Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek
W poradni w samym sercu Katowic na ul. Barbary 14/8 Olga Przybyłek służy poradami i kompleksowym wsparciem w czasie psychofizycznego rozwoju dzieci oraz młodzieży. Co więcej, jeśli u pociechy pojawi się problem powiązany z jego powszednim wychowaniem bądź edukacją, wówczas poradnia psychologiczna jest miejscem, aby taki problem wyjaśnić. Nie licząc terapii psychologicznych i pedagogicznych zazwyczaj w poradniach takich proponowane są równocześnie terapie logopedyczne, które zwłaszcza kierowane są do pacjentów cierpiących na różnego typu zaburzenia rozwoju. Gabinet psychologiczny to jednak nie jedynie pomoc w czasie problemów rozwojowych, lecz ponadto profesjonalne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia nadzwyczajne zdolności, wówczas warto porozmawiać z psychologiem, żeby móc opracować dalsze kroki rozwoju dziecka. Do psychologa wskazane jest zgłosić się również wtedy, gdy opiekunowie pragną, by specjalista znalazł mocne strony dziecka, które umożliwią ukierunkować go na właściwe tory przyszłej kariery zawodowej lub personalnego rozwoju. Najistotniejsze w tym wszystkim jest niemniej jednak to, że należy znaleźć bardzo dobry gabinet, do jakiego dziecko bądź młody człowiek chętnie będą przychodzić, tylko i wyłącznie wtedy możemy osiągnąć dobre rezultaty z terapii lub spotkań.

Szczegóły strony twojpsycholog.info.pl:

Podlinkuj stronę twojpsycholog.info.pl:

Psycholog Psychoterapeuta Olga Przybyłek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  Psycholog

  Ślicznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony internetowej. Moja spółka zajmuje się głęboko rozumianą psychoterapią. U nas otrzymasz usługi na najlepszym poziomie, kompetentny terapeuta udzieli Ci rady. Oferujemy takie usługi jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wszystko w niezmiernie atrakcyjnych cenach. Możliwość konsultacji przez telefon. Kadra naszych psychoterapeutów jest bardzo dobra a psychologia pomaga wielu ludziom, które same nie umieją poradzić sobie z swymi trudnościami. Zachęcamy na naszą stronę internetową już teraz. Dowiedz się w jaki sposób nasz specjalista może Ci ekspresowo i skutecznie pomóc. Od dziś Twoje troski są naszymi problemami. Zachęcamy serdecznie.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Emocje.net.pl - blog psychologiczny »

  Emocje.net.pl - blog psychologiczny

  Zupełnie nowe spojrzenie na emocje oraz psychologię. Znajdziesz odpowiedzi na pytania: dlaczego kobiety wolą czekoladę a mężczyźni zupę? czy czekolada może pogłębić depresję? Nauczysz się unikać stresu, podpatrzysz jak wygląda pomoc psychologiczna. Jeżeli zaprezentujesz nam swoje pieprzyki, zdradzimy Ci co Cię czeka. Znamy ćwiczenia na poprawę nastroju, opisujemy 6 psychologicznych bzdur na które nabierają się wszyscy. Zajrzyj na stronę a nie pożałujesz.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Psycholog Lublin

  Psycholog lublin od kilku lat prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Naszą ofertę pomocy psychologicznej kieruję do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i przygnębienie (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu istnienia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne oraz decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe).Konsultuję, udzielam pomocy psychologicznej, prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz spotkania rodzinne.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Leczenie Uzależnień Warszawa

  Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Propozycja moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Zobrazuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych. Nazywam się Robert Rutkowski i swoją stronę przeznaczam zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Bydgoszcz »

  Poradnia psychologiczna Bydgoszcz

  W dzisiejszych czasach łatwo jest zaobserwować, iż tempo życia, zwłaszcza w dużych miastach, z dnia na dzień coraz bardziej narasta. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z tym w pojedynkę. Pozytywnym aspektem tych zmian jest jednak stosunkowo szybkie rozwijanie się nauk o człowieku - również o jego psychice. Dlatego też warto pamiętać, iż nikt z nas nie jest sam ze swoimi problemami. Psychoterapia w Bydgoszczy obejmuje interwencję kryzysową, konsultacje i porady, terapię indywidualną oraz małżeńską lub partnerską. Dobry psychoterapeuta pomoże Ci odzyskać równowagę, jeżeli tylko mu na to pozwolisz.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Białystok »

  Psycholog dziecięcy Białystok

  Ośrodek Integra zespół kliniczny o dużym doświadczeniu w pracy psychoterapeutycznej. Są to doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy. W ośrodku Integra pomagamy poprzez psychoterapię osób dorosłych, rodzin z dziećmi oraz małżeństw. Psychoterapia, którą prowadzimy służy zrozumieniu siebie i swojego życia oraz więzi z ludźmi. W ten sposób wewnętrzne wyobrażenie siebie ma możliwość zmiany. Relacja z drugim człowiekiem, jaka kształtuje się między terapeutą a pacjentem, jest głównym narzędziem, podstawowym sposobem, istotnym czynnikiem wpływu terapeutycznego.Psychoterapeuta idzie za potrzebami pacjenta, towarzyszy mu podczas procesu przemiany. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i wiedzy o psychice człowieka może odpowiednio wpływać na bezpośrednio dziejące się w terapii sytuacje. Analiza sytuacji wnoszonych na sesje przez pacjenta także przyczyn jego kłopotów pozwalają na znalezienie rozwiązania problemów w gabinecie.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psycholog Wrocław

  Skuteczne pokonywanie problemów egzystencjalnych to propozycja dobrego psychologa z Wrocławia, Ewy Kowalskiej. Dyplomowany terapeuta nurtu psychodynamicznego oferuje pełnowymiarową, krótko- oraz długoterminową psychoterapię indywidualną, nastawioną na twórcze podejście do przeżywanych trudności. Wrocławski psycholog zapewnia leczenie lęków, bezsenności, depresji, problemów osobowościowych, a także zaburzeń odżywiania typu anoreksja czy bulimia. Ewa Kowalska, uznany psycholog o kompleksowym dorobku klinicznym oraz terapeutycznym, gwarantuje kompleksowe, zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta i konsekwentną, zaangażowaną kooperację skierowaną na twórcze pokonywanie trudności. Zapraszamy dorosłych lub młodzież powyżej 15 lat do kontaktu z gabinetem psychoterapeutycznym: Wrocław, nr tel. 781660400.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »