Poznań przewodnik

Poznań przewodnik
Jestem magistrem politologii, dziennikarzem, przewodnikiem po Poznaniu i pilotem wycieczek. Zapraszam na spacer po mieście szczególnym, w którym rozpoczyna się historia naszego państwa i polskiej tradycji. Poznański Stary Rynek to bardzo urokliwe miejsce, Ratusz klejnot renesansu, a Fara cud architektoniczny baroku. Pełna wyjątkowcyh, reprezentacyjnych budowli jest dzielnica cesarska z Placem im. Adama Mickiewicza i Zamkiem Cesarskim.Poznań to również historia współczesna oraz miejsce, gdzie biznes i kultura wzajemnie na siebie oddziałowują czego dobrym przykładem jest Centrum sztuki i Biznesu.Bardzo lubię opowiadać o Poznaniu wszystkim moim turystom. Podchodzę do tego z pasją i całkowitym zaangażowaniem. uwielbiam miasto Poznań, bo naprawdę jest wyjątkowe.Prowadzę także wycieczki na Szlak Piastowski i po Wielkopolsce. Warszawa, Kraków czy Zakopanem nie są mi obce,gdyż bywam tam jako pilot wycieczek. Zapraszam do spaceru po Poznaniu lub wybrania się ze mną na wycieczkę po Polsce. W celu kontaktu ze mną zapraszam na stronę internetową.

Szczegóły strony poznan-przewodnik.pl:

Podlinkuj stronę poznan-przewodnik.pl:

Poznań przewodnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pilot wycieczek »

  Pilot wycieczek

  Wybierasz się daleko? Bierzesz prócz samego siebie, wielką grupę? Z całą pewnością chciałbyś ze swej podróży zyskać jak najwięcej. Istotny więc Ci będzie prowadzący twojego urlopu. Odpowiedni pilot wycieczek na Litwę, lub inny kraj wschodu to niezbędnik dobrej wycieczki. A takiego rodzaju pilota znajdziesz właśnie na portalu www.piloci-wycieczek.pl. Jest to pilot wycieczek na Łotwę, który zagwarantuje ci nie do zapomnienia wrażenia a także jak najlepsze pamiątki z wycieczki, na twój wymarzony rejon wschodu.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przejazdem - Blog podróżniczy »

  Przejazdem - Blog podróżniczy

  Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.Mając jedynie niewielkie ilości gotówki przemierzam świat w poszukiwaniu przygód, opisuje. fotografuje szukam oryginalnych niepowtarzalnych miejsc.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Personal Audio Guide ? osobiste przewodniki turystyczne »

  Personal Audio Guide ? osobiste przewodniki turystyczne

  Odkryj najpiękniejsze miasta Polski dzięki interaktywnym audio przewodnikom. Nigdy wcześniej zwiedzanie nie było tak wygodne - lekkie, przenośne, osobiste. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację lub pobrać przewodniki jako pliki muzyczne na każdy odtwarzacz. Wszystkie informacje dotyczące instalacji oraz obsługi aplikacji zamieszczone są na stronie. Znajduje się tam również link do pobrania aplikacji. Po jej pobraniu wystarczy podłączyć słuchawki i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się odpowiednio w zależności od aktualnej lokalizacji.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dzieniqrstwo o Warszawie »

  Dzieniqrstwo o Warszawie

  Warszawa jest jednym z tych miast, w których zamieszkuje około tysiąca różnych atrakcji. W zasadzie to pomniki historii miasta i kraju.Rozpocząć zwiedzanie poleca ze Starego miasta, tym bardziej, że jest na Listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znajdują się tu unikatowe gotyckie kościoły, domy w stylu renesansowym i barokowym. dzieniqrstwo dziennikarstwoOd Starego miasta w byłej letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego, w ????????, prowadzi trakt Królewski.
  W ten sposób można zrobić piękną historyczną spacer. W wilanowie został zbudowany pod koniec 18 wieku. To prawda, że często zmieniał swoich właścicieli, jednak każdy ????????? tutaj coś nowego, a dziś jest to miejsce pojawi się w organizacji wycieczek w całej swej okazałości.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdansk-przewodnik.eu »

  Gdansk-przewodnik.eu

  Strona przewodnika turystycznego po Trójmieście. Oferta oprowadzania wycieczek po Gdyni, Gdańsku i Sopocie.
  Zwiedzanie w języku polskim i angielskim. Wycieczki dla dorosłych i dla dzieci. Dowiedz się więcej o ciekawych miejscach w Trójmieście. Zobacz ponad tysiącletni Gdańsk i jego najpiękniejsze zabytki. Odwiedź Sopot i pospaceruj po najdłuższym drewnianym molo w Europie. W Gdyni nie przegap Daru Pomorza i Błyskawicy. A najlepiej wejdź na stronę i zamów przewodnika.

  Zapraszamy na zwiedzanie Gdańska, Gdyni i Sopotu z licencjonowanym przewodnikiem po Trójmieście.
  Długość i trasę zwiedzania dostosujemy do Państwa oczekiwań i czasu, którym dysponujecie.
  Pokażemy Wam historię i współczesność Trójmiasta, zabytki, przyrodę i najciekawsze miejsca trzech nadmorskich miast.
  Bycie przewodnikiem to dla nas nie tylko praca, ale również pasja i przyjemność.Gdańsk to nie tylko Główne Miasto z pięknymi kamienicami i gotyckimi kościołami. To równiez Westerplatte czyli miejsce rozpoczęcia Drugiej Wojny Swiatowej. To też Europejskie Centrum Solidarności z nowoczesnym muzeum. Oliwa z piękna katedrą i malowniczym parkiem.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Warszawie - zwiedzanie Warszawy »

  Przewodnik po Warszawie - zwiedzanie Warszawy

  W naszej ofercie znajdują się usługi przewodnika po Warszawie. Oprowadzamy grupy od lat odkrywając przed nimi sekrety Warszawy oraz wnętrz jej zabytków. Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem prowadzimy w formie spacerów po Warszawie ? również tematycznych, aby zwiedzanie nie było nudne. Nasze wycieczki po Warszawie to połączenie mile spędzonego czasu oraz niezapomniane lekcje historii. Nasz przewodnik po Warszawie jest doświadczony i licencjonowany co gwarantuje zadowolenie i satysfakcje z oferowanych przez nas usług. Nasi przewodnicy od lat współpracują, zarówno z dorosłymi grupami jak i młodzieżą szkolną. Posiadamy uprawnienia do oprowadzania po Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, wnętrzach Wilanowa czy Pałacu na wodzie itd. Dla grup szkolnych dodatkowo możemy przygotować Karty Pracy dla uczniów, które mogą być wykorzystane dla powtórki zdobytej podczas spaceru po Warszawie wiedzy. Nasz przewodnik po Warszawie przygotowuje na zamówienie lekcje tematyczne - dotyczące wydarzeń historycznych, postaci czy lektur związanych z Warszawą. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą spacerów tematycznych zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy Przewodnicy po Warszawie z grupy PoznajWarszawe.com

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ojcowski Park Narodowy, atrakcje i wycieczki »

  Ojcowski Park Narodowy, atrakcje i wycieczki

  Strona poświęcona jest Ojcowskiemu Parkowi Narodowemu. Jest on najmniejszy w Polsce.

  Na obszarze ojcowskiego parku narodowego znajdują się liczne zabytki, które urzekają swoją historią i majestatem.
  Najsłynniejszym z nich jest Zamek Pieskowa Skała. Zbudowano go już w XIV wieku jako fortecę
  obronną, element systemu ?Orlich Gniazd?. Potem ulegał zniszczeniom i przeobrażeniom, dziś prezentuje
  swoje renesansowe oblicze. Był też tłem dla licznych scen filmowych, a także słynnego serialu ?Janosik?.
  Igła Deotymy ma kształt smukłej iglicy, stąd jeden człon nazwy,
  drugi natomiast pochodzi od słowa Deotyma, literackiego pseudonimu
  Jadwigi Łuszczewskiej - poetki
  Na terenie parku Ojcowskiego jest nawet do 700 jaskiń. Najbardziej znana są jednak Jaskinia Ciemna i Grota Łokietka. Nazwa tej drugiej bierze się z legendy, jakoby miał się tu schronić
  Władysław Łokietek z którym wiąże się legenda. Obie jaskinie udostępnione są do zwiedzania tylko z dyżurnym
  przewodnikiem ojcowskiego parku narodowego.

  Data dodania: 10 04 2017 · szczegóły wpisu »