BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Jeżeli Tobie lub członkowi Twojej rodziny towarzyszą poniższe objawy to należy pilnie podjąć leczenie:

- utrata radości życia i przyjemności,
- ograniczenie aktywności życiowej,
- utrata zainteresowań,
- trudność w podejmowaniu działania,
- myśli samobójcze, depresyjne,
- lęk,
- utrata sensu życia, beznadziejność,
- problemy z myśleniem, koncentracją i pamięcią,
- bezsenność, lub nadmierna senność,
- zmniejszenie lub utrata apetytu,
- spadek popędu seksualnego,
- zaburzenia miesiączkowania (u kobiet),
- wahania nastroju,
- wyczerpanie.
Oferujemy pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem trwający od 4 do 8 tygodni.
Stosujemy naukowe, nowoczesne i efektywne metody leczenia takie jak:
- konsultacje psychiatryczne i endokrynologiczne,
- szereg badań diagnostycznych,
- psychoterapię grupową w nurtach poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, systemowym, egzystencjalnym i integracyjnym,
- światłoterapię (naświetlania lampą antydepresyjną),
- dieta nakierowana na odbudowę mikroflory jelitowej,
- trening fitness,
- terapię zajęciową.

Szczegóły strony www.uzalezniony.pl:

Podlinkuj stronę www.uzalezniony.pl:

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Leczenie Uzależnień Warszawa

  Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Propozycja moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi problemami. Zobrazuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Dużo uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych. Nazywam się Robert Rutkowski i swoją stronę przeznaczam zagadnieniom i problemom związanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek dla uzależnionych OAZA prowadzi leczenie narkomanii poprzez odtrucie, farmakoterapię i pomoc psychologiczną. Poza leczeniem narkomanii organizuje także leczenie hazardu i detoks alkoholowy. Usługi organizowane są na najwyższym poziomie, gdyż organizuje je grupa certyfikowanych specjalistów. Istnieje także opcja leczenia w na oddziale zamkniętym, który jest wyjątkowo atrakcyjnie urządzony.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Leczenie uzależnień

  Uzależnienie to choroba, z którą niezbyt wiele osób umie poradzić sobie samodzielnie. Poza stalową wolą często. Nałogi zawierają się w tym, iż organizm i psychika człowieka odczuwa przymus wykonywania danych czynności oraz konsumpcji konkretnej substancji. Leczenie uzależnień jest nękane problemami fizycznego braku uzależniającej substancji. Organizm człowieka który tymczasem zdołał przyzwyczaić się do pobierania stałych porcji konkretnego produktu żąda aby na bieżąco troszczyć się o ich dalsze uzupełnianie. Kiedyich zabraknie występują objawy chorobowe, wymioty, biegunki, mdłości, ból mięśni i stawów, drgawki.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzucanie palenia »

  Rzucanie palenia

  Zastanawiasz się jak rzucić palenie papierosów?. Czytasz jakie są sposoby rzucenia palenia?. Jeżeli chcesz a nie umiesz rzucić palenia, służymy pomocą. Poradnia Holis Katowice opracowała skuteczną metodę-odwyk papierosowy palenia-opartą na:biorezonans BRT, detoks,homeopatia, trening. Czyli oprócz komputerowego rzucania palenia /biorezonans/nasza metoda zawiera jeszcze 3 inne techniki. Wizyta trwa ok.40 minut. Nasze doświadczenie wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe nie tylko jest możliwe, lecz jest bardzo łatwe. Świadczymy usługi w zakresie: rzucanie palenia, rzucanie palenia komputerowe, brt, odwyk papierosowy, sposoby rzucenia palenia, jak rzucić palenie, odwyk palenia, jak rzucić papierosy, rzucenie palenia, jak rzucić palenie papierosów, gabinety BRT, biorezonans, leczenie uzależnień, rzucanie palenia papierosów, dla mieszkańców: Chorzów Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Tychy, Mikołów, Zabrze, Lędziny, Łaziska Górne, katowice, Jaworzno, Tarnowskie Góry. Zadzwoń 791992329 i ustal termin spotkania.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Better - Ośrodek leczenia uzależnień (Wrocław) »

  Better - Ośrodek leczenia uzależnień (Wrocław)

  Każdy nałóg - obojętnie, czy przybiera formę narkomanii, alkoholizmu, lekomanii, uzależnienia od jedzenia, seksu czy hazardu - wcześniej czy później prowadzi do destrukcji. Nie pozwól, aby zniszczył Twoje życie. Nie oceniamy, nie krytykujemy. Stawiamy diagnozę, wyznaczamy cele i wspólnie z Tobą walczymy z chorobą. Dzięki nam zyskasz szansę na zerwanie z przeszłością. Wchodzimy z założenia, iż leczenie uzależnień nie sprowadza się jedynie do udzielania wskazówek, jak osiągnąć i utrzymać całkowitą abstynencję. Dzięki stosowanym przez naszych specjalistów metodom będziesz mógł naprawdę poznać i polubić siebie. Tu uzyskasz pomoc i profesjonalne wsparcie : psycholog, terapeuta. W naszym ośrodku (Wrocław) prowadzimy następujące formy psychoterapii: grupowa i indywidualna, terapia małżeńska i par. Leczymy uzależnia alkoholowe, narkotykowe, depresja, bezsenność, oferujemy również odtrucia (detoksykacja ambulatoryjna), Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z szeroką gamą warsztatów szkoleniowych prowadzonych w naszym ośrodku.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Ośrodek terapii uzależnień

  Fachowy ośrodek OAZA to klinika gwarantująca detoks alkoholowy. Witryna jest rzeczywiście bogata w informacje. Zapewniana terapia alkoholowa przebiega pod nadzorem wybitnych specjalistów. Poddawane jest leczeniu uzależnienie od hazardu i nie tylko. Centrum Uzależnień OAZA znajduje się w bardzo ładnym miejscu, pełnym magicznej przyrody. Nie wszystkie ośrodki leczenia uzależnień uwzględniły ten czynnik czyniący pobyt bardziej komfortowym. Detoks alkoholowy jest tutaj rzeczywiście wydajny, tak samo jak leczenie lekomanii i uzależnień innego rodzaju.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od alkoholu »

  Uzależnienie od alkoholu

  Zachęcamy do zapoznania sie z nowiutkim i bardzo przydatnym portalem internetowym - choroba alkoholowa. Szukasz w Internecie szczegółowych wiadomości między innymi na kwestie alkoholizmu, wspolnoty anonimowych alkoholików, dorosłych dzieci alkoholików ? Zastanawiasz się czy wspomniany kłopot Cię osobiście nie dotyka czy przypadkiem nie masz problemu z alkoholem? Szukasz rozstrzygnięć jak pomóc krewnej osobie, przyjacielowi, bratu, siostrze w chorobie alkoholowej? Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak to szybko sprawdź nasza stronę www, bo będzie dla Ciebie niezmiernie owocna i dowiesz się tutaj wielu ważnych i istotnych rzeczy o chorobie alkoholowej. Piszemy o bardzo popularnym głodzie alkoholowym, poziomach zaawansowania i rozwoju nałogu alkoholowego, poradach dla trzeźwiejących alkoholików, a także obszernych atrakcyjnych sprawach związanych z tą chorobą. Jeżeli planujesz uporać się z alkoholowym uzależnieniem, odwiedź wymieniony adres internetowy, a zobaczysz że było warto. Otwarcie zapraszamy!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »