BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Przedszkole z oddziałami specjalnymi

Przedszkole z oddziałami specjalnymi
Otwarte okno - to niepubliczne przedszkole Tychy stawia za cel dobro każdego dziecka. W naszej placówce działa przedszkole z oddziałami specjalnymi. Dzięki czemu z naszego przedszkola mogą korzystać dzieci zdrowe i niepełnosprawne. Nasze niepubliczne, prywatne przedszkole z oddziałami specjalnymi zapewnia swoim podopiecznym najlepsza opiekę. Otwarte Okno- prywatne przedszkole Tychy to najlepsza placówka dla twojej pociechy. Niepubliczne przedszkole Otwarte Okno to miejsce w których zapewniamy profesjonalną opiekę, znakomitą edukację oraz wychowanie dzieci. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną która zapewnia edukację i kształcenie dostosowane do umiejętności swoich podopiecznych. Podstawowym celem naszego prywatnego przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. Nasze prywatne przedszkole Tychy wyróżnia ciekawa oferta edukacyjna, domowa atmosfera i niewielkie grupy. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej przedszkola Otwarte Okno.

Szczegóły strony www.otwarteokno.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.otwarteokno.edu.pl:

Przedszkole z oddziałami specjalnymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 72

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkola Warszawa »

  Przedszkola Warszawa

  Przedszkole na Saskiej Kępie to przedszkole stworzone przez ludzi, którzy kochają dzieci. Mądrze kochać dzieci, to znaczy wiedzieć co jest dla nich dobre. My wiemy, że dla dzieci niezwykle ważna jest zarówno edukacja jak i zabawa. Staramy sprostać się temu niezwykle trudnemu zadaniu, jakim jest bezpieczne, wesołe, bajkowe dzieciństwo. Pomagają nam w tym przystosowane do wzrostu i wieku dzieci pomoce dydaktyczne, duże i przestronne sale, kolorowe zabawki.Wielkim atutem naszego przedszkola jest wyjątkowa kadra, którą tworzą kochające dzieci, wykwalifikowane, pomysłowe osoby, dla których los dziecka nie jest obojętny. Zapraszamy do naszego Przedszkola!

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Wrocław »

  Przedszkole niepubliczne Wrocław

  Nie mogłeś odnaleźć przedszkola w sam raz dla własnego malucha? Mieszkasz na dolnym śląsku? Jeśli tak to znakomicie trafiłeś, ponieważ nasze przedszkole to wykwalifikowana kadra przedszkolanek i bardzo dobre warunki dla maluchów. Bez trudności możesz zlecić nam opiekę nad swym dzieckiem, ręczę, że będziecie zadowoleni zarówno z naszą kadrą nauczycieli jak również samego ośrodka. Opisywane przeze mnie przedszkole jest niepubliczne dlatego też możesz być spokojna o jakość.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Żłobek Wrocław

  Bardzo serdecznie witam rodziców i dzieci, zapraszam do odwiedzin naszej prywatnej placówki żłobek Wrocław. Żeby nasze radosne brzdące się nie zanudzały, zapewniamy pełną kuratelę i zabawę a także różne zajęcia, które zwiększa zręczności naszych ukochanych dzieci. Nad maluchami opiekę wykonują wykształcone wychowawczyni, które miłują swa pracę. Dzieci posiadają do zabawy przestronne sale i zabawki, które je w pełni zajmują. Na zewnątrz gmachu jest przestronny ogród z miejscem zabaw. Dzieci szkolą się zachowań prospołecznych, uczą się nawiązywać kontakty ze swoimi rówieśnikami. Dzięki funkcjonowaniu w grupie dzieci żwawiej się rozwijają zarówno fizycznie i emocjonalnie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Domowy klimat, profesjonalna kadra, atrakcyjne zajęcia szkolne i pozaszkolne - to odróżnia nasz żłobek i przedszkole od innych. Wychowawcy dbają o rozwój intelektualny, ruchowy dzieci, a także ich właściwe samopoczucie. Znając jak wyjątkowo istotny jest to czas w ich życiu kierujemy uwagę na indywidualne wymogi podopiecznych. Po zajęciach użyczamy sale, gdzie można wyprawić urodziny dla maluchów. Nasi animatorzy zaplanują świetne zabawy dla zaproszonych maluchów. Zapraszamy do zabawy i nauki z nami.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Przedszkole Warszawa

  Dzieci rozwijają się niezmiernie prędko, dlatego trzeba zrobić wszystko co można, by umożliwić swojemu dziecku szybki rozwój. Miejscem, w którym błyskawiczny rozwój jest na pewno bardzo możliwy jest przedszkole językowe British International Academy Kids, które znajduje się w stolicy Polski, Warszawie. Wystarczy wejść na stronę internetową www.myvinci.edu.pl, by dowiedzieć się więcej na temat tego przedszkola prywatnego, które wyróżnia się na tle reszty stołecznych przedszkoli tym, iż stawia niezmiernie duży nacisk na rozwój oraz edukację dziecka, zwłaszcza jeżeli chodzi o języki obce. A raczej żadnego człowieka nie należy przekonywać o tym, jak bardzo ważna jest nauka języków obcych.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miludy »

  Miludy

  Pragniesz zorganizować swojemu Dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe ? A może Twój Maluszek wybiera się po raz pierwszy do przedszkola i chcesz przygotować go na tę szczególnie emocjonującą sytuację?
  MILUDY to miejsce, które organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci w wieku od 2-11 lat. Każda dziecięca impreza przebiega według ustalonego scenariusza. Szczególny i indywidualny charakter imprezy zawdzięczamy współpracy z Rodzicami Jubilata. To właśnie oni dostarczają nam wielu kluczowych informacji o swoich Pociechach. Podpowiadają nam co ich Dziecko lubi, czym się inspiruje itp. Dzięki temu możemy tak przygotować urodzinowy dzień, by mały i duży Jubilat czuł się naprawdę wyjątkowo i czerpał z tego wydarzenia mnóstwo frajdy! W MILUDACH urodziny tematyczne można zorganizować w każdy dzień roboczy a także w dni weekendowe.
  W MILUDACH prowadzone są również zajęcia adaptacyjne dla idących do przedszkola 2-3 latków pod hasłem Akademia Rozwoju Maluszka. Odbywają się one w formie cotygodniowych 2-godzinnych zajęć podczas których dziecko adaptując się w grupie równolatków jest przygotowywane do bycia przedszkolakiem.
  MILUDY to centrum radosnej edukacji oraz zabawy, które stworzone zostało z myślą o dziecięcych potrzebach i pomysłach. Ta wyjątkowa przestrzeń sprawia, że każde przebywające tu Dziecko doskonale się bawi, rozwijając swoje zdolności.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Child kindergarten innovation program. »

  Child kindergarten innovation program.

  Mykindergarten.co.uk is an information driven website where you can find and share educational materials for children, parents and teachers along with managerial tools to help effectively run modernized facility. We are a rapidly growing company, whose project has received financing from the European Union – A GRANT FOR INNOVATION.The website was established to promote safety of our children and improve time management of the staff. The modernized and simplified billing system, the use of card readers, cameras and other tools allows fast transmission of information via Internet directly to the web page and your smartphone. Here any school will be able to manage their facility in a very simple and enjoyable way.With the help of Ranking System, reliable information on the facility is always available to the parents for their comfort and peaceful state of mind.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »