w kryzysie małżeńskim/ partnerskim
  - nie radzącymi sobie ze stratą bliskiej osoby

  MŁODZIEŻĄ I DZIEĆMI:
  - z zaburzeniami psychosomatycznymi (bóle brzucha, astma oskrzelowa, wrzody itp.)
  - przewlekle chorymi (nieswoiste zapalenie jelita, zespół złego wchłaniania)
  - z zaburzeniami odżywiania
  - z zaburzeniami lękowymi
  - z trudnościami w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami życiowymi np. rozwód rodziców
  - z zaburzeniami nastroju
  - z zaburzeniami emocjonalnymi - z niską samooceną i poczuciem własnej wartości
  - z zaburzeniami zachowania
  - z trudnościami w relacjach interpersonalnych
  - ADHD

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek dla uzależnionych OAZA prowadzi leczenie narkomanii poprzez odtrucie, farmakoterapię i pomoc psychologiczną. Poza leczeniem narkomanii organizuje także leczenie hazardu i detoks alkoholowy. Usługi organizowane są na najwyższym poziomie, gdyż organizuje je grupa certyfikowanych specjalistów. Istnieje także opcja leczenia w na oddziale zamkniętym, który jest wyjątkowo atrakcyjnie urządzony.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny - psycholog Rzeszów »

  Gabinet Psychologiczny - psycholog Rzeszów

  Psycholog Rzeszów - mgr Karolina Barbara Trojanowska. Porada psychologiczna to jednorazowe spotkanie. Ma charakter interwencyjny w czasie którego możesz uzyskać pomoc oraz wsparcie w sytuacjach nagłych oraz trudnych. W czasie takiego spotkania możesz liczyć na wskazówki związane z przedstawionym przez siebie problemem.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psycholog Wrocław

  Skuteczne pokonywanie problemów egzystencjalnych to propozycja dobrego psychologa z Wrocławia, Ewy Kowalskiej. Dyplomowany terapeuta nurtu psychodynamicznego oferuje pełnowymiarową, krótko- oraz długoterminową psychoterapię indywidualną, nastawioną na twórcze podejście do przeżywanych trudności. Wrocławski psycholog zapewnia leczenie lęków, bezsenności, depresji, problemów osobowościowych, a także zaburzeń odżywiania typu anoreksja czy bulimia. Ewa Kowalska, uznany psycholog o kompleksowym dorobku klinicznym oraz terapeutycznym, gwarantuje kompleksowe, zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta i konsekwentną, zaangażowaną kooperację skierowaną na twórcze pokonywanie trudności. Zapraszamy dorosłych lub młodzież powyżej 15 lat do kontaktu z gabinetem psychoterapeutycznym: Wrocław, nr tel. 781660400.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków, psychoterapeuta Kraków, psychoterapia Kraków »

  Psycholog Kraków, psychoterapeuta Kraków, psychoterapia Kraków

  Krakowska TerapiaSpecjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwojuul. Zbrojów 2/3, 30-042 Krakówtel. 888 892 784Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, pedagogiczną, psychiatryczną, diagnostyczną i reedukacyjną.Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, siłę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym. Sprzyjamy temu, by nasi Klienci lepiej poznali siebie, bardziej świadomie dokonywali wyborów i kierowali własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność.Paweł Zaporowski - psychoterapeuta i pedagog. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych "Terapia zaburzeń emocjonalnych". Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje w sytuacjach wystąpienia kryzysów życiowych, konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych. Pracę swoją poddaje regularnej superwizji.tel. 888 892 784

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »