BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Jeżeli Tobie lub członkowi Twojej rodziny towarzyszą poniższe objawy to należy pilnie podjąć leczenie:

- utrata radości życia i przyjemności,
- ograniczenie aktywności życiowej,
- utrata zainteresowań,
- trudność w podejmowaniu działania,
- myśli samobójcze, depresyjne,
- lęk,
- utrata sensu życia, beznadziejność,
- problemy z myśleniem, koncentracją i pamięcią,
- bezsenność, lub nadmierna senność,
- zmniejszenie lub utrata apetytu,
- spadek popędu seksualnego,
- zaburzenia miesiączkowania (u kobiet),
- wahania nastroju,
- wyczerpanie.
Oferujemy pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem trwający od 4 do 8 tygodni.
Stosujemy naukowe, nowoczesne i efektywne metody leczenia takie jak:
- konsultacje psychiatryczne i endokrynologiczne,
- szereg badań diagnostycznych,
- psychoterapię grupową w nurtach poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, systemowym, egzystencjalnym i integracyjnym,
- światłoterapię (naświetlania lampą antydepresyjną),
- dieta nakierowana na odbudowę mikroflory jelitowej,
- trening fitness,
- terapię zajęciową.

Szczegóły strony www.uzalezniony.pl:

Podlinkuj stronę www.uzalezniony.pl:

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 124

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodki terapii uzależnień »

  Ośrodki terapii uzależnień

  Polecamy ciekawą obniżkę cen na leczenie uzależnień. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, obok Krakowa wszystkie osoby które mają problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - oferujemy detoksykacja, innymi słowy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym i współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyczy problem alkoholizmu i narkotyków. Posiadamy bardzo dobrą kadrę, profesjonalną. Nasz ośrodek jest dobrze wyposażony, zaś jedzenie w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie trać już czasu albowiem zdrowie jest tylko jedno i wypada o niego starać się. Zadzwoń.
  Ośrodki terapii uzależnień

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bielsko »

  Psychoterapia Bielsko

  Psychoterapia uzależnień jest szczególnym rodzajem psychoterapii, która nie wpisuje się w jej główny nurt. Psychoterapia ta posługuje się właściwymi dla siebie metodami, które nie mają zastosowania w klasycznej psychoterapii. Uzależnienia mają charakter bio-psycho-fizyczny i wymagają współdziałania grupy specjalistów: specjalisty psychoterapii uzależnień, lekarza psychiatry, psychologa klinicznego oraz wsparcia innych osób wychodzących z uzależnienia.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków »

  Terapia uzależnień - leczenie alkoholizmu - ośrodek leczenia Tęcza Kraków

  Prywatne Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne ?Tęcza? w Krakowie.Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień oraz zaburzeń jedzenia. Nie obiecujemy, że będzie łatwo.Wiemy jednak jak to zrobić.Jesteśmy profesjonalni. Jeśli Ty lub ktoś z rodziny ma problem z alkoholem, hazardem, zażywaniem leków, jedzeniem i chce się na poważnie leczyć koniecznie skontaktuj się z nami. Wiemy jak pomóc. Oferujemy komfortowe warunki leczenia, małe grupy, rodzinną atmosferę, w pełni profesjonalną kadrę-wszyscy terapeuci z certyfikatami specjalisty terapii uzależnień lub w procesie certyfikacji, dyskrecję. Całości dopełnia świetna, domowa kuchnia. Centrum mieści się w prywatnym domu z dużym ogrodem w cichej, spokojnej dzielnicy Krakowa. Oferta kierowana jest do klientów z terenu całej Polski. Program podstawowy tylko 30 dni. Wysoka skuteczność u osób realizujących pełny program terapeutyczny. Dla wszystkich-konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapia indywidualna, terapia par, wydawanie opinii, inne. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla szkół, zakładów pracy i innych instytucji zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapraszamy na naszą stronę www.teczacpt.pl Tel.662 22 55 35

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Leczenie uzależnień

  Uzależnienie to choroba, z którą niezbyt wiele osób umie poradzić sobie samodzielnie. Poza stalową wolą często. Nałogi zawierają się w tym, iż organizm i psychika człowieka odczuwa przymus wykonywania danych czynności oraz konsumpcji konkretnej substancji. Leczenie uzależnień jest nękane problemami fizycznego braku uzależniającej substancji. Organizm człowieka który tymczasem zdołał przyzwyczaić się do pobierania stałych porcji konkretnego produktu żąda aby na bieżąco troszczyć się o ich dalsze uzupełnianie. Kiedyich zabraknie występują objawy chorobowe, wymioty, biegunki, mdłości, ból mięśni i stawów, drgawki.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny »

  Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal internetowy. Informację i artykuły na temat wszystkich rodzajów uzależnień, w szczególności tych najpopularniejszych: od alkoholu, tytoniu, narkotyków. Pomaga on osobom uzależnionym oraz im najbliższym zrozumieć problem a dzieki temu jeszcze skuteczniej z nim walczyć. Na portalu zamieszczono także pokaźną ilość artykułów o osobach którym udało się przezwycieżyć nałogi. Co im pomogło? Jak sobie teraz radzą? Zachęcamy do zajrzenia na ten portal.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie »

  Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie

  Esperal ? Wszywki alkoholowe Kraków jest witryną skupiającą się na leczeniu choroby alkoholowej. Esperal Kraków skupia medyków, którzy mają ogromne doświadczenie w wszczepianiu wszywek. Pragną oni nieść wsparcie w kuracji osób spożywających nadmiernie alkohol. Podanie leku powoduje u klientów odrazę do spożywania używek. Jest to mobilizator do poprawy własnego życia i w większości przypadków pozwala na pozbycie się choroby w czasie 12 miesięcy. Zabieg jest w pełni nieszkodliwy i nie ciągnie za sobą komplikacji. Wykonywany jest przy użyciu znieczulenia i jedynie za zgodą osoby chorej. Esperal Kraków zachęca wszystkie osoby, które pragną pomóc sobie lub znajomym. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze możliwe jest pełne wyleczenie o zapomnienie o chorobie, która jest bardzo szkodliwa dla organizmu i umysłu. Implatacja specyfiku może odbywać się w specjalistycznym gabinece medycznym należącym do placówki bądź na życzenie klienta - u niego w domu czy innym miejscu, w którym przebywa. Pełna anonimowość i dyskrecja są kluczowymi wartościami dla nas.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna alternatywna i niekonwencjonalna - nieuleczalni.pl »

  Medycyna alternatywna i niekonwencjonalna - nieuleczalni.pl

  Nieuleczalni.pl to portal internetowy o tematyce medycznej. Znajduje się na nim wiele opisów objawów chorób oraz porad, które pomagają w leczeniu wielu schożeń. Informacje publikowane w portalu są przez doświadczonych lekarzy oraz użytkowników, którzy chcą się podzielić metodami, jakie pomogły im w wyjściu z choroby. Dzięki medycynie niekonwencjonalnej można załagodzić wiele objawów chorobowych, lub całkowicie je zaleczyć, które skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie i nie pozwalają w pełni myśleć o pracy. Możliwe jest również komentowanie takich metod przez użytkowników za pomocą dodawania komentarzy pod tekstami znajdującymi się w portalu. Tak naprawdę każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie bez względu na tematyką jaką szuka, ponieważ staramy się opisywać każdą chorobę. Sukcesywnie powiększamy tematów bazę z nadzieją z myślą o osobach, które nie mogą nigdzie indziej znaleźć fachowej wiedzy na tematy medyczne, które ich interesują. Dostęp do portalu jest bezpłatny i bardzo prosty.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »