BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Prawo spadkowe Kraków i inne porady

Prawo spadkowe Kraków i inne porady
Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

Szczegóły strony kancelaria-tutro.pl:

Podlinkuj stronę kancelaria-tutro.pl:

Prawo spadkowe Kraków i inne porady

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 335

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Kraków »

  Prawnik Kraków

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, w tym gospodarcze w pełnym zakresie, a także sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa i postępowania administracyjnego, w tym postępowania przed sądami administracyjnymi. Specjalizuje się w sprawach majątkowych, w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązań i prawa spadkowego. Sprawuje zastępstwo procesowe we wszystkich klasycznych sprawach cywilnych, w tym gospodarczych.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szczecin »

  Kancelaria Szczecin

  Kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych od kilku lat. Cieszymy się zaufaniem klientów krajowych jak i zagranicznych. Obsługujemy osoby fizyczne, osoby prawne oraz spółki prawa handlowego. Specjalizujemy się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego. Sporządzamy projekty umów cywilnoprawnych, uczestniczymy w negocjacjach.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe. »

  Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania powypadkowe.

  Jesteśmy zespołem doradców prawnych zajmujących się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Nasza kancelaria jest symbolem i gwarancją jakości naszych usług. Pracownicy firmy Kompensja są specjalistami w tej dziedzinie, z chęcią pomogą Państwu w uzyskaniu najwyższego odszkodowania za wypadek samochodowy. Odszkodowanie należy się każdej poszkodowanej osobie w wypadku. Dla dzieci do trzynastego roku życia takie odszkodowanie należy się bezwzględnie. Wiele osób nie ma świadomości, że należy mu się odszkodowanie za zadość uczynienie oraz za pokrycie wszystkich kosztów leczenia. Z Kompensją uzyskasz najwyższe kwoty odszkodowań. Skontaktuj się z nasza kancelarią pod numerem telefonu 79-767-09-06 lub wchodząc na stonę Kompensja.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy wypadku.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Radca Prawny Łódź

  Radca Prawny Anna Dastych zaprasza do Kancelarii Prawnej w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie prawa związanego z nieruchomościami i problemami z tym tematem związanym. Zajmujemy się odszkodowaniami, interpretujemy zapisy umów cywilnoprawnych w zakresie sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz innych problemów prawnych. Nasza Kancelaria Prawna to również sposób na rozwiązanie problemów prawnych związanych z innymi dziedzinami życia, takimi jak prawo cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo handlowe. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w negocjacjach. Kancelaria Prawna Anny Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego i sądowego, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli osobiście uczestniczyć w rozprawach przed sądami i organami administracji. Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej, która znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie kraków »

  Prawo autorskie kraków

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług należącej do nas kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie prawa. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Dlatego postanowiliśmy, że utworzymy kancelarię adwokacką. Jeśli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dziś na portal internetowy, aby szybko i bez bezużytecznych problemów odszukać rozwiązanie zawiłości prawnej, która rujnuje codzienność. Specjaliści od prawa doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z wszelkimi tematami.. W dzisiejszych czasach kancelarie adwokackie to dość ogromny wybór. Jednak nie każda kancelaria jest warta odwiedzin. Jeśli poszukują Państwo adwokackich usług, które nie będą równocześnie drogie - uprzejmie zapraszamy do nas. Jeżeli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy połączone z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj zdajemy sobie sprawę z tego, jak sobie z nimi radzić i jak pomagać. Dlatego wejdź na stronę, poznaj należącą do nas kancelarię oraz podejmij współpracę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Odszkodowań »

  Polskie Centrum Odszkodowań

  Polskie Centrum Odszkodowań w Twoim imieniu w sposób profesjonalny i szybki przeprowadzi wszelkie czynności niezbędne do uzyskania przez Ciebie godziwego odszkodowania, w tym m.in.:
  ?dokona faktycznej oceny zaistniałego zdarzenia;
  ?oszacuje rozmiar doznanej przez Ciebie szkody i określi możliwe jej konsekwencje w przyszłości;
  ?skompletuje dokumentację niezbędną do prowadzenia Twojej sprawy;
  ?zapewni opinię biegłych rzeczoznawców i specjalistów;
  ?zgłosi w Twoim imieniu szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego;
  ?sformułuje w Twoim imieniu roszczenia oraz poprowadzi korespondencję z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  ?zapewni fachową reprezentację w postępowaniu przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym (także w postępowaniu ugodowym);
  ?zapewni kontrolę prawidłowości i terminowości decyzji Ubezpieczyciela;
  ?zagwarantuje wyczerpanie przedsądowych procedur odwoławczych w zakresie dochodzonego odszkodowania;
  ?zapewni profesjonalną reprezentację na drodze ew. postępowania sądowego;
  ?będzie na bieżąco informować Cię o przebiegu postępowania.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat

  Adwokat Actum z Torunia to kancelaria prawna zapewniająca całkowitą obsługę kontrahentów w w ramach prawa cywilnego, prowadzenia spółek, jak również pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w kraju z także za granicą. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak również duże i mikro spółki. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się również w pozwach zbiorowych. W ich zakresie zapewniamy naszym kontrahentom nieodpłatne, fachowe konsultacje w biurze naszej spółki. Adwokat Actum gwarantuje Państwu rzetelną poradę w dowolnej sprawie.Adwokat Actum z Torunia to biuro prawne parająca się kompleksową obsługę kontrahentów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, jak również uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na obszarze Polski oraz za granicą. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i {makro|duże) i mikro spółki. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W ich zakresie zapewniamy Państwu nieodpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w siedzibie naszej kancelarii. Kancelaria adwokacka Actum gwarantuje Państwu rzetelną poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »