BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Jeżeli Tobie lub członkowi Twojej rodziny towarzyszą poniższe objawy to należy pilnie podjąć leczenie:

- utrata radości życia i przyjemności,
- ograniczenie aktywności życiowej,
- utrata zainteresowań,
- trudność w podejmowaniu działania,
- myśli samobójcze, depresyjne,
- lęk,
- utrata sensu życia, beznadziejność,
- problemy z myśleniem, koncentracją i pamięcią,
- bezsenność, lub nadmierna senność,
- zmniejszenie lub utrata apetytu,
- spadek popędu seksualnego,
- zaburzenia miesiączkowania (u kobiet),
- wahania nastroju,
- wyczerpanie.
Oferujemy pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem trwający od 4 do 8 tygodni.
Stosujemy naukowe, nowoczesne i efektywne metody leczenia takie jak:
- konsultacje psychiatryczne i endokrynologiczne,
- szereg badań diagnostycznych,
- psychoterapię grupową w nurtach poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, systemowym, egzystencjalnym i integracyjnym,
- światłoterapię (naświetlania lampą antydepresyjną),
- dieta nakierowana na odbudowę mikroflory jelitowej,
- trening fitness,
- terapię zajęciową.

Szczegóły strony www.uzalezniony.pl:

Podlinkuj stronę www.uzalezniony.pl:

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 125

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Ośrodek otu.pl owo jakiś z najważniejszych punktów w okolicy Ełku zajmujący się pasztetem uzależnienia. Terapia uzależnień przewodzimy w czasie wielu zebrań, jakie dostarczają poparcie psychologiczną i lekarską. Każdy zorganizuje u nas sukurs i akuratną dyskrecje.
  Odwyk prowadzimy podług najważniejszych zasad i standardów. Każde leczenie uzależnień otwiera się od czasu dokonania stosownej terapii lekowej, a odtąd przez zgromadzenia z chorymi szuka się do postępy ich poziomu umysłowego. Nadzwyczajnym trumfem lokalnego środowiska egzystuje cisza i spokój która honoruje zająć się ambarasem w jak najkrótszym okresie. W polskim ośrodku wykonujemy leczenie hazardu albo z lekomani i wielu pozostałych uzależnień.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków »

  Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków

  Prywatne Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne ?Tęcza? w Krakowie.Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień oraz zaburzeń jedzenia. Nie obiecujemy, że będzie łatwo.Wiemy jednak jak to zrobić.Jesteśmy profesjonalni. Jeśli Ty lub ktoś z rodziny ma problem z alkoholem, hazardem, zażywaniem leków, jedzeniem i chce się na poważnie leczyć koniecznie skontaktuj się z nami. Wiemy jak pomóc. Oferujemy komfortowe warunki leczenia, małe grupy, rodzinną atmosferę, w pełni profesjonalną kadrę-wszyscy terapeuci z certyfikatami specjalisty terapii uzależnień lub w procesie certyfikacji, dyskrecję. Całości dopełnia świetna, domowa kuchnia. Centrum mieści się w prywatnym domu z dużym ogrodem w cichej, spokojnej dzielnicy Krakowa. Oferta kierowana jest do klientów z terenu całej Polski. Program podstawowy tylko 30 dni. Wysoka skuteczność u osób realizujących pełny program terapeutyczny. Dla wszystkich-konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapia indywidualna, terapia par, wydawanie opinii, inne. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla szkół, zakładów pracy i innych instytucji zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapraszamy na naszą stronę www.teczacpt.pl Tel.662 22 55 35

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapalniczki »

  Zapalniczki

  Zapalniczki, choć jak wskazuje nazwa, winny służyć do podpalania czegoś, często mają również wiele dalszych zastosowań, uzależnionych od wyobraźni i zdolności właściciela. Mogą zostać otwieraczem do butelki czy zabawką do robienia zaskakujących sztuczek (jak Zippo). W zimie można nią rozgrzać kluczyk, żeby zmieścił się do zamka na przykład w samochodzie. Jednorazowe zapalniczki nierzadko są produktami promocyjnymi, gdyż są dość niedrogie i stanowią stosunkowo sporą powierzchnię, na której można nakleić przykładowo znak firmowy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja DROGA ? fundacjadroga.pl »

  Fundacja DROGA ? fundacjadroga.pl

  Fundacja Droga. Zajmujemy się pomocą w walce z różnymi rodzajami uzależnień. Istniejemy już od kilku lat i w tym czasie pomogliśmy wielu osobom poradzić sobie z kwestiami uzależnienia własnego lub członka rodziny; stanami kryzysowymi i przewlekłym stresem występującym u osób nieuzależnionych, dotkniętych życiowymi tragediami; problemami emocjonalnymi ofiar i sprawców przemocy. Z każdym rokiem rozwijamy wachlarz naszej pomocy dla osób w trudnych sytuacjach życiowych o różnej etiologii. Zapraszamy do naszych oddziałów w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Świadczymy usługi zarówno na kasę chorych jak i prywatnie.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od alkoholu »

  Uzależnienie od alkoholu

  Zachęcamy do zapoznania sie z nowiutkim i bardzo przydatnym portalem internetowym - choroba alkoholowa. Szukasz w Internecie szczegółowych wiadomości między innymi na kwestie alkoholizmu, wspolnoty anonimowych alkoholików, dorosłych dzieci alkoholików ? Zastanawiasz się czy wspomniany kłopot Cię osobiście nie dotyka czy przypadkiem nie masz problemu z alkoholem? Szukasz rozstrzygnięć jak pomóc krewnej osobie, przyjacielowi, bratu, siostrze w chorobie alkoholowej? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak to szybko sprawdź nasza stronę www, bo będzie dla Ciebie niezmiernie owocna i dowiesz się tutaj wielu ważnych i istotnych rzeczy o chorobie alkoholowej. Piszemy o bardzo popularnym głodzie alkoholowym, poziomach zaawansowania i rozwoju nałogu alkoholowego, poradach dla trzeźwiejących alkoholików, a także obszernych atrakcyjnych sprawach związanych z tą chorobą. Jeżeli planujesz uporać się z alkoholowym uzależnieniem, odwiedź wymieniony adres internetowy, a zobaczysz że było warto. Otwarcie zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram »

  Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram

  Esperal.edu.pl to witryna ogólnie dotycząca zagadnień medycznych. Rozwiązaniem na wygranie z alkoholizmem jest np. środek esperal. Na naszym portalu można znaleźć informacje, artykuły właśnie tego leku. Uważamy, że tego rodzaju kuracja jest niezwykle wydajna. Daje ona możliwość na powrót do spokojnego życia rodzinnego. Naszym celem jest wyjaśnienie Ci jak wygląda działanie ten innowacyjny lek. Wszystkie wiadomości są poparte artykułami medycznymi.W ten sposób możesz być spokojny o rzetelność naszego portalu edukacyjnego. Naszym zdaniem esperal to jedna z najlepszych terapii obecnie metod leczenia alkoholizmu. Właściwości disulfiram w postaci wszywki alkoholowej sprawiają, że esperal działa jak płaszcz ochronny i tworzy psychiczną barierę odgradzającą osobę uzależnioną od alkoholu. Terapia z wykorzystaniem disulfiram, pomogła wielu byłym osobom uzależnionym stanąć na nogi i zerwać z nałogiem alkoholowym. Esperal to lek, który odmienił nie jedno życie eks alkoholika. Sam zabieg implantacji esperalu nie jest bolesny gdyż jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »