Przedszkole z oddziałami specjalnymi

Przedszkole z oddziałami specjalnymi
Otwarte okno - to niepubliczne przedszkole Tychy stawia za cel dobro każdego dziecka. W naszej placówce działa przedszkole z oddziałami specjalnymi. Dzięki czemu z naszego przedszkola mogą korzystać dzieci zdrowe i niepełnosprawne. Nasze niepubliczne, prywatne przedszkole z oddziałami specjalnymi zapewnia swoim podopiecznym najlepsza opiekę. Otwarte Okno- prywatne przedszkole Tychy to najlepsza placówka dla twojej pociechy. Niepubliczne przedszkole Otwarte Okno to miejsce w których zapewniamy profesjonalną opiekę, znakomitą edukację oraz wychowanie dzieci. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną która zapewnia edukację i kształcenie dostosowane do umiejętności swoich podopiecznych. Podstawowym celem naszego prywatnego przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. Nasze prywatne przedszkole Tychy wyróżnia ciekawa oferta edukacyjna, domowa atmosfera i niewielkie grupy. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej przedszkola Otwarte Okno.

Szczegóły strony www.otwarteokno.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.otwarteokno.edu.pl:

Przedszkole z oddziałami specjalnymi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkola prywatne Kraków »

  Przedszkola prywatne Kraków

  Czy potrzebujesz rzeczywiście dobrego przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko mogłoby nie tylko bezpiecznie spędzać czas, ale dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku tym, czego szukasz.Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz ich pociechy!

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Przedszkole Rainbow to unikalne przedszkole dla Twojego dziecka dzięki któremu odkryje sens nauki poprzez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem prywatnym, co czyni, że dziecko ma zagwarantowaną najlepszą opiekę! Oprócz normalnych zajęć które polepszą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na lekcje języka angielskigo a także inne interesujące zajęcia. Nasze przedszkole organizuje lekcje języka angielskiego już ponad 10 lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Kontakt telefoniczny z naszym przedszkolem dostępny jest pod numerem telefonu (12) 638 65 00. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent Mebli Przedszkolnych »

  Producent Mebli Przedszkolnych

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę produkowanych przez naszą firmę mebli przedszkolnych.

  Doświadczenie 15 lat w ich produkcji pozwoliło nam na zaoferowanie takich rozwiązań, które powinny spełniać Państwa oczekiwania. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Meble cechują się solidnym i estetycznym wykonaniem, mają przyjemną formę i kolorystykę oraz doskonale spełniają swoją funkcję. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania wszystkie ostre krawędzie są zaokrąglone.
  Przedstawione w ofercie meble posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty zgodności.
  Realizujemy również zamówienia mebli o nietypowych wymiarach

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław »

  Żłobek Wrocław

  Bardzo serdecznie witam rodziców i dzieci, zapraszam do odwiedzin naszej prywatnej placówki żłobek Wrocław. Żeby nasze radosne brzdące się nie zanudzały, zapewniamy pełną kuratelę i zabawę a także różne zajęcia, które zwiększa zręczności naszych ukochanych dzieci. Nad maluchami opiekę wykonują wykształcone wychowawczyni, które miłują swa pracę. Dzieci posiadają do zabawy przestronne sale i zabawki, które je w pełni zajmują. Na zewnątrz gmachu jest przestronny ogród z miejscem zabaw. Dzieci szkolą się zachowań prospołecznych, uczą się nawiązywać kontakty ze swoimi rówieśnikami. Dzięki funkcjonowaniu w grupie dzieci żwawiej się rozwijają zarówno fizycznie i emocjonalnie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Domowy klimat, profesjonalna kadra, atrakcyjne zajęcia szkolne i pozaszkolne - to odróżnia nasz żłobek i przedszkole od innych. Wychowawcy dbają o rozwój intelektualny, ruchowy dzieci, a także ich właściwe samopoczucie. Znając jak wyjątkowo istotny jest to czas w ich życiu kierujemy uwagę na indywidualne wymogi podopiecznych. Po zajęciach użyczamy sale, gdzie można wyprawić urodziny dla maluchów. Nasi animatorzy zaplanują świetne zabawy dla zaproszonych maluchów. Zapraszamy do zabawy i nauki z nami.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraków »

  Przedszkole Kraków

  Tuptusiowa Kraina to prywatne przedszkole o profilu językowym, utworzone z koncepcją o zrównoważonym rozwoju i bezpieczeństwie dzieci. Placówka proponuje rozległą gamę zajęć wychowawczych, które umożliwiają pobudzić umysł, odkrywać nowe zdolności, a dodatkowo przekazywać wiedzę. Przedszkole Tuptusiowa Kraina posiada różnorodny program nauki języka obcego. Nauka poprzez zabawę to perfekcyjna forma wzrostu biegłości językowej dziecka. Dlatego nasze sposoby polegają między innymi na zabawach ruchowych, wierszykach, piosenkach i inscenizacjach. W przedszkolu dziecko ma także możliwość nauczyć się współdziałania w grupie poprzez różne gry dydaktyczne. Sprawdź całą ofertę przedszkola na naszej stronie WWW!

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Chorzoacute;w Wesoły Poranek »

  Żłobek Chorzoacute;w Wesoły Poranek


  Placówka ?Wesoły Poranek? mieści się w Chorzowie przy ul.Powstańców 68 w byłej
  szkole podstawowej.


  Po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta przystąpiono do prac remontowych. Adaptację
  budynku na placówkę opieki dziennej dla dzieci do lat 3 przeprowadzono pod nadzorem
  służb; sanepidu, przeciwpożarowych i inspekcji pracy. Dzięki temu gwarantujemy
  bezpieczeństwo i higienę naszym podopiecznym.


  W wyposażeniu placówki znajdują się:
  - sale zabaw i posiłków
  - sypialnie
  - gabinety specjalistyczne
  - pomieszczenie socjalne
  - pomieszczenia gospodarcze
  - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń
  - szatnie
  - łazienki
  - wózkownia
  - plac zabaw i rekreacji


  Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r.

  Zapisy od 01.05.2010r.

  Informacje dotyczące działalności ?Wesoły Poranek? można uzyskać:
  - Luiza Łuszczew; tel.: 606-871-964
  - Urszula Strzelczyk; tel.: 606-189-882

  Data dodania: 10 05 2014 · szczegóły wpisu »