BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 93

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Helianthus - Psycholog Warszawa »

  Helianthus - Psycholog Warszawa

  W dzisiejszych czasach można dostrzec skłonność do popadania w problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Walczymy ze stresem, problemami osobistymi, bezsennością, depresją, poczuciem odosobnienia? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być skorzystanie z usług świadczonych przez dobrego psychologa ? coraz bardziej doceniane ostatnimi laty. Najistotniejsze w pracy psychologa są predyspozycje i zdobyte doświadczenie. Z witryny gabinetu pomocy psychologicznej (Psycholog Warszawa Mokotów)możemy dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z usług tego konkretnego gabinetu terapeutycznego. Innowacyjną, lecz zarazem bardzo chętnie
  wybieraną formą konsultacji jest korzystanie z usług za pośrednictwem Internetu ? wsparcie możemy otrzymać nawet bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin »

  Psycholog Szczecin

  Specjalnie dla państwa stworzyliśmy miejsce, w którym będziesz mógł porozmawiać na każdy ważny dla Ciebie temat. W miłym otoczeniu i ciepłej atmosferze, pomożemy Ci w Twojej trudnej sytuacji życiowej. W gabinecie psychologicznym w Szkole dla Rodziców oczekuje na Państwa psycholog. Służy on doskonałą pomocą i skutecznym leczeniem. Rejestracja jest telefoniczna a terminy do uzgodnienia. Wszystko odbywa się z należytą dokładnością, i z zachowaniem dyskrecji.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Psychoterapia Kraków

  Nazywam się Marta Kowalska I jestem psychologiem terapeutą. Swoje wykształcenie zyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w instytucie Psychologii.Świadczę konsultacje psychologiczne w charakterze psychoterapi indywidualnej oraz grupowej, terapi małżeńskiej, terapi rodzinnej, interwencji kryzysowej. Pomagam w rozwiązaniu takich tematów jak: depresja, nerwica, lęki, napady paniki, natręctwa, problemy w relacjach z innymi ludzmi, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja), przeszkodzie w manifestowaniu własnych emocji np agresja, zaburzenia osobowości.Dzięki dobraniu adekwatnej terapii otrzymamy dobrą pomoc w odgadnięciu I rozwiązaniu dręczącego nas problemu.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek dla uzależnionych OAZA prowadzi leczenie narkomanii poprzez odtrucie, farmakoterapię i pomoc psychologiczną. Poza leczeniem narkomanii organizuje także leczenie hazardu i detoks alkoholowy. Usługi organizowane są na najwyższym poziomie, gdyż organizuje je grupa certyfikowanych specjalistów. Istnieje także opcja leczenia w na oddziale zamkniętym, który jest wyjątkowo atrakcyjnie urządzony.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog Terapeutyczny Lublin »

  Blog Terapeutyczny Lublin

  Blog Terapia Lublin to wyspecjalizowany blog terapeutyczny uzupełniany przez doświadczonego terapeute. W mojej pracy znacząca jest dla mnie sposobność bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii.
  Na blogu uzupełniam ważne zagadnienia pedagogiczne pożądane rodzicom w procesie wychowawczym dziecka jak również różnego rodzaju wskazówki dotyczace radzenia sobie z niewielkimi problemami pedagogicznymi. Znajdziesz tu zarówno teorię jak i porady praktyczne. Oprócz tego chętnie odpowiem na pytania od opiekunów dotyczące zarówno pedagogicznej jak i terapii najmłodszych.
  Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak pokonać tremę »

  Jak pokonać tremę

  Doskonalisz swoją karierę artystyczną, lecz na drodze do niej stanęła jest hipnotyzująca Cię trema? Ale spokojnie, nie jesteś sam. Z tym problemem pozwoli Ci uporać się Koda - Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów. Aranżujemy dla każdego porady indywidualne i spotkania grupowe. Zasadniczą zaletą mitingów grupowych jest wymiana doświadczenia z innymi współuczestnikami. Ściśle dopasowujemy do każdego indywidualne porady, które przyczynią się do doskonalenia i pięcia się po stopniach kariery. Psycholodzy muzyki pomogą uzyskać odpowiedź - jak pokonać tremę. Osobiste doświadczenia spowodowały, że uzmysłowiliśmy sobie ten jakże istotny problem. Niezawodne sposoby i nasi psycholodzy opracowali plan pomocy dopasowany do otoczenia opieką nad artystami. Koda pomaga piąć się stopniowo po szczeblach kariery i odzyskać pewność siebie. Rezultatem naszej pracy jest skuteczne spełnianie zakreślonych celów i właściwe radzenie sobie z tremą. Wtedy droga artysty do realizacji planu stanie otworem. Do współpracy zachęcamy artystów zainteresowanym własnym rozwojem i instytucje.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Psycholog Kraków

  Na opisywanej stronie internetowej swoją ofertę prezentuje psycholog, realizujący usługi na terenie miasta Kraków. Marcin Mąka prowadzi interesujące szkolenia i treningi. Proponuje swoją pomoc między innymi osobom cierpiącym na bezsenność. Rekomendowany terapeuta jest dodatkowo specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnień. Psycholog zachęca do przyjścia na rozmowę w celu ustalenia źródła problemu. Przedstawiany psychoterapeuta zapewnia indywidualne podejście oraz wysoką efektywność leczenia.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »