Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapia Wrocław

  Mgr Magdalena Senderowska jest psychologiem oraz psychoterapeutą. Posiada zasobne doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w tym zawodzie. Prowadzi kurs dla osób indywidualnych lub dwójek. Asystuje w przykrych momentach życia oraz pomaga przemóc obawy i stres wywołany przez przeróżne bodźce. Kontakt z panią psycholog można uzyskać na stronie psycholog-ms.pl. Obowiązuje całkowita dyskrecja i dogodne warunki rozmowy.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Psycholog Lublin

  Psycholog lublin od kilku lat prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Naszą ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i przygnębienie (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu istnienia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne oraz decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe).Konsultuję, udzielam pomocy psychologicznej, prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz spotkania rodzinne.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy Bydgoszcz »

  Psycholodzy Bydgoszcz

  Psychoterapia Bydgoszcz - w trakcie naszych spotkań będziemy rozmawiać o tym co Cię najbardziej boli. Co sprawia, że nie czujesz się dobrze. Co powoduje, że nie możesz robić tego, co w głębi serca chciałbyś robić. Dlaczego postępujesz i odczuwasz tak a nie inaczej. Nasze rozważania i refleksje pomogą Ci z czasem poczuć się lepiej, bardziej siebie zaakceptować oraz znaleźć lepsze sposoby działania i skuteczniejsze metody pokonywania trudności, które dotychczas napotykałeś na swojej drodze.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Gdyni »

  Psycholog w Gdyni

  Szukasz pomocy, pogłębiający się stres, depresja, lęki ? skorzystaj z porad doświadczonych osób. Terapia Gdynia oferuje pomoc w leczeniu między innymi zaburzeń emocjonalnych, nerwic, depresji. Pomagamy w problemach rodzinnych, wychowawczych, w kryzysach życiowych tj. rozwód, strata bliskiej osoby, kryzys wieku średniego. Nasza oferta skierowana jest dla osób dorosłych, prowadzimy również terapie rodzinne. Psycholog Gdynia ? zapraszamy wszystkich, którzy oczekują pomocy.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Psycholog Kraków

  Kompletna i indywidualna pomoc psychoterapeuty dla osób z Krakowa i okolic. Psycholog korzysta z różnych rodzajów terapii a psycholodzy stale poszerzają swoje kompetencje np. poprzez różnego typu prace z pacjentem. Kompetentny psycholog Kraków opiekuje się najmłodszymi czy kompletnymi rodzinami. Każda sesja psychoterapeutyczna opiera się na indywidualnym nastawieniu. Dodatkowo główny psycholog ma stały kontakt również z psychiatrą. Firma starająca się dostarczyć usługę możliwie szerokiej grupie osób. Z tego względu zapewniamy terapie także dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Skuteczna terapia jest dostosowana do osób w rozmaitej kondycji życiowej: w nagłych wstrząsach lub pogłębiających się sprawach. Wszyscy, którzy zastanawiąją się, że może się z nimi dziać coś złego mogą się tu zgłaszać, a wróci im dawna radość życia.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia, psychoterapia w Gdyni »

  Psycholog Gdynia, psychoterapia w Gdyni

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Gdyni przy ul. Ramułta 45 w Przychodni Lekarskiej GRABÓWEK. Gabinet prowadzę od 2005 roku. Oferuję profesjonalne usługi psychologiczne w zakresie:

  - psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej (dorosłych, młodzieży)

  - pomocy psychologicznej

  - konsultacji psychologicznych

  - porad

  służę pomocą w rozwiazywaniu problemów dotyczących:

  - zaburzeń lękowych (strach, lęk, fobie, obsesje, nerwice)

  - zaburzeń nastroju (depresja, mania)

  - zaburzenia osobowości

  - zaburzeń zachowania

  - kryzysów życiowych (wieku dorastania, wieku średniego, rozwodu, straty bliskiej osoby)

  - zaburzeń psychosomatycznych

  - zaburzeń odżywiania (anorekscja, bulimia)

  - zaburzeń późnego okresu dorosłości

  - rozwiązywania problemów relacyjnych (trudności w kontaktach z innymi ludźmi)
  Rejestracja 691111132 lub psycholog.gdynia@gmail.com

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia proSELF - Terapia Psychodynamiczna i Rozwój Osobisty - Strona główna »

  Pracownia proSELF - Terapia Psychodynamiczna i Rozwój Osobisty - Strona główna

  Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, gdzie można doświadczyć i rozwijać swój potencjał. W psychoterapii oraz kursach i szkoleniach identyfikujemy się z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

  Wybierz dobry moment. Jeśli od dłuższego czasu doświadczasz dyskomfortu w sferach osobistych lub społecznych, to warto skierować na to uwagę i znaleźć tego przyczynę. Mówi się, że czas to najlepsza przyprawa. Czasem, jeśli zmiany czekają zbyt długo, życie może smakować zbyt słono.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »