BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Jeżeli Tobie lub członkowi Twojej rodziny towarzyszą poniższe objawy to należy pilnie podjąć leczenie:

- utrata radości życia i przyjemności,
- ograniczenie aktywności życiowej,
- utrata zainteresowań,
- trudność w podejmowaniu działania,
- myśli samobójcze, depresyjne,
- lęk,
- utrata sensu życia, beznadziejność,
- problemy z myśleniem, koncentracją i pamięcią,
- bezsenność, lub nadmierna senność,
- zmniejszenie lub utrata apetytu,
- spadek popędu seksualnego,
- zaburzenia miesiączkowania (u kobiet),
- wahania nastroju,
- wyczerpanie.
Oferujemy pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem trwający od 4 do 8 tygodni.
Stosujemy naukowe, nowoczesne i efektywne metody leczenia takie jak:
- konsultacje psychiatryczne i endokrynologiczne,
- szereg badań diagnostycznych,
- psychoterapię grupową w nurtach poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, systemowym, egzystencjalnym i integracyjnym,
- światłoterapię (naświetlania lampą antydepresyjną),
- dieta nakierowana na odbudowę mikroflory jelitowej,
- trening fitness,
- terapię zajęciową.

Szczegóły strony www.uzalezniony.pl:

Podlinkuj stronę www.uzalezniony.pl:

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Leczenie alkoholizmu

  Ośrodek otu.pl owo jakiś z najważniejszych punktów w okolicy Ełku zajmujący się pasztetem uzależnienia. Terapia uzależnień przewodzimy w czasie wielu zebrań, jakie dostarczają poparcie psychologiczną i lekarską. Każdy zorganizuje u nas sukurs i akuratną dyskrecje.
  Odwyk prowadzimy podług najważniejszych zasad i standardów. Każde leczenie uzależnień otwiera się od czasu dokonania stosownej terapii lekowej, a odtąd przez zgromadzenia z chorymi szuka się do postępy ich poziomu umysłowego. Nadzwyczajnym trumfem lokalnego środowiska egzystuje cisza i spokój która honoruje zająć się ambarasem w jak najkrótszym okresie. W polskim ośrodku wykonujemy leczenie hazardu albo z lekomani i wielu pozostałych uzależnień.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie »

  Jak rzucić palenie

  Czy myślisz, że palenie papierosów jest zbyt drogie i niszczy nie tylko Twoje zdrowie ale i finanse?. Nie wiesz jak rzucić palenie i gdzie mogą Ci pomóc?. Wiedz, że sposób rzucanie palenia katowice opracowany przez Poradnię Holis Katowice to odwyk palenia papierosowy uwalniający palaczy od uzależnienia składający się z: biorezonans, detoks, homeopatia, trening. Wizyta trwa ok.40 min. Nasza praktyka wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe jest możliwe i łatwe. Oferujemy usługi: rzucanie palenia, rzucanie palenia papierosów, jak rzucić palenie, jak rzucić palenie papierosów, odwyk palenia, odwyk papierosowy, biorezonans, rzucanie papierosów, rzucenie palenia, Tel 791 992 329 Pomyśl,że jeżeli palisz 1 paczkę dziennie to miesięcznie jest to ponad 300 zł pomijając niszczenie zdrowia i chociaż jesteś np. z miasta:Chorzów, Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź,Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń, Ruda Śląska, Mikołów, Pszczyna, Żory, Orzesze, Oświęcim, to pomimo dojazdu po wizycie zyskasz pieniądze i zdrowie.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od alkoholu »

  Uzależnienie od alkoholu

  Dzisiaj uzależnienie od alkoholu, leków lub też uzależnienie od hazardu oraz współuzależnienie, to zjawiska dotykające co raz większą liczbę osób, bez znaczenia na wiek, stan posiadania bądź miejsce zamieszkania. Tylko profesjonalne leczenie odwykowe ma okazję dać skuteczną pomoc w takich okolicznościach. Ośrodek leczenia uzależnień Oaza, to ośrodek odwykowy, który gwarantuje takie fachowe jak również skuteczne leczenie. Wpływ na to, że terapia odwykowa, którą przeprowadza ośrodek odwykowy Oaza, to bardzo skuteczna terapia, mają szczególnie działający tam terapeuci. Obok terapeutów mających należyte wykształcenie, leczenie alkoholizmu jak i innych uzależnień wspierają także terapeuci, którzy sami walczyli z podobnymi uzależnieniami. Poza tym, decydując się między innymi na terapie alkoholową w tym ośrodku, oprócz zabiegów jak detoks ? odtrucie alkoholowe, każdego typu pacjent otrzyma też odpowiednią opiekę po skończeniu terapii. Dzięki temu leczenie odwykowe ma okazję być rzeczywiście skuteczne.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny »

  Portal edukacyjny

  nazdrowieproblemy - portal internetowy. Informację i artykuły na temat wszystkich rodzajów uzależnień, w szczególności tych najpopularniejszych: od alkoholu, tytoniu, narkotyków. Pomaga on osobom uzależnionym oraz im najbliższym zrozumieć problem a dzieki temu jeszcze skuteczniej z nim walczyć. Na portalu zamieszczono także pokaźną ilość artykułów o osobach którym udało się przezwycieżyć nałogi. Co im pomogło? Jak sobie teraz radzą? Zachęcamy do zajrzenia na ten portal.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie »

  Wszywki alkoholowe - szybko i dyskretnie

  Esperal ? Wszywki alkoholowe Kraków jest witryną skupiającą się na leczeniu choroby alkoholowej. Esperal Kraków skupia medyków, którzy mają ogromne doświadczenie w wszczepianiu wszywek. Pragną oni nieść wsparcie w kuracji osób spożywających nadmiernie alkohol. Podanie leku powoduje u klientów odrazę do spożywania używek. Jest to mobilizator do poprawy własnego życia i w większości przypadków pozwala na pozbycie się choroby w czasie 12 miesięcy. Zabieg jest w pełni nieszkodliwy i nie ciągnie za sobą komplikacji. Wykonywany jest przy użyciu znieczulenia i jedynie za zgodą osoby chorej. Esperal Kraków zachęca wszystkie osoby, które pragną pomóc sobie lub znajomym. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze możliwe jest pełne wyleczenie o zapomnienie o chorobie, która jest bardzo szkodliwa dla organizmu i umysłu. Implatacja specyfiku może odbywać się w specjalistycznym gabinece medycznym należącym do placówki bądź na życzenie klienta - u niego w domu czy innym miejscu, w którym przebywa. Pełna anonimowość i dyskrecja są kluczowymi wartościami dla nas.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna alternatywna i niekonwencjonalna - nieuleczalni.pl »

  Medycyna alternatywna i niekonwencjonalna - nieuleczalni.pl

  Nieuleczalni.pl to portal internetowy o tematyce medycznej. Znajduje się na nim wiele opisów objawów chorób oraz porad, które pomagają w leczeniu wielu schożeń. Informacje publikowane w portalu są przez doświadczonych lekarzy oraz użytkowników, którzy chcą się podzielić metodami, jakie pomogły im w wyjściu z choroby. Dzięki medycynie niekonwencjonalnej można załagodzić wiele objawów chorobowych, lub całkowicie je zaleczyć, które skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie i nie pozwalają w pełni myśleć o pracy. Możliwe jest również komentowanie takich metod przez użytkowników za pomocą dodawania komentarzy pod tekstami znajdującymi się w portalu. Tak naprawdę każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie bez względu na tematyką jaką szuka, ponieważ staramy się opisywać każdą chorobę. Sukcesywnie powiększamy tematów bazę z nadzieją z myślą o osobach, które nie mogą nigdzie indziej znaleźć fachowej wiedzy na tematy medyczne, które ich interesują. Dostęp do portalu jest bezpłatny i bardzo prosty.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram »

  Esperal.edu - platforma innformacyjna o disulfiram

  Esperal.edu.pl to witryna ogólnie dotycząca zagadnień medycznych. Rozwiązaniem na wygranie z alkoholizmem jest np. środek esperal. Na naszym portalu można znaleźć informacje, artykuły właśnie tego leku. Uważamy, że tego rodzaju kuracja jest niezwykle wydajna. Daje ona możliwość na powrót do spokojnego życia rodzinnego. Naszym celem jest wyjaśnienie Ci jak wygląda działanie ten innowacyjny lek. Wszystkie wiadomości są poparte artykułami medycznymi.W ten sposób możesz być spokojny o rzetelność naszego portalu edukacyjnego. Naszym zdaniem esperal to jedna z najlepszych terapii obecnie metod leczenia alkoholizmu. Właściwości disulfiram w postaci wszywki alkoholowej sprawiają, że esperal działa jak płaszcz ochronny i tworzy psychiczną barierę odgradzającą osobę uzależnioną od alkoholu. Terapia z wykorzystaniem disulfiram, pomogła wielu byłym osobom uzależnionym stanąć na nogi i zerwać z nałogiem alkoholowym. Esperal to lek, który odmienił nie jedno życie eks alkoholika. Sam zabieg implantacji esperalu nie jest bolesny gdyż jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »