BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Producenci filmowi

 • Castingi do filmu »

  Castingi do filmu

  Chcesz znaleźć pracę w filmie? A może chcesz powiększyć swoje dochody pracując jako statysta? Strona Castpromo.pl pomoże ci zrealizować te zamierzenia. Na naszej stronie możesz przeglądać aktualne castingi do filmu, a także utworzyć swoje konto w serwisie i w ten sposób pozwolić się wyszperać reżyserom.
  Jeśli natomiast jesteś reżyserem i poszukujesz aktorów pasujących do spełnienia twoich planów, możesz przeszukać konta zarejestrowanych na portalu aktorów profesjonalnych i amatorów, a później zapraszać dobrane osoby na organizowane przez siebie castingi do filmu.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Art amp; White | Profesjonalne filmy i fotografie ślubne »

  Art amp; White | Profesjonalne filmy i fotografie ślubne

  Najważniejszy moment w życiu powierz profesjonalistom. Kreatywne i indywidualne filmy, fotografie, multimedia ślubne. Najwyższej jakości sprzęt audio / video - tylko
  DSLR! Steadicam, Kran - doświadczona ekipa filmowa. Streaming / same day edit.

  Zapraszamy na stronę do zapoznania się z naszymi ślubnymi produkcjami.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matka film by Lee Mackintosh Jones »

  Matka film by Lee Mackintosh Jones

  Zapraszamy na stronę Matka, film ażeby Lee Mackintosh Jones. Akcja filmu dzieje się w realiach polskich, jednak ma wymiar uniwersalny, gdyż opowiada o dramacie relacji rodzinnych, o tym jak dobrze wychować dzieci, jak ich nie zawieść. Historie opisujące instytucję rodziny rozgrywają się na zypełnym świecie, codziennie- film Mamunia opisuje zmagania z codziennością w niezwykły metodę. Zobacz jak powstał myśl na film, przeczytaj wywiad z twórcą i obejrzyj materiał z planu zdjęciowego. Zajrzyj po materiały dotyczące obsady oraz dodatkowo ciekawostki powiązane z filmem. Zapraszamy też do galerii obrazków z kręcenia filmu, a także kadrów z produkcji. Obejrzyj trailer, a na 100% nie będziesz mógł się doczekać ekranizacji filmu Matka. Zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Demotywator.com.pl »

  Demotywator.com.pl

  Lubisz najróżniejsze demotywatory? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zobaczyć stronę demotywator.com.pl. Tylko tutaj w ciągujednej chwili będziesz mógł się pośmiać, poczytać ciekawehistorie, poznać te same problemy, jakie mają inne osoby oraz zastanowićsię nad swym postępowaniem. Typowy demotywator przede wszystkim mabawić, ale też uczy nas wielu interesujących rzeczy, przedstawia smutnehistorie. To strona, która z pewnością pozwoli Ci na relaks po szkolelub ciężkim dniu w pracy.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Producenci filmowi

Producenci filmowi - nowa strona:

Adres: